mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 16.05.2024 : 02:11:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 279052 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #495 : sreda, 31.12.2008 : 18:02:59 »

Oooo, kakšno krasno voščilo in kakšne krasne fotke! Kiss
Tudi mi želimo enako in da boste še dolgo takole uživali skupaj!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #496 : sreda, 31.12.2008 : 18:29:47 »

Uf, ste dobri! Smiley 

Če se samo spomnim Skokijeve prve slike  Undecided - zdaj je pa največji ljubljanski frajer. Sicer mora delit zmagovalni oder s Pocotom, ampak tako pač je v življenju. Pa še punco imata fletno!

Vidim, da ste tudi pri vas pretiravali z darili za pesjane. Cheesy  Ni lahko bit pasja mama & ata, a ne?
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #497 : sreda, 31.12.2008 : 18:59:09 »

Sva vas samo locirala, Lars je bil za šankom, tebe pa nisva videla. Potem sva pa jadrno odbrzela na štante na kuhanca Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #498 : četrtek, 01.01.2009 : 10:51:57 »

Kaj počnejo novoletni kužki:
igrajo se, uničujejo igrače, jejo priboljške in se veselijo kosila! Wink (mama danes ker ima cajt kuha Tongue)

Sva vas samo locirala, Lars je bil za šankom, tebe pa nisva videla. Potem sva pa jadrno odbrzela na štante na kuhanca Wink

Fajn! Jaz sem vmes živali hodila rihtat, pa po kuhinji sem se motala in pripravljala prigrizke! Wink
Se vidimo!
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #499 : nedelja, 04.01.2009 : 15:44:52 »

Pocek in Bri  Kiss ... dokler je ni začel nadirat Grin


P.S.: Majas, "skoraj" bi ponovno srečal Pocota in spoznal tebe, sem bil v Norsku, ampak vaju ni bilo  sram Wink Pa drugič spet, ne Uncas? Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #500 : nedelja, 04.01.2009 : 17:27:58 »

Pa drugič spet, ne Uncas? Smiley

Yap, definitivno. Torej, kdaj te zopet zanese v "naše" konce? Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #501 : nedelja, 04.01.2009 : 18:44:26 »

joj kako lepa slikica Kiss Kiss sonček mali pa sončica Bri (veš da imam še zdaj njene fotke v telefonu Wink - s čisto taprvega sprehoda, ko je bila še zeloooo sramežljiva)

P.S.: Majas, "skoraj" bi ponovno sreèal Pocota in spoznal tebe, sem bil v Norsku, ampak vaju ni bilo sram Wink Pa drugiè spet, ne Uncas? Smiley

o, škoda. je bil pa Pocotov fotr tam - bi vsaj njega mogla spoznat (sta si s Pocotom čist podobna) Grin Grin
naslednjič prej povejta, pa se vidimo!

Lp, Maja Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #502 : nedelja, 04.01.2009 : 18:58:46 »

Sej fotra smo spoznal Tongue (Ni nič povedu, ha? )
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #503 : nedelja, 04.01.2009 : 19:04:32 »

eeeeeej, Pocek je pa res tko luškana micena kepica Wink, da bi ga jst tud rada enkrat spoznala. Mi je dooooolgo delal skomine, mali lump! Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #504 : nedelja, 04.01.2009 : 19:06:58 »

Res je prekrasen. Lisjaček mali Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #505 : nedelja, 04.01.2009 : 19:42:08 »

Kako lepe fotke ste prištimali, no  Cheesy Ja, ful!!!
Tudi Roxy family vam želi obilo lepih trenutkov, malo norčavosti, veliko smeha, največ sončnih žarkov in neskončno morje nepozabnih spominov!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #506 : nedelja, 04.01.2009 : 22:08:14 »

Sej fotra smo spoznal Tongue (Ni niè povedu, ha? )

ne, je pozabil... v tem sta si pa s Skokijem podobna (on tudi vedno takoj pozabi, da je npr. že dobil kosilo in me prepričuje, da ga res še ni dobil Roll Eyes)

Poco je nehal driskat (ja, je imel drisko čez del praznikov, ker je jedel malo snega Angry) kar je super. Ima pa težave s sprednjim slednikom - konkretno zatečen je in ranico ima tam kjer raste ven iz šapice. Mažem s Spot Gelom (imam še od prejšnje ranice na nogi), pa satelit mora nosit. Itak, da ni zadovoljen... zato gleda televizijo in me ignorira, sedi pa izključno na Skokiju (po potrebi tudi na glavi) Tongue. Edino polna skleda popkorna mu občasno povrne voljo do življenja... Roll Eyes Wink
Takole imamo mi to... Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #507 : nedelja, 04.01.2009 : 22:27:14 »

Ja Poco, ti si pa kr zalogaj. Me tko malo na Flipijevo rit spominjas. Se dobro, da imas vrhunsko oskrbo in kar celo lekarno doma  Roll Eyes. Je pa Flipi tudi pobruhal del praznikov. Ker je jedel sneg in skupaj pojedel list od drevja. Zdaj ga pa po obrokih ven spravlja  Huh. Mi smo na LCA. Ce se ne umiri pa gremo, tam kjer se nismo bili to leto  Grin. Nlp Poci, drzi se. Pozdrave ti posilja Flipi  Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #508 : nedelja, 04.01.2009 : 22:51:54 »

Čimprejšnje izboljšanje užaljencu, Larsu pa kak bilobil Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #509 : ponedeljek, 05.01.2009 : 09:24:29 »

Ej modeli ste, ni kej. Mi smo se nekaj hvalili da pridemo naokrog, pa ni ratalo. Želimo vam vse naj naj v novem letu, predvsem pa veliko zdravja vsem, dvo in štirinožcem!
Včasih svojim tamalim pokažem slikce od Skokija in so čist navdušeni, da je fuuuul Miski podoben Kiss.
Poci jim je pa itak en tak mali pliško, pa jim potem nič ne razlagam o njegovih podvigih kako zbutat vse in vsakega Roll Eyes
Missy ma vas rada Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines