mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 09:09:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Shy
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 34   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Shy  (Prebrano 70436 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 02.02.2006 : 23:25:27 »

Shy je (pogojno) že na nogah. Res je bolje z njim, ampak bi si želela, da bi šlo malo hitreje, ker imamo roke res že do tal vsi. Pesjaka ne mara Roll Eyes, prav tako sem naredila veliko napako, ko sem ga zadnjič s fleksijem okoli droga zavezala za cele tri minute - tudi fleksija ne mara Roll Eyes. Še dobro, da se droga ni lotil(ki ga zihr tudi ne mara). Ima pa rad poležavanje v sobi, seveda bi raje okoli hodil, če bi si upal. Danes je bil kastriran, tako da je zdajle še malo zadet in upam, da bo noč prespal brez kakšnih inovativnih podvigov. Najbrž bom spala nekje blizu njega, ker si predstavljam, da tudi lučke okoli glave ne mara Roll Eyes. Misel na kletko sem pa povsem opustila, je čisto dovolj, da je eno predelal.
Tole je v bistvu res eno nežno bitje v velikem telesu...prav preseneča, sem mislila, da se bo začel kaj jeziti, pa nič...
Cepljen je, kastriran tudi, čohat se pusti do nezavesti...iščem kavč zanj.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #16 : petek, 03.02.2006 : 09:43:41 »

A tebe pa mara? Grin
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : petek, 03.02.2006 : 10:42:22 »

Niti najmanj, pa sploh ni  Grin. Ampak sej bo  Smiley.
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #18 : petek, 03.02.2006 : 13:23:15 »

Glej... ne razumeš ga!
Fantu je samo  sram. V resnici pa te Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : nedelja, 05.02.2006 : 11:55:59 »

Tega velikana sem končno včeraj spoznala... in mi še danes ne gre v glavo, kako je lahko tako velik in impozanten pesjan tako plašen. Pa ne v smislu, da bi histerično in panično brezglavo bežal (no ja, zunaj se ti že skrije z vidnega polja), vendar ko je pa v sobi, se pa naredi čisto majhnega, glavo nekam skrije in se dela, kot da ga ni. Po nekajminutnem nežnem čohljanju se sicer malo sprosti, vendar imaš občutek, da še vedno razmišlja, kako lepo bi bilo imeti čarobno palčko, ki bi te (ali njega) z enim samim "čira-čara" spremenila v oblaček, ki bi se lahko skozi špranjo pod vrati neslišno izmuznil ven...

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 05.02.2006 : 13:03:54 »

No, danes ponoči smo še spali skupaj.. Roll Eyes, je dobil ovratnik na bučo, ker si ni mogel pomagat in je hotel tista dva šiva na vsak način odstranit. Pestra noč, ni kaj...zdaj pa spi kot top! Ampak se je izkazal tale ovratnik za koristen pripomoček, tako zelo mu je grozno, da je kar v naročje lezel...
Vsak dan je malo bolje z njim, mi smo odstranili iz njegovega vidnega polja vse, kar je palici podobnega, nič več se ne deremo Grin Grin...čisto resno pa zanj iščem nekoga, ki ga bo imel ob sebi. Do drugih živali je prijazen, tudi muce pusti pri miru.
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #21 : ponedeljek, 06.02.2006 : 00:19:05 »

Joooj, močno držim pesti za sramežljivega lepotca Kiss Kiss
Njegova žalostna preteklost me je močno presunila Cry Cry
Če bi imela več časa bi se z veseljem javila, da ga razvajam do onemoglosti in mu vlivam zaupanje v ''nov'' svet... Pokazala bi mu, da palica ni bav bav ampak odlična igračka Wink

smetka, čuvaj ga in počohaj namesto mene Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : ponedeljek, 06.02.2006 : 10:21:10 »

Najin fotosešn je potekal nekako takole:

Smetka čoha, Xena čepi, pesjanko miži....malo od ugodja, malo za vsak slučaj .... :
http://www.moj-album.com/slike/76039/3RoygCfldCeuRBN6.v.jpg

Smetka ne čoha več, Xena še vedno čepi, pesjan še kar miži .... :
http://www.moj-album.com/slike/76039/zSLjO8JqqGidKCQD.v.jpg

Xena se čisto malo odmakne, pesjanko za vsak slučaj raje naprej miži in malo jezička pokaže:
http://www.moj-album.com/slike/76039/Ud1MeA65DLyXVJze.v.jpg

Xena na pol vstane, se malo odmakne, zrak je čist, pesjanko lahko previdno odpre oči:
http://www.moj-album.com/slike/76039/_43WVihVA4oZ1Rn9.v.jpg

Čohljanje ga kar razneži in se čisto razleze..... Kiss

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 06.02.2006 : 14:03:33 »

Brčica(kdo pa drug Roll Eyes) ga je pripravila zunaj celo do igre. Prav fajn ga je gledati, kako se igra - v bistvu se ne zna in najprej res ni vedel, kaj bi z Brčo, ki nori okoli njega...zdaj mu gre pa že kar dobro od nog in nori še on. Ko ga pokličem, priteče okoli hiše tako hitro, da komaj samega sebe dohaja, ampak se mu ne smem pokazati, ko ga kličem. Če bi me videl, še vedno ne bi prišel. Pa nehal je z uničevanjem vseh mogočih reči, le plišaste igrače so mu čedaljebolj všeč, teličku.
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #24 : ponedeljek, 06.02.2006 : 14:18:16 »

He he he!

Bugy Smetka!!! Za "otroke" plasit?  Cheesy

ostrzka zlobko
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : torek, 07.02.2006 : 19:45:10 »

No, ostržkla, kakorkoli...lahko se mu pokažem, pride k meni, maha z repom, papa samo iz roke, manjka pa tisti smeško, ki osle kaže Smiley.
Shy je dosti bolje...vsaj do nas. Tudi on bo kmalu sprejemal obiske. Teja, pa saj tako daleč pa spet nismo, da ne bi kak konec tedna naredila en izlet.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : petek, 10.02.2006 : 00:42:36 »

Prvo lupčkanje:
http://www.moj-album.com/slike/1601452/yYzQrzGNHa6sngRq.jpg
Pa Brčo bo pojedel, če mu ne bo nehala težit:
http://www.moj-album.com/slike/1601452/Y8zyfaVSgKhkQBMV.jpg

Smo že tako daleč, da mu včasih prišepnem, da je v bistvu plašen kuža in da naj se temu primerno tudi vede Smiley.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #27 : petek, 10.02.2006 : 08:46:47 »


Smo že tako daleč, da mu včasih prišepnem, da je v bistvu plašen kuža in da naj se temu primerno tudi vede Smiley.

A misliš, da ga bo Brča naučila veliko svojih trikov? Roll Eyes

lp
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #28 : petek, 10.02.2006 : 09:08:35 »

Ooooo Smetka tole je pa res napredek Cheesy
Če ne bi dala fotk, ti sploh ne bi verjela Tongue ...itak pa se pridem jutri na lastne oči prepričat Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #29 : petek, 10.02.2006 : 10:09:32 »

To je pa pravi poljub. Grin Bi ga lahko uporabili na cestitkah za valentinovo. Grin lp
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 34   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kuža Shy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines