mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 18:59:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635037 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2610 : sreda, 17.02.2010 : 17:39:37 »

Po njihovi izjavah, naj bi ga še živega odnesli v hišo, potem pa mrtvega iz hiše spet v garažo - če temu verjameš?
Če bi umrl v hiši med poskusom reanimacije, bi ga tam lepo pokrili, zapakirali v krsto in iz hiše v mrliški avto. Domnevno prenašanje ven in not pomeni samo, da je nekdo ali več njih, že na mestu samem režiral "zgodbo".
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2611 : sreda, 17.02.2010 : 17:46:43 »

Upam, da ta država premore vsaj enega poštenega policaja, ki je bil takrat tam in ima toliko j..., da si bo upal povedati, kaj in koga so našli tam in kaj so tam počeli 6 ur! V zameno za pravljice, ki nam jih prodaja njihov vodilen kader...
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #2612 : sreda, 17.02.2010 : 17:56:11 »

TVSLO1
OMIZJE
Na sporedu: sreda, 17. 2., ob 23.15

Napovednik: Bo Slovenija po tragičnem napadu bulmastifov na njihovega lastnika prepovedala nekatere pasme psov? Ali nevarne pasme sploh obstajajo ali so nevarni le lastniki? Bi morali lastniki morebiti nevarnih psov opraviti psihološke teste? O novi zakonodaji s tega področja, sobivanju človeka in psa, kateri psi so primerni za katere ljudje, kako pogosti so napadi psov na ljudi in kako pogosto ljudje zlorabljajo ter zanemarjajo pse, pa tudi o tem, kako so psi pogosto res najboljši človekov prijatelj, saj rešujejo življenja. S strokovnjaki kinologi, psihiatri in drugimi v Omizju.
Logiran
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #2613 : sreda, 17.02.2010 : 18:07:38 »

Vsak, ( tudi popolni laiki in policija,ki se znajde prvi na kraju ,kjer je človeku potrebno nuditi prvo pomoč, je to dolžan storiti.policija je tudi za to usposobljena,tako da ne bi jaz kar vsepovprek, da policisti še nikomur niso nudili prve pomoči.na kraju prometnih nesreč jo velikokrat skupaj z gasilci.Drugo pa je nudenje Nujne medicinske pomoči ,katero nudijo reševalci in zdravniki.
Pri izkrvavitvah pa so poškodovanci velikokrat videti popolnoma beli.
pa naj bo nekaj jasno.Skušam si ustvariti svojo sliko.Baričevič je v mojih očeh pošast,ki se ne bi smela roditi.pse pa neskončno spoštujem in srce me boli da so morali prestati vse grozote,tega izrodka.
moti pa me da pri posnetkih,kjer sta dva rešilca in se samo dogajanje odvija ne najdem ,zaščitnega traku policije za zavarovanje kraja zločina.kje se je znašla sestra mučitelja? pa zgleda ,da bi vsak kar malo lahko španciral tam okoli.
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2614 : sreda, 17.02.2010 : 18:08:41 »

TVSLO1
OMIZJE
Na sporedu: sreda, 17. 2., ob 23.15

Napovednik: Bo Slovenija po tragičnem napadu bulmastifov na njihovega lastnika prepovedala nekatere pasme psov? Ali nevarne pasme sploh obstajajo ali so nevarni le lastniki? Bi morali lastniki morebiti nevarnih psov opraviti psihološke teste? O novi zakonodaji s tega področja, sobivanju človeka in psa, kateri psi so primerni za katere ljudje, kako pogosti so napadi psov na ljudi in kako pogosto ljudje zlorabljajo ter zanemarjajo pse, pa tudi o tem, kako so psi pogosto res najboljši človekov prijatelj, saj rešujejo življenja. S strokovnjaki kinologi, psihiatri in drugimi v Omizju.
Tile na nacionalki so pa res hudo aktualni! Nevarne pasme, psihološki testi in mnenja psihiatrov so v tem trenutku vsem najbolj potrebna tema!
Ne rečem, da to niso teme o katerih bi se bilo treba pogovarjat - vendar NE zdaj in v tem trenutku!
Logiran
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #2615 : sreda, 17.02.2010 : 18:11:52 »

Me pa še nekaj žuli.Atos in Atlas sta bila iz enega legla.Je bilo več mladičkov ali samo onadva? Ali je bilo to edino leglo Yoj? Dobro bi bilo vedeti, kakšni so drugi mladički,če obstajajo,če so te uboge reveže proglasili za zveri iz genetskih razlogov.Ja pa kaj še .Iz njih je ubijalce naredil prekleti.....Ali še kdo?
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #2616 : sreda, 17.02.2010 : 18:23:35 »

Ne vem, če sem kje spregledala. Zelo me zanima kdo, zakaj in po ukazu koga je brisal posnetke na kameri s križišča na Oražnovi? Zelo me zanima tudi ali so bili psi redno cepljeni in zakaj veterinarji, ki so bili v stiku s psi niso prijavili mučenja in zlorabljenja, saj je dejstvo, da SO MORALI ŽE NA PROSTO OKO OPAZITI SPREMEMBE VSAJ NA ATOSOVEM ZADNJIKU? Ne bomo mirno spali pri nas dokler čisto vsa svinjarija ne pride na beli dan in dokler ne bodo kaznovani in odstavljeni vsi vpleteni, vsi od najšibkejšega do najmočnejšega člena v tej nagnusni, grozljivi verigi zlorabljanj.
Absolutno prej ne bomo odnehali spraševat in zahtevat, a ne.
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2617 : sreda, 17.02.2010 : 18:28:15 »

TVSLO1
OMIZJE
Na sporedu: sreda, 17. 2., ob 23.15

Napovednik: Bo Slovenija po tragičnem napadu bulmastifov na njihovega lastnika prepovedala nekatere pasme psov? Ali nevarne pasme sploh obstajajo ali so nevarni le lastniki? Bi morali lastniki morebiti nevarnih psov opraviti psihološke teste? O novi zakonodaji s tega področja, sobivanju človeka in psa, kateri psi so primerni za katere ljudje, kako pogosti so napadi psov na ljudi in kako pogosto ljudje zlorabljajo ter zanemarjajo pse, pa tudi o tem, kako so psi pogosto res najboljši človekov prijatelj, saj rešujejo življenja. S strokovnjaki kinologi, psihiatri in drugimi v Omizju.
Še to me znaima: ali so poleg "strokovnjakov" in zaskrbljenih za naše mentalno zdravje, k omizju povabili tudi koga iz DZZŽ???
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2618 : sreda, 17.02.2010 : 19:01:41 »

http://24ur.com/novice/slovenija/kresal-bericevic-psov-ne-bi-smel-dobiti-nazaj.html

http://www.delo.si/clanek/99515

http://www.zurnal24.si/slovenija/nikoli-nisem-zlorabila-svoje-funkcije-160438
Logiran

Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2619 : sreda, 17.02.2010 : 19:06:00 »


Hmmm...glede na to, da so bili posnetki po TV je senica TAKOJ zvedel za dogodek, torej po njenih besedaj (če je izvedel od nje) je ona tudi takoj izvedela...
Vsak si naj misli tukaj kar želi.

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.310


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2620 : sreda, 17.02.2010 : 19:31:49 »

Po 15 dneh se vedno ni na strani Kinoloske zveze Slovenije (http://www.kinoloska-zveza.si/sl/) prav nikakrsne izjave, nobenega stalisca in sploh nobenega zapisa o tragediji bulmastifov. Obenem krozijo okrog maili, v katerih ena od kinoloskih sodnic in vzrejna referentka pravi tistim, ki klicemo uradne slovenske kinologe k odgovornosti, ki kritiziramo sodnike (ki nam po njenih besedah z veliko mero dobre volje delijo dobre ocene, pa čeprav si to nas pes ni zasluzil) in vzrejne referente, da smo svetohlinski, ker po drugi strani vsi veselo hodimo na razstave in prireditve, ki jih KZS organizira.

Zaradi obojega bo mojpes.net bojkotiral nedeljsko razstavo v Celju. Fotografij in rezultatov z razstave tokrat ne bo zaradi bojkota.
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2621 : sreda, 17.02.2010 : 19:34:32 »

Zaradi obojega bo mojpes.net bojkotiral nedeljsko razstavo v Celju. Fotografij in rezultatov z razstave tokrat ne bo zaradi bojkota.

Lepo bi bilo, da pa tisti, ki že greste, nosite majice DZZŽ Lj, kjer pričakujejo odgovornost in zahtevajo odgovore.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #2622 : sreda, 17.02.2010 : 19:43:57 »

Me lahko kdo preusmeri k tem majicam, ne najdem Sad
Logiran
Meredith
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2623 : sreda, 17.02.2010 : 19:47:22 »

Te majice: http://dzzz.si/index.php/pricakujemo-odgovore-in-zahtevamo-odgovornost.html

Meni se zdi super ideja!
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #2624 : sreda, 17.02.2010 : 19:51:54 »

hvala Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines