mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 09:57:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 636750 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
taddea
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #2055 : sobota, 13.02.2010 : 12:36:13 »

http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=14714

A je mogoče bral kdo komentarje pod prispevkom? Glede tega, kako naj bi nekateri iz elite hodili k Baričeviću na hormonske terapije?  Lips Sealed
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2056 : sobota, 13.02.2010 : 12:40:11 »

to tudi mene zanima. Lahko se drugi list s podpisi večkrat sprinta?
Odkrito povedano, ne vem. Toda, to be on a safe side, je bolje peticija+podpisni list. Najbolj nevdoumno bi bilo, če je sprintano dvostransko: prva stran peticija, druga podpisi.
Najmanj kar je treba zagotovit pri več listih je, da so oštevilčeni.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2057 : sobota, 13.02.2010 : 12:49:01 »

Lejte, da ne bo taka znanost zdaj ta peticija poslala, razmisljajte, zakaj je besedilo, kaj podpisujete in to mora biti dovolj, da je vsem brez navodil jasno, da prazen list s podpisi ne pomeni nic nikomur, ker bi lahko slo za podpisovanje cesarkoli.

Podpisujete peticijo in vas podpis velja samo zraven peticije. Zato spnite list, kjer je besedilo peticije in list ali liste, kjer so podpisi. Da je JASNO in zakonu zadovoljeno, da so ljudje podpisovali peticijo in ne prazne liste.

Brez zamere in upam, da je zdaj jasno.
Sibam v Lj.
Logiran

Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #2058 : sobota, 13.02.2010 : 12:53:47 »

Ja, kar sprintaj več listov. Tako kot saba predlaga, prva stran besedilo druga stran podpisi. Sem naredila toako, da je prostor za 25 podpisov zato, de jih lažje seštejemo.
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #2059 : sobota, 13.02.2010 : 12:59:36 »

Ta clanek je bil napisan 3. februarja, se pravi dan po napadu. Ce pogledas komentarje, zdaj ljudje ze opozarjajo avtorja besedila, naj popravi clanek.

Lahko pa tudi v urednistvo kaj napisemo?

Ja pa še tista slika je dokaj tipična. Takšne in podobne slike smo obvezno gledali tudi tukaj prve dneve po dogodku, zdaj pa ne več. Wink Pa tudi Sky je napisal, da so psi napadli lastnika zunaj na vrtu. Fuj, STA!

Sem sama pustila komentar zdaj tam in vabila urednike, naj me kontaktirajo za bolj podrobne in natančne informacije v zvezi z dogodkom.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2060 : sobota, 13.02.2010 : 13:16:07 »

Marjeta Šoštarič, Delo: "Minister, ki to ne bi smel (več) biti"

http://www.delo.si/clanek/99170

Za človeka, ki ga nekateri veterinarski kolegi hvalijo po delavnosti, je na ministrskem položaju s tako širokim področjem delovanja to premajhen izplen. Tega seveda ne bo priznal. Tako kot ne tega, da po svojih zvezah in poznanstvih vpliva na odločitve in dogajanja, za katera so neposredno odgovorni drugi; da sicer posluša nasvete in priporočila, a največkrat naredi po svoje; da ob silnem zagovarjanju pravnega reda in doslednega upoštevanja upravnih postopkov mirno naredi kaj po svoje - tako kot je pri prvem imenovanju direktorice veterinarske uprave in kot je to naredil še drugič, ko jo je predčasno potrdil za novi mandat -; da ne priznava svojih napak in da jih je pripravljen braniti tudi čez hrbte drugih; da zna za dosego ciljev uporabiti prijateljske naveze in prek njih pritisniti na tiste, ki mu nevšečno gledajo pod prste; da je maščevalen.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #2061 : sobota, 13.02.2010 : 14:50:08 »

Citiram enega izmed odgovorov na UK Bullmastiff forumu:

Oh thats just sickening. The poor poor dogs. The bastard deserved to get mauled. Just wish it had happened years ago by the sound of it. No one could expect those dogs to behave in any other way. There are some really sick individuals around. The truth needs to be told so people understand the reasons why the dogs behaved that way and, even though all involved are now dead, people should remember the dogs as being the victims and the man as a twisted f*cked up abuser, rather than the other way around.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2062 : sobota, 13.02.2010 : 15:43:57 »

Ja Klavdija lahko pa se predvsem za tujino sestavi spremno besedilo kronogije, ki bo bolj detaljno.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #2063 : sobota, 13.02.2010 : 16:14:41 »

Od Kresalke izjavo ste zasledili (nisem našla objavljane na zadnjih 20 straneh). Sem jo slišala po radiu1 prejle, je govorila o svoji odgovornisti za dejanja njenega živaljenskega partnerja in strica.


Bi pa objavila tole (glede na to, da je spodaj dovoljenje), gre pa za odgovor na poziv klubom, da naj se vendar javno izjasnijo glede nepremišljenega spreminjanja zakonov (česar se v odgovoru dotakne le bežno oz. sploh ne):




Spoštovani
Jaz sem svoje mnenje povedal javno 10.2.2010 na RTV Slovenija v oddaji odmevi.Na tem izpitu je padla država,ker ima zakone ,ki si jih lahko vsaka stranka razlaga po svoje in vsi imajo prav,padlo je Min .za kmetistvo,ker ima takšnega ministra,ki zna samo čitat in ne zna logično razmišljati in ker so vršili pritiske.Padel je VURS ker se je upletal v stroko in predpiseval kaj naj stroka dela.Padla je kinološka stroka,ker so se odločili da bodo prevzgajali pse,kar je po moji 23 letni praksi šolanji psov absurd in nemogoče.V komisiji so bili za mene oralni kinologi in kinologi politiki ki vse živlenje delejo kompromise.Pri ugrizu bulmastifa ne more in ne sme biti kompromisov. Za to bi morali take kinologe odstranit iz naših vrst.Padla je vlada,ker pravobranisltvu ni izdala soglasja za ukrepanje.Vsaka država na svetu ima svojo Mafijo,samo pri nas ima Mafija svojo državo,za to ne verjamem več v pravno državo in ne verjamem da bomo stvari premaknili.
To moje pismo je javno in ga lahko pošiljate naprej.
Lep pozdrav
 
Predsednik društva Belgijskih ovčarjev Slovenije
Marko Habič





Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #2064 : sobota, 13.02.2010 : 17:24:13 »

 Roll Eyes

"Svojci pokojnega zdravnika Saša Baričeviča naj bi že iskali odvetnika, ki bi na sodišču zastopal njihove pravice pri odškodninskih tožbah zaradi domnevnih kršitev osebnega dostojanstva umrlega Baričeviča."

http://www.pozareport.si/?Id=lik_delo&View=novica&novicaID=14717
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2065 : sobota, 13.02.2010 : 17:29:51 »

Saj imajo Senico, al kako?  bruham
Sicer pa, če imajo vsaj kaj vesti, naj preden razgrebejo ostanke, kaj od tega namenijo za izplačilo primerne odškodnine g. Megliču    Roll Eyes Tongue
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2066 : sobota, 13.02.2010 : 17:56:13 »

Kako si sploh drznejo!!!!!!!!
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2067 : sobota, 13.02.2010 : 18:12:35 »

http://www.rtvslo.si/blog/roman-vodeb/zoofilija/38176

Blog: Roman Vodeb, teoretski psihoanalitik, mislec in svetovalec
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2068 : sobota, 13.02.2010 : 18:19:02 »

http://www.rtvslo.si/blog/roman-vodeb/zoofilija/38176

Blog: Roman Vodeb, teoretski psihoanalitik, mislec in svetovalec

Postam dva komentarja na ta blog:

angelmanuel je napisal(-a):
Škoda, da so jih tako po hitrem postopku pokončali že nekaj ur po dogodku. Enega izmed njih so policisti napadli s pištolo takoj, ko so prispeli na mesto zlorabe. Še enega izmed njih ranili nakar so tega ranjenega in še enega vendarle uspeli obvladati in so ju zaprli v pasjo uto. Pse bi lahko obvladali tudi na kakšen drugačen način ne pa z pištolami. Z usmrtitvijo bi morali počakat vsaj do konca preiskave. S tem se je namreč psom zgodila velika krivica. Zaslužili bi si uživanje dostojnega pasjega življenja, ki ga v vseh teh letih sploh niso bili deležni. Na tem svetu so bili deležni nepredstavljivih muk, ki jih ne bi privoščil nobenemu psu. Ni hujšega kot to, da pse zlorablja lasten gospodar pa verjetno še kdo zraven in to več let.
Psi so že leta 2006 skušali nekaj povedat pa jih nihče ni razumel ali pa jih niso hotli razumet.

Jaz samo upam, da njihova smrt ni bila zaman in da se bo dejansko nekaj spremenilo v tej banana republiki in bojo vse vpletene in odgovorne osebe odstranjene s svojih položajev. S položajev katere so zlorabih za svoje interese in interese drugih.

Psi so namreč edini, ki so se uprli tej umazani in pokvarjeni eliti in so naredili prvi korak. Vprašanje pa je, če jim bomo sledili. Njim v čast bi morali nadaljevati z borbo proti takšnim gnusnim svinjarijam, ki smo jim priča zadnje dni in ne dovolit, da se stvar poleže brez posledic za vpeletene in da bodo odgovorni še naprej zavzemali svoje položaje.

Banda pokvarjena na roko delana.


Sfinga je napisal(-a):

Se strinjam v celoti..
psički so bili očitno toliko let mučeni, da je pravi čudež, da se niso prej postavili po robu svojemu/svojim mučitelju. Pes je zvest prijatelj in brani svojega lastnika. Psički so morali zelo trpeti ob tem, da jih je roka, ki jih je hranila in vodila, tudi mučila in prizadajala neznosne bolečine. Grozljivo in vredno vse obsodbe.
Verjetno (čeprav upamo da ne) je še veliko živali, tudi psov, ki so brutalno mučeni in srečni bi bili za vsako tako žival, vsako živo bitje, ki bi se rešilo in lahko spet svobodno zadihalo in živelo svoje življenje v miru.
Vemo pa tudi, da bi ta primer že od začetka bil popolnoma drugače obravnavan v primeru vpletenosti "neelitnega državljana" in ravno zato in iz tega razloga, se je ob tem nesrečnem dogodku pričelo v naši družbi osvobajanje demokracije, osvobajanje neodvisnosti strokovnjakov, preiskovalcev, medijev, ..osvobajanje pravice iz okov elitnih in političnih vezi. Ne dajte se, vsi, ki želite biti svobodni!

Pes je človekov najboljši prijatelj. Pes je vodnik slepih, je reševalec v neprehodnih divjinah. Je slednik in je varuh.

"Ljudje so čakali "rešitelja", a niso vedeli, da stoji poleg njih, ker so bili slepi"

Ob tem nesrečnem dogodku, je spregledal marsikdo...
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #2069 : sobota, 13.02.2010 : 18:21:58 »

Samo v vednost: Vodeb je samooklicani "teoretski psihoanalitik", drugače je končal nekdanji DIF, k temu dodal magisterij in je edini meni znani osebek, ki mu je bila zavrnjena doktorska teza.
Da ga ne bi kdo jemal pretirano resno in zanj zapravljal kilobajte prostora na strežnikih...
Logiran
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines