mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 02:14:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: kraški ovčar - čvek
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 198   Dol
Natisni
Avtor Tema: kraški ovčar - čvek  (Prebrano 262381 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
otalež36
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #840 : petek, 17.02.2006 : 14:10:18 »

TRIPIKICE
Zadnji stavek si napisala tako lepo, da sem ga z veseljem prebral. Dokler bo Kraški ovčar imel toliko resničnih privržencev se mu ni bati za obstoj. Kaj ni tako? Cheesy
Logiran
evrosad
rad pišem
****
Sporočil: 283


« Odgovor #841 : nedelja, 19.02.2006 : 22:40:59 »

Sedaj je končno mimo veliki "pok" - Vransko 2006. Veseli me, da je bila udeležba na skupščini tako visoka. Kljub neljubim kratkim stikom so v glavnem razrešene tegobe društva daljne in bližnje preteklosti. Tiste, ki so ostale, se bodo pa tudi stalile... In tako je prav!   
      Odhajali smo z mešanimi občutki   Smiley  Huh  sram  Angry  Cheesy  Tongue  Grin , toda z nekaj tolerantnosti in dobre volje bomo morali pozabiti, kaj je kdo komu slabega naredil, česa kdo komu ni naredil, kaj je kdo komu žalega rekel, česa kdo komu ni rekel, ... Vsi moramo prisluhniti tej bridki izkušnji preteklosti in se zazreti v prihodnost. Tako bomo zrelejši, prevdarnejši in takih izkušenj bo manj...
      Vsem v društvu, ki so delali dobro, gre zahvala. Vsem, ki jih je karkoli prizadelo, gre opravičilo! In v glavnem smo vsi hoteli delati po svojih najboljših močeh. Vsi imamo tudi priložnost, da dodamo še malo tiste potrebne energije h skupnemu cilju - "Kraškemu ovčarju"! Koneckoncev - bodimo ljudje...

Predvsem pa: Polemike pospešujejo razvoj, monotonost ga zavira.

Lahko noč Slovenija
 
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #842 : ponedeljek, 20.02.2006 : 16:05:37 »

... in potem vse tiho je bilo... Roll Eyes Wink
Jaz bi pa takoooo rada vedela kdo nam je po novem "šef" v društvu in kdo so ostali vodstveni "fizičarji"? Roll Eyes
Evrosad je napisal tako, kot da je vsega skupaj konec, amen. Undecided Huh
Logiran
evrosad
rad pišem
****
Sporočil: 283


« Odgovor #843 : ponedeljek, 20.02.2006 : 22:01:17 »

Pozdravljena Tripikice, sedaj imamo "šefinjo", sestro od EBRANKE. To ti lahko sporočim, za kaj več se boš pa lahko sama pozanimala...
      Se je zdel moj včerajšnji prispevek tako dramatičen!?? Mislim, da ne bi smelo biti tako..., saj za naprej kaže zelo dobro - prepričljiva nova predsednica nas je vse skupaj navdušila, vključno z bivšim predsednikom. Kar se pa tiče vodstvenih "fizičarjev", smo nekoliko pomlajeni... Ta izkušeni so nam zaupali, kar je zelo pozitivno.

Lep večer vsem s foruma   Cool
Logiran
Suzana
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 393


WWW
« Odgovor #844 : ponedeljek, 20.02.2006 : 22:27:20 »

Tudi jaz se pridružujem evrosatu, da nas je nova predsednica navdušila. Je tudi sestra od naše EBRANKE. O imenih ne bi tu na forumu, ker ne vem koga lahko omenim.
Iz foruma imamo funkcije v upravnem odboru EBRANKA, šibainmika, Kraški in Bramky, v nadzornem odboru pa evrosat. Cheesy Wink Roll Eyes

Skupščina je potekala v kar prijetnem vzdušju, ni bilo tako hudo kot je kazalo zadnje čase na tem forumu.

Zdaj imamo veliko energije in idej za naprej, upamo, da nam bo uspelo čim več zastavljenih ciljev uresničit. Cheesy Wink Smiley
Logiran
Suzana
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 393


WWW
« Odgovor #845 : ponedeljek, 20.02.2006 : 23:04:04 »

Sedaj je končno mimo veliki "pok" - Vransko 2006. Veseli me, da je bila udeležba na skupščini tako visoka. Kljub neljubim kratkim stikom so v glavnem razrešene tegobe društva daljne in bližnje preteklosti. Tiste, ki so ostale, se bodo pa tudi stalile... In tako je prav!   
      Odhajali smo z mešanimi občutki Smiley Huh sram Angry Cheesy Tongue Grin , toda z nekaj tolerantnosti in dobre volje bomo morali pozabiti, kaj je kdo komu slabega naredil, česa kdo komu ni naredil, kaj je kdo komu žalega rekel, česa kdo komu ni rekel, ... Vsi moramo prisluhniti tej bridki izkušnji preteklosti in se zazreti v prihodnost. Tako bomo zrelejši, prevdarnejši in takih izkušenj bo manj...
 Vsem v društvu, ki so delali dobro, gre zahvala. Vsem, ki jih je karkoli prizadelo, gre opravičilo! In v glavnem smo vsi hoteli delati po svojih najboljših močeh. Vsi imamo tudi priložnost, da dodamo še malo tiste potrebne energije h skupnemu cilju - "Kraškemu ovčarju"! Koneckoncev - bodimo ljudje...

Predvsem pa: Polemike pospešujejo razvoj, monotonost ga zavira.

Lahko noč Slovenija
 

Evrosad, lepo si to napisal!
Zato združimo to energijo in skupaj naredimo nekaj dobrega.
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #846 : torek, 21.02.2006 : 08:59:59 »

Pozdravljeni forumasi .. moram priznati, da sem po skupscini popolnoma "nafilana" z energijo Cheesy Cheesy ... na skupscini sem imela obcutek, da so navkljub nekaterim kratkim stikom, kot pravi Evrosad, cisto vsi pokazali veliko dobre volje za kaj narediti in smo za nase nacrte dobili soglasno podporo Smiley, tako da je prav uzitek sedaj vso energijo usmeriti v konkretne projekte.
S Siboinmiko in sestro smo se ze usmerile v pripravo clanskega biltena, naredile osnutek in s kar lepim uspehom ze zacele prositi za strokovne prispevke. Poleg bolj strokovnih prispevkov pa so lahko srce revije le zgodbe o zivljenju z nasim krasevcem. Tudi tu na forumu je Jana povedala, da ljudje zelo radi berejo taksne zgodbe, sploh taki, ki si se iscejo pasjega prijatelja med razlicnimi pasmami. Ze na nasem krasevskem cveku smo uzivali v branju razlicnih dogodivscin in kaksnih navihanosti nasih ljubljencev, tako da sem prepricana, da bi lahko ze med pisci na forumu dobili ogromno prispevkov, tako za ta forum, clanski bilten kot tudi za prispevke v drugih revijah.

Pa ce ima se kdo kak predlog, kaj bi si zeleli prebrati (se bolje pa napisati Wink) v clanskem biltenu, prosim tudi napisite.
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #847 : torek, 21.02.2006 : 09:59:54 »

VAAUU Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Čestitke vsem novoizvoljenim forumašem! Cheesy Cheesy Cheesy
Kdo bi si mislil, da se bom kdaj tu na forumu družila s samo "živino"! Wink Grin Grin Grin Grin Cool

Evrosad, res sem dobila nek neprijeten občutek, ampak sedaj sem pomirjena in ne samo to, zelo sem vesela, da se je na skupščini izšlo tako kot se je Smiley Cheesy Cheesy Cheesy. Vsaka čast starejšim članom, da so bili tako demokratični in dali priložnost tudi mlajšim. Smiley Smiley Smiley Glede na to, da bo sedaj v društvu precej živahno, mislim, da bi bilo dobro, da bi tudi tu na forumu vmes povedali kaj o dogajanju v le-tem.

Ebranka, kar se prispevkov tiče, mislim, da jih je gospa Cirila v tekočem letu mogoče že nekaj zbrala - vsaj moj prispevek o Duki je nekje na društvu - če seveda ustreza za objavo. Roll Eyes Smiley
Imam pa tudi en predlog za bilten: če bi se dalo urediti rubriko o  vzgoji, igri, zdravju, negi, šolanju... kraševca, kjer bi lahko vprašal ali pa prebral kaj poučnega o kraševcu, da bi bilo novopečenim skrbnikom lažje pri prvih ( in vseh naslednjih Wink) korakih s kraševcem. Tako bi se preprečila marsikatera storjena napaka zaradi nepoučenosti.

Ok, dragi "aktivisti" želim vam, da bi vam šlo vse po maslu, pa PIŠITE kaj, tu na forumu je tako mrtvo, ni nobenih dogodivščin s kraševčki, nič ne pišemo več o njih, pa bi ja oni morali biti vedno v glavni vlogi, se ne strinjate? Roll Eyes Cool



 
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #848 : torek, 21.02.2006 : 19:23:40 »

Čestitke za izvoljene tudi iz moje strani. Sama se ne spoznam najbolje na te zadeve, ker sem še nova, zato sem raje tiho Grin. Upam, da se bojo vse zastavljene naloge iztekle tako kot je zamišljeno. Me pa zanima, če so/ste kaj povedali kdaj bo spletna stran društva spet delovala. Kje se lahko včlanim v društvo in kdaj izide ta kraški bilten?

Tukaj so pa še najnovejše slikce našega malega kraševca. Grin, ki mi jih je danes poslal vzreditelj.

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/xiNYkP8DwuU2FkiC.jpg

http://roadie.moj-album.com/slike/959196/WqRCimSvzQHAcmaG.jpg

Lp in hvala za odgovore.
Logiran
evrosad
rad pišem
****
Sporočil: 283


« Odgovor #849 : torek, 21.02.2006 : 21:28:20 »

Kaatttoooo, a te kaj zebe? Si pa res junak... Tudi na internetu si pravi maneken. To te bo vesela bolha (bolha2), ko boš rastel in špilal vragolije...
      V društvo se lahko včlanite ob nakupu malega Kraševca preko vzreditelja - le povprašajte njega, rad vam bo pomagal.

Tripikice, evo bolha2 je poskrbela s prikazom zgornjih sličic za to, da so Kraševci spet glavni, kajne   
 Roll Eyes
Logiran
DMN
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #850 : torek, 21.02.2006 : 22:25:36 »

Bolha 2, to pa je ena lepa puhasta kepica. Boš videla koliko veselja ti bo prinesla.

Član društva postaneš avtomatično ob nakupu mladiča in je članarina prvo leto brezplačna. Potem pa dobiš na dom položnico. Seveda se to zgodi le, če vzreditelj posreduje podatke o novih lastnikih klubu.
Bilten oziroma revijo tudi dobiš po pošti, nekaj starih pa bi se najbrž še dalo izbrskati na društvu. Mislim, da ti tukaj lahko pomaga tudi kdo iz foruma.

Kdaj pa pride Kato v nov dom?
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #851 : sreda, 22.02.2006 : 09:52:30 »

Tripikice, evo bolha2 je poskrbela s prikazom zgornjih sličic za to, da so Kraševci spet glavni, kajne   
 Roll Eyes

To! Cheesy Cheesy Cheesy Pa ko vidim takega kosmatinca je ni več skrbi na svetu, ki bi me mučila! Cheesy Cheesy Cheesy Kako je krasen, ta "naš" Kato! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Bolha2, na tvojem mestu bi uvedla 24-urno stražo Cool, da ti ga ne ukradem! Grin Grin Grin Grin Povej, a lahko zdržiš doma, ko te tam nekje čaka miniaturna mrcina? Grin Cheesy

DMN, kako pa kaj tvoja mrcina? Cheesy
Naša Duka postaja malo bolj "ostra" Shocked, kar se norčavosti tiče, se mi zdi, da se stopnjuje (namesto obratno Roll Eyes) Grin, je še vedno zelo izbirčna pri hrani Angry, tako se ne premakne iz svojih 25 kg, ima neverjetno energije Huh,  in kaj je novega - začela je obiskovati svojo hiško Smiley Cool. Je pa blazno navezana na nas, tako da komaj čaka, da se vrnemo iz šole in službe, takrat imamo 10-minutno cirkuško-akrobatsko predstavo. Cheesy Cheesy

Evrosad, kako je pa z (ne)razvajenostjo pri tvoji kosmati mrcini? Roll Eyes Smiley

 
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #852 : sreda, 22.02.2006 : 10:35:22 »

DMN: hvala za informacije, bom vzreditelju omenila, da me vpiše v društvo, če slučajno še ni prebral Grin.

Citat
Kdaj pa pride Kato v nov dom?

Kato pride domov verjetno tisti vikend 11.,12. marec, ko bo star 8 tednov, drugače ga grem pa to soboto obiskat, da vidim koliko je že zrastel. Grin

Za stare biltene se priporočam, če jih lahko kdo s foruma zrihta, bi bila zelo vesela in hvaležna.
Lp
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #853 : sreda, 22.02.2006 : 10:45:20 »

Tripikice: sem že iz prejšnjih postov prebrala, da si nevarna pri kraji kraških mladičkov Grin, na srečo jih zdaj še mamica Bona čuva, da ne moreš do njih. Čas do prihoda našega malega si pa krajšam s slikcami, ki jih obvezno vsak dan pogledam in zgornji portret imam tudi na desktopu za ozadje. V enem od postov si tudi napisala, da ima Kato filmsko ime, pa me zanima iz katerega filma, pa katera pasma psa je bila(predvidevam, da je bilo tako ime psu).
Lp
Logiran
dacha
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #854 : sreda, 22.02.2006 : 12:28:55 »

Bolhica, ma kakšna lepa kepica je ta vaš Kato.Prav simpatično ime ste mu dali, malo po dalmatinsko mi zveni Cheesy Cheesy.Naš Dač je pa že velik osemmesečni fantina, ki še vedno lula kot punca. sram Shocked.Pa še sosedove pse tolko razganja, da si pol dača kar sposodijo. sram.Smo že kar malo zaskrbljeni. Angry Cry.Zdaj se še ne upa, ampak vsaj toliko se je naučil, da se takoj, ko se mu kakšen pes približa vsede in skrije ta zadnjo.. Wink Angry. Drugače smo bili pridni in Dač ima že prvo diplomo male šole  Grin Cheesy Wink.Zdaj ga bomo pa čimprej peljali in izobraževali naprej, da fant ne pozabi kar se je naučil.
Drugače na Primorskem nič novega, pravkar se začenja sezone kopanja in urejanja vrta in Dač trenutno razmišlja ali bi naš vrt uredil v "japonskem" ali pa bolj domačem slogu z dosti vrtačami in kraškimi pojavi.. Shocked Wink.
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 198   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: kraški ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines