mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 23:38:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 434305 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
AndrejZ
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


WWW
« Odgovor #480 : petek, 18.11.2005 : 08:20:06 »

Ograje so za vse avte, razlika je samo da so ene malo zvite da se pridobi malo več prostora za glavo, druge pa ravne. Usnjeno oprstnico sem kupil v BTCju v trgovini nasproti  gostilne pod brajdo. Mislim da se trgovini reče moj pet al pa nekaj takiga. Skratka če boš tam se samo malo vozi po BTCju pa boš zagledala velik napis za trgovino, v isti ulici je tudi picerija kroko...... Drugače pa je sigurno kdo tukaj z LJ in ti bo lažje razložil kot jaz. Cena je nekje med 10-12k.
Logiran
AndrejZ
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


WWW
« Odgovor #481 : petek, 18.11.2005 : 08:23:57 »

Jaz razmišljam da bi si kupil borderja, sam ne vem kako bo to kaj všeč mojemu Aiku. A ima kdo doma več kot enega psa, in kako se je haski privadil na novega člana družine. Jaz razmišljam da bi kupil psičko saj mislim da bi bilo tako manj problemov.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #482 : petek, 18.11.2005 : 09:06:21 »

Hvala Andrej, vem katera trgovina, bom šla pogledat.
Glede drugih psov, Alba se razume skoraj z vsemi, razen z malimi. Tudi ne kaže ljubosumnosti, če pride na obisk drugi pes in se več ukvarjam z njim. Po moje bo boarder prej okomandiral huskyja  Grin Grin.
Logiran
yan
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #483 : petek, 18.11.2005 : 09:18:07 »

Midva sva imela najprej piscko husky in ko je bila stara 9 mesecev sva posvojilo se eno psicko tudi husky staro 2 leti. Sedaj sta skupaj ze eno leto in sploh ne zmoreta ena brez druge. Nikakor ne smes vzeti samo ene brez druge, ker potem se prva usede in noce nikamor. Je pa tudi manj dela z dvema kot z enim. Potegne pa to za seboj dosti drugih stroskov. Samo midva odkar imava dve ne bi sla vec nazaj samo na eno psicko.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #484 : petek, 18.11.2005 : 09:26:48 »

Yan imaš ti kakšne fotke psičk  Cheesy Cheesy
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #485 : petek, 18.11.2005 : 10:33:44 »

Zdravo Yan, daj prosim še kaj več povej o tem, kako je imeti dva huskyja, in kako se obnašata. To me namreč full zanima. Hvala. In zakaj je manj dela z dvema kot z enim? Kako se obnasata-do vas, in kako med seboj?
Logiran
yan
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #486 : petek, 18.11.2005 : 12:36:15 »

Slikice najinih dveh imava objavljene na naslovu http://yani.moj-album.com/. Drugace pa mislim s tem, da je manj dela to, da tudi ko nimas toliko casa za njih, ni potrebno iti na dolge sprehode ampak jih enostavno spustis in se igrata med seboj. Tudi ko kadar kam greva nimava slabe vesti saj sta skupaj. Je pa med njima hierarhija taka, da je tamala sef. Tavelika se ji podreja (predvsem zato, ker so jo v prejsnjem domu maltretirali) in se je sele sedaj po enem letu koncno naucila tudi malo postaviti zase. Tamala tudi bolj uboga sedaj ko je se ena zraven (ne vem zakaj, vsi so naju opozarjali, da potem ne bo vec ubogala). Najlepse pa je, ko jih vidis da spita ena poleg druge in se objemata. Se pa pojavi ljubosumnost, tako da moras vedno ta prvo psicko obravnavati prioritetno.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #487 : petek, 18.11.2005 : 13:37:47 »

yan : ful leeeeeeeeeeeeeeepe slikice Smiley verjamem da je največje veselje imeti dva huskyja, pa tudi velika dela Smiley tudi jaz bom imela nekoč 2 huskyja Smiley samo najprej moram končati fax Smiley  Cheesy Cheesy
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #488 : petek, 18.11.2005 : 13:40:37 »

Jaz razmišljam da bi si kupil borderja, sam ne vem kako bo to kaj všeč mojemu Aiku. A ima kdo doma več kot enega psa, in kako se je haski privadil na novega člana družine. Jaz razmišljam da bi kupil psičko saj mislim da bi bilo tako manj problemov.

huskyji so itak ful družabni psi, pa itak ponavadi živijo v krdelu, tako da pomoje to ne bo problem. vendar je bolje da vzames psičko, ki bo delala družbo tvojemu huskyju in upam da jo daš takoj sterilizirat Smiley da ne bo nezaželjenih pasjih mladičkov Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #489 : petek, 18.11.2005 : 14:01:21 »

Yan lepotca sta  Grin Grin.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #490 : petek, 18.11.2005 : 14:27:53 »

na prvi strani mojpes.net, žalostno a resnično!

zdj sem prebrala, so mi šle kr kocine pononc... Sad
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #491 : petek, 18.11.2005 : 14:34:50 »

a kdo od vas hrani vaše huskyje z eukanubo za zelo aktivne pse?in kako se obnese? če ne, katere brikete dajete psom? Tongue

kaj pa jajca? moja živa je že od nekdaj nora na surova jajca  + mleko. samo mleka ji sedaj ne dajem, ker takoj dobi drisko. glede jajc pa ne vem če je dobro da dobiva surova. mogoče bi bilo bolje da jih začnem kuhat? kaj pravite?  Huh
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #492 : petek, 18.11.2005 : 14:42:20 »

Jaz sem ji na začetku dajala eukanubo za zelo aktivne in je bila ok. Zdej ji dajem brikete Bewidog. Dam ji še kuhan riž in zelenjavo (korenje, cvetačo), pa tunino iz konzerve. Jajca bi najbž jedla, ampak ji jih ne dam - sej veš ona vse poje  Grin Grin, še največji užitek pa ji je kradet čokolado iz posode v najini sobi.
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #493 : sobota, 19.11.2005 : 11:09:10 »

Surova jajca naj ne bi bila priporočljiva za pse, ker je baje v beljaku ena snov, ki je ne morejo prebaviti. Ce ji dajes, pa ni nic narobe, potem ji ocitno ne skodi, ampak marsikje sem slišal in prebral, da ni dobro dajati surova jajca. Jaz mu jih skuham ali sprečem, in dam na brikete. Poglej na forumu pod prehrana, sigurno o tem kaj piše.
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #494 : sobota, 19.11.2005 : 11:12:19 »

link  Wink http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,462.0.html
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines