mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 14.05.2024 : 19:50:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanček  (Prebrano 204218 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #600 : nedelja, 04.05.2008 : 12:59:28 »

Kako lep je Niki.
Vse najbolše se tukaj. Kiss


ooo a Roki se je pa razumel s skobčevko. Psa in ptico skupaj takole pa še nisem videla Wink
Za pusta je bil pa tudi dober hehe Cheesy
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #601 : nedelja, 04.05.2008 : 13:44:33 »

Vse najboljše tudi od nas, Niki!  Kiss

Tista slika s skobčevko pa me je kar malo razžalostila Cry Moj nimfek Jaki je ravno zaradi psov moral ostati pri starših, ker mu ne data miru niti, ko je v kletki, kaj šele, da bi ga spustila. Imam ga že 22 let in vedno je bil navajen prosto letat po hiši. Tega mu ne morem vzeti. Roki pa je res zlati kuža Kiss

Mi smo se tudi malo potepali te dni.

Moja največja želja je, da bi znal leteti Smiley


Saj mi gre kar dobro od tačk  Cheesy
http://shrani.si/f/35/IO/2W5ZG6vz/thor-2.jpg

Igraj se no z mano!!!
http://shrani.si/f/1F/Vn/pJEgJSC/thor-1.jpg

Z mojo Anito - navadno sem jaz hitrejši sram
http://shrani.si/f/2F/x0/2lMz16qz/thor-3.jpg

Moja najljubša igrača Smiley
http://shrani.si/f/2a/bv/2pVtwMfZ/thor-4.jpg

Na vikendu pa sem se zaljubil v sosedovo Luno  Kiss

A sem jaz tud škotski ovčar, če sem takšne barve kot ti?
http://shrani.si/f/3K/y5/2z9xLSYs/thor-5.jpg

Tekmovali smo, kdo ima daljši jezik Tongue
http://shrani.si/f/P/7W/1OGvyQga/iii.jpg

Smo lepi, ane?  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #602 : nedelja, 04.05.2008 : 13:53:54 »

ooo a Roki se je pa razumel s skobčevko. Psa in ptico skupaj takole pa še nisem videla Wink
Za pusta je bil pa tudi dober hehe Cheesy

O ja. Nekako ni imel izbire. Jaz pravim, da se mora z vsemi razumet Wink Po resnici pa nikoli ju nismo puščali same  Shocked  Jo je Roki kr gledal Smiley 

Jaz sem včeraj skopala svojo psičko. Se ji tok lepo sveti dlaka in je mehka. Ji pa tudi zelo odpada, 3x počešem je krtača že polna. Je mirna ko jo kopam, se moram pa skriti ko se strese Smiley
In še ena lepa slikca Taje med rožicami, jo imam za ozadje na računalniku Smiley

U kako smo lepi. Ja po kopanju imamo nekaj dni dlak kamor se obrneš. Potem pa se umiri. Smiley  

a se rad kopa? Moj se naredi tako bogega, ko ve da se bomo kopali Cheesy V vodo gre pa takoj plavat, samo je pa treba okrog vsake luže, ne bo not stopil, hehe. Smiley


Ja sej pri mojem je isto Smiley Prav ve ko začnem pripravljat njegovo opremo za kopanje. Pol se pa skrije najdlje kar je možno in čaka  Shocked  Plava zelo rad. Mislim, da mu šamponiranje ne diši preveč. Ampak ko pride ven je pa tako veselje Smiley


Tista slika s skobčevko pa me je kar malo razžalostila Cry Moj nimfek Jaki je ravno zaradi psov moral ostati pri starših, ker mu ne data miru niti, ko je v kletki, kaj šele, da bi ga spustila. Imam ga že 22 let in vedno je bil navajen prosto letat po hiši. Tega mu ne morem vzeti. Roki pa je res zlati kuža Kiss
Mi smo se tudi malo potepali te dni.

U 22 let. To pa je doba. Z Rokijem bi se po mojem kr spoprijateljila Smiley 
Ja lepi so Smiley  Tristo kosmatih, kako je lepo imet pse Smiley 
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #603 : nedelja, 04.05.2008 : 14:52:37 »

[url]http://www4.slikomat.com/08/0504/vdm-030520.jpg[/url] 

[url]http://www4.slikomat.com/08/0504/r3j-030520.jpg[/url]

Se vam mogoče kaj sanja med čim bi bila tale lepotička lahko mešana?
A ni luštna Kiss Kiss
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #604 : nedelja, 04.05.2008 : 18:17:39 »

Mogoče kaj z mopsom? Okrogle oči pa tak gobček, ne čisto potlačen pa vendar malo. Zelo je luštna! Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #605 : nedelja, 04.05.2008 : 18:19:37 »

he he. Luškana. Ja jaz bi tudi rekla da z mopsom Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #606 : nedelja, 04.05.2008 : 21:44:16 »

ajajajaja...  fante pustiš same ven pa je spet nov projekt. Ker je Irina bolana, sta Roki in fant šla sama ven in prinesla šepajočo tačko Sad   Temeljito smo jo pregledali, natečena ni. Mogoče je samo nerodno stopil. A bi bil kak obkladek dobrodošel ali naj kr pustim pri miru? No bomo videli jutri.
 Nov dokaz da so fanti sama zgaga in da je potrebna kontrola non stop Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #607 : nedelja, 04.05.2008 : 23:01:22 »

Če Bučko šepa, ni niti taka redkost, da mu najdem kakšen trn zapičen v tački, ali med blazinicami. Poglej, mogoče pa je, drugače pa bi mu lahko tudi kakšne hladne mokre obkladke dajala, to ne more škoditi.

Upam, da hitro odkriješ nadlogo, ki pesti Roki-ja  Wink Smiley fante pa po nagi riti  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #608 : nedelja, 04.05.2008 : 23:02:32 »

...oz. fanta, Roki-ja že ne moreš po nagi, ima preveč kosmato   Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #609 : nedelja, 04.05.2008 : 23:17:29 »

Če Bučko šepa, ni niti taka redkost, da mu najdem kakšen trn zapičen v tački, ali med blazinicami. Poglej, mogoče pa je, drugače pa bi mu lahko tudi kakšne hladne mokre obkladke dajala, to ne more škoditi.
Upam, da hitro odkriješ nadlogo, ki pesti Roki-ja  Wink Smiley fante pa po nagi riti Grin

Smiley  Ja po riti. Sem rekla, da danes spi na tleh, Roki pa pri meni v postelji  Wink  Res ne vem kaj sta počela zunaj. Tko redko ko ga pelje sam ven Smiley  Kaj bo šele ko bodo otroci  Cheesy
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #610 : ponedeljek, 05.05.2008 : 14:58:57 »

Taja je tudi enkrat šepala na prednjo desno tačko, ker jo je avto malo ruknil, ko je skakala po cesti za sosedovim psom. In jaz sem samo slišala avto in nato cviljenje in je prišepala k meni. Pa sem ji dala na tačko malo obkladkov in potem povila. Je bilo čez 3 dni že vse dobro.
In še ena slikca, ko si Taja trebušček sonči Smiley Se zelo rada valja in ni važno ali je trava, sneg ali celo umazanija.
http://shrani.si/f/B/d1/36FSgbtz/04052008627.jpg
Logiran
lyzika
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #611 : ponedeljek, 05.05.2008 : 16:39:56 »

mešanka...tole na sliki je pa garantirano najbolj popularna pasja poza (skoraj šolski primer Grin
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #612 : ponedeljek, 05.05.2008 : 22:01:20 »

Moja psička pa nikoli ne spi tako, razen če jo sama prekucnem Smiley Thor pa izvaja vse mogoče finte - zadnjič je pod odejo naenkrat nekaj skočilo, pa sem hitro pogledala, če se je kaj ustrašil, potem pa sem skoraj dol padla od smeha, ko sem videla, da je samo sprednjo desno tačko stegnil v zrak in spal dalje. Kljub temu, da je s taco držal težo zimskega kovtra Smiley Je pa po kastraciji kar dolgo skrival svoje 'podvozje' in komaj zdaj, po več kot dveh mesecih, spet spi sproščeno na hrbtu.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #613 : ponedeljek, 05.05.2008 : 23:52:18 »

Ja spanje na hrbtu je bil včasih pravi užitek. Zdaj pa takšnih gimnastičnih sanj več ni  Smiley  Zdaj so bolj klobčiči ali pa na strani po ploščicah Smiley
Lovethor, kako pa je s kastriranimi samci? A jih potem punce manj zanimajo? Smiley 
Aja, tačka je že ok. Fant sumi, da je malo hlinil, ker ga on pelje ven, zdaj ko sem bolna, pa ni najbolj navdušen  Shocked   A so psi sposobni tega?  Roll Eyes Cheesy
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #614 : torek, 06.05.2008 : 00:04:00 »

Ja spanje na hrbtu je bil včasih pravi užitek. Zdaj pa takšnih gimnastičnih sanj več ni  Smiley  Zdaj so bolj klobčiči ali pa na strani po ploščicah Smiley
Lovethor, kako pa je s kastriranimi samci? A jih potem punce manj zanimajo? Smiley 
Aja, tačka je že ok. Fant sumi, da je malo hlinil, ker ga on pelje ven, zdaj ko sem bolna, pa ni najbolj navdušen  Shocked   A so psi sposobni tega?  Roll Eyes Cheesy
Da ti najprej odgovorim na vprašanje glede kastracije-ti bom kar jaz, saj je vseeno. niki je kastriran in je bil prej čisto nor na punce-ni jedel, cvilil je neprestano in tulil v nebo. Zdaj je tega konec. Se sosedova psica goni in sosedovi psi norijo, medtem ko nik mirno počiva na terasi Smiley Super je!
Glede tega, da se zna pes naresti bogega je pa še takooo res, hehe. Znajo okrog prsta vrteti tako, da ti ni nič jasno Smiley Grin Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines