mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 12.05.2024 : 18:44:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dogo argentino  (Prebrano 341065 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #165 : ponedeljek, 15.11.2004 : 23:47:25 »

 WinkSimon!
Vito(to je vzreditelj o katerem govori Pantherunica!) nikakor ni kot g.Matosa...SLednji pa zame sploh ni gospod! Lips Sealed  K Matoši smo sli gledat bullmastifa pa je bli pri 6 mesecih tako suh kot hrt,pa se mislim da je mel malo bolane kolke! Grozno...Pa napoletano je bil..Samička...Vsa z drekom po faci..Ko bi jih vsaj sčistil...Za oglede..Ne..Briga njega..Ampak dost o Matosi. Od Vita smo kupili Čaka ki je trenutno se zdrav pa tudi verjetno bo v prihodnosti!Da pa bomo Pantherunici zadovoljili potrebe in pa tudi sami sebi pa bomo Čaka peljali na pregled sluha! No to bi bilo vse.... LP
[/color]
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #166 : torek, 16.11.2004 : 02:17:37 »

evo, se je že razvil beauty contest. koga mam jes raje...tu mač da se ne more mimo tega na forumu.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #167 : torek, 16.11.2004 : 20:49:02 »

Ma mi ne da miru, no  Grin Grin Grin
Lejte "nevtralni" fantje in punce. To kar pišete je osebni nivo. Da sploh pišete o ljudeh in odnosih, ki jih ne poznate, je pa mim. Dajanje nekih osebnih zgodbic, da bi se ljudi diskvalificiralo, me spominja na tele ameriške reality showe. Jaz na forumu nisem zato, da se bo eden nekoč spomnil razlagat, kako nimam pasjih stopinj po fletu cel čas pobrisanih, al pa nevemkaj.

Bistvo problema ki ga PU cel čas napihuje, pa ni v vzrediteljih, ampak v samem sistemu vzreje. Zato bi bilo tarče potrebno izbrat drugje. V sistemu.

Ni moj namen bit advokat kogarkoli, še najmanj se it mediatorja med ljudmi, ki jih poznam. Ampak vseeno bi eno konstantno laž, ki se pojavlja, rad enkrat dokončno razčistil: Castrov BOB in prijateljevanje dveh oseb nimajo veze eno z drugim. Preprosto zato, ker se takrat, ko je bil ta BOB aktualen, med vpletenimi ni dogajalo nič, kar bi na kak "nepotizem" nakazovalo, oz. kar bi lahko bilo vzrok za PUjevo konstantno "metanje naprej" tega BOBa.

Konkretno lahko rečem, da sem bil na tej razstavi zadovoljen z ocenjevanjem svoje mladičke, ki je sicer po klasiki dobila ZP, vendar pa mi je ocenski list dal vpogled v realno stanje. Pa se tudi zelo dobro poznam s sodnico. Taista mi je na vzrejnem psico "škartirala". Andreja ne pozna mame in fotra v ringu, kar se mene tiče. Zato mi ni všeč takole babje čenčanje. Še posebej od njenih bivših prijatlov, ki so na isti razstavi pri njej tudi dobili BOB. ( "jaja, sam Shaddow, je pa dober pes", bom sedaj slišal. In res je. Samo relacija sodnik-razstavljalec, je bila pa enaka)

Ampak še enkrat, to ni beauty contest. Meni je super, da poznam Castrota, ker je "killer", ki mi je zelo pomagal premagat zadržanost do argentincev, pa Vito, daisy, PU, Schimpf, Hijos dela luna tim, Yo, cel kup enega folka, in psov, od katerih mi je vsak dal svoj košček. In me moti da se stvari ki se dajo znotraj privat sporočil, oz. kar na privat, ker se vsi med seboj poznajo, zmenit. Tu na forumu se pa kaj bolj konstruktivnega menit. Magar rečt da je Glorija šit, samo ne zdaj not vlačit vzrejne politike še iz dalmacije od Oxe, sem. V končni fazi imam od viceprvaka evrope, dvakratnega, psičko, pa ni glih nekaj. Otto Schimpf pravi da je komplet leglo tako. Nekaj ne štima v telesu. In kaj zdaj? Naj iščem mafijca tam iz kalabrije ki je psico z D nekje med predniki paril, da bom po celi italjanski vzreji pljuval? Ni produktivno. Informacija je ok, ne pa tonb kako je podana.

 Najlažje se je pa z stališča človeka ki je dobesedno pri koritu, kateri dobi v roke tisto kar se zdi drugim ok, zajebavat. Ultimate Fight, je prišel od srca iz ene res dobre psarne. Kayman, že odrasel plemenjak, uvožen z namenom, zdajle tale mladi...pa še vmes Scalibur. Ampak hej, to so psi ki niso bili tu vzrejeni ali kjer bi karkoli našega imelo prste vmes. Počakmo da bomo videli kaj bo prišlo iz teh "šampijonskih" mladičev, ki so tule. Lucha, Kimera, pa še pridejo psi - Tudi po PUjevi zaslugi. Na osnovi tistega kar se bo vzrejalo, bomo lahko debatirali. S trona se je treba spustit, ker še ni čas za sedenje. Pa sodelovat začet in se predvsem na pse osredotočit. Če se pa po človeški plati ne ujamejo ljudje med sabo, naj si pa vsaj polen ne mečejo pod noge.

Evo, zdaj pa konc od mene. Raj poglejte kako zgleda naša kombinacija psov  Smiley

[url]http://www.altervita.net/Slike/mpforum_objave/kim1.jpg[/url]

[url]http://www.altervita.net/Slike/mpforum_objave/kim2.jpg[/url]

[url]http://www.altervita.net/Slike/mpforum_objave/kim3.jpg[/url]

[url]http://www.altervita.net/Slike/mpforum_objave/kim4.jpg[/url]
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #168 : torek, 16.11.2004 : 23:33:55 »

hum...Pravilno Alti:) kdo pa je ta Argentinec/argentinka?? Undecided Undecided No LP..
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #169 : torek, 16.11.2004 : 23:38:49 »

Kopija mojega posta z dne Pon Nov 15, 2004 12:57 pm iz enega drugega foruma  Roll Eyes :

Citat: Yo
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Jaaaaaa, res nam je manjkal en štart   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

Definitivno se pridružujem Gregorjevemu razmišljanju...
Obnašanje g. Vita Strgarja na včerajšnjem CAC Ljubljana ni bilo le pod nivojem, ampak do konca primitivno in še en dokaz več, kako zelo so (nekateri) zavozili pasmo DA v Sloveniji in kako zelo se tega tudi zavedajo (resnica boli...).
 
Sramota za slovenske vzreditelje in lastnike pasme DA, da se na razstavah pojavljajo le zato (razstavljajo itak ne - le zakaj?), da lahko fizično napadajo t.i. konkurenco! Le zakaj se na razstavah ne pojavijo s svojimi psi in pokažejo rezultate svoje "kvalitetne" vzreje? Morda zato, ker v ringu ne stoji pravi sodnik/ica? Ker imajo na KZS očitno vsaj nekateri "opravljene slušne teste in zdrave oči", berejo forume in jim je kristalno jasno, koga (ne) smejo predlagati za sodnika.

Sramota, da so se naše razstave iz prijetnih srečanj, nabiranja izkušenj in sklepanja novih poznanstev spremenile v "bojišča", kjer namesto kvalitete vidimo razjarjene bikce, ki bi s prizorišča s še zadnjimi atomi "moči" radi izrinili tiste, za katerimi se praši. Jp, za dobrim konjem se vedno dviga prah.  :lol:  :lol:  :lol:  Cool  

Razočarana sem in zgrožena nad tem, kar se je dogajalo včeraj!

Grega, pohvale tebi, ker si ohranil mirno kri (kolikor se je v dani situaciji dalo)  :wink: Hvala Bogu, vsaj eden!

Glede groženj pa... ni bilo prvič, verjetno pa tudi ne zadnjič. Si z njimi podobno kot jaz praktično poročen  :lol:  :lol:  :lol:

Lp, Yo

p.s. Tebe tudi boli glava  Cool  Cool  Cool ?
Citat
Logiran
snoop
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #170 : nedelja, 05.12.2004 : 22:54:26 »

zdravo!danes sem prvič na tej strani in me zelo zanima argentinska doga!nameravam si jo tudi kupiti in me zanima koliko takšen pes stane in če se ga da dobiti v sloveniji?ali se da dobiti brez rodovnega lista in ali se pri tej pasm režejo uhlji?prosim vse ki karkoli veste na moja vprašanja da mi prosim odgovorite!



rolf lp
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #171 : ponedeljek, 06.12.2004 : 00:08:20 »

zdravo!danes sem prvič na tej strani in me zelo zanima argentinska doga!nameravam si jo tudi kupiti in me zanima koliko takšen pes stane in če se ga da dobiti v sloveniji?ali se da dobiti brez rodovnega lista in ali se pri tej pasm režejo uhlji?prosim vse ki karkoli veste na moja vprašanja da mi prosim odgovorite!

Živjo!

Nameravaš si jo kupiti, pa še veš ne če se jim režejo uhlji?

Se mi lahko javiš na privat?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #172 : ponedeljek, 06.12.2004 : 10:13:44 »

Jao jao jao, koliko veste o pasmi, če še pravega imena ne uporabljate  Roll Eyes Undecided Sad Angry

Jana, lepo prosim:

Dogo Argentino = Argentinski pes !!!

Lp, Yo
Logiran
snoop
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #173 : ponedeljek, 06.12.2004 : 11:57:13 »

hmmmmmmmm........cena me zelo veseli Grin Grin!ja kaj čmo bo pa treba mal več delat!ka pri argentincih je obvezn rodovnik??
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #174 : ponedeljek, 06.12.2004 : 11:59:13 »

Pri vsakem pasemskem psu je OBVEZEN rodovnik!

Yo
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #175 : ponedeljek, 06.12.2004 : 12:09:31 »

Snoop!

Preglej si temo oziroma nit ... Nakup psa ... Preprodajalci in ostale na to temo!!!

Se prej pa knjigo v roke, pa google, pa brskat kaj sploh argentinci so!!! Upam, da vam ni vsec samo videz!!!
Pa kakega (argentinca) v zivo spoznat!!!
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #176 : ponedeljek, 06.12.2004 : 12:14:46 »

Samo se eno vprasanje!

Snoop .. si si prebral celotno temo o argentincih, preden si postavil vprasanje? Sprasujem zato, ker nekaj odgovorov na tvoja vprasanja je bilo ze napisanih!!!
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #177 : ponedeljek, 06.12.2004 : 12:15:40 »

Ah, kje...kdo pa še bere celotno temo?!
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #178 : sobota, 11.12.2004 : 13:09:10 »

G. *****, rada bi se vam zahvalila za izrečene grožnje po telefonu, s svojim visokim intelektom ste me pošteno nasmejali. Po prikrivanju številke pa res ni potrebe, vašo cifro tako ali tako imam.

Lep dan.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #179 : sobota, 11.12.2004 : 16:02:21 »

Desobediencia... a zdaj pa še ti?
Torej se vidiva na sodišču  Grin

Lp, Yo
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines