mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 01:41:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 386452 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #300 : nedelja, 12.07.2009 : 22:20:55 »

In sta cenjena obiskovalca morala na kolenih prosit, če pridem ven 

Pa še res je....sva jo adorirala nekaj časa, pa nič. Potem pa samo za sekundo lepoto na ogled postavi in zviiiiiiz - spet pod kavč!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #301 : nedelja, 12.07.2009 : 23:28:00 »

Čist' prav ti je (ker ni bilo kave)!  Tongue
Pri meni se je pa v naročju "crkljala".  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #302 : torek, 21.07.2009 : 12:29:17 »

MILA, MILAAAAAA Shocked Shocked
A Tvoja resno razmišlja o kosmati zverini(ci), s katero bi morala deliti prostor v tvojem posvečenem bivalnem okolju?Huh
No, če rabiš poizkusnega zajca (zajkljo) za test združljivosti, lahko komot enkrat s svojo Šeflo pridem na obisk, da vidimo, če preživiš(m Huh) ta šok.
Hehe, tvoja Missy the Dogica Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #303 : torek, 21.07.2009 : 16:24:19 »

Kar je preveč, še s šunko ni dobro  Angry

In tisto, kar je mene v življenju doletelo, je preveč in pika  Angry Moja je namreč... Mah, najbolj, da grem od začetka. Prišla je z dopusta in namesto, da bi se popolnoma posvetila meni ali mi, Ona pa... zboli!!  Angry Angry Prvo jo je grlo bolelo in je imela glas k od življenja utrujena doga  Roll Eyes potem je še kašljat začela in nisi vedel, ali je v sosednji sobi vartburg, ki poskuša vžgat na minus dvajset ali kaj  Roll Eyes Roll Eyes potem ji je pa jezik zatekel in, namesto da bi govorila (pa magari k že omenjena doga z laringitisom) se je samo slinila in cvilila  Roll Eyes nakar se ji je za nameček še glava napolnila z vodo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Pa se to vam zdi normalno, da ena sama človeška baba navleče nase toliko betegov? Ni čist, a ne?  Roll Eyes Roll Eyes

In kaj je rezultat vsega tega? Kdo pa mislite da skrbi za vse v najinem gospodinjstvu, kdo pazi, da bodo vsi dobili jest in pit, kdo se trudi, da bodo stranišča čista, kdo pa sive lase dobiva od skrbi, da bodo vsi oskrbljeni in pokriti? No, kdo?? Le enkrat imate pravico ugibat  Angry Čist hin sem od dela in skrbi, čist hin!! In Moja - da bi ta kaj storila da pomaga, pajade  Angry Le prestavlja se iz postelje na kavč in nazaj, cvili, hripa in me vsak tolko iz gat strese od strahu, ko zadoni s tistim počenim basbaritonom  Shocked

Tisto o vodi v glavi niso pravljice, veste  Angry pa skupaj z vodo so ji vlili not še kup neumnosti (kot jih ne bi imela že dovolj prirojenih  Angry Angry ). Nazadnje mi je celo slike nekega cucka kazala, češ, a bi ga imele  Roll Eyes A še glazbeno željo bi naročila al kva  Roll Eyes Roll Eyes Mislim, cucka bi imela, komajda sebe zvleče lulat, zdaj pa še cucka... To bi res rada videla - če jaz kaj rečem s svojim milim in nežnim glaskom se takoj prime za ušesa, češ da ji v glavi doni k tri čete besnih donskih kozakov - no, prav rada bi videla kako bi se veselila kakšni histerični grizoldi, ki bi ji lajala v sobi  Roll Eyes

Skratka, življenje je zame v tej hiši eno samo kontinuirano trpljenje  Angry pa še pokojninska reforma mi ne hodi na roko, sem glih danes računala in nč ne kaže, da bom lahko kmalu šla v penzijo  Angry Torej, ni druge, kot se aktivno spoprijet s problemi in naštudirat problem strokovno. Tako sem se jaz lotila navodil za uporabo Moje, ki sem jih našla na mizi:


Knjiga je sicer debela, ampak tudi Moja ni prav suha  Tongue že sem našla en par koristnih fint, ki jih komaj čakam preizkusit  Wink

Missy, vljudno vabljena na obisk, sam ne se meni pol jokat, da te rit boli in, da je tvoj mali ego utrpel trajnostne poškodbe  Cool

Glede na dejstvo, da sem od naporov, ki jih življenje pred mene meče, totalno izčrpana, vas le obrobno, toda še vedno prijazno, pozdravlja uboga zaničevana in zanemarjena negovalka, bedinerca, pospravljalka, maserka in termoforka

                                                                                Mila  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #304 : torek, 21.07.2009 : 20:20:36 »

Pa še nekaj  Angry Angry Angry

Moja je pravkar našla TOLE in se reži k šizofrenična hijena s tistim svojim zagrobnim glasom in trdi, da mi je ta tip u nulo podoben!!  Shocked Shocked To je to!! zmagica, pokam kufre, pripravi večerjo!!  Angry Angry Angry Angry Angry

N-č pozdrava, užaljena do kosti

M.  Angry Angry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #305 : torek, 21.07.2009 : 22:04:53 »

Nč ne bod užaljena, Mila - tale na prejšnjem videu je težka faca! Cheesy
Jasno je, da si ti še večja, ampak tole je bil od Tvoje v bistvu kompliment. Tako da ti se mirno še naprej za čohat nastavljaj. To je itak tvoja ustavna pravica. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #306 : sreda, 22.07.2009 : 07:48:27 »

Za polulat - hilarično smešno Grin Grin Grin.
Kakšen fris naredi model, ko ga neha čohat Sad Sad Sad.
Za počit, res. No, sedaj tudi v živo vem kako izgleda šizofrenična hijena, ki se reži za compom Cheesy.
Mila, a Tvoja ma velik cajta zdej, ko je bolana, pa jo ti pedenaš od spred in od zad, da surfa po internetu in takele najde, ane Roll Eyes Roll Eyes
Missy bo pa po vljudnem povabilu Tongue še malo premislila, ali bo prišla na obisk ali ne. Saj za ego se ne boji, se ji je zadnje čase nekam povečal, pa bi ga bilo fajn malo oklestit Cool, ampak rit, no, to je pa pritiklina, ki je za enega poštenega psa nujno potrebna, da se udobno naguzi v naročje in zato ne vem, če bi tvegala kakršnokoli poškodbo v tem predelu Smiley Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #307 : sreda, 22.07.2009 : 17:57:09 »

Sori, Mila, nekaj moram probat, pa še kocki spotoma odgovorim: zadnje čase, odkar sem doma, mi ni treba imet psa. Mila narenči vse vsiljivce v najino idilo: telefon, radijo, zvonc na vratih, kakšnega divjaka, ki hupa v križišču - skratka, čuva me totalno predano in ljubosumno, in zato si kar mislim, da bi ju Missy pobrala po tazadnji še preden bi se znajdla Wink Ampak to ne pomeni, da nista dobrodošli Cheesy

No, zdaj pa poskus: ali - prvič na svetovnih ekranih - premiera pretresljive družinske drame, ki globoko doživeto prikaže strese in preizkušnje sodobnega meščanskega življenja - samo za vas, dame in gospodje, "Ta presneta muha"  Cool
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #308 : sreda, 22.07.2009 : 18:01:13 »

pure action Cheesy Grin

kolk je dobra ta lepa Mila Kiss
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #309 : sreda, 22.07.2009 : 18:02:59 »

Kakšna dama  Smiley. Pa tolk se lišpa in ureja  Roll Eyes. Pogledi na koncu filmčka najboljši  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #310 : sreda, 22.07.2009 : 18:09:51 »

Pogled na koncu filma je namenjen meni in pomeni "No, a boš že kaj ukrenila ali bom trpela naprej" Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #311 : sreda, 22.07.2009 : 18:26:54 »

Pogled na koncu filma je namenjen meni in pomeni "No, a boš že kaj ukrenila ali bom trpela naprej" Grin

Ja itak, čisto v njenem stilu  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #312 : sreda, 22.07.2009 : 22:07:40 »

 :-*Mila, ti si prava borka, ful mi je všeč tale tvoj AKCIJSKI  Cheesy filmček! A lahko tvojo nahecaš, da naredi eno nadaljevanko? Saj veš, za dolge vroče popoldneve, ko fantje nimamo kaj delat, pa bi mal akcijo gledal  Tongue

PS: A lahko tvojo vprašaš, kje se dobi tako krasno posteljno pregrinjalo (po mojem mora bit super fajn za zanke ven vlečt, ane Cheesy ) pa sesalec ... wauuuu, ta bi bil pa Moji všeč (jaz pa teh živali ne maram  Tongue ).

Ne pozabi na svoj fan klub in pridno snemaj dalje, ti moja Diva  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #313 : sreda, 22.07.2009 : 22:13:09 »

Sem že odgovorila: nimava zadosti jajc Tongue, da bi si upali dregnit v tole mačje gnezdo, kjer vlada Mila ˝Brezkompromisna˝ in ti verjameva na besedo, da je Mila gospodarica v svojem gradu Kiss Kiss Kiss.

Za znort, mamaF, tudi jaz sem takoj porajtala sesalec Roll Eyes - je namreč rooozaaa Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #314 : četrtek, 30.07.2009 : 00:00:34 »

 Kiss Mila, my dear, a si ti danes slučajno že kaj brala Delo?
Moja ga je pustila odprtega na mizi in jaz sem ga šel malo obtežit, da ga veter ne odpihne Grin - in glej ti to, pogledam malo, kaj je novega, odprto je bilo ravno na strani 17 in naletim na naslov "Kateri pes bi se sam spravil v zrak?"
Ja, mislim, tile novinarji so pa res malo tilu-lilu, kateri , ja kateri le? Tisti, ki ga jaz prestrašim, vendar  Grin Grin
No, pa to zdaj ni važno, bolj je pomembno, da je tam pisao nekaj o letalskih prevozih za pse in mačke in zraven je tudi nekaj slikic... in prav na tazadnji slikci - koga zagledam  Cheesy Miiiiiiiiloooooooooooooooo Kiss Kiss Kiss!!!

Saj si res ti na slikci, a ne, zihr si, ker nobena druga ni tolk lepa  Kiss

PS.: Samo nekaj me skrbi, saj se nisi slikala zato, da bi kam ušla z avionom, ne? Ker - se mi zdi, da je že Pici čisto zadosti leteča, ti pa kar lepo tle pri nas ostani  Kiss

 KissŠe zmeraj malo zaskrbljen Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines