mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 21.05.2024 : 06:22:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Australka Zvezdica vas pozdravlja
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Australka Zvezdica vas pozdravlja  (Prebrano 36371 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #30 : sobota, 19.01.2008 : 12:17:05 »

Zvezdi je doma! Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #31 : sobota, 19.01.2008 : 12:58:19 »

Super! Upam, da vam bo tudi uradno uspelo vse poštimat!
Logiran
bajsa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #32 : nedelja, 20.01.2008 : 00:46:04 »

Super, sem zelo vesela za vas, pa poštimajte vse . Navijam za vas še naprej. Zvezdici, pa še en mačji cmok od moje muce Bajse. Kiss
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #33 : torek, 22.01.2008 : 13:01:24 »

Eh sment, jaz sem napisala pisno prosnjo za dovoljenje za eno muco.... in sva danes dobila klic, da je property managerju zelo zal (ima tudi sam dva kuzka) ampak da body corporate zakoni ne dovolijo najemnikom imeti nobenih ljubljenckov. Ja, nic ne... jo bomo pa malo skrivala, recimo vsake 3 mesece, ko/ce bo inspekcija stanovanja uredili, da bo 1 dan pri prijateljih.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #34 : torek, 22.01.2008 : 13:25:59 »

Pa kaj ste na kakem varovalnem območju zaradi koal ali kako?

PS: Pošlji kaj sonca!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #35 : torek, 22.01.2008 : 18:23:03 »

Hihi, Kaalen, to je blo pa hitro, danes popoldne smo meli v Lj. sonce!!!   Cool
Logiran
bajsa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #36 : sreda, 23.01.2008 : 02:03:14 »

Pa izgleda, da imajo tam daleč na toplem koncu sveta-hudo stroge zakone. Upam, da se še pri nas v meglenem jutru ne spomnijo, kaj takega. Upam, da se vam ne bo treba večno skrivati. Vse najlepše od 4 nog in 8 tačk. Smiley Smiley Smiley Smiley
Logiran
aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #37 : sreda, 30.01.2008 : 21:03:21 »

....body corporate zakoni ne dovolijo najemnikom imeti nobenih ljubljenckov...

Odvisno, na katerem koncu najameš bajto. Kolegi so najeli hišico v Maroochydoru, kjer je prej bivala družina s psom.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #38 : četrtek, 31.01.2008 : 02:09:40 »

Ja body corporate pravilnike obicajno dolocijo v strnjenih naseljih, v najinem primeru je to kompleks vrstnih hisic oz dvojckov. Sem malo vprasala kolege v sluzbi in so rekli, da so ti pravilniki vcasih prav cudni... v njih se znajdejo stvari kot je npr. da ne smes obesati perila na vrtu, ker s tem kazis izgled okolice  Roll Eyes Slovenski ekvivalent tega bi bil hisni red v blokih. Recimo v stari hisi kjer smo ziveli je bila samostojna hisa v naselju pa ni bilo nobenih takih pravilnikov... in smo samo lastnika vprasali ce lahko imamo muco pa so rekli ok, eno vam dovolimo sam glejte da ne bo po macjem urinu smrdela hisa. Drugace smo se z Zvezdico ze pomenili kako bomo to sfurali... ko grem v sluzbo jo zaprem v zgornje nadstropje pa lahko dela kar hoce, ima vodo in hrano in igracke. Ko pa pridem domov jo pa spustim in je lahko kjerkoli v hisi... obicajno seveda caplja za mano, ji pa ne pustim da cepi na oknu, ki gleda neposredno na cesto, ce bi se slucajno property manager sprehodil mimo. Pa tudi ce jo vidijo... kaj pa bodo, ce hoce v hiso mora najprej dat 48 ur prej obvestilo o inspekciji pa ce ugotovi krsitve ti da opozorilo in imas recimo 7dni casa da odpravis tezave, potem ti mora dati spet obvestilo o vstopu da preveri ce si odpravil tezave itd... skratka ce vmes pospravis in naredis tako da nic ne vidi da je muca v hisi ti ne morejo cisto nic.
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #39 : četrtek, 31.01.2008 : 11:54:46 »

res čudna pravila  Smiley uživajte vsi skupaj..
Logiran
bajsa
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #40 : četrtek, 31.01.2008 : 22:59:31 »

No- hudo zakomplicirano se sliši, ampak važno, da ste vsi skupaj in zadovoljni. Tukaj, nam napovedujejo čez vikend sneg do nižin in vam strašno zavidam, da cam je vroče! Pa imejte se še naprej tako radi. Lep pozdrav- Bajsa in 8 tačk. Cool Cool Cool Cool Cool
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #41 : četrtek, 14.02.2008 : 03:57:28 »

Lejte kva sm pa jaz pestvala. Muci je ime Little Miss Muffet in je rahel genetski frik, tehta samo 2kg pa je ze odrasla. Velikost ni povezana z pasmo (devon rex).

<urlsrc="http://lh6.google.com.au/alenka.caserman/R7OedioQXWI/AAAAAAAAAwM/O4NjYIRaoZk/s288/P1050002.JPG" />[/url]
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #42 : četrtek, 14.02.2008 : 14:48:43 »

O madoniš, ko sem videla slikico mi ni bilo nič jasno Shocked

Je ena redkih ali jih je več?
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #43 : četrtek, 14.02.2008 : 16:17:09 »

Ko sem tole slikco v prvem hipu zagledala, mi je delovala kot gremlinček Shocked Kiss. Drugače pa zanimivo drugačna.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #44 : četrtek, 14.02.2008 : 16:21:39 »

Zanimiva muca Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Australka Zvezdica vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines