mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 14:28:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Landseer
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Landseer  (Prebrano 77359 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #75 : petek, 20.10.2006 : 11:33:48 »

*****   Angry Shocked

.polona, to je tvoj Giga, ne? Neodgovorno... Kaj pa bo z njim, če ti ga po hitrem postopku ne uspe oddati?
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #76 : petek, 20.10.2006 : 12:29:04 »

Ojoooj, bogi, bogi kuža. Dobro se je navadil na vas in zdaj mora spet proč, .... Kaj prej niste vedeli za alergijo (upam da ni hujša)? Pa vzrediteljico Romano si kontaktirala in ji povedala za situacijo?
Logiran
.polona
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #77 : ponedeljek, 23.10.2006 : 12:27:55 »


.polona, to je tvoj Giga, ne? Neodgovorno... Kaj pa bo z njim, če ti ga po hitrem postopku ne uspe oddati?


Ja, to je najin Giga.

Stella ne poznaš situacije zato so taki komentarji popolnoma neumestni.

Celo življenje smo imeli doma psa (oz. 3 različne) in na nobenega nisem bila alergična, ko sva dobila tega psa se mi je pa pojavila alergija z napadi, da nisem mogla dihati. Bila sem pri zdravnikih, na testaranju, itd. in zaključek je bil, da mora pes proč, drugače lahko resno zbolim. Torej kaj bi bilo bolj neodgovorno?

Giga je zdaj pri Romani (Romana hvala iz srca) in čaka nove lastnike. Verjemi da če bi prej vedela za alergijo se nikoli nebi odločila za psa (a ni to logično?). Očitno sem alergična na neko kombinacijo, ki jo je povzročil Giga, ker zdaj so napadi in ostali znaki minili.

Pa ni se samo kuža navadil na naju. Če ne probaš ne veš kako se v tako kratkem času navažeš in če ne probaš ne veš kako težko je narediti kaj takega.
Zelo sva vesela da se je brez problema navadil na 'staro življenje' pri Romani, midva pa intenzivno iščeva nove lastnike, ki mu bojo nudili lepo življenje, katerega mu nažalost midva ne moreva.

Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #78 : ponedeljek, 23.10.2006 : 12:46:14 »

.polona, alergija je res zoprna stvar, sploh če si alergičen na nekaj kar imaš rad. Upam, da bo Giga kmalu dobil nov dom.
Če se ti kdaj zahoče prečohati veliko črno kosmatinko, se lahko oglasiš pri nas, živimo v okolici Postojne.  Wink
LP
Logiran
.polona
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #79 : ponedeljek, 23.10.2006 : 13:02:24 »

Ja, ni pošteno. Nekdo ki ne mara živali bi pa lahko imel cel živalski vrt doma, pa nobene alergije.

Btw, kako pa veš s kje sem? Za čohanje velikanov sem vedno pripravljena Smiley
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #80 : ponedeljek, 23.10.2006 : 14:00:13 »

Ja, ni pošteno. Nekdo ki ne mara živali bi pa lahko imel cel živalski vrt doma, pa nobene alergije.

Btw, kako pa veš s kje sem? Za čohanje velikanov sem vedno pripravljena Smiley
Po telefonski sem videla, da si iz iste ulice kot moj dragi.  Wink
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #81 : ponedeljek, 23.10.2006 : 20:12:25 »

.polona, že veš. Upam, da se bo vse izteklo tako, da bo najboljše za malega. Mi je žal za tvojo alergijo, jo imam tudi jaz in to precej hudo, tako da vem kako je to. na srečo sama nisem alergična na pse, pač pa na veliko drugih živali in še cel kup drugih zadev.

Prav je, da ga je vzela Romana, se mi zdi, da je to kar nekako dolžnost vzreditelja.
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #82 : sreda, 01.11.2006 : 10:04:26 »

Polona, slučajno sem zašla na to temo in sem videla, da govorite o alergiji in da moraš zato oddat svojega kužka.  Že prej si imale 3 kužke pa praviš , da ni bilo problema. Verjetno si alergična samo na dlako določenih pasem. Sliši se malo čudno vem, ampak nekoč sem brala članek o tem, da smo lahko na določene pasme oz. dlake pasem psov alergični na druge pa ne. Tako, da če imaša zelo rada pse se ti morda ne bi bilo treba popolnoma odpovedat jim. no, samo toliko v vednost, mislim, da je vredno probat.
Če bi se to zgodilo meni, bi kar umrla... Undecided
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #83 : sobota, 18.11.2006 : 10:56:04 »

http://i142.photobucket.com/albums/r85/grubbyka/DSC00134.jpg
http://i142.photobucket.com/albums/r85/grubbyka/DSC00126.jpg
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #84 : sobota, 18.11.2006 : 11:48:30 »

ooooo Stella, kako je že velik, ga kaj razstavljaš?

btw polona, ali je Giga že dobil nov dom?
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #85 : sobota, 18.11.2006 : 12:35:53 »

Aneda, je že pravi lepotec!  Cheesy
Ja, nekaj malega hodimo tudi po razstavah, samo smo vsi še bolj zeleni glede tega. Bila sva v Hrušici, tam je bil zelo perspektiven, pa v Mariboru je bil prvak razreda mladih. Prijavila sem ga v Zagreb, v teh dneh ga bom pa še v Celje, za naprej bomo pa še videli. Za naju torej kot en hobi, nič resnega (zaenkrat  Roll Eyes Tongue).
Logiran
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #86 : sobota, 18.11.2006 : 21:23:15 »

Čestitam za rezultate, res dobri oz. odlični, kar tako naprej!
LP
Logiran
Jager
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #87 : sreda, 22.11.2006 : 11:40:15 »

Pozdravljeni!

Sem se ekstra registriral na tem forumu, da povprašam glede tega kužota, Giga. A se prodaja, ali podarja? Mi smo namreč od začetka novembra brez psa, pa spremljam malo oglase, za kakega mladička, ki se je izkazal za napačen nakup ali kaj podobnega. V glavnem, pri nas mu ne bi šlo slabo Cool

Lep konjeniški pozdrav s Štajerske!

MiTjA
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #88 : sreda, 22.11.2006 : 12:21:00 »

Jager, upajmo, da se .polona kaj oglasi.

Mi2 z Benom pa sporočava, da sva pretekli vikend uspešno opravila izpit A in to z oceno odlično!  Cheesy
Da ne bomo samo lepi ampak tudi pametni Smiley
Logiran
Jager
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #89 : sreda, 22.11.2006 : 12:42:06 »

Čestitam!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Landseer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines