mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 13.05.2024 : 22:01:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 92579 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #270 : petek, 27.10.2006 : 08:00:18 »

Evo spet mene - vsem dobro jutro  Smiley

Punce vsem hvala, ki ste se spet izkazale.  Smiley Smiley Smiley
Hvala Rossy, hvala MaxyTT da si še iz praznih žepov nekaj potegnila, Poly99 tebi pa tudi lepa hvala
Vsem v mojem imenu, pa tudi Poloninem.  Wink

Nimam sicer povratne informacije, koliko je zbranega, vendar upam in si želim, da bo dovolj, da pokrijemo te preklete stroške, da se danes popoldne dobro in uspešno dogovorimo in končno omogočimo ZAVETIŠČNIKOM dobre pogoje v novih prostorih.  Smiley Smiley Smiley
Če še kdo želi pomagati, lahko da Katarini, ali Poloni v Horjulu, ali se znajde kako drugače.

Še enkrat najlepša hvala vsem. Smiley

Vas vse lepo pozdravljam - Mojca







Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #271 : petek, 27.10.2006 : 10:03:51 »

Punce halo !

Včeraj me je klicala Maša, danes pa še Gargamel (Maja)

Samo toliko v vednost vsem, ki me kličete, ki vas zanima dokončna gradnja boxov in zbrani denar v ta namen, povem tole:
Ker sem se že vtaknila v posle,( sem hotela le pomagati po svojih najboljših močeh in upam, da me ne boste potem vsi skupaj preveč kritizirali in pljuvali)   bi rada edino to , DA SE BOXI DOKONČAJO.  Smiley Smiley

Zdajle sva s Polono govorili pol ure po tel. !

Ker se  "tipu" beri "uradnemu  delavcu" 
Zaradi slabih dosedanjih izkušenj glede denarja in narejenega dela ne zaupa ravno veliko  Huh Cry

Predlagam takole : (povdarjam vse po  dogovoru s Polono)

DANES SE DOBIMO GOR : MED 17.30 IN 18.00  (ker ima Polona en simpozij do 17.00)

Polona, Katarina (še ne ve) , Maša, Zmago-Slavica (? je bila včeraj zvečer) jo zdajle še pokličem, 
in moja TEČNA  malenkost) pa lahko še kdo, ki se je pripravljen PAMETNO DOGOVARJATI.

In sicer se za zbrani denar kupi manjkajoči material ( prosim lepo, da se javi vsaj ena ali dve, ki bi šle z g.Antonom v nabavo le tega, ali pa on napiše točen seznam in se letega nabavi), zato, da se mu denar ne daje več v roke. Ga bom zdaj še poklicala ! On pa mi je ZAGOTOVIL, da je pripravljen ta dela DOKONČATI !!! do 1.11. (oz.najkasneje 4.11.2006 !!! ( TO SE MORAMO DANES DOGOVORITI - DA SE DELA ZAKLJUČIJO  Smiley Smiley 
SAMO TO JE V MOJEM INTERESU  Smiley :)PA MISLIM, DA TUDI VSEH VAS  Smiley Smiley

Ker pa mnoge skrbi, da dela morda tudi glede na dogovore nebi bila dokončana s strani "delavca", pa sva se s Polono dogovorili, da bomo imeli nabavljen ves še manjkajoči material, pa bi sledila še ena PROSTOVOLJNA AKCIJA  (upam, da ne bo potrebna)

Ostali dogovori, glede na pogodbo, že plačane zneske in opravljena dela pa naj se usklajujejo po končanju oz. otvoritvi novega dela boxov.
Od zneska v pogodbi pa se  NUJNO odšteje ves doniran material in delo, ki je bilo opravljeno prostovojno. (popis naredi Zmago-Slavica in njen mož)
Takrat pa prosim, da se javite tudi tisti/e, ki ste bolje seznanjeni kot jaz in pomagate Poloni pri tem dogovoru.

V UPANJU, DA SE NAM VSAJ TOKRAT VSE LEPO IZIDE  Smiley Smiley   Smiley, vas vse skupaj lepo (že malo utrujeno) pozdravljam.

Mojca
















Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #272 : petek, 27.10.2006 : 10:30:26 »

Jaz bi rekla tako, da se tista prostovoljna akcija kar takoj odšteje od pogodbene cene in ne šele kasneje, ker ta denar ne bo nikoli vrnjen. Pomoje je kar danes najbolje poračun naredit.

LP

Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #273 : petek, 27.10.2006 : 10:32:36 »

Liza- asta se strinjam. Verjemite vsi, da iščemo najboljšo možnost, da se tole izpelje najboljše in najcenejše za Polono in seveda za vse nas, ki smo kakorkoli donirali in pomagali, da se boksi dokončajo. Tu gre veliko časa in živcev za dogovore z g. Antonom (jaz se tega nebi šla) svaka ti čas liza asta. Danes se bomo dokončno pogovorili in vam javili najboljšo možno rešitev.
Lp, Slavica
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #274 : petek, 27.10.2006 : 10:36:04 »

Zmago
Hvala, da je vsaj nekdo še z mano in vsemi hudimi problemi in težavami.  Huh
Se vidimo, in pokliči, kot sva se že po tel.zmenili, ok ?
(tudi glede prevoza)  Grin
LP Mojca
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #275 : petek, 27.10.2006 : 11:09:46 »

Itak, da smo vsi s tabo!!! Cheesy Cheesy
Verjamem, da ti takle mojster Anton spije vse živčke.  Angry Če pa ne bo ubogal, pa naj ga Mojca en giro po horjulskih ovinkih zapelje, bo na vse pristal. Malo za šalo.  Wink

Dobro opravite danes in bomo čakali na novičke (če bo slučajno treba jutri ob 6h za delovno akcijo vstat  Tongue)

LP
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #276 : petek, 27.10.2006 : 11:26:50 »

MaxyTT
Hvala za idejo...ni slaba... Grin (ovinki pa to)  Grin
Jst res upam, na dobre dogovore... Smiley
Verjetno akcija ne bo jutri...je treba prej vse nabaviti... Huh
Sem pa res že malo utrujena...poleg tega imam danes  še nekaj osebnih neodložljivih opravkov, pa registracijo, pa danes sem hotla it na morje...da se malo sprehodim ob morju ali pa še malo zaplavam,.... pa se mimogrede oglasiti še v Azilu v Kopru......bom šla pa v Horjul.....
V ponedeljek, torek, sredo me pa ni, tako, da bo katera druga lahko poročala kaj se bomo danes uspeli zmeniti.  Smiley
UPAM NA NAJBOLJŠE   Smiley Smiley  Smiley
lp Mojca
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #277 : petek, 27.10.2006 : 11:40:54 »

Mojca, ti kar Dakar vzem s sabo na pregovarjanja... boš vidla kako prijazno bo pol sodeloval.  Grin
Šalo na stran, probajte čimboljš zrihtat, pa javite kako in kaj.  Cool

Držim pesti za extra fajn dogovor.  Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #278 : petek, 27.10.2006 : 11:41:54 »

Mojca hvala za vse napore v imenu živali in tudi nas človekov. Tvoje odločitve podpiram, saj so vidno učinkovite, pa kakršne koli že bodo. Če ne bo šlo drugače, pa malo omeni Zvezo potrošnikov Slovenije. Meni je ta manever še vedno prinesel uspeh! In tudi predlog z vožnjo po horjulskih ovinkih g. Antona s tabo je genijalen. LP Nada
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #279 : petek, 27.10.2006 : 11:45:28 »


pa danes sem hotla it na morje...da se malo sprehodim ob morju ali pa še malo zaplavam

Moje ime je FAUŠIJA  Angry  Angry  Angry
Sicer pa punce in fantje, poklon  Smiley , ala vam vera  Kiss  Kiss , polni ste pozitivne energije  Roll Eyes Roll Eyes

P.S. Izven teme, dog_lover, ne mešaj rotweilerjev v obračun  Grin  Grin

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #280 : petek, 27.10.2006 : 11:48:52 »

meša tisto, česar se ljudje bojijo.
Jana, prosim, zbriši tale post, ko ga bo Drobtinica prebrala. Ha,ha  Grin  Grin
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #281 : petek, 27.10.2006 : 11:53:33 »

in tudi nas človekov

Švrkica, da te Mojca slučajno ne prebere Angry  Angry  v tvoji slovnični uporabi samostalnika človek v množini  Tongue . Joj hata, joj hata, boš mogla  sklanjat na tem forumu (jaz to že vem, kako izgleda)

V glavnem pa, zelo ste pridni če vam seveda moja pohvala kaj pomeni.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #282 : petek, 27.10.2006 : 12:02:49 »

 Cheesy Drobtinica, ali misliš, da je ljud, ljuda, ljudu... boljše?  Grin
Logiran
FELI
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #283 : petek, 27.10.2006 : 12:04:25 »

živio Mojca, take rab.mo kot si ti,vsaka ti čast.Sicer ne poznam vseh dogovorov,samo takega majstra kot je G.Anton bi jaz že zdavnaj "skenslala".
Tebi MaxyTT pa BRAVO za super idejo za vožnjo z Mojco po horjulskih ovinkih-sigurno bi vžgalo.

Danes bo s poštno nakaznico nakazana še ena malenkost od mene in mojih treh sodelavcev.

Veliko uspeha!
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #284 : petek, 27.10.2006 : 12:10:07 »

Citat

 Če pa ne bo ubogal, pa naj ga Mojca en giro po horjulskih ovinkih zapelje, bo na vse pristal.

Mojca, ti kar Dakar vzem s sabo na pregovarjanja... boš vidla kako prijazno bo pol sodeloval.

Lahko rečem edino ubogi  ljudek Anton.

Pa seveda veliko uspeha ter prijeten vikend ter krompirjeve počitnice za tiste, ki si jih boste privoščili. Pa čim več posvojiteljev kosmatincev v teh jesenskih dneh.

 
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines