mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 01:51:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 535 536 537 538 539 [540] 541 542 543 544 545 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1745956 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #8085 : sobota, 16.10.2010 : 14:03:36 »

Ob prijavi piše: "Oprostite, za oegled dnevnika je potrebna prijava. Administrator si pridržuje pravico do zadržanja registracije".

Smetka, menim, da so ta vprašanja (ki so res zasmetila temo) posledica tehnične zagate - ker prejmeš ob registraciji (ki ni potrjena s strani admnistratorja in morda niti ne bo) geslo na svoj e-mail avtomatsko, ne prejmeš pa nakdnadnega sporočila ali je administrator prijavo potrdil ali zavrnil.

Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #8086 : sobota, 16.10.2010 : 14:06:25 »

Zdaj ste pa res že malo sitni s temi prijavami... če imaš, imaš, če nimaš, se pa pod nosom obriši Tongue.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #8087 : sobota, 16.10.2010 : 15:04:18 »

sem tudi pri svojem čisto osebnem pisanju kaj pristojna in dolžna komu razlagat, ali kako?
Nikakor. Res upam, da se ne obremenjuješ še s tem.  Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #8088 : sobota, 16.10.2010 : 18:22:56 »

Se pravi prijavo dobijo le vam osebno poznani?

Gre za oseben dnevnik. Pac, pise ga Polona, ampak oseben je toliko kot moj, ali toliko kot bi bil tvoj. In branje je dovoljeno le tistim, za katere se avtorica dnevnika odloci, da zeli z njimi deliti svoje osebne izkusnje, dogodke, misljenja ... Tako da ja, potrjeni so samo poznani, znanci, prijatelji, ... ce ze hocete ... Ne gre za to kaj je kdo kje napisal/rekel ali cesa ni (ali pa), ampak nekaterih osebnih stvari pac clovek ne zeli deliti prav z vsakim, pa tudi, ce mu ta drugi ni naredil nic hudega. Upam, da je to lahko razumljivo.

Pa se tehnicna razlaga ... ko se uporabnik prijavi za branje, avtomatsko dobi geslo za vstop, vendar njegov racun ni aktiven dokler ga administrator ne odobri. Precej podoben nacin je tudi za prijavo na nekaterih spletnih forumih.
m.
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #8089 : sobota, 16.10.2010 : 18:24:41 »

Meni ni bilo poslano nič... Tongue
Nisem nikjer napisala da tega ne razumem..ali pač pa drugače stvari bereva Smiley
Ampak, če je temu tako bi bilo fino en droben tisk naredit Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #8090 : sobota, 16.10.2010 : 18:28:51 »

Pise tole:

Oprostite, za ogled dnevnika je potrebna prijava.
Administrator si pridržuje pravico do zadržanja registracije.


In ni v drobnem tisku.
Logiran
lafi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #8091 : nedelja, 17.10.2010 : 12:38:17 »

jaz se nič ne razburjam, da smo na jasnem Smiley
ampak ne zdi se mi fer...gre za spletno stran zavetišča horjul, ne pa oseben polonin web page...dnevnik bi radi brali vsi, ki jih delovanje zavetišča zanima...lahko bi se dnevniške zapiske razdelilo v 2 kategorije: zavetišče horjul in osebno...takrat se popolnoma strinjam, da rubriko osebno berejo le osebe, ki so blizu poloni...
samo moje mnenje Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #8092 : nedelja, 17.10.2010 : 12:44:24 »

lafi, kot razumem stvar, ni point v tem, da Smetka dela selekcijo med osebnim/intimnim krogom in neznanci, ampak je za kodiranje svojega pisanja imela veliko bolj tehtne in upravičene razloge.
Se opravičujem za smetenje.  Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #8093 : nedelja, 17.10.2010 : 14:45:31 »

No jaz sem ugotovila, da prvič nekaj pri meni ni štimalo, zdaj pa že veselo berem. Hvala Poloni za zaupanje. Zelo rada berem njene kolumne. Ob njih velikokrat zajočem, včasih se pošteno nasmejim, še največkrat pa se pošteno zamislim.

Mislim pa, da ne gre za sprejemanje le osebnih poznanstev. Midve sva se sicer srečali, ampak med toliko ljudmi dvomim, da se me spomni.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8094 : nedelja, 17.10.2010 : 14:50:52 »

ampak ne zdi se mi fer...

Meni se tudi marsikaj ne zdi fer, kaj čem.
Logiran

neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #8095 : nedelja, 17.10.2010 : 14:56:21 »

A je res treba obelodanjati tisoč in eno mnenje o tem, zakaj bi bilo nekomu 'lušno', če bi Polona še naprej na oged postavljala dnevnik?
Dnevnik je njen. Pika. Nikomur ga ni dolžna kazati. Pa če si ga bo v tisoč kategorij razdelila, ali pa sploh ne več pisala- njena stvar.
Fer ali ne fer- to sploh ni kriterij, ki bi spadal v to (nepotrebno) debato.
Delovanju zavetišča lahko sledimo tudi po drugih poteh, že preko tem o posameznih živalih. Že to ni samoumevno, če si ogledaš druge zavetiške spletne strani.
V dnevniku pa je govora o zelo osebnih stvareh, ki nobenega od nas ne rabijo brigati. Četudi nam ni vseeno za Polono. In ravno zaradi slednjega mi ni jasno, zakaj se toliko forumašev ubada s tem, da nimajo več dostopa do globin duše osebe, s katero niso v nikakršni relaciji, a jo spoštujemo. Navsezadnje se bo vedno našel nekdo, ki te bo hotel/uspel prizadeti. Zakaj bi že tako oblegana Polona morala imeti odprto še to fronto? Meni se zdi, da je itak zelo dolgo vztrajla s tako odkritosrčnim pisanjem.
Konkretno še k Lafinemu komentarju: nikjer ni privzeto, da mora spletna stran Zavetišča Horjul vebovati dnevnik. To, da bi radi brali -in to da je naša pravica brati, sta dve popolnoma ločeni stvari. Pa to pišem, kljub temu da je bil Polonin dnevnik edini, ki sem ga brala. In to redno. Vsake toliko tudi stare, že prebrane teme. Ker je vedno bilo nekaj, s čimer se me je dotaknila na poseben, neizbrisljiv način. Tudi jaz ga bom pogrešala. A ostajam pri tem: njen dnevnik je njena stvar.

Lahko tudi, da sem ga sama kje mimo usekala. Mi je že zdaj žal, če je tako. Ampak tokrat sem morala stisniti gumb 'Sporočilo'.   Roll Eyes

No, jaz sem se pa razburila, da smo si na jasnem  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #8096 : nedelja, 17.10.2010 : 19:15:31 »

Woho Mičo v novem domu  Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #8097 : nedelja, 17.10.2010 : 20:48:13 »

Jaz si mislim tako - če nekdo do sedaj ni nikdar zaklepal vrat, potem pa to začne striktno počenjat, ima za to verjetno nek ne prav fin razlog. Mogoče se motim, ampak ko nekdo zapiše, da 'bo še zožil krog, če bo potrebno', je meni očitno, da iz nekega tehtnega vzroka rabi več zasebnosti. Ali je kaj zadaj ali pa gre za preprosto odločitev, ni niti najmanj važno - to se preprosto spoštuje.

Kdo še lahko bere in kdo ne ter zakaj, se mi niti ne zdi za javno debato, ker spravlja Polono v neroden položaj - če razloga ni obelodanjala takrat, ko je spremenila režim, ga tudi sedaj verjetno ne bo želela. Morda pa si je tako za letošnji rojstni dan preprosto podarila nekaj miru Smiley.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #8098 : ponedeljek, 18.10.2010 : 15:07:46 »

V soboto sem bila v tosamini trgovinici - zelo lepo preurejena  Afro - in videla, da imajo zdaj tiste zdravilne obloge z medom. Prodajalka mi je prijazno pojasnila, da so pri njih najcenejše, saj je to nihov produkt. Imenuje se VITAMEL in je super za rane. Imajo dve različni velikosti (večja in manjša) in cena znaša med 3 in 6 evrov za kos. Če bi bilo kdaj potrebno zdravit rane (kot se spomnim, da je enkrat bilo nujno, pa tega še niso imeli v prosti prodaji, in nisem mogla nabavit)....
Samo za idejo, kako se še da pomagat... Cool Wink

Smetka, verjetno bi se kakšen kos potrebovalo... Wink

Upam, da se tole s cepivom čimprej poleže.  Kiss
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #8099 : ponedeljek, 18.10.2010 : 20:37:34 »

Kolk revežev je zbolelo, grozno  Sad
Logiran

Strani: 1 ... 535 536 537 538 539 [540] 541 542 543 544 545 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines