mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 03.05.2024 : 22:11:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 613 614 615 616 617 [618] 619 620 621 622 623 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1745920 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #9255 : sreda, 29.06.2011 : 10:56:17 »

Si morda kakšen psihoterapevtski strokovnjak, ki sem ga prosila za takole (javno) oceno svoje osebnosti? Pa za božjo voljo mi lahko prosim pokažeš katero poleno sem vrgla?
 

Sleepy, a je morda tebe kdo prosil za to statistiko?  Roll Eyes

Dej, negativni pristop ni še nikomur nič dobrega naredil-tudi ti se ne počutiš kaj bolje zaradi tega  Sad. In tole preštevanje res ni bilo potrebno. Maček gor ali dol, prav dosti smetkin rezultat ni bil drugačen od tvojega. Pa še za to razliko obstaja razlog.  
Torej, premisli, preden narediš nepotrebno škodo z virharjem negativne energije.  Wink
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9256 : sreda, 29.06.2011 : 11:01:19 »

Glede na tole oko sokolovo in kraj bivanja (če te nisem s kom zamenjala), bi lahko ti kaj več povedala.  Evil
Če sem te pa precenla pa se opravičujem.

V glavnem katastrofa, kam se "zavedna" javnost vse vtakne. Res izjemen dokaz zavajanja... Shocked

Mislim, da si bom uredila gumbek "ignor"  Tongue

In kaj zagotavljata sokolovo oko in kraj bivanja? Zelo si me precenla, če misliš, da raziskujem izvor vsakega psa, ki se pojavi v tej državi. Bi se pa tudi zelo zmotila, če misliš, da nisem v zvezi s tem hotela nardit nič. Sem prosila za podatke tiste, ki imajo vsaj kakšne pse "sumljivega" porekla preštete, pa ne boš verjela, jih ni bilo. Podatkov namreč, za pse pa ne vem.
Verjamem, da bi bila precej presenečena, če bi vedela kdo vse ve veliko, veliko več o "uvozu" psov iz Bosne (ali Hrvaške, morda tudi od kje drugje) od mene, ki v resnici ne vem skoraj nič in bolj nimam pojma kot kaj drugega.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #9257 : sreda, 29.06.2011 : 11:07:18 »

Smetka & Co., čestitke za vse mačkončke, ki ste jih "gor spravili"!  bravo

Bi te prosila, da polubčkaj vsakega posebej v mojem imenu, pa se bojim, da bi bil to celodneven projekt, tako da pošiljam le en velik  Kiss vsem skupaj.  Smiley
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9258 : sreda, 29.06.2011 : 11:15:11 »

Sleepy, a je morda tebe kdo prosil za to statistiko?  Roll Eyes

Dej, negativni pristop ni še nikomur nič dobrega naredil-tudi ti se ne počutiš kaj bolje zaradi tega  Sad. In tole preštevanje res ni bilo potrebno. Maček gor ali dol, prav dosti smetkin rezultat ni bil drugačen od tvojega. Pa še za to razliko obstaja razlog.  
Torej, premisli, preden narediš nepotrebno škodo z virharjem negativne energije.  Wink

Sem jo morda delala? Zapisan podatek je nekoliko drugačen od dejstva, to je vse. Zakaj je drugačen nimam pojma, ker se v resnici strinjam s temle:

Tudi če zraven prištejemo vse, ki so prišli v zavetišče mrtvi ali umirajoči, je statistika taka, da jo bo težko kdo presegel.

Le da ne vem ali jo bo težko preseči ali ne, ker je to precej relativno in odvisno od več pogojev. Če dobiš npr. dve legli nekaj tedenskih, okuženi s kugo, bodo težko vsi preživeli in je statistika lahko takoj slabša.

Luna7, kar se mojega počutja tiče te pa moram razočarat - najslabše se počutim, kadar naletim na neresnice. Popravek ali vprašanje pač ni negativen pristop, zakaj pa sem vprašala je pa stvar presoje vsakega posameznika. Anede
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #9259 : sreda, 29.06.2011 : 11:21:13 »

Vsem na hribček: ljubezen ljubezen ljubezen Kiss Kiss Kiss
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #9260 : sreda, 29.06.2011 : 11:23:26 »

Le da ne vem ali jo bo težko preseči ali ne, ker je to precej relativno in odvisno od več pogojev. Če dobiš npr. dve legli nekaj tedenskih, okuženi s kugo, bodo težko vsi preživeli in je statistika lahko takoj slabša.

Vi tam v Horjulu ste res lahko presrečni, da ste dobili toliko zdravih muckov in imate zato tako dobro statistiko! bruham To lahko napiše samo nekdo, ki ne ve, da je tudi sicer zdravo a samo nekaj ur ali dni staro mače težko obdržat pri življenju. jezen
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9261 : sreda, 29.06.2011 : 11:30:25 »

tamcek ne obracaj besed. Beri kar piše in ne interpretiraj po svoje, prosim. Težko ampak kljub vsemu lažje je pri življenju ohranit zdravo nekaj dnevno mače kot nekajtedensko okuženo s kugo. Statistika sama ne pove kaj dosti, ker se iz nje da nardit ma glih kar hočeš.
Ni vsakega, ki napiše kaj, kar vam ni všeč, za označit kot tistega, ki ne ve, ali je potreben strokovne pomoči ali kaj podobno žaljivega. Če temu sploh lahko rečeš argument, stoji na precej majavih nogah...
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #9262 : sreda, 29.06.2011 : 11:33:22 »

To lahko napiše samo nekdo, ki ne ve, da je tudi sicer zdravo a samo nekaj ur ali dni staro mače težko obdržat pri življenju. jezen
tamcek, motiš se - na žalost. Huje je, ko to napiše nekdo, ki to zelo dobro ve.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #9263 : sreda, 29.06.2011 : 11:34:54 »

Sem jo morda delala? Zapisan podatek je nekoliko drugačen od dejstva, to je vse. Zakaj je drugačen nimam pojma,
Luna7, kar se mojega počutja tiče te pa moram razočarat - najslabše se počutim, kadar naletim na neresnice. Popravek ali vprašanje pač ni negativen pristop, zakaj pa sem vprašala je pa stvar presoje vsakega posameznika. Anede
Če nimaš pojma, ne komentiraj, ker zagotovo ne boš nič pridobila s tem.
Ne, nisi dojela, kaj ti želim povedat: Ja, slabo se počutiš zato, ker se ti tem ubadaš, pa sploh ni tvoja stvar. Ker niti pod razno ne veš, kakšna so dejstva za takšno številko. Ker s tem nisi naredila prav nič dobrega za kogarkoli.  Huh Zato se počutiš slabo. Morda je dobro pred podajanjem takšnih komentarjev (in o načinu podajanja) na forumu (torej internetu) prej premisliti, saj navsezadnje govoriš v nekem smislu javno.
Glede na odzive (tudi moj je bil takšen), nisi ravno pozitivino delovala. Bolje, da ne rečeš nič, kot pa da trdiš nekaj, o čemer nimaš vseh podatkov. (In s tem mešaš ****...).
In, ja, naredila si pregled o zapisanih podatkih, če že to ni "statistika".
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #9264 : sreda, 29.06.2011 : 11:52:49 »

Pa dobro a gre za kako tekmovanje tu za katerega ne vem? Kdo procentualno več mačjih mladičev "gor spravi" al kako?

Pa zakaj na tako pozitiven post o mačjih mladičih tako napadalno  odreagirat, da sploh ni možnosti, da te ljudje potem ne napadejo nazaj z vilami in gorjačami? To pač ni prav. Če se zagovarja komunikacijo kjer se ne krega in ne izziva krega potem se je tega treba držat povsod.
Tudi nevšečne stvari se da napisat tako, da nisi že vnaprej, še preden sploh pritisneš pošlji, prepričan v to, da bo reakcija skrajno negativna in burna.


Čestitke vsem malčkom, ki jim je uspelo in tistim, ki so za to poskrbeli.


Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9265 : sreda, 29.06.2011 : 11:55:23 »

Globoko se opravičujem, da nisem zraven prištela treh, za katere sem že vnaprej vedela, da se trudim, pa uspeha ne bo, ker so preprosto prišli:
1. nedonošeni,
2. mrzli in neodzivni.

Vseeno sem vesela, da imam dva iz te zgodbe še kako živa; in da sem se zmotila, ko sem že vnaprej rekla, da itak ne bo šlo.

Normalno, če dobiš noter okužene s kugo, bi bila statiskika zagotovo ravno obratna (ali pa še slabša, ker ne verjamem, da bi sploh kdo od tako majhnih preživel). Vseeno sem ponosna, da smo uspeli s strogim protokolom prvič letos do semle spraviti vse mladiče brez običajnih bolezni, ki jih v tem času sesuvajo + ob dejstvu, da smo imeli odraslega mačka s kugo ob prvih sprejemih. Kar seveda ne pomeni, da so bili do sedaj vsi zdravi in sploh z mašnco okoli vratu sprejeti, monitoring smo izvajali praktično 24 ur na dan in reagirali takoj, ko se je karkoli začelo.

Ga ni, ki bi mi vzel veselje ob teh dejstvih.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #9266 : sreda, 29.06.2011 : 11:56:15 »

Sleepy, zadnje čase te malo bolj spremljam na temle forumu in ugotavljam da si tu z namenom da trolaš.
Nekaj časa ti je še uspevalo, zdaj si pa že smešna in rahlo dolgočasna/nezanimiva.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #9267 : sreda, 29.06.2011 : 11:58:14 »

Ga ni, ki bi mi vzel veselje ob teh dejstvih.
bravo Afro ljubezen
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #9268 : sreda, 29.06.2011 : 12:01:21 »

Res je Smet. Meni tud ne. Že en mesec trdim, da imamo letos najlepše mačke v bližnji in daljni okolici Smiley  ljubezen Krasni so.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9269 : sreda, 29.06.2011 : 12:02:25 »

Al pa če ne bi pretiravali. Ko se govori o statistiki preživelih in o tem ali jo drugje lahko presežejo ali ne, potem je to zelo relativno in med seboj ni najbolj primerljivo. Da bi bilo primerljivo, potem bi morali dobiti povsod enako število mačk z istim zdravstvenim stanjem... klonov torej, kar je nemogoče. Meni osebno (morda ravno zato ker kakšno reč vem) samo statistika preživetja ne pove kaj dosti. Če bi bili korektni bi sami vedeli, da je že samo v ZH statistika vsako leto drugačna, kar je logično.
Nikjer nisem napisala prav nič čez statistiko kot tako, zmotila me je konkretno navedba številke, ki je bila drugačna od dejstva. To nima nikakršne zveze s statistiko preživelih in niti ne zmanjšuje njene vrednosti al kako bi se reklo.  

Če bi že želeli brat med vrsticami, bi lahko prebrali vse kaj drugega in nikakor nič čez statistiko, uspeh ali ponos ob številu zdravih mačetov.

Če nimaš pojma, ne komentiraj, ...
Enako  Smiley

Ne, nisi dojela, kaj ti želim povedat: Ja, slabo se počutiš zato, ker se ti tem ubadaš, pa sploh ni tvoja stvar. Ker niti pod razno ne veš, kakšna so dejstva za takšno številko. Ker s tem nisi naredila prav nič dobrega za kogarkoli.  Huh Zato se počutiš slabo. Morda je dobro pred podajanjem takšnih komentarjev (in o načinu podajanja) na forumu (torej internetu) prej premisliti, saj navsezadnje govoriš v nekem smislu javno.
Glede na odzive (tudi moj je bil takšen), nisi ravno pozitivino delovala. Bolje, da ne rečeš nič, kot pa da trdiš nekaj, o čemer nimaš vseh podatkov. (In s tem mešaš ****...).
In, ja, naredila si pregled o zapisanih podatkih, če že to ni "statistika".

No, če se slabo počutim ali ne bom pa že jaz vedela, upam  Smiley S tvojim odzivom jaz nimam prav veliko skupnega. Dejstvo je, da sem prebrala samo tisto kar piše. Enkrat torej o enem izgubljenem in enkrat odštevanje izgubljenih, številki sta bili različni, kar je tudi dejstvo. Zakaj sta različni ne vem, niti ne vidim nobene potrebe po tem, da bi bili. Zmotila me je različnost številk iz povsem drugega razloga, ki nima nič skupnega s številom zdravih mačetov in še manj pljuvanjem po delu ZH. Število zdravih mačjih mladičev je uspeh, kar je tudi dejstvo. Trdim pa samo to, da sta bili številki različni, za kar imam vse podatke (prav veliko jih ni potrebnih), drugega pač ne.
Nasvet o javnem komentiranju mi je pa še posebno zanimiv  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 613 614 615 616 617 [618] 619 620 621 622 623 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines