mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 04.05.2024 : 06:15:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 673 674 675 676 677 [678] 679 680 681 682 683 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1746003 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #10155 : sreda, 04.04.2012 : 08:26:19 »

o marija, dalmatince imate, zagotovo bodo lačni, pa mamica tudi. Grem plačat Schesir.
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #10156 : četrtek, 05.04.2012 : 11:47:49 »

Tommy, naj ti bo lepo med zvezdicami. Cry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #10157 : četrtek, 05.04.2012 : 20:43:08 »

k butl sem lep cajt povsod iskala tapravo mačjo meto in pod tem nazivom so mi hoteli uvalit vse živo. cela zoprnija v glavnem.
končno jo najdem na netu.
grem danes tja ...
... in uletim k horjulski Tončki in Pujseku. small world Smiley.

Tončka je cela lubica firbčna, prijazna in čohabilna - in njena kompanija ravno tako  ljubezen  Kiss.
Pujsek je pa fuuuul lepi Cheesy - kosmat, ni debel, ma glih taprav geštelček Cool ampak crkljat se mi pa ni pustil  Huh.
zelo fajn se majo žvale tam  ljubezen Afro
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #10158 : petek, 06.04.2012 : 16:14:41 »

Čapi!!  Cheesy
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #10159 : sobota, 07.04.2012 : 00:55:48 »

Fifi1, si re ne moraem razlozit Wink zakaj, ampak ko sem videla, da je Čapi v arhivu, sem najprej nate pomislila  Kiss ...  Tudi jaz vesela za Čapkota!  Cheesy
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #10160 : sobota, 07.04.2012 : 01:32:21 »

 Cheesy Zdaj pa bo dosti, mi ze crke plesejo sram od gledanja teh prelepih Kiss horjulskih mack in mackonov. Cisto so mi moj dusevni mir zbombardirale... Undecided

Dejte no, folk, poglejte si to lepoto  ljubezen scrkljano, pejte na Hribcek in dovolite, da vam izberejo velikonocno/rojstnodnevno/bozicno/porocno/prvomajsko/kakrsnokolize darilo. 
  Nagovarjam vse nas, ki ze imamo macke doma. Ker kakorkoli obracam moje cifre - delim kvadraturo stanovanja s stevilom tigerk pri nas doma (moji dve sta  Roll Eyes svetovni prvakinji v zmrdovanju nad vsem, jaz si razbijam glavo, ali mislijo pri davku na luksus na macji luksus, ker potem me bodo obrali...) in delim in racunam in si mislim, pisuka, v Smetkinem macjaku pa Huh jih je npr. 15 na kupu  zlozenih, pa stima in se razumejo...  Shocked  Huh

  POHITITE, da dobite najlepse in najboljse mackice v ZH ! super
...ker jaz bom po moji racunici v tem deliriju po ene 27 mack na Hribcek odtavala... 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #10161 : nedelja, 08.04.2012 : 16:32:06 »

Ja, jaz razmisljam o tem ze nekaj casa, pa kar nekako ne zberem poguma....
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10162 : nedelja, 08.04.2012 : 17:00:04 »

Lahko vam samo povem, da so tam izredno prijazni in predvsem dobro znajo ocenit, kako in kaj. Kar je dobro tako za vas kot za oddane živali!  Cool Smiley
Pri nas imamo 4 horjulce in dva smo morali vklopit v "krdelo" in vedno smo dobili tapravo kombinacijo - zmagovalno!  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10163 : nedelja, 08.04.2012 : 17:05:59 »

O, Mačja, jaz sem o tem razmišljala okoli 10 let, imela tisoč in en razlog proti (kaj pa pes?), pa ti povem, da sta bila mačka iz Horjula najboljša odločitev v zadnjih 15 letih, poleg psa, seveda, ki je nisem niti trenutek obžalovala (razen nekajkrat, ko sta me spravila ob spanec Evil Evil). Totalni lubici mazasti zlati Kiss Kiss
 ljubezen
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #10164 : nedelja, 08.04.2012 : 17:25:29 »

Ja, jaz razmisljam o tem ze nekaj casa, pa kar nekako ne zberem poguma....
Nč, čakat. Cheesy Takoj v torek telefon obrnit. Wink Če si resna, bodo zelo prijazne in ti svetovale glede na tvoje želje in okoliščine. Afro Jaz imam že tretjo in četrto maco od tam, ljubezen tako da je informacija preverjena. Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #10165 : nedelja, 08.04.2012 : 17:27:51 »

Verjamem. Saj imam doma enega muca, tri morske pujsike in ja, tudi dva otroka in se mi zdi, da bi na nasih 52 kvadratih lahko dali dom se enemu predstavniku macje rase, ki bi z nami delil nas dom in nas vzel za svoje. Itak se sama ne bi mogla odlocit, jaz bi kar vsakega....
Potem pa razmisljam, kaj ce sploh nisem primerna za posvojitelja, sem v bloku, nas muc je lahko samo na zamrezenem balkonu. Vzeti moram vsaj dva dni frej, da bom prve stiri dni skupaj z novim clanom. Kaj ce ga ostali zivalski clani ne bodo sprejeli? Kako naj vzamem zivo bitje in se mu potem odrecem? Kaj ce jih ne bom znala skomandirat, da se ne bodo kregali?

Aja, za kuzate sem pa po pravici povedano prelena. Muciju zjutraj das zajtrk in zlezes nazaj v posteljo in cez nekaj casa pride se on in pove, da so bili spet samo briketi...
Kuzata je pa treba ven peljat pred sluzbo in ob pol sedmih zjutraj je to zame sredi noci...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10166 : nedelja, 08.04.2012 : 17:30:55 »

Potem pa razmisljam, kaj ce sploh nisem primerna za posvojitelja, sem v bloku, nas muc je lahko samo na zamrezenem balkonu. Vzeti moram vsaj dva dni frej, da bom prve stiri dni skupaj z novim clanom. Kaj ce ga ostali zivalski clani ne bodo sprejeli? Kako naj vzamem zivo bitje in se mu potem odrecem? Kaj ce jih ne bom znala skomandirat, da se ne bodo kregali?
Če dobro opišeš, kako in kaj ste, bo tudi kombinacija taprava. Bistvo je v čimveč informacijah in odkritosti.  Wink Mi smo zadeli dvakrat!  Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #10167 : nedelja, 08.04.2012 : 18:10:48 »

Mačja, danes sem se ob tvoji predstavitvi v rubriki "člani se predstavljamo" kakšne živali imaš doma, ful nasmejala (pri zadnjih dveh Wink ).
kar se tiče pogojev je tako, da se horjulski mački oddajajo izključno kot notranji, zato je zamrežen balkon glih taprava zadeva Smiley
zdaj, ko jih imam več, ne bi šla nikoli več nazaj na enega, ker mislim, da (razen redkih izjem) rabijo en konc debate s svojo sorto.

aja, mislim da še noben ni omenil, da so horjulske mucice najpopolnejša bitjeca pod soncem ... vsaj moja lubica je  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10168 : nedelja, 08.04.2012 : 18:32:23 »

In enako skrbno kot vi razmišljate  z vaše strani, tudi zavetišče razmišlja  o svojih varovancih in posvojiteljih. Pa zelo dobre živce imajo. Tako, da bi se splačalo pogovorit.  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #10169 : nedelja, 08.04.2012 : 19:06:19 »

Rava, ja,je treba povedat tako kot je. Kronolosko sta to prva clana moje sedemclanske familije. Stara sta 14 in 17 in znata vse naredit, kar je treba. S tega vidika dodaten clan sploh ni problem (sploh, ce ima kosmata usesa)  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 673 674 675 676 677 [678] 679 680 681 682 683 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines