mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 10:14:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 148   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara  (Prebrano 279835 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1110 : sreda, 09.02.2011 : 21:01:37 »

Branka, Keli je črna kot oglje. Kaja pa je zaradi let bolj siva (to je pa hvala bogu tudi edino, kar kaže na njeno starost). Je pa bila v mladosti tudi tako črna kot Keli.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1111 : sreda, 09.02.2011 : 21:06:51 »

Zelo zanimivo, hvala za razlago  Smiley Kaji in Keli  Kiss Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1112 : sreda, 09.02.2011 : 22:17:03 »

Frajli pasji Kiss
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #1113 : četrtek, 10.02.2011 : 13:10:23 »

Keli zelo luštno frizurco imaš Smiley Kaja a tako dolgo si jo morala čakati, no potem si pa še polno skledo dočakala  Wink Poljubčke obema  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1114 : petek, 11.02.2011 : 01:30:00 »

Koliko pa je sedaj stara Kaja? Smiley Res se zelo dobro drži, kljub letom je še vedno prava lepotička! Kiss
Pa vedno sta obe tako lepo urejeni, super! Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1115 : petek, 11.02.2011 : 08:21:29 »

Kaja bo kmalu imela 16,5 let, Keli pa maja 2 leti. Kaja se res super drži, rada hodi, ima velik apetit, skratka razen malo manj zobkov in sive dlake nič ne kaže na njeno starost.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1116 : petek, 11.02.2011 : 12:43:31 »

Ufff, šestnajst let in pol pa je že kar zavidljiva starost Smiley. Sicer pa ne čudi, če ima tako ljubečo in skrbno lastnico ... Wink

Cmok obema pesikama Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1117 : petek, 11.02.2011 : 19:23:14 »

Super, to je pa res zavidljiva starost, pa sploh ne kaže svojih let. Smiley A vidi in sliši dobro?
Meni je samo škoda da tudi ostale pasme ne živijo tako dolgo...
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1118 : petek, 11.02.2011 : 22:16:56 »

Lynn, še veliko pasem lahko dočaka tako starost (maltežan, shi-tzu, lhasa apso, coton de tulear, tibetanski španjel, tudi whippet...)
je pa res, da so v veliki večini to predstavniki malih pasem.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1119 : sobota, 12.02.2011 : 07:37:01 »

Kaja z vidom nima težav (razen ko je tema oz. ko zasvetijo luči), sliši pa tisto kar hoče. Npr. ko spi na postelji in grem v kuhinjo in odprem vrečko s priboljški, da takoj glavo pokonci, ušesa pokonci in čaka, da kaj dobi.

Najbolj hecna pa je ko na poti na Rožnik hodi brez povodca. Mi gremo tja izven glavne poti po gozdu. Celo pot hoče dirkati kot Keli. A vedno moram biti jaz za njo. Če slučajno ne grem točno za njimi, se Kaja po nekaj metrih ustavi in gleda kje sem jaz in potem gre nazaj do tja, kjer me je zadnjič videla, kljub temu, da jo jaz kličem iz druge strani.

Jo je pa Keli precej pomladila. Postala je bolj družabna in vesela. Ful lepo ju je gledati, ko Kaja stoji pred ležečo Keli in maha z repom ter laja na njo, kot da ji govori naj vstane.

Mislim, da veliko pomeni, da se veliko gibamo in tudi pri hrani smo bolj pozorni.

Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1120 : sobota, 12.02.2011 : 09:31:12 »

Lahko rečem, da bolj vitalne "starke" še nisem videla... se ji sicer malce opazi da ni več eno leto stara, posebej zaradi "ta sivih", ampak je to eno super bitje! Tudi mojemu Rockyju je všeč-všeč.  Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1121 : sobota, 12.02.2011 : 14:42:14 »

Citat
Kaja bo kmalu imela 16,5 let, Keli pa maja 2 leti. Kaja se res super drži, rada hodi, ima velik apetit, skratka razen malo manj zobkov in sive dlake nič ne kaže na njeno starost.

Kaja, da bi bilo se dolgo tako.  Kiss Kiss Kiss Mimogrede, nasa Vini (bela pritlikavka  Wink) je januarja dopolnila 14 let. Smiley Kiss Ima sicer ze kar nekaj starostnih tezav, slepa je ze nekaj let, pa ne bi ravno veliko hodila, ampak se se drzi. Wink
Logiran

pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1122 : sobota, 12.02.2011 : 18:39:50 »

Missy, tudi Kaji je Rocky zelo všeč.

Kaja, hvala za lepe želje. Za Vini priporočam, da dobi družbo kakega mladička - pri Kaji se je to super obneslo in jo dobesedno pomladilo. Pri hoji pa je treba kar vzstrajati - pripomore k vitalnosti. Ravno sedaj gledam mojo miško - po 2 urah hoje miglja z repkom, izsiljuje priboljške in vsake toliko časa skoči v posteljo, da se valja po hrbtu - nič utrujena. Vini želim še veliko zdravih let.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1123 : sobota, 12.02.2011 : 21:10:51 »

Kaja z vidom nima težav (razen ko je tema oz. ko zasvetijo luči), sliši pa tisto kar hoče. Npr. ko spi na postelji in grem v kuhinjo in odprem vrečko s priboljški, da takoj glavo pokonci, ušesa pokonci in čaka, da kaj dobi.

Odlično, da z vidom nima težav. Od moje mami mešanec med koker španjelom in neznanim, ima precej težav, ravno z vidom, še bolj pa s sluhom. Je pa enakih let kot Kaja, novembra jih je dopolnil 16.  Kiss Je pa v zadnjih mesecih precej shujšal, se pa drugače dobro počuti, rad gre na sprehod (krajši sicer, kot do sedaj), rad je, je vesel vsakega novega dne. In ima tisto iskrico v očeh še vedno.  Kiss Na mene, ko počepnem, še vedno skoči - na moja kolena, kot je to delal od vedno. Se mi zdi, da se je začel tudi malo rediti, čeprav pravi mami, da se to meni samo dozdeva. Precej razmišlja o tem, da bi mu kupila kakšen plašček, ker ji ljudje, ki jih srečuje na sprehodih pravijo: " Ojoj, kako je pa vaš Bobi shujšal". Saj ne mislijo nič slabega, ampak se bi pa manj opazilo.  Smiley

Res sem vesela, da se tvoja Kaja tako dobro drži, mi je za vzgled, oz. ti, in mi daje upanje, da bosta tudi moja dva psa tako dolgo živela. To je res nekaj najlepšega.  Smiley Še na mnogo zdravih in veselih let ji želimo  Kiss

Sem pa tudi sama opazila, od kar imamo Piko, da je to super za Bučka. Tudi nekaj moje lenobe nadomesti  Tongue saj se skupaj zelo veliko gibata in igrata. Čeprav, roko na srce, ponavadi igro vedno sproži Bučko.  Smiley

Je lepo imeti dva psa. Sploh takšna, ki se tako lepo razumeta.  Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1124 : sobota, 12.02.2011 : 22:12:19 »

No, za kokre je pa slepote itak čist značilen pojav... na žalost, ne ravno zdrava pasma  Undecided.

Kaja je res "super babica", vitalna in aktivna bolj kot pa nekateri psi v najlepših letih  Afro vegi.

Uživajte še naprej in pozdravčke do naslednjič Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 148   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines