mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 16:49:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635923 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #1545 : četrtek, 11.02.2010 : 22:11:44 »

Ja, res... HVALA tudi Francku.

Na drustva in klube racunajte sele takrat, ko bo cela zadeva ze na tocki "po bitki je vsak general" - seveda so pri tem izvzeta tista drustva, ki so ze odreagirala.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #1546 : četrtek, 11.02.2010 : 22:17:23 »

Gospod B.Pahor me je 2x klical nazaj, nisem se mu oglasila. Se mu bom, ko slišim njegovo uradno izjavo glede novo ugotovljenih dejstev.
Očitno mu ni čisto vseeno.
Torej, pišite, kličite, rišite, pošiljajte maile, sms, mms, pisma, razglednice,.....karkoli. Do predstavnikov političnih strank, ljudi na takih in drugačnih političnih in še kakšnih položajih.

Iz te SVINJARIJE moramo vsi nekaj potegnit in nekaj ljudi se bo moralo poslovit od svojih usnjenih foteljčkov in dobrih plač in vpliva.
Ker, če  ne, potem pa res ne vem, kje to živimo??
Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #1547 : četrtek, 11.02.2010 : 22:19:33 »

Mislim da bi morali uvesti GOLI OTOK, in nekaj idijotov poslati tja. Do sedaj so nam kradli, sedaj nas še nategujejo po mili volji. Lopovom bi morali zaplenit vso premoženje ki so ga nakradli, take izpirjenece pa poslati na otok.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1548 : četrtek, 11.02.2010 : 22:20:31 »

mene še vedno skrbi, da mogoče SB ni bil edini, ki je zorabljal te pse Sad

Ja, mene tudi, ampak verjemi da bo prišlo vse na plan. Mogoče bo trajalo, ampak se bo razvedelo.

Res ubogi psi.

Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1549 : četrtek, 11.02.2010 : 22:21:05 »

mene še vedno skrbi, da mogoče SB ni bil edini, ki je zorabljal te pse Sad

bom povprašala predsednika našeka KD ali spremlja zadevo in ali se pridružujemo zadevi s kakšnim dopisom.
in neverjetno ponosna sem na družbo v kateri se tukaj na tem portalu nahajam Smiley


Imam tudi sama iste misli sploh, ker se je danes "1 umetni penis" spremenil v "najdene pripomočke" pojavljajo pa se tudi govorice, da je bila garaža konkretno opremljena in bi normalnemu človeku slabo postalo ob pogledu na vse tisto.
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #1550 : četrtek, 11.02.2010 : 22:22:28 »

Hvala vsem, ki ste aktivni, ki ste spregovorili in nekaj naredili! Brez vas bi tavali v temi! Kapo dol res!

VSI klubi bi morali stopiti skupaj in se podpisati pod isto zadevo, pa menda se ja strinjamo vsaj na tej točki!
Torej?!

A sta Flipsi in Shar-pei klub edina?!
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #1551 : četrtek, 11.02.2010 : 22:24:30 »

Če ne veste kam pisat...evo material Smiley

POSLANCI +:

ljubo.germic@dz-rs.si, gumzar.milan@siol.net, jeric.miran@gmail.com, borut.sajovic@dz-rs.si, tone.anderlic@dz-rs.si, samo.bevk@dz-rs.si, mirko.brulc@dz-rs.si, renata.brunskole@dz-rs.si, alan.bukovnik@dz-rs.si, anton.colaric@dz-rs.si, bogdan.cepic@dz-rs.si, silva.crnugelj@dz-rs.si, andreja.meglic@dz-rs.si, matevz.frangez@dz-rs.si, matjaz.han@dz-rs.si, luka.juri@dz-rs.si, anton.kampus@dz-rs.si, janja.klasinc@dz-rs.si, miroslav.klun@dz-rs.si, bojan.kontic@dz-rs.si, marijan.krizman@dz-rs.si, dusan.kumer@dz-rs.si, darja.lavtizar@dz-rs.si, dejan.levanic@dz-rs.si, andrej.magajna@dz-rs.si, tomaz.mencinger@dz-rs.si, breda.pecan@dz-rs.si, majda.potrata@dz-rs.si, miran.potrc@dz-rs.si, andreja.rihter@dz-rs.si, anton.rop@dz-rs.si, janko.veber@dz-rs.si, melita.zupevc@dz-rs.si, joze.tanko@dz-rs.si, alenka.jeraj@dz-rs.si, rudolf.petan@dz-rs.si, marjan.bezjak@dz-rs.si, france.cukjati@dz-rs.si, milan.cadez@dz-rs.si, zvonko.cernac@dz-rs.si, vinko.gorenak@dz-rs.si, ivan.grill@dz-rs.si, branko.grims@dz-rs.si, robert.hrovat@dz-rs.si, eva.irgl@dz-rs.si, janez.jansa@dz-rs.si, jozef.jerovsek@dz-rs.si, danijel.krivec@dz-rs.si, zvonko.lah@dz-rs.si, rado.likar@dz-rs.si, branko.marinic@dz-rs.si, darko.menih@dz-rs.si, miro.petek@dz-rs.si, iztok.podkriznik@dz-rs.si, marijan.pojbic@dz-rs.si, peter.verlic@dz-rs.si, andrej.vizjak@dz-rs.si, stefan.tisel@dz-rs.si, milenko.ziherl@dz-rs.si, aleksander.zorn@dz-rs.si, klavdija.malovrh@dz-rs.si, marjan.jarkovic@dz-rs.si, katja.mihelj-nagode@dz-rs.si, bojana.bavec@dz-rs.si, maja.glucks@dz-rs.si, nika.poglajen@dz-rs.si, martin.medic@dz-rs.si, dejan.radunic@dz-rs.si, bogdan.barovic@dz-rs.si, silven.majhenic@dz-rs.si, Zmago.Jelincic@dz-rs.si, Srecko.Prijatelj@dz-rs.si, Franc.Znidarsic@dz-rs.si, Radovan.Zerjav@dz-rs.si, Matjaz.Zanoskar@dz-rs.si, Anton.Urh@dz-rs.si, Janez.Ribic@dz-rs.si, Vili.Rezman@dz-rs.si, Franc.Puksic@dz-rs.si, Jakob.Presecnik@dz-rs.si, Vasja.Klavora@dz-rs.si, miran.gyorek@dz-rs.si, laszlo.goncz@dz-rs.si, Josko.Godec@dz-rs.si, Franc.Bogovic@dz-rs.si, Roberto.Battelli@dz-rs.si, gp.kpv
  • gov.si,  gp.mkgp
  • gov.si,  ssj.mnz
  • gov.si , gp.mnz
  • gov.si
MEDIJI +:

centralna@delo.si, mag@delo.si, internet@delo.si, nedelo@delo.si, tomaz.ranc@vecer.com, desk@vecer.com, suzana.rankov@dnevnik.si, zlatko.setinc@dnevnik.si, silvester.surla@revija-reporter.si, desk@mladina.siurednik@demokracija.si, desk@infotv.si, info@pop-tv.si , urednistvo@24ur.cominfo@kanal-a.si , info@tvpika.net , rajko.geric@rtvslo.si, zvezdan.martic@rtvslo.si, bojan.pozar@pozareport.si, desk@sta.si, urednistvo@r-m.sidesk@zurnal24.si, editors@primorske.si, radio@radiocity.si, radiocenter@radiocenter.si, info@radio1.si 


Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1552 : četrtek, 11.02.2010 : 22:24:36 »

Naš predsednik Tuerk pa tud nič ne izjavlja......? Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1553 : četrtek, 11.02.2010 : 22:25:23 »

Tisti, ki imate kakrsenkoli "vpiv" po strankah, levih, desnih, zgornjih ali spodnjih, imate zdaj fantasticno priloznost, da svojim strankarskim kolegom poveste tisto, kar je v zvezi s psi in drugimi zivalmi prav in se ne pustite odgnati s politicnimi floskulami, pa tudi ne s stavki "bo ze kako", "ni zdaj pravi cas" in podobno.

Zdaj je pravi cas, da se jih zacne masirat z ZNANJEM in S PRAVIMI INFORMACIJAMI ter jim vbijat v glavo ODGOVORNOST. Do zivali, do vas in do nas vseh.

Upam, da vam je na zakonodajnem podrocju povsem jasno, da NOVEGA ZAKONA TA TRENUTEK NE SMEMO DELATI. Za to bo cas, ko bomo mirni in zbrani, ter ko bodo odgovorni postregli z rezultati sedanjega zakona. Ga ze dovolj dolgo vlacijo po predalih in zdaj je skrajni cas, da se zacne izvajat. Na polno! Z obeh strani.
Logiran

Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #1554 : četrtek, 11.02.2010 : 22:36:06 »

Hvala vsem, ki ste aktivni, ki ste spregovorili in nekaj naredili! Brez vas bi tavali v temi! Kapo dol res!

VSI klubi bi morali stopiti skupaj in se podpisati pod isto zadevo, pa menda se ja strinjamo vsaj na tej točki!
Torej?!

A sta Flipsi in Shar-pei klub edina?!

Jaz vem za vsaj še en klub, ki bo tudi dal izjavo, ampak potrebujemo še vikend in upam, da bodo izpolnili obljubo Smiley
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1555 : četrtek, 11.02.2010 : 22:38:48 »

Jana, a lahko uporabim tale tekst (seveda z virom) pri pisanju pisem raznoraznim veljakom?
http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=214
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1556 : četrtek, 11.02.2010 : 22:40:02 »

moksa, lahko uporabis.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1557 : četrtek, 11.02.2010 : 22:41:54 »

Hvala, mi je v veliko pomoc
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #1558 : četrtek, 11.02.2010 : 22:45:27 »

Hvala vsem, ki ste aktivni, ki ste spregovorili in nekaj naredili! Brez vas bi tavali v temi! Kapo dol res!

Še ena malo zapoznela zahvala, me ni bilo za kompjutrom par ur, ampak se podpišem pod urmil! Iskrena hvala vsem, ki ste brskale in brskale in se niste dale; HB za internet, nekatere novinarje in predvsem za take skupnosti kot je tale tu, pa DZZZ, pa zgleda tudi, da vsaj pri policiji morda še ni vse izgubljeno.
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1559 : četrtek, 11.02.2010 : 22:46:39 »

Jana, a lahko uporabim tale tekst (seveda z virom) pri pisanju pisem raznoraznim veljakom?
http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=214

Si bi še jaz pomagala s tem, če lahko, tako da jutri začnem pošiljati povsod kamor je treba.
Hvala Jana in vsem, ki ste pripomogli, da se zadeva ni kar "pometla pod preprogo"!
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines