mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 06:43:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Border collie - čvek
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: Border collie - čvek  (Prebrano 471870 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #1320 : sobota, 10.12.2005 : 20:30:07 »

Evo... Pa je prisel dan... Da strnim tele 4 urce, kar je pri nas. Voznja je potekala brez tezav in skorajda brez cviljenja. Odkar smo jo pripeljali, je spala mogoce pol urce... Igra, igra, igra...  Cheesy

Ko smo jo pripeljali je bila malce v dvomih, kaj se sploh dogaja, potem pa je ugotovila, da so igračke super, blazinica za spat je odlicna za poležavanje na njej pa tudi v boksu se ze da spati. Dvorisce smo si ze odlegali in ugotovili, da je super. Najljubsi so listki pa luže  Sad . Edino, kar jo moti je ovratnica (pa se ze kar navaja) pa povodec. Fleksija zaenkrat sploh se ne mara. In, kako je hudo, ce je treba biti malo sam...  Tako, gremo na tretjo rudno igranja...
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #1321 : sobota, 10.12.2005 : 23:42:30 »

Po zaključenem slovenskem šampionatu v Vrtojbi, smo danes zaključili še hrvaškega!!
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #1322 : sobota, 10.12.2005 : 23:51:43 »

Nove slikce Macinih mladičkov : "...taki smo bili pri 4 tednih ..."  Kiss

http://www.aqua-vita.si/psi.htm
Logiran
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #1323 : nedelja, 11.12.2005 : 07:17:53 »

Evo... Pa je prisel dan... Da strnim tele 4 urce, kar je pri nas. Voznja je potekala brez tezav in skorajda brez cviljenja. Odkar smo jo pripeljali, je spala mogoce pol urce... Igra, igra, igra...  Cheesy

Ko smo jo pripeljali je bila malce v dvomih, kaj se sploh dogaja, potem pa je ugotovila, da so igračke super, blazinica za spat je odlicna za poležavanje na njej pa tudi v boksu se ze da spati. Dvorisce smo si ze odlegali in ugotovili, da je super. Najljubsi so listki pa luže  Sad . Edino, kar jo moti je ovratnica (pa se ze kar navaja) pa povodec. Fleksija zaenkrat sploh se ne mara. In, kako je hudo, ce je treba biti malo sam...  Tako, gremo na tretjo rudno igranja...
evo,da še jaz opišem včerajšnji dan : Med vožnjo je 2x bruhal, ko smo prišli domov je bil tudi 10 min negotov (več ne) ampak zdaj...uff... Cheesy noč pa...hja,nemirna...okoli 5x se je zbudil in cvilil,da ti je bilo kar hudo Undecided ampak smo ga potolažili in je bilo vredu,ob 5.05 je vstal, in tako dalje, in tako dalje....in zdaj je pred nami še en lep dan! Grin
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1324 : nedelja, 11.12.2005 : 09:54:50 »

Ojla Tess, dobro jutro Smiley Vidim, da se Taff ni izneveril Smiley Uživajte!

deteljic , kapitan, a imate spet eno plavooko v leglu a je samo fotka taka?
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Tessy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 138


« Odgovor #1325 : nedelja, 11.12.2005 : 10:06:36 »

Ojla Tess, dobro jutro Smiley Vidim, da se Taff ni izneveril Smiley Uživajte!

Ne, izneveril pa se ziher ni. Trenutno spi v svojem kotičku, ker se je prej nadivjal  Grin Vidim,da že zna sedi...ali se mi pa samo zdi Roll Eyes
Lepo se imejte!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1326 : nedelja, 11.12.2005 : 10:17:52 »

Vceraj sem ravno ujela male bordercke na TV-ju.  Kiss Prave majhnne zverinice: eden je zvecil kabel, drugi pa stojalo od kamere. Grin Pravi manekeni. Najlepse pa je poziral Bafin. Wink
Cestitke novim lastnikom. Smiley lp
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #1327 : nedelja, 11.12.2005 : 11:42:41 »

Preživeli prvo noč. V boksu ji ni bilo vsec (ce je zaprta je grozno narobe) in se je jokala pa smo rekli, da jo bomo počasi navajali na zadevo. V bistvu je zaspala šele okoli enih ponoči. Ob dveh se je malo zbudila pa pojokala, vendar je nisem šla tolažit in je zaspala po kakšnih petih minutkah nazaj. Potem se je spet zbudila ob štirih in sem se šla poigrat z njo. Potem je še malo jokala in se je že skoraj umirila pa jo je prišla pogledal od fanta mami in se je ponovno začelo od začetka. Potem je spet nekaj časa jokala in se je že umirila pa se je še fant odločil, da jo pride malo pogledat. Pa sva se zmenila, da naj se toliko časa z njo igra, da bo zaspala nazaj in tudi je (v odprtem boksu). Ob pol sedmih pa smo se zbudili spet in pojedli zajtrk. Nato je malo počivala, potem pa sem jo peljala malo na vrt in potem nazaj spat. In je pridno zaspala. In okoli pol osmih jo je spet prišla pogledat fantova mami in to samo toliko, da jo je pobožala in je bilo spet konec s spanjem. In smo se poigrali in šli pogledat, kaj je novega v okolici hiše. Sedaj pa spet spi.

Sem se pa zjutraj zmenila s fantovo mami, da naj je ne hodi gledat, če se ne misli potem z njo toliko časa igrati, da bo zaspala nazaj. Ker, če jo pride samo pobožati, je konec s spanjem.

Vrt smo že skoraj osvojili, našo ulico pa tudi (k sreči se po njej pripelje mogoče kakšen avto na uro in je ful neprometna). Tako, da smo ful zadovoljni s tamalo in uživamo ob njenih vragolijah.
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #1328 : nedelja, 11.12.2005 : 11:55:55 »

Ojla Tess, dobro jutro Smiley Vidim, da se Taff ni izneveril Smiley Uživajte!

deteljic , kapitan, a imate spet eno plavooko v leglu a je samo fotka taka?

Vsi 3 rjavčki so v resnici zelenooki, plavooki izgledajo zaradi bliskavice ...
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #1329 : nedelja, 11.12.2005 : 20:22:12 »

Mi smo se že prvič poslikali:

http://www.moj-album.com/album/1659708/
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #1330 : ponedeljek, 12.12.2005 : 08:51:18 »

Vsi 3 rjavčki so v resnici zelenooki, plavooki izgledajo zaradi bliskavice ...

No vsaj zadnjič se nam je tako zdelo Roll Eyes, ampak bili so čisto odprtih zenic ker smo bili notri pri umetni svetlobi. Na vsak način so vsi trije rjavčki obeh učev enake barve, kakršnekoli že Cheesy.
čestitke Simon- svaka čast,da se ti da nabirat te titule Cool.
No pa saj eni pa po drugih cirkusih letamo in s enjabrž tudi kdo čudi  Wink Roll Eyes....
Sem si ogledala cenik, če vi oba psa prijavila na vse Ljublanske zadeve  Shocked, tiste okoli 15.jan , pa me je minila še tista najmanjša želja po kakršnemkoli razstavljanju , ki sem morda kdaj začutila iz družabnih razlogov Lips Sealed, za ta denar lahko že pol sezone agility laufam  Huh.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #1331 : ponedeljek, 12.12.2005 : 09:01:40 »

Mi smo se že prvič poslikali:

http://www.moj-album.com/album/1659708/

he he he Smiley , z laminata na lainat...bi mislila, da so slikice še iz Barbkinega stanovanja  Cheesy...se mora pa domače počutit Wink
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1332 : ponedeljek, 12.12.2005 : 09:53:22 »

Hehehe deteljica, smo samo take lastnike zbirali, ki imajo laminat doma  Grin  Grin  Grin

Včeraj sem dobila fotografije mladičkov v novem domu (žal me album nekaj heca, jih ne morem - še - obesiti gor). V glavnem - psički in lastniki uživajo maksimalno, tiste, ki so ostale doma, pa tudi Smiley.

Oli, ki jih je že čisto odklanjala, se sedaj s preostankom kardela intenzivno igra in nori, in celo stric Shep, ki se ni hotel prej z njimi ukvarjati, je sedaj "ta velik frajer". Samo Bafi pravi, da se z otrocmi ne bo več ukvarjal, čeprav mislim, da ga bo Viva počasi prepričala v nasprotno (ok, danes zjutraj  mu je hotel odgrizniti rep, to ni dobra metoda, a drugače se mu zelo dobrika in še svojo hrano mu je prijazno odstopila).

V glavnem - mi smo bili zares - srečni - ker smo našli tako dobre skrbnike in skrbnice in ker so mladički že sedaj izpolnili pričakovanja svojih lastnikov. In naša Smiley
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #1333 : ponedeljek, 12.12.2005 : 09:54:08 »

čestitke Simon- svaka čast,da se ti da nabirat te titule Cool.
No pa saj eni pa po drugih cirkusih letamo in s enjabrž tudi kdo čudi  Wink Roll Eyes....

Hvala Deteljica. Tako je, vsak norec ima svoje veselje Wink

Pa saj specialka ni draga. Se vidimo!
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #1334 : ponedeljek, 12.12.2005 : 09:56:30 »

Aja, še nekaj me zanima:
je bilo res sprejeto, ponovno, da se za Ch Slo potrebuje pašni izpit?
Logiran
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Border collie - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines