mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 09:59:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 710 711 712 713 714 [715] 716 717 718 719 720 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1752622 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10710 : petek, 01.03.2013 : 17:42:57 »

Pa naj se še kdo na muce spomni bolj pogosto 
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #10711 : petek, 01.03.2013 : 18:32:10 »

Tudi jaz upam, da se bo trend nadaljeval.  Smiley veselje
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10712 : sobota, 02.03.2013 : 02:56:36 »

 Afro
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10713 : sobota, 02.03.2013 : 04:23:50 »

Aja, pa želim en super začasni ali stalni dom Čipsu, Ester, Bobiju - labradorcu , Fliku, Oriju in Jaki
Logiran
qwxy
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #10714 : sobota, 02.03.2013 : 11:50:37 »

Pozdrav!

Sem z območja Notranjske ... glede na moje delo dnevno pokrivam območje od Cerknice do Pivke. Če mislite, da sem lahko kakorkoli koristna vašemu zavetišlu, mi sporočite. Izven delavnika bi lahko naredila kaj dobrega za živali ... karkoli: pisanje člankov, urejanje strani, ipd. Predvsem me skrbi problematika potepuških muc na našem območju, ki jih je kar veliko (samo v okolici mojega bivališča cca 10), vendar se sama ne znajdem dovolj dobro. Pripravljena bi bila tudi na dodatna izobraževanja.

Aja, pa rada bi vam povedala, da ste res najboljši, ker se tako zavzemate za živali.


Lep pozdrav!

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #10715 : sreda, 06.03.2013 : 15:45:02 »

Predvsem me skrbi problematika potepuških muc na našem območju, ki jih je kar veliko (samo v okolici mojega bivališča cca 10),

Mogoče ti pride prav tole, če kolonija še ni prijavljena.
Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #10716 : petek, 08.03.2013 : 09:09:18 »

Pravkar sem na dnevniku videla poročilo obravnave odloka o podelitvi koncesije za oskrbo zapuščenih živali na območju občine Kamnik:

http://www.dnevnik.si/slovenija/lokalno/osrednja-slovenija/zapusceni-psi-in-macke-so-predragi

Svetnik Matej Tonin je ob tem baje dodal, da bo treba kriminalni združbi, ki se je zrinila v ta posel, odločneje stopiti na prste kar na državni ravni. Ob tem se direktno omenja ZH, češ da je oskrba predraga. Zato predlagajo, da se za Kamnik išče drugega koncesionarja, kriterij izbora pa bo izključno nižja cena (!). Sicer ne vem, ali si v ZH želite pokrivati Kamnik ali vam je celo lažje brez njega, zdi pa se mi takšen javni napad nezaslišan. Vsi, ki beremo ta forum ali smo kako drugače bili v stiku z ZH vemo, kam gre denar za oskrbo živali in da je ta pogosto bistveno dražja, kakor pa prispevajo občine oz. država. Moje mnenje je sicer, da je napad na ZH utemeljen na povsem drugih razlogih. Predlagam, da napišemo protestno pismo in ga pošljemo tako občini Kamnik kot državnemu zboru. Dobro bi bilo, če bi se pod pismo podpisalo čimveč ljudi, ki smo imeli opravka z ZH (denimo smo od tam posvojili živali, prostovoljci ipd.), nismo pa tam zaposleni. V kolikor bo izkazan interes, lahko sestavim predlog dopisa, ga nato skupaj sfiniširamo in podpišemo.

Pozdrave,
Karin
Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #10717 : petek, 08.03.2013 : 09:11:02 »

"Moje mnenje je sicer, da je napad na ZH utemeljen na povsem drugih razlogih."

S tem sem želela reči, da ste jim verjetno trn v peti zaradi svojega siceršnjega zavzemanja za dobrobit živali, ne da imajo dejanski razlog, da bi bili proti vam.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #10718 : petek, 08.03.2013 : 09:14:46 »

OBM?
No, ne morem reči, da me preseneča, da to prihaja iz dotičnih ust, ampak vseeno  wtf
Če se bo karkoli pripravilo, lahko računate na moj podpis.
Četudi v občinski žep ne gre več iz mojega žepa, gre pa iz žepa mojih staršev.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #10719 : petek, 08.03.2013 : 09:37:36 »

Iz članka je razvidno, da "je sodelovanje občine z zavetiščem korektno in da se nikoli niso srečali s težavami, na katere je opozoril Matej Tonin". Prekleta politika - pa vsi pokvarjeni posamezniki v njej in za njo.  jezen

Bolj posvečene pa sprašujem, kdo je konkretno tukaj zadaj? Bom vesela kakšnega namiga na ZS.

Alice06, protestno pismo pa takoj podpišem in pošljem še na vse možne naslove.  Če potrebuješ kakšno pomoč pri pisanju, sem na voljo. Javim se pa tudi za lektoriranje, preden gre pismo ven.  S tem, da ga jaz ne bi poslala samo na občino, ampak obvezno tudi avtorici članka na Dnevnik, pa še kam drugam.

Tu mač, res. jezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #10720 : petek, 08.03.2013 : 09:38:25 »

A ni zanimivo, da se jajca samo Tonin, ostali občinarji pa nimajo pripomb?
No, to je zdaj direkten efekt delovanja Lajk in nastopov Jadranke Juras na Odboru za kmetijstvo v Državnem zboru.

Eno gradijo, drugo z ritjo podirajo. Tudi prav, še vedno pa čakamo, da po tolikih letih opletanja končno tile podiralci odprejo svoja zavetišča s svojim denarjem in nam vsem pokažejo, kako je treba v njem delati z minimalnimi stroški. Zaenkrat o zavetiščih samo govoričijo, pokazali še niso ničesar, razen 'reševanja' posameznih živali. Se pa bojim, da bi oni tak model, kot ga že poznamo - zavetišče zgradi občina, občina daje plače, občina mora skrbeti za vse stroške, oni bi pa špilali frajerje.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #10721 : petek, 08.03.2013 : 09:46:21 »

No, Toninu je treba tud pisat. A ga zasujemo z maili?
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #10722 : petek, 08.03.2013 : 09:47:49 »

 butnglavc butnglavc
Toninu pošljem email sama, če se bo kakšnega skupnega pošiljajo, se seveda podpišem tudi tam.
Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #10723 : petek, 08.03.2013 : 09:53:22 »

Glede na to, da je nekaj interesa, sem postavila Google skupino v ta namen:

https://groups.google.com/forum/?fromgroups#!aboutgroup/pismo-podpore-zh

Predlagam, da se zainteresirani včlanite vanjo, da se lahko potem tam pogovarjamo oz. sestavimo pismo. Vsebina skupine je vidna samo članom, včlani se lahko vsak, moram pa ga kot moderator potrditi.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10724 : petek, 08.03.2013 : 10:17:08 »

No. Naš Ori ima fuč srčne zaklopke in je na kliniki. Tja se seli danes tudi naš Bobi (senior) s podobnimi težavami in ga čaka operacija, pa ne vemo, a bo šlo ali ne.
Se pa prav zdajle nekdo iz Prekmurja vozi k nam po Bibito ali Špeci  Kiss. Pa sonce je na hribu in v življenju je mnogo več vrednega od zapisov takšnih in drugačnh zagrenjencev.
Pri nas smo se že pred nekaj časa dojeli, da se sveta rešit ne da; rezultat je sodelovanje z le 11 občinami ta hip. Ni problema odpovedati pogodbe še nekaj njim ali pa vsem  Tongue. "Entuzijastov", takšnih in drugačnih, je ostalo dovolj za dve, ne samo eno Slovenijo. Srečno, kaj čem rečt drugega  Smiley.
Logiran

Strani: 1 ... 710 711 712 713 714 [715] 716 717 718 719 720 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines