mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 06:36:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 175977 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #30 : sreda, 11.07.2007 : 22:00:13 »



Pa imamo na forumu dve Gini -  Đini. Pa še mislim da enako stari tigrici.



Tukajle pa Janin nasvet za slikce.

Dodajanje fotk kot priponka v sporocilu:
- ko pises sporocilo, klikni na link "druge moznosti" v spodnjem levem kotu okna za pisanje sporocila,
- klikni na "browse" in na svojem racunalniku poisci datoteko s sliko (ime datoteke mora biti brez sumnikov, cudnih znakov in presledkov - samo male crke in stevilke),
- dodaj sporocilo.
Dodas lahko do 4 fotke v eno sporocilo, vendar je lahko vsaka velika najvec 50 kb.
Ce kliknes na predogled, moras se enkrat dodati sliko (z browse), saj je sicer v sporocilu ni, ker pripravi predogled samo za sporocilo, ne pa tudi za fotko.
Fotka mora biti pred dodajanjem ustrezno zmanjsana.

Fotke se ne da linkati z domacega racunalnika, temvec samo na kaksen url naslov, se pravi, da mora biti ze nekje na internetu (http://www... in ne C:\Documents and Settings... - http:// pomeni web naslov, C:\ pa oznako za disk na osebnem racunalniku. Ko dajemo fotke kot priponke v sporocilu jih s tistim "browse" in potem klikom na "sporocilo" nalozimo na mojpes.netov streznik in od tam se prikazejo uporabnikom.

Saj bo slo.
Logiran
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #31 : sreda, 11.07.2007 : 22:54:11 »

Vem da se vam bo to smesno zdelo...Se dost ukvarjam z racunalniki in jih tudi popravljam, sodelujem na kar nekaj forumih in povsod semo do zdaj lepi slike itd. in ta postopek kot je opisan mi je popolnoma znan in jasen, vendar pod opcijo druge možnosti, nimam opcije browse.

No pa saj nima veze, saj jih lahko nalepim na moj-album. Ce bo kaksna nova, dobra slika bom jo pa objavil v svojem albumu pa bo!

Hvala za obrazlozitev!

Lp,
Matej
Logiran
ena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


« Odgovor #32 : četrtek, 12.07.2007 : 07:01:32 »

Ja menda da jih moraš dat najprej na net (torej je moj-album v redu), potem pa tukaj klikneš odgovor, pa se ti odpre okno za odgovor in imaš na vrhu polno ikonc in izbereš tisto s sliko in med tiste dva img-ja prilepiš naslov slikice.

Kje pa dobiš naslov slikice? Greš v tvoj album, z desnim klikom na sliko se ti odpre novo podokno, greš čisto spodaj na lastnosti, to klikneš in se ti odpre novo podokno. Iz tam skopiraš http naslov in ga prilepiš, kot sem opisala zgoraj.

Ne vem če je jasno napisano, niti, če je to to kar želiš, vseeno pa upam da sem kako pomagala.

LP
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #33 : četrtek, 12.07.2007 : 08:11:53 »

Namest browse imaš v čisto spodnji vrstici, 2 po vrsti, "ikono", ki prikazuje neko sliko. To je v bistvi browse.  Wink
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #34 : četrtek, 12.07.2007 : 08:20:06 »

Lepa psička pa še skor enako stara kot naš hudiček Wink


Mi smo v priipravah na dopust in naša mala navihanka je že čist naspidirana in želnja morja Wink
Edini problem ki predstavlja dopust za našo pikico je Trajekt.

Ja prov ste prebrali Trajekt Wink

Vsakič ko se peljemo z njim se čisto trese sej enako naredi z gondolo mislim da jo železne konstrukcije strašijo Wink  Grin Cheesy Smiley

hehheh


lp


m&m

ko pridemo nazaj pa pripopam kako dobro fotko Wink



Logiran
evilson
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 62


« Odgovor #35 : četrtek, 12.07.2007 : 09:48:34 »

Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #36 : četrtek, 12.07.2007 : 15:02:34 »

Pozdravljen evilson. Wink Pa imava res oba tigrici in to še soimenjakinji, le da je moja bolj "fensi" pa se piše z Gina. Cheesy Se mi zdi da je moja vseeno malo mlajša, saj je maja dopolnila 6 let....
Lepa punca, ni kaj ... pa zgleda v dobri formi, energije pa verjetno isto kot naša še vedno za izvoz.
A siva okrog šnoflje pa tvoja še nič ne postaja, naša pa počasi že malo sivi ...

Smo pa tako kot večina psov tu v okolici trenutno preboleli ( no, ne še čisto ) kužni kašelj in moram priznat, da se je frajla eno/prvo noč kar pošteno namatrala s kašljanjem, dušenjem, bljuvanjem bele sline ... tud pol urce skup ni v miru spala. Smo pa takoj zjutraj nabavili Pholcodin sirup in pa antibiotike ( ker je imela tud vročino ) , pa se je stanje vidno in hitro izboljšalo.
Se pa zadeva res hitro širi in vsi psi, s katermi je bila prvo okužena bokserka v stiku,  so z našo vred vsi zboleli. Tako da jaz sem kar se tega tiče zelo uvidevna in jo imam v izolaciji pred drugimi psi, saj je pes kužen še teden dni po tem, ko znaki niso več vidni. Je pa baje kar veliko te nadloge, zato pazljivost ni odveč, sploh na placih, kjer se zadržuje več psov - razstave, pasje šole, skupna srečanja....
Upam, da so vaši bučmani zdravi, vreme je pa tud ko naročeno, tako da .... uživajte preden spet udari neznosna vročina. Smiley

Maxima- tud naši sprva trajekt ni bil preveč simpatičen, menda tista spolzka tla, pa strme stopnice....al pa neprijeten občutek ko se maje vse skup, psi pa to še bolj občutijo. A v avtu z njo pa ni variante da nekdo tačas počaka ( če seveda ne težijo, da se tam ne sme zadrževati ), če seveda vožnja ni predolga ?
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #37 : četrtek, 12.07.2007 : 16:57:18 »

Hej Gina 1!

Vidim da ste tudi vi fasali kašelj mi smo ga kar hitro zatrli s sirupom nismo imeli vročine malo je bruhala a ni bilo hudga se mi zdi


tudi v avtu lahko počakamo pa se vseeno čist razbur ;(
Wink

heheh

pozdravček vsem
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #38 : četrtek, 12.07.2007 : 22:12:38 »

Uh, to pa ni lepo,da sem Gino postarala za eno leto.
Ni bilo namerno, upam, da ni nič protestirala?
Upam, da se čimprej pozdravi,da bo lahko uživala v igranju, je res taka prijetna psička. Lepo,da si uvidevna do drugih psov in jo imaš bolj doma, prav zaradi nevednosti ali pa tudi brezbrižnosti nekaterih skrbnikov se takšna bolezen kaj hitro širi.
Sicer sem o kužnem kašlju kar nekaj prebrala, vendar ga v našem koncu zaenkrat še ni, vsaj pri teh psih, ki jih poznam ne. Upam, da ostanejo vsi zdravi.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #39 : četrtek, 12.07.2007 : 22:51:48 »

evilson ... ce zelis objavljati slike moras imeti vsaj paket midi.
Lusna punca ... na nekaterih slikcah me spominja na mojega hudicka Aiko. Me pa zanima ali jo imate zunaj v pesjaku ali noter???

Maxima ... uzivajte na morju, pa lubcke za Maxi ... od Aike sicer malo bolj penastega, od Line pa cist prijateljskega Wink Wink Wink .

Gina ... a kuzni kasej ste ravnokar preboleli? Pa Maxima ... kdaj ste imeli pa vi kuzni kasej???

Lp, Ursa
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #40 : petek, 13.07.2007 : 09:50:41 »

Hej!

LinchAich: ene 14 dni nazaj pa smo takoj sirupek dobil sicer mislim da je bila zelo lahka oblika Wink in smo ga hitro zatrli Wink
Maxi pošilja poljubčke in polizke nazaj obema še posebej Aiki tistga ta nagrbančenga Wink Wink  Grin Cheesy Cheesy Cheesy


lp
m&m
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #41 : petek, 13.07.2007 : 10:03:10 »

linchaich...kolikor vem, za objavo slik ni potrebno, da imaš paket. Jaz ga nimam, pa lahko vseeno objavim Divine fotke.  Smiley
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #42 : petek, 13.07.2007 : 20:24:27 »

linča- mi v bistvu tega hudiča še nekako prebolevamo, danes je teden dni kar smo začeli z zdravili, pa je ( raje trkam na les ) sicer kot nova, le kak rahel napad "davljenja" še faše ampak res le ko hoče divjat al pa ob kakšnem navdušenju , ko npr. kdo domov pride in hoče skakat pa lubčkat pa ...saj vsi poznate ta vzorec obnašanja. Grin
Jo pa vseeno držim še bolj na kratko, pa čofotanje in plavanje v raznih mlakužah zaenkrat tud odpade. Ah.... do morja bo že. Smiley
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #43 : petek, 13.07.2007 : 23:31:34 »

linchaich...kolikor vem, za objavo slik ni potrebno, da imaš paket. Jaz ga nimam, pa lahko vseeno objavim Divine fotke. Smiley

lorry ... sem sla pogledat nekaj tvojih zadnji sporocil in videla, da si ti slike dodajala iz mojega-albuma (kar seveda lahko) in ne direktno iz racunalnika na forum. To je tisto, kar lahko pocnejo uporabniki paketa midi (in naprej).
Lahko si preberes tule: Wink
http://www.mojpes.net/modules/help/index.php?id=5

Evilson ... vse si prav naredil, edino naslov slike si vzel od napacne - od male in ne velike ... najprej klikni na sliko in od ta velike vzemi naslov in ga prilepi med img img (tako kot si ze naredil).
Sicer pa tudi za to obstaja eno pravilo. Ce je slika vecja od 35 kb lahko prilepis link (prav je tudi, da zraven napises velikost slike - za tiste, ki imajo bolj pocasen racunalnik - da vidijo, ce se sliko sploh splaca odpirat, da ne bo trajalo predolgo), ce je pa manjsa, jo pa z lahkoto objavis.

Maxima ... a si kej tu napisal, da ste imeli kuzni kasej? Nisem opazila. Sicer pa uzivajte na morju ... mojidve na trajektu ne komplicirata - no, sicer tako nikjer ne komplicirata. Maxi verjetno moti guganje, kot je ze nekdo napisal, tako da tega tako ne mores preprecit. Naj ji voznja s trajektom hitro mine (pa eno kost naj dobi za poslastico, ceprav je na trajektu verjetno ne bo zanimiala Wink ).

Gina ... ja, hitro se pozdravite, no ... tud nisem vedla, da imate kuzni kasej ... a sem jaz kako stran spregledala mogoce???

Lp, Ursa
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #44 : sobota, 14.07.2007 : 08:16:38 »

Aja! Se oproščam. Sem mislila, da slike "na splošno".  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines