mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 21:26:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pasje sanje"  |  Tema: foto natečaj "pasje sanje" - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pasje sanje" - čvek  (Prebrano 19043 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #45 : četrtek, 28.02.2008 : 18:53:51 »

Tečka, Jana je žal spet v bolnici, tako da boš morala malo počakat na odgovor.

Lp, 5ra
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #46 : petek, 29.02.2008 : 08:39:25 »

Huh, sem pozabila - se vedno smo pasji portal, zato so zal mackoni trenutno se izkljuceni iz uradnega tekmovanja za nagrade, lahko pa odpremo posebno temo "izven konkurence" samo za spece macje mrcine. Prepricana sem, da bomo vsi z velikim veseljem spremljali tudi vse prispele macje fotke.

Sistem za posiljanje je enak - na mail jana@mojpes.net lahko clani (s paketi) posljejo fotke, z navedbo uporabniskega imena, fotografa, komentarja in datuma fotkanja, fotke pa naj bodo vecje od 500 pikslov sirine ali visine in uvrscene bodo v macjo temo "izven konkurence".

Tecka ... ce jaz tole prav razumem, lahko za izven posiljajo le clani s paketi.

Lp, Ursa
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #47 : petek, 29.02.2008 : 16:53:34 »

Ojoj Jana hitro se pocajtaj!!! No sicer je vseeno sem jih hotela samo tako za štos in malo smeha poslat, saj veš kako "kvalitetne" slike delam Wink
lp
T.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : nedelja, 02.03.2008 : 12:12:00 »

Vsi, ki posiljate slike za natecaj preko mail programov (picasa ...), vas obvescam, da so slike premajhne za sodelovanje na natecaju. Posljite originale po klasicni poti - samo priponka v mailu direkt z racunalnika.
Logiran

ajka11831
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 206


« Odgovor #49 : četrtek, 06.03.2008 : 02:55:43 »

Naša zaspanka je že odposlana
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #50 : četrtek, 06.03.2008 : 11:35:43 »

Jana čimprejšnje okrevanje ti želim... Slikce moje zaspanke pa bodo poslane, ko bo temu primerna priložnost Wink Grin Trenutno  fotič bo bolj počival, ker z eno roko težko je slikat, ker druga je v gipsu Undecided

lp
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #51 : torek, 25.03.2008 : 14:20:49 »

Jana, zdaj ko si prišla iz bolnice, te lahko nekaj vprašam:

-a si dobila moje slike na e-mail za natečaj pasje sanje? Poslala sem namreč 7 fotografij, pa me zanima, kdaj jih bom lahko občudovala tukaj  Smiley ?

LP, Branka
Logiran
mirc
Miran Pahovnik
administrator
*****
Spol: Moški
Sporočil: 6.630


Maks, za vedno bos v mojem spominu.


« Odgovor #52 : torek, 25.03.2008 : 15:00:18 »

branka:

Pravila in napotki za sodelovanje v natečaju

- Vsak udeleženec lahko sodeluje z največ petimi (5) fotografijami. Ko so fotografije objavljene, jih ni mogoče zamenjati z drugimi.
- Sodelujejo lahko samo fotografije, ki so posnete med 1. januarjem 2008 in 31. majem 2008.
- Na fotografiji je obvezen elementa pes med počitkom - ni nujno, da ima oči zaprte, mora pa biti iz fotografije jasno, da počiva. Fotografije, ki ne bodo ustrezale temu kriteriju, bodo zavrnjene.

Jana je pred slabima dvema urama po treh tednih prisla iz bolnice in ta trenutek ji ni prva misel tale natecaj,temvec pocitek.
Slike bodo,ko pride k sebi. Tiste,ki ustrezajo in toliko,kot je v razpisu doloceno. Mogoce jutri.
Logiran

Mirc
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #53 : torek, 25.03.2008 : 15:04:51 »

Ni problema, se opravičujem, ker sem tečna  Smiley Bo, ko bo, se ne mudi. Čist tako sem se spomnila...

LP, Branka

P.S. Potem pa bi izločila tiste dve fotki, na katerih je gor muc. Hvala
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 26.03.2008 : 10:29:22 »

Pregledala sem maile in objavila vse, kar je bilo na "cakanju", razen slik, kjer psi pac ne pocivajo (igra z igraco ali "nastimanost" za slikanje - gledanje v objektiv ... - branka in Uranus).

Ce so se kaksne fotke kje izgubile in jih med objavljenimi ne najdete, mi jih, prosim, posljite ponovno.
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #55 : sreda, 26.03.2008 : 10:33:12 »

Hmmm, Jana, a od Bučka ni nobene primerne? Dve sem poslala...a ju še enkrat?  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #56 : sreda, 26.03.2008 : 10:35:08 »

Kdo je Bucko?
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #57 : sreda, 26.03.2008 : 10:36:19 »

Moj pes, ki ga imam tudi na avatarju.  Smiley Lahko ti pošljem še enkrat.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 26.03.2008 : 10:59:10 »

Lej, Branka, poslala si 6 mailov s slikami in enega brez slike:

1. brez priponke
3. objavljena
4. objavljena
5. igranje
6. macek, v ozadju zamegljena 2 psa (eden celo za mackom) - ev. lahko gre v "izven", vendar pise zraven, da je za natecaj
7. macek spi, zraven sicer lezi pes, vendar menim, da ne gre za pocivanje, temvec za "prostor" med igranjem s strikom ali nekaj v tem smislu.

Maila s st. 2 ni.

V pravilih pise takole:

- Na fotografiji je obvezen elementa pes med počitkom - ni nujno, da ima oči zaprte, mora pa biti iz fotografije jasno, da počiva. Fotografije, ki ne bodo ustrezale temu kriteriju, bodo zavrnjene.

V pravilih ne pise, da naj pes samo lezi na tleh in pac pocne, karkoli, temvec je ze iz naslova natecaja jasno, da gre za pocivanje - SPANJE. Da lahko ima oci odprte, pise zato, ker vemo, da psi pogosto odprejo oci, ko jih fotkamo ali lazimo s fotkicem okrog njih. Lahko se ob tem tudi pretegujejo ali kaj podobnega, ne morejo pa se igrati ali biti "nastimani" nalasc za foto kader.

Upam, da je dovolj jasno, kaksne fotografije se pricakuje.
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #59 : sreda, 26.03.2008 : 11:11:16 »

Jana, imaš še dva e-maila. Na slikah je Bučko, ki spi. LP
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pasje sanje"  |  Tema: foto natečaj "pasje sanje" - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines