mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 16:29:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337090 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1170 : četrtek, 19.12.2013 : 16:46:32 »

Medtem ko sem pomagala pomurskemu Božičku, se mi je ob misli na Poživov dobrodelni fotonatečaj zdelo primerno kupiti še nekaj pustnih rekvizitov. Roll Eyes

užaljeni jelenček Rudolf sram

zaspani Božiček Huh

vprega Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1171 : četrtek, 19.12.2013 : 17:57:31 »

Jst pa nič ne vidim  Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1172 : četrtek, 19.12.2013 : 18:29:43 »

Tudi jest ne. Cry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1173 : četrtek, 19.12.2013 : 18:33:31 »

Res je, nič se ne vidi... Pa vsi hočemo videt Božička in Rudolfa... Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1174 : četrtek, 19.12.2013 : 23:39:02 »

Ijooooj Kiss

Bom probala jaz naštimat, ker vem, da Sunny Day vstaja dosti preden sonce vzide in nima dosti časa Wink
Medtem ko sem pomagala pomurskemu Božičku, se mi je ob misli na Poživov dobrodelni fotonatečaj zdelo primerno kupiti še nekaj pustnih rekvizitov. Roll Eyes

užaljeni jelenček Rudolf sram


zaspani Božiček Huh


vprega Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1175 : petek, 20.12.2013 : 10:02:12 »

O, luškana sta Božiček in Rudolf... Cheesy Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1176 : petek, 20.12.2013 : 10:06:32 »

Kako Jagi pašejo tile rogovi!  Grin Grin Kiss Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1177 : petek, 20.12.2013 : 10:47:52 »

Joj, mamaF, hvala Kiss. Meni so "obljubili", da vse funkcionira Angry.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1178 : petek, 20.12.2013 : 12:56:24 »

Joj, mamaF, hvala Kiss. Meni so "obljubili", da vse funkcionira Angry.

Verjetno zato, ker imaš nastavljeno, da to vidimo samo tvoji prijatelji. Če spremeniš za določene slike na javnost, bo vidno vsem Smiley

Do drugega božiča moram nujno neke rogove naštrikat za Wallya  Tongue
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1179 : petek, 20.12.2013 : 13:25:35 »

 Cheesy Cheesy Še en Božiček in njegov pomočnik  Cheesy Cheesy Cheesy Letos bo pa veliko daril  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1180 : petek, 20.12.2013 : 13:40:42 »

Verjetno zato, ker imaš nastavljeno, da to vidimo samo tvoji prijatelji. Če spremeniš za določene slike na javnost, bo vidno vsem Smiley
Vzela sem povezavo, ki naj bi bila za kogarkoli, ne glede na to, ali uporablja FB ali ne (spodaj v "možnostih", kjer za "get link" pravi "You can use this link to share this photo with anyone, even if they don't have a Facebook account. Anyone with the link will be able to see your photo.). Ampak ... no, whatever Roll Eyes. Drugič ne bom več tako lena in bom naložila fotke (še) kam drugam. Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1181 : nedelja, 22.12.2013 : 01:23:17 »

Ubogi pomagački Dedka Mraza!  Tongue Kiss Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1182 : nedelja, 22.12.2013 : 09:17:55 »

 Cheesy Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1183 : torek, 24.12.2013 : 00:12:04 »

Ijoj, kako sta dobri  ljubezen ljubezen
Rogovi na Jagici zgledajo pa čist ta pravi, kot da so že od nekdaj tam Evil Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1184 : nedelja, 29.12.2013 : 01:22:33 »

Naš zadnji letošnji hrib bo očitno Korada med spodnjo soško dolino in Goriškimi brdi.

Nauk današnjega jutra je bil, da se na Jagi in Fani takrat, ko bi rad vstal dovolj zgodaj, ne gre zanašati Undecided. Ob 5 h (delovniki) bi radi še spali, ampak tja do šestih, zagotovo pa do sedmih imata budnico tudi prostovoljno. No, danes ne huh. Spali smo malce predolgo. Roll Eyes Grin In oblačilo se je že, ravno na tistem koncu, kamor smo bili namenjeni. Ampak kar sem rekla, sem rekla. Tongue Evil

Parkirali smo šele tik pred poldnevom Huh v Plavah, to je vasica skoraj na koncu spodnje soške doline ca 10 km od Nove Gorice in Solkana. Iz tiste ožine greš lahko samo navzgor Roll Eyes Smiley. Pa smo šli. Po kakšnih 10 minutah hoje že v kratkih rokavih. Shocked In dobrih 700 m više smo stopili na vrh Korade. V soncu Cool veselje, pa tudi razgled je bil kar soliden (če bi prej vstali, bi bil verjetno boljši, ampak ...). In Jagi so spustili v kočo (zavetišče)! Včeraj sva namreč sklenila, da je treba začet oskrbnike koč malo "vzgajat" ... psi v koče načeloma nimajo vstopa. Do tega, da bi lahko prespala s psom, smo itak še svetlobna leta daleč. OK, naj bo, do določene mere in v marsikateri okoliščini povsem razumem. Ampak "zaradi psov" sva kar nekajkrat zmrzovala zunaj že samo s tisto svojo enolončnico, ne glede na minus in vsa prešvicana. Odločila sva se, da bova odslej prijazno vprašala, ali se koča mogoče ne bi podrla, če vanjo vstopi (olikan, čist) pes Tongue. Prvič je šlo dobro Cheesy. Oskrbnica se je sicer obotavljala, prišla je tudi pogledat mrcino ven, pa menda zanjo ni noben problem, pač pa so gostje tisti, ki jim ni prav. A sva jo hitro potolažila, da so Italijani (slišati jih je bilo iz notranjosti) po najinih izkušnjah kar se psov tiče res neproblematični (tudi v Sežani, kjer na veliko nabavljajo, jih večkrat vidim, kako vehementno zakorakajo s svojimi cucki v trgovski center, še nikoli pa nisem videla, da bi koga podili ven). Jagi je bila pa itak povsem nevidna pod mizo. Wink Tako.

Panorama v smeri Italije (Brda)





Moja zlata planinca na vrhu (da boste vedeli urnik Smiley)


In na vrhu vrha Grin




Pa še proti vzhodu s Sočo v dolini


Ko sem jih zagledala, sem se najprej spomnila na Čarko Kiss. Tokrat še malo prej, "novoletne trobentice".


Mi vsi vam iskreno želimo vse najlepše v novem letu!!!
In da bi skupaj zmogli narediti še veliko dobrega za živali in se imeli hkrati skupaj z njimi v dobri družbi ob takih in drugačnih (čim pogostejših) prilikah karseda fino!
Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines