mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 03.05.2024 : 04:51:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Cirneco dell'Etna - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cirneco dell'Etna - čvek  (Prebrano 47950 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #45 : nedelja, 18.12.2005 : 12:24:25 »

Pozdravček ! Cheesy


Pošiljam vam predpraznično sliko Jimm-a , kako čuva svečke  Cool










       Lp,Igor
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #46 : nedelja, 18.12.2005 : 12:31:54 »

Tudi naš Jimm kontrolira kuhinjo , ampak je lepše vzgojen in samo "čisti"  Wink






   Lp,Igor
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #47 : nedelja, 18.12.2005 : 12:36:21 »

Ups malo smo nevešči in pošiljam še enkrat malo večjo sliko za one slabovidne  sram


http://www.moj-album.com/slike/146690/phH4JVufJd_hr377.v.jpg
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #48 : nedelja, 18.12.2005 : 21:02:17 »

hehe, fantje se ponavadi kuhinji in "sporgetu" izogibajo v velikem loku.  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #49 : nedelja, 18.12.2005 : 23:36:36 »

Veš ,Drejči to nas mmmmoooooooččččččččččnnnnnnooooooo otrudi , komandiranje v kuhinji ,ter kontrola z TV daljincem v roki ..........  zadnje čase je pa sploh problem , ko je toliko daljincev  Roll Eyes

PS Pa še do kuhinje ne pridem , me moja ne pusti  Shocked Shocked

Z Jimmom se oba otrudiva  Tongue Tongue  se vidi  Grin

http://jimm.moj-album.com/slike/146690/6IenmhE5e5GdfG9j.v.jpg


LP Igor
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #50 : ponedeljek, 19.12.2005 : 09:02:10 »

kaja- Bafi se je kot mlad kuža zelo zanimal za modo. Vedno je skrbel, da sem imela nove čevlje. Pri modelih je bil zelo izbirčen. Le redki so bili dovolj dobri, da jih ni uničil. Pardon - uničil samo enega od čevljev.
Prav tako so imeli naši psi poseben dogovor z "Lesnino" (takrat Rutarja še ni bilo). En kavč letno se je glasila pogodba... Na ja...
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #51 : ponedeljek, 19.12.2005 : 10:11:22 »

Res je, moski del populacije Cirnecov se zelo zanima za modo. Kaj ces, so pac Italijani  Roll Eyes
Mi smo celo patentirali nov tip omarice za cevlje. Nasa omarica je imela nekaj kar nima nobena hisna omarica za cevlje - eno konkretno KLJUCAVNICO.  Grin Taru mi je namrec splaniral cisto vse cevlje, razen superg. Ja nooo, te so morale ostati cele, da sem ga lahko peljala na sprehod  Tongue, ker res ne bi bilo primerno, da sem v njegovi druzbi bosa.  Grin

Uf, se ene cvetke sem se spomnila.
Bilo je poletje in pripravljalo se je na eno konkretno ploho. Prisla sem domov iz sluzbe in pohitela s Tarujem na sprehod, da naju ne bi ujela. A mi ni uspelo. Domov sva prisla povsem premocena. Taruja sem sfrotirala, potem pa sla v kopalnico, da si s fenom posusim lase. V tistem zazvoni moj GSM, ugasnem fen in zaslisim, da zunaj ze konkretno pada toca. Na GSM sem se javila samo toliko, da povem, da nimam casa. V paniki sem vrgla telefon v torbico, pograbila par odej, odrinila Taruja, ki se mi je motal okoli nog in na turbo pogon zdrvela ven resevat tisto revscino od nase plocevine (beri: avto), ki smo jo imeli sparkirano pred blokom. Toca ni ni ni nehala padati (3x zaporedoma). Brodila sem po vodi, ki mi je bila do sredine mec, da sem prisla do avta in ga pokrila z dekami, potem pa zdela v avtu in cakala, kaj bo. Dalec naokoli namrec ni bilo nobene strehe, kamor bi ga lahko skrila pred toco. Ko je bila huda ura mimo, sem zadovoljna ugotovila, da moja zrtev ni bila zaman, saj na avtu ni bilo niti ene udarnine od toce. Vsa premocena z dekami v rokah, od katerih se je posteno cedilo, sem se vrnila v stanovanje. Tam pa sem imela kaj videti. Taru je lezal na kavcu in me gledal s tistim jezno-uzaljeno-zaskrbljenim pogledom, med njegovimi tackami pa moj novi, dragi in sploh cislani GSM Sony Z5, brez antene (je lezala nekje na kavcu), ves zluknjan (kot, da bi njega ujela ta prekleta toca) od Tarujevih zob, baterija je izginila neznano kam. Telefon je razmontiral v prafaktorje.

Zdaj pa podnapisi oz. Cirneco logika:
Ce telefon ne bi zazvonil, bi jaz prisla ven z kopalnice s suhimi lasmi, ga lepo pocrkljala, mu dala koscek najljubse salame, potem pa bi se zabubala na kavc, on bi se zadovoljno stisnil k meni in bi skupaj corknila. Toda telefon JE zazvonil in sem zaradi tega zacela zganjati paniko, odrinila njega - carja Taruja in odvihrala ven, cudno oblecena v goro odej, BREZ NJEGA.
Torej, telefon je bil kriv, da sem se smesno oblekla, da sem bila "jezna" na Taruja in da je ostal sam takrat, ko bi morala biti doma z njim. Zato je bilo treba GSM eliminirati, da ne bo se kdaj povzrocil taksne travme Tarujevemu najljubsemu clanu druzine (meni namrec).  Roll Eyes
Vrazicek je videl, kam sem vrgla GSM in ga je lepo umetelno vzel ven, brez da bi obrnil torbico ali unicil se kaj drugega.
Naj povem, da je bil ob tem dogodku star 8-9 mesecev.

jap, Cirneci so prav posebni patroni pri katerih zakoni pasje logike ne drzijo.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #52 : ponedeljek, 19.12.2005 : 12:38:39 »

No zdaj pa zvem kakšni patroni so ! Zakaj mi tega niste povedali , ko smo kupovali oz. se zanimali za cirnece  Angry Grin Roll Eyes Potem gledaš doma debelo , ko Jimm v hodniku malica omaro , in ti ni jasno kako je prišel ven iz kletke , ko sem pa prepričan , da sem zahakljal kletko kot je treba .
Verjetno je bila kriva omara , ker sem ven vzel čevlje ter odšel  Roll Eyes Shocked
Kako je prišel ven iz kletke ni nobenemu jasno .

LP Igor
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #53 : torek, 20.12.2005 : 09:43:19 »

hehe Igor, Jimm ima v rokavu skritih se mnogo presenecenj.
Da ne bos rekel, da te nismo opozorili.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #54 : torek, 20.12.2005 : 14:47:48 »

Igor, sem ti vse povedala. Samo je res, da ne čist direkt.  Wink Takrat nisem vedela, da ne razumeš šifer  Grin.
Če je Jimm pravi, potem te čaka še marsikatero presenečenje...
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #55 : torek, 20.12.2005 : 16:47:06 »

Barbka, glede na to,da smo se prvič srečali na kmetih, smo bili prepričani, da imaš alergijo  Cry  Wink Še sanjalo se nam ni, da so to šifre  Cool Cool.
Lp Melvina  Grin Grin
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #56 : torek, 20.12.2005 : 17:44:26 »

Iiiiiiiiigooooooooooooor, mene pa res nisi mogel na kmetih srečati. Sem baje zelo mehkužna mestna ženska  Grin  Grin  Grin Cool . Da o mojih pesih sploh ne govorim.  Cheesy

Drugače pa - tisto ni bila alergija, tiso je bil toucek  Cool
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #57 : sreda, 28.12.2005 : 20:37:42 »

Najlepši dnevi so majhni kot škratki ,
kar naprej rastejo , a so vedno prekratki !

Srečno in uspešno NOVO LETO 2006 ,
                                                    ki prihaja !

http://jimm.moj-album.com/slike/146690/1EKHMz9MxrlZKNXe.jpg



                            Jimm  & Company
Logiran
Avghan156
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #58 : petek, 06.01.2006 : 18:12:38 »

i live in serbia and would like to buy a puppy i am wondering do you have a puppy to sell i prefer male puppy
and what is the price
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #59 : petek, 06.01.2006 : 21:05:20 »

Avghan156, dobrodošel. Lahko pišeš tudi v svojem jeziku, mislim, da te bomo razumeli.
V Sloveniji trenutno ni legla, če pa bi te zanimalo leglo kje drugje, pa ti predlagam, da mi pošlješ privatno sporočilo.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Cirneco dell'Etna - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines