mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 18:57:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271491 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #510 : nedelja, 16.12.2012 : 21:17:55 »

ok, grem ga iskat....
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #511 : nedelja, 16.12.2012 : 21:40:24 »

http://shrani.si/f/N/B/3NQcQtT2/veka1.jpg[/img]]


http://shrani.si/f/1Y/ui/1g4T5tXy/veka.jpg[/img]]


vsake toliko mu pride ta veka čez pol učka
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #512 : nedelja, 16.12.2012 : 21:44:09 »

Aha, ja štekam, se vsake toliko (sicer manjše) pojavi pri katerem od naših če mu pri mečkanju nategujem kožo okoli oči, ampak potem izgine.
Čeprav mi pa misterij, kako se lahko okuži zgolj notranji maček, razen če dobi bolhe ali poleti od muh, ni čisto jasen.  Undecided Undecided
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #513 : nedelja, 16.12.2012 : 21:47:08 »

Mende prinesemo na čevljih... Cry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #514 : nedelja, 16.12.2012 : 21:51:48 »

http://shrani.si/f/1t/3I/4dkT3dHM/veka2.jpg[/img]]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #515 : nedelja, 16.12.2012 : 22:09:32 »

Fotke so sicer pretemne, tako da si tisti, ki nimajo mačk, težko kaj predstavljajo.
Pri nas damo tablete tako, da jih zavijemo v pikico masla, damo na kazalec desne roke, z levo zgrabimo mačka za gobec in mu potisnemo prst čim globlje v goltanec. Milbemax so sicer zaradi svoje majhnosti in okusa zadetek v črno bravo bravo, Zantel naša mačka zavoha že, ko ga odvijem in do nadaljnjega  odpotuje na lepše, pa še dvakrat ga moram dati, ker je prevelik.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #516 : nedelja, 16.12.2012 : 22:23:09 »

Mačja, če ne moreš aplicirati tablete, pojdi po Milbemax ali pa kupi ampulo Profender,
ki prav tako pokriva enak spekter notranjih zajedavcev (aplicira pa se jo na vrat,
tako kot tiste proti bolham).
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #517 : nedelja, 16.12.2012 : 23:26:13 »

Ubogi škilko  Kiss … pol ga pa še slikaš in nesrečo mačjo okol razkazuješ  Angry
Vama želim, da bo hitro spet vse tako kot mora biti  objem
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #518 : ponedeljek, 17.12.2012 : 00:23:39 »

En mesec nazaj je bil naš Jos tudi tak. Po Zantelu je trajalo en teden, da je bilo dobro. Je bil enkrat čisto o.k, čez pol ure pa spet skoraj slepi. Počasi se ti nezemljani spremenijo spet v naše mačke Undecided.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #519 : ponedeljek, 17.12.2012 : 00:34:25 »

Muci in Mačja -  Kiss Kiss objem objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #520 : ponedeljek, 17.12.2012 : 01:10:54 »

Hvala, Bamfel, to mi je v tolažbo. Sicer je rekla vetka, da tudi če bi dnevno razkuževala čevlje, bi se vseeno lahko zgodilo, da bi kaj dobil. Pa tudi, z razkužili lahko narediš več škode kot koristi - generalno.

Zdaj moram samo vprašat, kaj naj z Nike naredim, ker včeraj je pojedla caniverm, danes pa ne. In če jutri dam Milbemax, a moram dati potem tri zapored ali samo dva dni. Ne vem, kako ta prekinitev vpliva.
Nike ne pusti absolutno ničesar proti svoji volji, čeprav je zlata mucica, brihtna, prisrčna, sočutna. Je Muckota prelubčkala, ko sva se vrnila domov, čeprav ga sicer redko. Edino, kadar je kaj narobe, če bruha in zdaj, ko je ugotovila, da smrdi po kliniki, je pokazala, da ji je mar zanj. Nakar je šla iz sočutja spat v box.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #521 : ponedeljek, 17.12.2012 : 02:29:30 »

Mucko bošček Kiss

Tretjo veko sem jaz opazila tudi pri pokojni Micki, ko je kugo fasala. Pa Miškotu se je tudi pojavila enkrat, ko je močno kihal in smo potem zdravili prehlad. Naš veterinar pravi, da je to pogost znak, kadar se mačke kaj slabo počutijo oz. zbolijo. Držimo tačke in pesti (tudi titanovo), da bo MUcko hitro spet zdrav Kiss

Nike pa ... ti lumpasta Princeska, ti ... zdravila je treba pojest, milom ili silom! Angry

Mačja, če ne gre s tabletami, poskusi z ampulo Advocate - pokriva gliste, trakulje in še bolhe, ušesne garje in srčno listo za povrh. Pa zelo simpl je, naneseš na vrat kot vse ostale ampule proti zajedalcem. Dobiš v doziranjih za različne kilaže mačka - na veterini Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #522 : ponedeljek, 17.12.2012 : 23:15:21 »

Hvala, za naslednji tretma bom šla po Advocate.
Danes caniverm ni šel pod nobenim pogojem in ker ne grem kazat ran dohtarju, ker me ne bo poslal na šivanje ampak v Polje, sem šla po Milbemax.
Mucko zlati je pojedel s koščkom palčke, Nike pa...hja, kraljični sem jo speštala v pišančka in je rekla no go! To je brihtna muca, čim vidi, da šarim po skledici, gre pod mizo in me gleda: a mislš, da ne vem, kaj delaš, a? Angry
Na koncu sem namazala na prst vitaminsko pasto, pa pomočila v pišančka, pa je polizala....i tako sto puta!!! Shocked

Mislm, še z otroki ni bilo tolk dela! Grin
Al pa sta mačka bolj scrkljana  Roll Eyes (s čimer bi se tle eni zelo strinjali).

Kako na hribčku dajo tableto petdesetim mačkom, bi res rada videla  Undecided Undecided Undecided. Mogoče bi pa morala jaz to parkrat probat, pa bi tudi svoja dva znala hitreje okomandirat Evil

Skratka, naslednjič - Advocate.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #523 : ponedeljek, 17.12.2012 : 23:27:32 »


Mislm, še z otroki ni bilo tolk dela! Grin
Al pa sta mačka bolj scrkljana  Roll Eyes (s čimer bi se tle eni zelo strinjali).


Ja, otroci imajo postrižene nohte Evil. Mački niso scrkljani, samo nerazumljeni. Res jih ne razumeš, da pa oni res ne bi zdej glih tablet jedli. Čist enostavno.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #524 : ponedeljek, 17.12.2012 : 23:37:58 »

Ma ni variante, da bi  povprečno inteligenten maček sam od sebe pojedel tableto proti glistam, pa če jo zakamufliraš v ne vem kaj. Še sreča, da sem prej 20 let trenirala, kako jih zmečeš v pasji gobec.
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines