mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 01:48:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 385081 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #465 : četrtek, 05.11.2009 : 22:15:48 »

 Cheesy  dobili smo še precednika  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #466 : četrtek, 05.11.2009 : 22:26:38 »

Mila, Personal Assistanta si si zrihtala. Paaaametna punca Kiss Kiss Azn
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #467 : četrtek, 05.11.2009 : 22:35:29 »

O kuuuul. Oranžen je, tko kt jest. Lep  Cool
Orinđ ponosennasvojaundercoverodkritja!

Riđo. Bljak. Itak.
DramQueen Miži


Mhm.
DebeliPress

Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #468 : četrtek, 05.11.2009 : 23:21:39 »

Za vse je kriv ta presnet interment  Angry Angry

Ker je tale Moja znana lenuhinja in, namesto da bi na poljih garala in dinčije služila za dostojno in spodobno mačjo hrano, kakor po kvaliteti tako tudi po kvantiteti, Ona pa pred ekranom sedi in po intermentu čas zapravlja  Angry Angry Pol je pa prebrala od ene Mačje hiše  Roll Eyes ja lepa reč, mačke pobirajo, da bi jih na majčke limali in v borše dajali  Roll Eyes Roll Eyes Sem mislila, da je dajanje mačkov v žaklje prepovedano z ustavo, pa kaže da ni  Angry Skratka, tam je pobrala neko bluzenje o mačkih in kavčih. In je strumno in veselo doma začela preštevat eno in drugo. Račun se ji ni ujemal, ker tale babja zguba Roll Eyes ni upoštevala moje dvojne vrednosti in potem bi se pokrajšalo na obe strani enačaja in mirnabosna. Ampak ne  Roll Eyes Ona je pa tole reč smrtno resno uzela in pol je nekaj tipkala in nekam klicarila in okol norela in ene reči čudne domov prinašala in stvari prestavljala... Saj sem vsega hudga vajena, ampak he-lou  Roll Eyes Roll Eyes

No, pol je domofon potulil in me je na finto dobila, da bo nekaj lepega zame  Angry sem mislila, da je Čohalnik al vsaj kakšen njegov rezervni del in se vljudno postavila v čakalno pozo. Ampak ne  Angry Angry Prišla je Moja Bivša in Njen in privlekla sta s sabo nekaj.... buhsetiusmili  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

No, to je obenem vse, kar imam za povedat. Sem prepričana, da bo vsak problem, če ga vztrajno ignoriraš, nanjga pihaš in ga občasno zbutaš, zginil sam od sebe. Z unim tačrnim se je naredilo prav tako, torej ponovitev vaje.

Vsem, ki Moji čestitajo, pa sporočam, da je ta svet dovolj velik in jim ni treba hodit v mojo bližino  Angry Angry Angry

Lep pozdrav si kar narišite. Konc oddaje. Al pa naj vam Moja z unim debilnim tremolastim glaskom kaj zagruli v stilu Melimelimelimojmojsončeklepimelimeli  bruham
                                                   v globino duše prizadeta, Mila  Angry Angry

Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #469 : petek, 06.11.2009 : 07:58:49 »

Sem prepričana, da bo vsak problem, če ga vztrajno ignoriraš, nanjga pihaš in ga občasno zbutaš, zginil sam od sebe.

Mila, moje sožalje.
Samo, te ne morem potolažit. Ker jaz sem tudi upala, da bo takle problem izginil, pa ni. Vztraja pri nas že skoraj eno leto.  Roll Eyes

Ajša

p.s. Po drugi strani je pa fino, ker lahko slabo voljo  zaradi krulečega želodčka streseš na sostanovalca (pa ne okrog govort)
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #470 : petek, 06.11.2009 : 08:37:53 »

Hej, Mila.....ti svetujem, da svoj "phhhhubouphh" izvajaš še kakšen dan, da bo fantu jasno kdo je šef. Pametna punca. Za naprej pa tko veš, da je krasno imet nov topel, kosmat povšter, a ne? Se mi pa seveda smiliš, ker boš morala še garat, preden bo v hiši spet mir in spokoj.  Kiss, Neja
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #471 : petek, 06.11.2009 : 08:42:19 »

Mila - tkole ti obrni tole katastrofo kosmato od tanarlepšebarvenasvetu: Tvoja ti je zrihtala še enega služabnika, ker se je - saj ni slaba po srcu, ne ne  Smiley - očitno zavedela, da bolj tko-tko skrbi zate.  Angry
Tko da - OK, napihaj ga še malo, pa oklofutaš ga prav po damsko tudi še malce lahko - ampak sem prepričana, da je prišel, tale Melimelimelimojmojsončeklepimelimeli zgolj in izključno tebi v služenje. Azn Evil
 Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #472 : petek, 06.11.2009 : 08:42:56 »

Hehe Mila, še psi si ne upajo k tebi na obisk... Evil
Mora imet (no, je imel Tongue) pa tale maček res ornk kohones, da si je upal v tole sra... mačje gnezdo dregnit in se notr usest. Že to je vredno spoštovanja, a se ti ne zdi? Zdaj imaš priliko, da si enga tapravga PA-ja zdresiraš, da boš celo življenje popedenana odspredi in oduzadi, če že Tvoja občasno zanemarja te svoje dolžnosti Evil

Mila, dej posnemi tisti debilni glas od Tvoje, ko se s tanovim pogovarja, TO MORAMO SLIŠAT
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #473 : sobota, 07.11.2009 : 15:14:59 »

Mila, M(j)auči ti sporoča, da pušča dolgo čupo in da je naročen pri frizerki...
se farba na oranžno!  Evil

Kriza identitete, pač...  trmoglavka
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #474 : sobota, 07.11.2009 : 15:25:09 »

Mila, M(j)auči ti sporoča, da pušča dolgo čupo in da je naročen pri frizerki...
se farba na oranžno! Evil

Kriza identitete, pač... trmoglavka
Khm, se mi zdi, da naj pusti svojo krasno kratko črno svetlečo oblekco, pa naj denar rajši zapravi za kakšen tečaj tipa "Pusti žensko do besede", "Tudi če lepo poješ, tega ne počni na prvem zmenku" ali "Silence is golden". 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #475 : sobota, 07.11.2009 : 17:56:41 »

Khm, se mi zdi, da naj pusti svojo krasno kratko črno svetlečo oblekco, pa naj denar rajši zapravi za kakšen tečaj tipa "Pusti žensko do besede", "Tudi če lepo poješ, tega ne počni na prvem zmenku" ali "Silence is golden". 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #476 : nedelja, 08.11.2009 : 21:15:54 »

Pa še smešno jim je  Roll Eyes

Eni si kr upajo, vidim  Angry Najlažje se je smejat tujem jadu in nesreči, a ne  Angry Angry No, ko bodo vam Vaši uturili kaj tazga doma, se bom jaz smejala, kaj smejala, krohotala se bom k pečena lisica, boste že vidli  Angry Angry

Torej, Tista Reč je še vedno tukaj in zlepa ne zgine  Angry Vztrajen je k driska, kamorkoli pogledaš, vidiš njegovo koščeno rit, kako leži glih tam, kjer ga ne bi bilo treba  Angry Angry Pa še kr prevzeten je ratal, prejle me je skorajda kap zadela, ko sem ga zagledala v Mojemu Kahliju notri skritga  Shocked Shocked Nobenga rešpekta ni več ne manir, konc  Angry Angry

Slišati je bilo, da ga je Moja po noči vrgla iz spalnice, ker je menda miške in duhce preganjal. Samo smejala sem se v brk, hehe, naj mu bo, če počne take neumnosti - to bi ja lahko porajtal, da Ona ni nad nočnimi adrenalinskimi športi ravno navdušena - samo, za to porajtat, je treba imet kaj v glavi, poleg pajčevine, a ne  Cool

Skratka, še naprej gledam v drugo smer in čakam, da bodo Mati Narava, Dobra Karma in Prst Ostrovidnosti naredili svoje. Le sporočam jim na tem mestu, da ne bom čakala do konca sveta, in, naj se podvizajo in premaknejo te lene riti in končno kaj storijo, ker to je že zdavnaj preveč  Angry Angry Angry

Vsem tem stresom in pretresom navkljub vas iz srca lepo in prijazno pozdravlja za življenjski prostor, čisto stranišče in občasno celo večerjo!! prikrajšana mačja srota
                                                                                               Mila  Kiss Kiss



[attachment deleted by admin]
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #477 : torek, 10.11.2009 : 09:58:21 »

Dva sladka bonbončka.  Kiss, :-*Pa še vedno v ločenih bonbonierah Huh Mila, počasi bo pa že čas, da se omehčaš , nehaš kuhat mulo in ugotoviš, da je "Tista reč" Evil ravno tisto, kar si si vse življenje želela.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #478 : torek, 10.11.2009 : 10:15:56 »

Puhka Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #479 : torek, 10.11.2009 : 11:21:12 »

Na drugi in tretnji slikici imata poa cisto identicna izraza Smiley
Seveda le barvno sta "neusklajena"  Roll Eyes

Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines