mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 08.05.2024 : 00:14:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 385076 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #585 : torek, 16.02.2010 : 23:58:16 »

Glede na vse napisano, se mi zdi, da je primer uboge Milice zrel za inšpekcijo. Primer mučenja živali za v učbenike. Pa poskrbimo, da tale zlohotna Cats ne dobi nobenega mačka več, niti narisanega ne, ker tile zapisi presegajo vse meje dobrega okusa Smiley Smiley Smiley Smiley

Lepo pozdravljam ubogo zlorabljano Milo in če bo dobre volje in če si bo Ona to zaslužila, naj Jo le pozdravi. Ob primernih pogojih in ne preveč, da se Ona ne povampiri, jasno.

LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #586 : sreda, 17.02.2010 : 00:03:49 »

Joj, Cats, kaj me je današnja izpoved tvoje uboge Mili zdele nasmejala. Bogica, ubožčkana Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #587 : sreda, 17.02.2010 : 09:52:09 »

Cats, ti lahko čisto MIRNO spiš. glede na to, da bi pritožbe od Milice obravnaval VURS, ZAGOTOVO ne bodo odkrili NOBENIH nepravilnosti.
Tako da: ajmo dalje za iste pare Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #588 : četrtek, 18.02.2010 : 20:08:23 »

Zopet se ji je strgal ful gas  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Prisopihala je iz službe, odvrgla vrečke, boršo, plašč, škornje, vse razmetala naokoli  Angry Angry potem pa  Shocked odpre omaro, potegne ven tehtnico, stopi gor in se začne krohotat k vreča piškavih orehov  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes meni pa N-Č jasno, unemu butlnu pa tud ne, ampak on je tak že rojen, tko da ni blo glih za pričakovat čudežev ravno danes  Roll Eyes Moja pa skaklja po hodniku, se reži k stekla šoja in pol mi pa reče "A s ti to vidla, lubica, jaz pa lahko kr enga ornk psa nabavim po tanovem - al pa celo dva!! HA HA HA!!"

 Shocked Shocked Shocked Huh Huh Huh Huh  Shocked Shocked Shocked

Kaj se tud vam zdi, da bi mogla jaz poklicat v Polje al kam že peljejo take frutkejk primere?  Huh

V pričakovanju hitrega odgovora kot tudi večerje, vas lepo pozdravlja nad prepihom v glavi močno zaskrbljena ter zaradi bivalnih pogojev z lakoto in posledičnim izumrtjem ogrožena
                                                                                          Mila  Kiss Kiss

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #589 : četrtek, 18.02.2010 : 20:30:59 »

Ah, Mila, če bo šlo po tej direktivi in če bo moj Jakob še malo napredoval, si bo še on lahko omislil eno čivavco. Wink
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #590 : četrtek, 18.02.2010 : 20:33:08 »

Mila, mene skrbi. Če potrebuješ pomoč, pokliči  Grin Grin Grin
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #591 : petek, 19.02.2010 : 08:32:18 »

Uuuu, če lahko, Mila moja draga, tvoja nabavi dva ornk psa, kolk jih lahko potem šele moja ?
En manjši trop. Samo pomoje se bo mogla prej na KZS registrirat, da ne bo toooolk ˝navadna˝.
Mila, ja - Polje se tm reče, al pa Begne, praš Gorenjke Evil
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #592 : petek, 19.02.2010 : 09:23:24 »

V Begnah žal ne morejo N-Č pomagat, če tvoji (mal') rit raste!  Evil predaja
(se odkupim s kavo za tole izjavo)  Kiss
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #593 : petek, 19.02.2010 : 09:28:18 »

 

V bistvu, V BISTVU, predlagatelj zakona samo skrbi za zdravo samopodobo v duhu "big is beautiful". Kar pravzaprav res ni slabo, končno bom lahko nehala zagovarjat špeh krancle mojih mačkov in podala obrazložitev, d ima pač, vsak svojega psa  Cheesy
Logiran

bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #594 : petek, 19.02.2010 : 19:50:11 »

Mila, ljubica zlata, čas je za odločno ukrepanje in to TAKOJ!  stop nočemo te strašit, ampak z Zunanjim Sovražnikom je treba opravit hitro in brez milosti, drugače bo sledilo nekaj takega:



 Angry Shocked Shocked Shocked Angry Angry

TUKAJ si lahko ogledaš natančen kronološki potek Apokalipse, da boš razumela strategijo in načrt ZS.
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #595 : petek, 19.02.2010 : 19:57:01 »

slikovni material se je izgubil med pošiljanjem.  Shocked Sad Angry




 jezen jezen
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #596 : petek, 19.02.2010 : 20:33:11 »

O kjuuuuuuuuut!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #597 : nedelja, 21.02.2010 : 14:29:14 »

Ijej, kok se je danes drla 

Je zjutraj nekaj žvrkljala po stanovanju, posteljo sva preoblekli, veceje je spucala, kot se za nedeljo tudi spodobi, potem je rekla, da mora nekaj na računalnik pogledat, mene pa pustila, da prekontroliram udobnost novega pregrinjala  Cool Ko se iz sobe zasliši bojni krik  Evil Evil Evil Evil Jasno, Svinjogojstvo Meli ga je spet zasral, pa še to mu ni bilo zadost, ampak Ji je šel v polnem sijaju umazane riti v naročje se crklat

No, pol sta se nekaj cajta drla oba, iz kopalnice, ampak tega smo že vajeni  Roll Eyes Grozila mu je pa grrrrozljivo, hihihihi  veselje veselje

Zdaj je pa Ona v službi, on si pa kar naprej rit voha in se zadeva od miline. Vsak komentar je odveč.  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Angry Angry Angry

V upanju, da Jo bo tole končno izučilo in, da ga bo vrnila nazaj ali pa vsaj vrgla kam v hermetično zaprto sobo brez odvoda za vonjave, vas lepo pozdravlja uboga, osamljena in aromatsko totalno ogrožena
                                                                                                         Mila  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #598 : nedelja, 21.02.2010 : 18:38:37 »

 Shocked O, uboga naša Mila, tole je pa že višek. A veš, kaj je meni prišlo na misel ... tale tvoja nekam pogosto laufa v službo, pa kar naprej je na TV (glih sinoči je mF zazjala Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, poglej Milina je spet na TV, joj kolk je fajn, da je tolk potresov, da jo pogosto vidimo  Evil) ... skratka, da ne dolgovezim - tale tvoj sostanovalec je mal sumljiv...
Men se zdi, da ON vse tele potrese zrihta, da mora Tvoja delat, pol je pa on lepo doma brez kontrole, pa ga sračka kolker hoče Angry
 ... in posledice ostanejo Tebi Angry

Kaj čem ti rečt v tolažbo -jah, upam, da bo Tvoja vsaj zvečer zrihtala kak aromatsko neoporečen telečji zrezek (tebi seveda) za odkupnino za vse prestane muke. Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #599 : nedelja, 21.02.2010 : 20:43:25 »

(nadaljevanje zgodbe o nepravičnosti, žalostni usodi in smrdečih podrepnih predelih)

... in ko je prišla iz službe, se napokala in šla na kavč smrčat, je nekaj časa bil mir. Potem je čas za večerjo prišel in odšel, Ona pa N-Č!!  Angry Angry Angry  Sem ji šla mal rebra prešpikat, da preverim, če še diha, in imam kaj za videt  Shocked Shocked Shocked Shocked TR se je uguzil zraven Nje in smrčita oba, gobec v gobec obrnjen, Ona valjda omamljena od njegovega strupenega diha kr v nezavesti, on pa še vedno vonjajoč in zadovoljen k pujs  Angry Angry Angry Angry Angry

Če je na tem svetu kaj pravice, se le-ta striktno izogiba našem naslovu  Angry Angry Angry Angry

Užaljena, prizadeta in v srce od nepravičnosti ranjena,
                                                                                    Mila  trmoglavka trmoglavka
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines