mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 16:03:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 385053 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #735 : torek, 27.07.2010 : 19:08:35 »

O, Mila, sem izvedela, da ti živiš prav med oblaki, srečnica. Pri vas zgoraj je že mavrica, pri nas v dolini pa še dežuje.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #736 : torek, 27.07.2010 : 21:16:47 »

Presneta reč, čisto vsakič, ampak res čisto vsakič naslov teme najprej registriram kot 'Mini jamralni kotiček', takoj zatem pa MilinHuh sram

Super lepo mavrico ste imeli!  Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #737 : sreda, 28.07.2010 : 06:43:38 »

...............'Mini jamralni kotiček', ............

 Grin Grin Grin če pa tole ni u ibr extra xxxxxllllll gromozanski jamralni kotiček, potem pa tud ne vem...

Kaj še pride, kaj še pride.... Shocked Shocked Shocked
Mila  Kiss uboga, kaj naj ti rečem...poskusi nekako vijugat med vsemi tegobami, ki ti jih Tvoja in TR dnevno, ma kaj dnevno - minutno grmadita na nadvse čedno glavo...in odpusti jima, saj ne vesta, kaj delata  Evil...

 Kiss tistemu, ki si ga res zasluži. Ja, Mila, si čisto uganila!  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #738 : sreda, 28.07.2010 : 09:49:05 »

Mila, tole je ZATE  Kiss Kiss Kiss

http://www.najdi.si/news/preview.jsp?ql=Hotel+za+ma%C4%8Dke+s+petimi+zvezdicami+Ve%C4%8Der&purl=http%3A%2F%2Fwww.vecer.com%2Fclanek2010072805562033

Čao, Missy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #739 : sreda, 28.07.2010 : 16:50:35 »

Vau...Mila, tole moraš pa nujno sprobat, ko si boš zaželela malo počitka pred TR. Tole ti je direkt na tvojo aristokratsko kožo pisano! Wink Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #740 : sreda, 28.07.2010 : 17:31:44 »

Mila, ti pa res, res zaslužiš takle komfort.  Kiss Pepsin predlog, da ga sprobaš, je itak edini pravi. Jaz dodajam: dan za počitek je....nedelja. Kar že ta, pa maš mir.
 Wink Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #741 : torek, 03.08.2010 : 19:46:05 »

Draga oaza,

lepa hvala za rožico. Lepo izgleda, lepo diši, fajn je za grizljat, še najlepše se z uno rumeno rečjo riše po mizi, da Moja dobi popadke. Saj ni bilo treba, ampak si že vedela, kaj potrebujem, a ne.

Glede popadkov, Moja še zdaleč ni edina popadkarica v tej hiši. TR je čist presran, ker je Moja, v navezi z oazo, domov privlekla - Mulca  Roll Eyes Roll Eyes Nevzgojeno tele, se je hotu neki bahat, pa je dobil takoj dve vzgojni po zobeh in zdaj dobro pazi na bonton in ostalo. Revše, dost je pihnit proti njemu in že se mu gate tresejo  Roll Eyes

Toda TR ga jemlje ful zares  Evil in se za prav ornk boji  Evil Evil samo cmizla in gmizla in se kuja in teče Njej pod kiklo (jej, to ste mogli videt  Evil ). Upam, da Moja zdaj vidi, kdo je iz kakšnega testa narejen in koga se splača futrat, koga je pa bolj na kosovni nest.

Mulo mi je pojedel večerjo, jaz se pa delam, da to ni nč kaj tazga, ker je TR dovolj ćikn, da kaj kmalu ne bo šel jest, in stvar rešena. Pa ne bo mu škodovalo, da ene par šniclov s tiste debele riti dol spravi, zadnje čase komaj pod kavč zleze, kar se je pokazalo k hendikep, ko imaš Mulota na repu  Evil

Skratka, klele je norchaus forever, k ponavadi. Če mene ne bi bilo, bi lahko zares odprli Mini Polje.  Cool

Vse, ki kljub nevihti, strahu, lakoti in drugim apokaliptičnim dogodkom tole berete lepo pozdravlja vaša neverjetno pogumna, hrabra, dobro vzgojena in za mladino razumevajoča poročevalka iz norišnice
                                                            Mila  Kiss Kiss

Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #742 : torek, 03.08.2010 : 19:49:41 »

Mila ti samo pazi da se ne nalezeš norosti od nevzgojenih bučmanov;)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #743 : torek, 03.08.2010 : 19:51:26 »

Mila, a se ti zavedaš, da si prava lepotica  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #744 : torek, 03.08.2010 : 19:54:01 »

Mila, a se ti zavedaš, da si prava lepotica  Wink

Sam res! Jaz sem čist očarana. Na vsaki sliki si lepša! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #745 : torek, 03.08.2010 : 20:36:07 »

Mila, ko bi ti vedla, kako zelo zelo je tale Tvoja ponosna nate  Cool,  še posebej zdaj, v teh neznosnih okoliščinah, bi ji prec vsaj 3x dnevno skočila v naročje in jo celo prelupčkala.
Carica si, res! Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #746 : sreda, 11.08.2010 : 18:12:47 »

Tale tema je razvodenela v en Barbi kotiček in jo je treba v red spravit  Angry Angry

Zato bom danes razložila nekaj pojmov iz življenja in narave s pomočjo mačkematike. Opozorilo: Moja in ostale bjonde, ki ne znate štet do dve, itak ne boste razumele in lahko greste kar v temo od TRja lubčke si talat  Cool

Torej, danes bo beseda tekla o konstantah in spremenljivkah. Konstant poznamo več vrst, vsem jim je pa skupno to, da so konstantne. Zato jih bomo zaradi lažjega razumevanja vse tukaj tretirali kot eno skupino. Spremenljivke so pač bolj zagamane, in se jih da ločit v glavni dve košari: trendi spremenljivke in spremenljivke rendomašice.

Vsak izmed navedenih pojmov lahko gledamo iz nešteto kotov, toda tukaj se bomo posvetili dvema socialnema: prvič, kako preslikamo K&S na osebnosti in drugič, kako jih najdemo v vsakdanjem življenju.

Osebnost - konstanta
O-k je nekdo, ki se ne spreminja. Lahko zato, ker se ne more, lahko pa tudi zato, ker se mu ne ljub. Primer prve kategorije sem Jaz  Cool Spremenit nimam kaj, ker sem že popolna. Konstantno sem pridna, lepa, nadarjena in lepih manir. Oh in sploh.  Cool Cool Če gledamo širše, bi lahko naredili paralelo z betonom in železom. Taprav potres ali vsaj boing rabiš, da zadevo premakneš in, da se vidno spremeni. To so tapravi, če že niste porajtali  Cool Cool Cool

Osebnost - trendi spremenljivka
O-ts je nekdo, ki v svojih spremembah kaže določene trende. To lahko naredi tako, da trendom sledi, oziroma mora met najbolj moderne brikete in wc lopatke Roll Eyes , lahko pa tudi tako, da se spreminja z enako hitrostjo, na boljše ali pa na slabše. Primer slednjega je TR. Pri njemu veš le to, da bo vsak dan slabši od prejšnjega. Še plaz se nekje ustavi, za tega bebeta pa ni konca. Ludo pa živi  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Osebnost - spremenljivka rendomašica

E, taki so najhujši  Angry Angry Angry To so tisti, k nikol zaprmjduš ne veš, kaj bo naslednje  Angry Angry Angry In Moja je tipičen primer te skupine  Angry zoprnežev in barab,  Angry Angry ki ne znajo hodit doma ob eni in isti uri, ampak vsak dan ob drugi, ki ne znajo naštimat za jest takrat, ko je zmenjeno, ampak takrat, ko nanese, in ki se tudi na splošno ne držijo nobenega reda, kar je posledica slabe domače vzgoje in še česa  Angry Angry Angry Pa tist Mulc, ki so ga hvalanevemžekomu odnesli, ta je tud bil iz tega foha, madonasanta, nikoli nisi vedel iz katerega kota mu bo rit prineslo  Angry Angry Angry

V vsakdanjem življenju je pač tako da se vsem nam dogajajo stvari iz vseh treh kategorij. Pri meni je tako konstantno trpljenje, trend krajšanja pravic, hrane in na splošno užitkov raste, šit pa tudi hepnz rendomli kamorkoli pogledaš (danes na primer na vhodu v kuhinjski wc, pa lahko n-čkrat ugibate, čigav produkt je tam smrdel  bruham )

Že vas vidim, kako vam oči delajo kolobarje, ker ne zastopite tebebože. Saj sem vam rekla, da raje greste narisane kure čuvat, ker je esencialna znanost, sorči sorči, rezervirana za nas tabrihtne  Cool Cool

Tiste, ki so se prebili do konca tega solilokvija in dejansko razumeli, kaj sem hotela povedat, pa pozdravljam s spoštovanjem, čeprav se namatrala zagotovo ne bom, ker mi je čist jasno, da vas še kakšna nimfa na prste ene roke našteje. Torej redkim izbrancem, od danes ne več prikrita intelektualka ampak bojevnica za odprti mačji glas v filozofskem prostoru, in obratno,
                                                            Mila  Kiss Kiss
                                     

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #747 : sreda, 11.08.2010 : 18:51:29 »

  čuj carica Milica, kje si pa ti doktorat delala?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #748 : sreda, 11.08.2010 : 19:24:20 »

Tolk dobr, ampak res, tolk dobr, dr. Mila Afro!
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #749 : sreda, 11.08.2010 : 19:52:05 »

  Špica!!!  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines