mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 07.05.2024 : 13:42:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 385035 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1170 : četrtek, 02.02.2012 : 01:10:39 »

Cats, če ni skrivnost, bi me zelo zanimalo, kako vama je z Milo to tako učinkovito uspelo. Hvala. Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1171 : četrtek, 02.02.2012 : 01:37:05 »

Joooj, ksantipa, a ti bi zdaj rada vse srednjeveške oblike mučenja še tule javno brala  Evil Cats niti varstvo osebnih podatkov N-Č ne pomeni, bom jaz lepo gospo Pirc-Musarjevo jutri poklicala, pa ji povedala, da tule gor eni na decimalke natančno osebne podatke od same PreCednice objavljajo.

Dej rajši vprašaj Cats, kako pa Njej kaj tehtnica kaže Evil Tongue Me prav zanima, če se bo tolk hvalila tudi s svojimi decimalkami Evil

Še zmeraj ogorčeni NVMMiško.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1172 : četrtek, 02.02.2012 : 03:23:11 »

Ojoj, ojoj! Hujšanje! trmoglavka

DragaMila, jest ti bom kujprecjutr Klo Base prnesla ker toje pavišek.   Roll Eyes   Skos stradaš revca, pa še jamrala nis zadnje čase u temlem jamiralnem kotličku, nevemzakaj ne.  Bom jazd pritekla, kot rečeno iz Klobasami, pol  bova pa dale kremple ven in bomo vidl gdo bo tebe hujšal, ja ja...nesramnost pa taka.

Tvoja perjatlca Cockta Cool

p.s.
gospa mamaF, kje pa potpišem tisto peticijo za informacisko zamaščenko, tole za zlorablene osebne pudatke? Al pa če me kar Vi potpišete? Ker to je treba nujno poslat, bom jutri še klele po drevesih telegrafirala da bojo vsi vedli, ajprou. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1173 : četrtek, 02.02.2012 : 08:33:48 »

Pa kaj jamrate kok je boga, a ne vidite gor na fotki, da ji je Njena omogočila adrenalinske športe, pa še velnes Kiss - od tega bi vsaka poštena baba linijo izboljšala Azn. Če bi meni en vse to omogoču bi bla lepa k slika, kne kne?
Aja, ups - saj v bistvu mi je omogoču, pa zdej z potrganim kolenom gnojim na kavču in si odpočivam od vseh teh adrenalinskih šokov in velnesiranja Roll Eyes butnglavc
In zdej se je šele tapravo garanje začelo Tongue - največji izziv je, kako cele dneve horizontalo peglat in se NE zredit jezen jezen butnglavc bruham

Mila, ti si naš vzor ljubezen objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1174 : četrtek, 02.02.2012 : 08:48:07 »

joj, mamaF in NoJinx  Grin Grin Grin , pa Mila uboga duše sestradana in lačna v fintesu....  Kiss Kiss objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1175 : četrtek, 02.02.2012 : 13:36:49 »


gospa mamaF, kje pa potpišem tisto peticijo za informacisko zamaščenko, tole za zlorablene osebne pudatke? Al pa če me kar Vi potpišete? Ker to je treba nujno poslat, bom jutri še klele po drevesih telegrafirala da bojo vsi vedli, ajprou. Smiley


Oj, Cockta, ni prublem, bom jest potpisal, N-Č ne bomo Guspe Moje Mame tle noter vpletal, ker bo vse sfižila: Ona nima pojma, kaj je to zaeno Trpljenje Hujšanje, pa bi ziher z Guspo Cats potegnila.
Bom Jest zrihral na papir, Rokotu bom dal pa naređenje, da tudi ob po vseh drevesih pocahna, da bo Javnost seznanjena z Bežigrajsko Krivico! Če pa to ne pomaga, gremo pa na Jermanovo OKo - direkt  Evil

LP! Za domovino - s polno skledo naprej! NVMMiško
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1176 : četrtek, 02.02.2012 : 20:27:59 »

jast nevem kaj ardeč kriš dela da šeni ukrepo potprecednik pa pozira  Angry jezen.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1177 : četrtek, 02.02.2012 : 20:44:16 »

Jst bom ta dva psa tuki našuntu, da morta tut po Gorenski drevesa pucahnala. NVMM, a luhka še mene pa mojga psa pa ta nč več ta mauga bednika pa še činčilo putpišš, da bu za zihr dost putpisou?

Mila mi sma z tabo!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1178 : četrtek, 02.02.2012 : 20:50:23 »

Bravo Mila  Cheesy  Miša je ponosna nate  Wink  Mi smo na popolnih 5,2 in držimo  Cheesy 
Wellness posnetek pa jasno pokaže gibčnost in zumba gibe v slow motion  Tongue Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1179 : četrtek, 02.02.2012 : 22:50:31 »

jast nevem kaj ardeč kriš dela da šeni ukrepo potprecednik pa pozira  Angry jezen.
Zdej je nova wlada, bomo moral na Karitas po futr, je rekla naša Angry

Bomo pa še mi Referendum udarli, klinc pa taka moda, de se zdej Žvali kar javno maltretira Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1180 : petek, 03.02.2012 : 17:19:54 »

Cats, če ni skrivnost, bi me zelo zanimalo, kako vama je z Milo to tako učinkovito uspelo. Hvala. Kiss

to pa tudi mene zanima.
ali je bila francoska dieta manžri ali še kaki drugi prijemi?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1181 : petek, 03.02.2012 : 17:41:16 »

Kako me je hujšala?? A bi se zdaj še naslajale al kva??  Angry Angry

Prvič, zjutraj mi odmeri bedne dve žlički briketov. Pa še roke se ji tresejo k Kasijusu Kleju in polovica se Ji strese nazaj v posodo, škrtici  Angry Briketi so pa taki, da je not le en mal tistih za frizuro, ostalo so pa uni lajt. Lajt!!!! A Jaz komu k žarnica zgledam mogoče??

Pol pa babura gleda, da ne bi slučajno Njegovi Smrdosti kakšen briket sunila. 

Pol pa cel dan ne da za jest N-Č. N-Č!! Razen mogoče en grizljaj, ko Ona žre kosilo in Ji kaj dol pade  Angry

Pol za večerjo spet lager. Ali servira isto k za zajtrk  Angry ali pol kakšne neužitne konzerve gor nameče, da se uno teslo takoj namontira zraven in Mi vse poslini al pa kakšen Đurasik Ćikn nareže dasetidragibuhusmili in vsega skup ni 5-6 dek. Sedem niti na državne praznike ne doseže.

Pol pa še pridejo klele Neke Kreature in ji čestitajo.  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Iz temnice intelekta in telesa, iz mraza in lakote, z zadnjimi močmi Vas kljub vsemu lepo (ker enim je vzgoja privzgojena, drugi se pa lahko v komovc vgriznejo, pa nč) pozdravlja Vaša mučenica

Mila

Pees. Zahtevam od Adminovja takojšnjo ugraditev tega lika s partizanskim imenom :Mila:
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1182 : petek, 03.02.2012 : 18:13:46 »

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Tako žalostne in tragične zgodbe pa že dolgo ne...
Saj to, ko sem Tvoji čestitala, sem naredila zato, da bi čim prej nehala s tem mučenjem. Smo takoj videli, da te je še sama kost in koža. V resnici smo vsi s tabo, veš.  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1183 : petek, 03.02.2012 : 18:25:52 »

groza  Angry Shocked
tole Tvojo bi moral negdo kuj zlifrat v haag, če ne bo konc s tabo, saj je več kot očitno, da se dogaja milocid  jezen butnglavc
drž se lubica  Kiss objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1184 : petek, 03.02.2012 : 20:06:47 »


tole Tvojo bi moral negdo kuj zlifrat v haag, če ne bo konc s tabo, saj je več kot očitno, da se dogaja milocid  jezen butnglavc

Ja in vse Une, ki so čestitali temu kriminalu tut, ker so navadni kolaboracjonisti Angry

Ostali gremo pa na referendum za študentske malice, penzije, štipendije in popolne obroke.
Smrt zatiralcem - svoboda sitim! NVMMiško
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines