mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 12:15:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 250 251 252 253 254 [255] 256 257 258 259 260 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 823710 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3810 : nedelja, 19.05.2013 : 21:21:48 »

  bravo

Takoda, kar dva tvoja "ta mala" med šolarji  Cheesy, ziher si fejst ponosna in vesela  objem

Pa Tinka-korajša, Via, Mai, Maxie in Akela, sami znanci  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3811 : nedelja, 19.05.2013 : 21:35:55 »


Hvala vam vsem, ki ste sodelovali, vsem, ki nas podpirate in imate radi in pa vsem, ki boste pomagali idejo čimbolj razširiti. Osebno imam zelo dober občutek, zdaj moramo sestaviti neko ekipo, ki bo peljala strategijo do željenega cilja - da bodo vsi, ki bodo videli psa, označenega z rumenim trakom, VEDELI, kaj pomeni in kako naj reagirajo.

 plesalec
Odlični ste!

Jaz vas brezpogojno podpiram vedno in povsod - in tako sem danes, na pohodu našega kinološkega društva kljub temu, da se ga sami niste mogli udeležiti, med ljudmi promovirala vaša prizadevanja za razširitev tega "rumenega" projekta ter posnetek oddaje "o živalih in ljudeh" in skupaj še z eno punco sva se odločili, da bi lahko midve tole začeli reklamirati v praksi na naših koncih Wink
Nekaj ljudi je bilo navdušenih nad idejo in so rekli, da bodo poskušali tudi sami s trakcem poudariti dejstvo, da njihov pes morda ni najbolj družabno bitje pod soncem. No, je pa res treba povedati, da so bili nad mojim "predavanjem" in reklamo za ogled prispevka o vas najbolj navdušeni predstavniki nas "malo drugačnih" parov ... naši (pre)samozavestni "nemci", ki jim dostikrat pa res ne bi škodil tak trakec, pa ... eh, so pač pametni ...
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Salukis
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #3812 : nedelja, 19.05.2013 : 21:38:21 »

Draga Katarina,
hvala za tako lepo slikico. Kot ne-azilaša sva se po sami sreči znašla pri tebi in tvojih varovancih, ki so naju, kot ti, ljubeče sprejeli v svoj trop :-)
Mnenja sem, da imajo Hrti poseben, rahlo trmast, a skrajno senzibilen karakter in je pristop v fazi šolanja in odraščanja zeloooo pomemben.
S tvojo subtilnostjo, a hkrati odločnostjo, se mi zdi, da nama uspeva in postajava bolj samozavestna. Mai je res bolj senzibilček, po drugi strani pa hiperaktiven, radoveden, včasih malo trmast. Pravi hrt :-)
Ta šola je za naju pravo "zavetje" :-) in velika dragocenost. Toliko srčnosti in predanosti :-) Hvala, Mai.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3813 : nedelja, 19.05.2013 : 22:19:58 »

Kot prvo: čestitke vsem udeležencem v tem prispevku. Nastopajoči izpadejo kot stari, prekajeni mački ne pa kot resnični psi, ki resnično še hodijo v šolo. bravo

Se opravičujem, ampak res moram vprašati.  sram sram
Ne vem, kje so me učili, da ko srečuješ druge ljudi ali pse moraš svojega dati na drugo stran. To pomeni, da si kot vodnik ti bližje nasproti hodečemu. V tem prispevku pa je bilo ravno obratno. Psi so si bili najbližje. Vodnika pa vsak na svoji strani. Upam, da me sploh razumete, kaj hočem vprašati. Je prav, da je pes bližje nasproti hodečemu ali da ga daš na drugi bok? Zakaj taka razlika?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3814 : nedelja, 19.05.2013 : 22:30:32 »

Ja, vprašanje ne mestu!

Dobro socializirani psi (kot naši v prispevku Smiley) se lahko srečujejo tudi po notranji strani, v kolikor pa gre za prvo srečanje, oz. srečanje takih, ki se ne poznajo (in dejansko nosijo rumen trakec) in je maneverskega prostora za umik malo,  pa je seveda bolje, da daš psa na drugo, to je zunanjo stran in sta vodnika vmes. Pomembno je, da daš tistemu, ki nosi rumen trakec, dovolj prostora, točno, kako in kam se boš umaknil, ter na katero stran boš dal psa, pa je odvisno od situacije in okoliščin.
 + Moji tečajniki so bili za tak realističen prikaz verjetno premalo prepričljivi, saj se dejansko redno videvajo, dobro poznajo in so nasplošno socializirani ampak mislim, da je bilo glede na napovedano ob prikazih dovolj razumljivo, kaj je bistvo tega.

Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3815 : nedelja, 19.05.2013 : 22:57:25 »

Hvala, Xena.  Wink
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #3816 : ponedeljek, 20.05.2013 : 04:24:19 »

Nekaj ljudi je bilo navdušenih nad idejo in so rekli, da bodo poskušali tudi sami s trakcem poudariti dejstvo, da njihov pes morda ni najbolj družabno bitje pod soncem. No, je pa res treba povedati, da so bili nad mojim "predavanjem" in reklamo za ogled prispevka o vas najbolj navdušeni predstavniki nas "malo drugačnih" parov ... naši (pre)samozavestni "nemci", ki jim dostikrat pa res ne bi škodil tak trakec, pa ... eh, so pač pametni ...
Ja, saj zaradi ljudi je to  koristna zadeva. Ker marsikdo ne bo vljudno spraševal, ampak   se bo kar hotel pozdravljati, ker je njegov pes prijazen. Kao...
 Podobno kot, v naši občini so psi na vrvici tudi na pohodih v gorah , v sosednji pa prosto pohajkujejo.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3817 : ponedeljek, 20.05.2013 : 23:42:07 »

Še kratka Roll Eyes fotoreportaža z naslovom "V soboto po pouku" …

… je bilo lepo toplo …


… obiskali sta nas Iska z Lano  ljubezen


… pa Čara  ljubezen


… Viktor je pa itak že napol sošolc  Kiss


Malo smo poležavali v senci 



… malo smo se čohali  objem



… šli smo se "Ugani, kaj ima čarka v roki"  Huh


… nagrada je bila slastna  Azn


… najslastnejša  Afro


Lexi je pokala frise  Grin


Na WC-ju je bila ves čas vrsta  Tongue


… a do izgredov ni prihajalo. Šerif je bil zelo zadovoljen  Lips Sealed

Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #3818 : torek, 21.05.2013 : 00:48:49 »

Ooooo, kaka cute reportažica Smiley))
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3819 : torek, 21.05.2013 : 06:41:22 »

Šerif, dobro si ti to zrihtal  Cheesy, vsaka čast, kdor zna, zna  ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3820 : torek, 21.05.2013 : 07:34:17 »

Me veseli, da vse štima tudi, ko tršica odnese pete! Cool Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3821 : torek, 21.05.2013 : 07:36:32 »

Končno pogledala prispevek. Super ste bli, profiči! Cheesy Kiss Tistih par detajlov, ki so me zmotili, je samo tehnične narave in z vami nimajo veze Wink Tongue, sporočilo povedanega in prikazanega pa je jasno in upam, da doseže čim več ušes!

Tole šolsko vzdušje (sploh po pouku Grin) pa kar pogrešam sram!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3822 : torek, 21.05.2013 : 08:23:08 »

Šerif  Grin Grin Grin Grin Grin SUper ste!  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #3823 : torek, 21.05.2013 : 10:52:08 »

Šerif je dobro opravljal svoje delo  Grin Grin Grin, zato tudi ni bilo izgredov  Wink
Sicer bi se pa zahvalila tršici Xeni za prijazno povabilo na igralne urice, Lani je dobro delo, da se je družila tudi z drugimi kužki kot ponavadi.  Kiss ljubezen
Obe sva šli domov z nasmehom na ustih, ker sva bili v dobri družbi  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3824 : torek, 21.05.2013 : 11:14:19 »

Sicer bi se pa zahvalila tršici Xeni za prijazno povabilo na igralne urice, Lani je dobro delo, da se je družila tudi z drugimi kužki kot ponavadi.  Kiss ljubezen

Sem vesela, da sta lahko prišli, vabilo velja še naprej! Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 250 251 252 253 254 [255] 256 257 258 259 260 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines