mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 11:45:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 261 262 263 264 265 [266] 267 268 269 270 271 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 823710 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #3975 : nedelja, 25.08.2013 : 00:19:37 »

 Grin Verjamem, mi pa komaj cakamo na porocilo...  plesalec
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #3976 : nedelja, 25.08.2013 : 00:40:46 »

Teta Aleksandra aus Njemačka  Kiss objem časti danes vse pesjanarje, ki pridejo na BAZAR, s priboljški  veselje plesalec
Undecided Upam, da sem danes koga častila s priboljški...  Smiley
  čarka, tebe bom pa naslednjic res zraven vzela (pod avto jezen med kolesa zvezala kot je bil tvoj predlog), ce me bos še takole šokiravala in Shocked  me z rdeco in na debelo not po enih temah pisala... me je skoraj šloging...in sem si razbijala glavo, Shocked kako naj za hudica to na daljavo izvedem... ja, prosto po Pepsi, starost ni lepa... mislim, čarka kr nekaj obljublja, jaz pa skleroticna...  trmoglavka a ti ves, draga moja, kako dolgo je tole ze nazaj jezen, da sem to vreckico pakirala??? jezen Je kar trajalo, da mi je potegnilo...  huh
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3977 : nedelja, 25.08.2013 : 10:40:50 »

No, samo, da ti je potegnilo  Grin, ker naši pesi si niso nič razbijali glav in so pridno mljackali ter vzorno čakali v vrstici za še-pa-još  veselje Afro
Seveda pa je krivda za tvojo domnevno mladostno sklerozo na moji strani  butnglavc, ker se je pot do vrečke tako zavlekla  huh

Ampak je ostalo še precej dobrot tudi za pasje cigančke 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3978 : nedelja, 25.08.2013 : 15:54:41 »

Danes je že jutri Tongue
Reportažaaaaaaaaaaaa, kjeeeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #3979 : ponedeljek, 26.08.2013 : 11:37:14 »

Kaj nas mučite  jezen jezen Jst bi fotke gledala  predaja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3980 : torek, 27.08.2013 : 21:20:31 »

Danes je že jutri Tongue
Reportažaaaaaaaaaaaa, kjeeeeeeeeeee siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Wink

Hehe, zdaj je že pojutrišnjem, pa še malo zraven..... sram predaja

Torej, v nekem momentu je bilo na kupu 29 pesjanov, človekov pa še nekaj več. Na skupinskih fotkah (kjer žal niso vsi) se vidita le dobra volja in veselo razpoloženje, vsi so se pridno nastavili fotografu:

reci Bazaaaaaaaar! Cool




Nekateri so pri položaju "dvigni kuŠka" malo omahovali...... drugi pa prav nič! Afro


Malo smo tudi povadili, nekateri sošolci se med sabo še ne poznajo in je bila to izvrstna priložnost za uvod v jesenska srečanja. Moram vse pohvaliti - se vidi, da so moje priporočilo za vadbo med počitnicami resno vzeli. Smiley

Imeli smo tudi VELIK obisk, dobesedno, saj nas je obiskala naša zlata horjulčica Darma:

.... tako da so bile taornk babnice kar dobro zastopane: Fanta, Prada in Darma.


Večal se je tudi kupček materiala za horjulčke in pomurčke, okoli mize "1 euro shop" je kar brenčalo od kandidatov. Kaj več bo o tem delu srečanja povedala naša zlata čarka, ki se ji iskreno zahvaljujem za pomoč! Kiss
Ena fotka materiala za predstavo, to ni vse, kar je bilo zbranega:


Hvala vsem, ki ste se to krasno sončno soboto odločili narediti še nekaj več za naše brezdomčke! objem
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3981 : torek, 27.08.2013 : 21:34:16 »

Še Darmina tema, za tiste, ki je ne poznate, predvsem zato, da vidite, kako nenavadno pobarvan otrok je bila:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,41339.0.html

 Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3982 : torek, 27.08.2013 : 21:43:01 »

Ja, lepa, od dežja oprana sobota je bila krasna priložnost za druženje, počitniško ponavljanje naučenih vaj in seveda uresničitev ideje, ki se je porodila naši Xeni  ljubezen, vedno polni izvirnih domislic, tršici z velikim srcem za pesjanarje in upam si reči, z malim kotičkom v njem tudi za nas  Wink, ki smo pridno vozili in spremljali naše pesjanarje vsako soboto v The Šolo  Afro.

BAZAR je uspel  veselje bravo, avtomobilov, človečkov in pesjanarjev je bilo več kot smo pričakovali  Afro

Ker je bilo vzdušje vrhunsko  Cheesy, novic, poletnih dogodivščin in podmazanih jezikov pa veliko  Tongue , smo nekateri seveda kar pozabili na fotodokumentiranje  huh

Ampak, ker obljuba dela dolg, predstavljam bogato obloženo mizo, ki se je šibila pod težo vsega, kar ste prinesli za Pomurčke

Kljub temu, da naša vrtna miza ni mala, so morale biti darilE naložene v štukih Wink



Ogromna skleda, v kateri je pujs skoraj izgubil sapo pod težo žogic  Grin



Sklede, priboljški, krtače ... in celo vložki za gonečke 



Priboljški, igrače ... 



Fensi vodiiiiiiiči na gumico, za male pasje prince in princese  veselje in taki brez gumice, lepi, lepši in najlepši  Shocked Afro



Pa še ovratnice za vse, od Pikice .... do HUlka  Shocked veselje (govori kao što pišeš  pevka)



Seveda pa nismo pozabili tudi na Horjulčke ljubezen ljubezen,  miza 1€ in 2€ shop, je bila skoraj premala za vse očem všečne stvari  huh in tako smo tudi vse prostovoljne prispevke in zbrani denar pravično prepolovili, za kar je seveda poskrbela naša tršica  Kiss Afro

Res, od srca hvala vsem  ljubezen ljubezen ljubezen objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3983 : torek, 27.08.2013 : 22:56:03 »

Super reportaža Cheesy bravo
Krasen bazar, zakon ste plesalec

Me pa samo en detajlček zanima ... a pri položaju "dvigni kuŠka" sta Tršica in Č'belca sodelovali? Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3984 : torek, 27.08.2013 : 23:00:54 »

Seveda, Tršica je v eni roki držala fotkič, v drugi pa Čebel'co  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3985 : torek, 27.08.2013 : 23:03:39 »

Mhmmm ... in fotodokaza pa valjda ni, ker je ONA v roki držala fotič, ti pa itak nisi imela časa fotkat, se razume Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3986 : sreda, 28.08.2013 : 07:05:32 »

Jooooj, kaj smo zamudili! Super ste, dragi sošolci in tršica in vsi pomočniki!  Kiss   Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #3987 : sreda, 28.08.2013 : 08:09:08 »

ZLATI STE, mi pa najsrečnejše društvo pod soncem, ker imamo najboljše in najbolj zlate prijatelje na svetu!  Kiss
Hvala vam za to krasno akcijo in ves trud, ki ste ga vložili, mi pa bomo spet naredili vse, da bomo z vsakih kosom zbrane opreme polepšali življenja na terenu Smiley Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3988 : sreda, 28.08.2013 : 08:14:33 »

To pa so polne mize! Cheesy Super, da se je toliko nabralo Afro
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3989 : sreda, 28.08.2013 : 09:49:28 »

Maxi je prišel kasneje, ko se je fotodokumentiranje že nehalo, ker je imela Šefica še druge obveznosti  sram.
Je pa uspel zmotit vajo Tršice in potem je do devetih zvečer letal okrog z vsemi možnimi pasjimi kolegi, večji ko so bili, večji je bil žur!

Doma ga je bilo treba ODNEST iz avta, ker je bil revež čisto preč  Grin.
Logiran
Strani: 1 ... 261 262 263 264 265 [266] 267 268 269 270 271 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines