mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 09:45:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 130131 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #60 : sreda, 31.03.2004 : 09:05:08 »

Najlepša hvala za vse čestitke!

Povsem razumljivo je, da sem hvaležna vsem, ki ste doprinesli k temu, da bom dobila Bertelna.

Vas pa že v naprej prosim, da mi boste pomagali z nasveti, da ga ne bi kaj polomila.

Dokler se nisem poročila, sem imela pri starših Perry-a, čudoviti koker španjel. In ravno zato ker je tako čudovit, se je moja mama odločila, da želi, da ostane pri njej. Je pa tudi res, da je star 11 let in bi se težko navadil, da novo okolje. Tako on kraljuje v Domžalah na velikem dvorišču. Back to the point - ko sva ga  z bratom kupila, sem bila stara šele 15 let in je tako njegovo prve korake v naši družini imel z mami, ki je hodila domov iz službe, da je jedel 5x na dan, daje šla z njim v malo šolo,... se pravi, da sem naredila bolj malo, razen, da sem ga vozila ven.
In tako je tu moje pomanjkanje znanja o mladih kužkih!

Kaj naj jejo, kdaj naj jejo, koliko naj jejo - predvsem to mi je uganka.
Kako ga navadit na striženje nohtov - ga lahko pri tem kako poškodujem?
Ali ima on tudi kakšne težava z žlezami - kot je to pri koker španjelih.
Čiščenje zobkov - kdaj naj začnem moriti s tem?
Ali je vzgoja s klikerjem res pametna ali samo psa nervira?

To je samo nekaj vprašanj!!!! Wink Wink Wink

Ostala pridejo s časom! Wink Wink Wink Wink

Barbara
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #61 : četrtek, 01.04.2004 : 12:37:06 »

Živjo vsem,malo pozno, vendar iz srca.Se opravičujem, ampak včeraj sem bila fizično in mentalno odsotna.Ja midi, na razstavi v Ljubljani je bilo prijavljenih 6 kom bassetov, vendar nobenega slovenskega.Še dobro da imamo čehe in madžare.Tako so bili prijavljeni trije samci in tri samice.Prevladovali pa so bicolorji.Pa sploh ne slabi.Trije so  že stalni gostje slovenskih razstav, trije pa sorazmerno novi.Med njimi mi je bila najbolj všeč bicolor psička iz razreda mladih, ki je na koncu pri sodniku pokasirala tudi BOB.Sicer bomo videli kakšna bo čez leto dni, vendar mi je bil blazno všeč njen temperament, pa tudi drugače je dobra za pogledat.
Kar se pa tiče neumnosti,saj me poznaš.Vedno naredim kakšno.Ni dovolj, da imam eno psico že rezervirano, v soboto sem si rezervirala še drugo.Tako, da se bo naša družina konec leta, ali v začetku naslednjega povečala še  za dve članici.Sicer se mi Lojz že sedaj malo smili, ker ga bodo babe najbrž čisto uničile in mu postavile življenje na glavo.Ga bom na predpriprave pripeljala k tebi, da ga tvoja banda navadi na takšno življenje.
LP
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #62 : torek, 06.04.2004 : 20:56:32 »

bussy bee gotovo bos prisla kaj pogledat mladicke,mi zivimo samo 50 km dlje.Pridi k meni pa ti bom vse pokazal na mojih treh puncah.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #63 : sreda, 07.04.2004 : 11:19:02 »

Hey midi, glede na informacije,ki sem jih jaz dobila pri vzrediteljih v soboto, so že vsi novi lastniki prišli pogledat svoje bodoče družinske člane in so navdušeni nad njimi.No, saj moram po sobotni inšpekciji priznati, da sem tudi jaz.Ta mali imajo pri štirinajstih dneh že 2 kili, izjava pa je bila, da niti ni čudno,ker so bojda neprestano priklopljeni na seske.Sicer bo pa izgleda situacija pri barvi samčkov malo spremenjena.Eden bo definitivno imel črno glavo, ostalima pa se zna barva glave spremeniti v rjavo.Za tamalo sem pa že zadnjič napisala da bo poglavje zase.Glede na to, da imajo vsi bicolorji daljšo dlako jo bo imela tudi ona, vendar ne tako zelo.Dobro da imata oba starša zelo kratko.
LP
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #64 : ponedeljek, 19.04.2004 : 12:18:19 »

Midi, Lunca!

Cestitke za vajin in Lojzov vcerajsnji uspeh! Kiss

Lp, Mojca
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #65 : ponedeljek, 19.04.2004 : 12:28:40 »

Peibie hvala.Mislim da še vedno nismo dojeli,bo še nekaj časa trajalo.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #66 : ponedeljek, 19.04.2004 : 20:15:30 »

Draga Lunca!
Tudi Kika in Bojči čestitata svojemu prijateljčku za nedeljski uspeh vesela sta da gre po njunih stopinjah - jima je Mirč vse poročal
LP tudi Midiju

Neva

(zbrisala prazen prostor; Jana)
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #67 : torek, 20.04.2004 : 13:45:32 »

Eka,dobrodošla na forumu.Pozdrave tudi vaši kompletni familiji tam gor na gorenjsko.No zdaj je pa še Mirč na vrsti!
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #68 : petek, 23.04.2004 : 20:53:48 »

Lunca, Midi!

Sporocam vama, da se bo naša družina kmalu povečala.Kika bo spet mamica,Bojček pa kar dvakrat ata.Kar prehitro bo minilo osem tednov,ko bodo beaglski mulčki odšli od nas in solzic kar nekaj dni ne bo zmanjkalo.Danes sem videla dva nova-obupna beagla itočasno pa izvedela da se bo njihovo število v kratkem povečalo saj bo jutri paritev čapljaste(pogojne)beaglice in bassetskega beagla.                  Ni da bi govoril.Saj veš,Lunca , kako se dobijo vrejna dovoljenja,rodovniki in ostale stvari!Še dobro,da takih packarij ne počnemo zapriseženci svojih pasem,med katerima sta seveda tudi vidva.                  
Lunca,cmokni Lojza še v  mojem imenu,Midi ti pa Tončko.
Uam,da bo tisti odojek kmalu nared.

SE VIDMO-Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #69 : sobota, 24.04.2004 : 11:48:14 »

Eka, upam da si Bojčka dobro podprla z dobrotami, da bo fant dobil nazaj moč, ki jo je porabil, ko je delal nove potomce.Kar se pa bodoče mularije tiče ti pa verjamem, da bodo še prehitro šli od hiše.Do takrat ti bodo pa sigurno naredili še kak siv las.O kombinaciji beagle-basset pa ni za govoriti,to smo že prevečkrat prediskutirali.
Premrcvari vašo pasjo bando tudi v našem imenu. Ja, kar se pa odojka tiče tudi jaz upam,da bo to kmalu.Sicer pa bi bil res že skrajni čas, da "ne pridemo prepogosto" k vam na obisk.
LP
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #70 : sreda, 05.05.2004 : 18:57:34 »

živijo! Oglašam se malo pozno ker sem imel težave z internetom.Hvala vsem za čestitke.Zelo sem ponosen na tjašo,kerzelo dobro razstavlja bassete,na LOjza pa seveda itak.Zdaj pa grem ker sem živčen .                                   tone
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #71 : četrtek, 06.05.2004 : 12:06:34 »

Ata midi,če si ponosen name potem moraš obvezno biti tudi nase,saj si me ti "driblal", da sem se naučila razstavljati bassete.SAj se spomniš.Poleg tega pa si ti držal petrolejko ko sta Pija in Oregon delala Lojza in ostale brate in sestre.Upam, da si do petka ne boš populil vse lase zaradi Dive, ker punca itak ve za kaj se gre, čeprav te tvoje punce znajo zafrkavat.Če ti pa slučajno ostane še kak na glavi, obljubljam, da ti ga v soboto spulim jaz.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #72 : četrtek, 06.05.2004 : 14:08:28 »

Lunca,Midi!
Moram priznati,da sta oba zagrizena raztavljalca,no imata res kaj pokazati.Midi je tudi dober vzreditelj,ti Lunca pa strumno korakaš po naših poteh,zato vem ,da bo tudi pri vas v kratkem trop mulcev.
Mikota je napadel rotvajler.Jaz sem bila čisto aut,k sreči jo je odnesel samo s potpludbo.Ima pa Mirč v svojem malem telesu res veliko srce.Takoj ko ga je črnuh izpustil ga je napadel nazaj.V ponedeljek začnem delat po 4 ure.Danes imamo sestanek UO,gotovo bo spet pestro.Pozdravi mi Matjažka in vprašaj če je tisti  odojek že pripujsal na svet.Upam,da bo vsaj do Elinih mladičev,saj vaju že vnaprej prosim za botrstvo enega mulca.Vajin lanski krščenec Viner pride baje na telesno oceno.Naša fanta sta mi dala vedeti,če bo kakšen tak kot je bila Luna-OSTANE DOMA!
Hvala za pošto.Vceraj sem bila pri Stanetu:paril bo!Jaz dobim v dar mladiča po izbiri.

SE VIDMO!              Neva
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #73 : četrtek, 06.05.2004 : 14:09:01 »

LUnca bodi tiho,ker ne veš kako je to.Boš videla ko boš ti rodila.Žiiivčen!!
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #74 : četrtek, 06.05.2004 : 14:59:20 »

Midi, ce kaj pomaga, vsi mislimo nate in na Divo in stiskamo pesti in sapke.

Lp, Mojca
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines