mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 13:53:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 386402 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #150 : ponedeljek, 02.03.2009 : 07:33:20 »

Miiiila, kaj jst to vidim tamle na tvojem buhiju spodaj - košček oranžnega mačjega krzna?  Huh
Sem prec pomislila "o hudirja, lej, mali Ficko leze na plan"....   Wink
Sem spoznavala, iz enega tvojega jamranja v drugega, da si ful vsestranska, ustvarjalna, praktična,...vse naj naj mačka - ampak da si pa tudi oranžna, pa do danes nisem vedela. Ni da ni! Cheesy Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #151 : ponedeljek, 02.03.2009 : 08:44:19 »

Miiila, štrikanje??? Shocked Shocked Shocked
A dej no....
Ej Mila, sori za OT, ampak a lahko poveš Tvoji, da gre moja dans u šoping gledat, če imajo vijola majčke XL, veš tja v Blue Lagoon, med 16:00 in 17:00 bo tam.
Veš, saj bi moja Šefla poklicala Tvojo, samo JE POZABILA Angry sram Roll Eyes prepisat cifro.... Kiss Kiss Kiss
Hint (cifra od Šefle je v moji temi) Wink Smiley
Čao, Missy  sram
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #152 : ponedeljek, 02.03.2009 : 08:45:28 »

Aja, se je hvalila, da za kufe bo pa dala, veš, pa baje bo neki zate mela s sabo Cheesy Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #153 : ponedeljek, 02.03.2009 : 13:55:37 »

Mila, dej ti tejle Tvoji tole pokaž:
http://www.eventim.si/portal/si/glasba/blues_country_folk//48136/
Če že sama ne pride do tega, da rabi ena ustvarjalna mačka SVOJ ustvarjalni mir Smiley in se ti skoz mota pod nogami, tud kadar ti nimaš časa za njene štose, jo pa probaj prepričat, naj gre v petek lepo Klaparje v Tivoli poslušat, da boš ti lepo v miru pospravljala in ustvarjala doma Smiley Wink
Jaz upam, da bo Mojo Njen pelju, da si vsaj malo odpočijem ušesa in kožuh od nje Smiley Smiley

V vseh tegobah s tabo, tvoj učenec in asistent Ficko Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #154 : sreda, 04.03.2009 : 14:01:53 »

Draga Mila, opravičujem se, ker si zaradi slabega timinga ostala brez obljubljenega ˝nečesa˝ sram.
V bodoče bom upoštevala navodila za time management, da boš prišla do tistega, kar ti glede na sporočilo nekaj postov višje pripada...
Lp, kocka
Ps: njaaami, sporočata Missy in kocka Kiss Kiss Cheesy

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #155 : torek, 10.03.2009 : 20:33:36 »

Sapramiš nazaj  Angry

Saj sem vedela, takoj zjutraj, še pred zajtrkom sem vedela - namreč, če ti slon stopi na rep še preden poješ jutranjo fasngo, je jasno, da bo dan bolj za en dr**  Angry Angry Če ta slon potemtakem upočasni pripravljanje zajtrka, ker te hoče še po naročju vlačit in ujčkat in s tistim smrdljivim dahom po planinskih rožicah in podobnih gravžah v nos iti, pol pa nimaš kaj, šit je in šit bo.

Da se je moj dan danes začel točno natančno tako, ni treba posebej poudarjat, pa vseeno bom, da ne bi kdo mislil, da klele ene basni napletam. Tako je bilo  Angry

Pol je pa šla v službo in je bil mal mir  Roll Eyes Da bi potem popoldne prilomastila nazaj, dve vrečki je privlekla polni neuporabne šare  Angry in rekla, lej lubica, tele briketke sem ti kupila, da boš mela za papcat, ko me ne bo  Kiss En uč sem vrgla in glej ga zlomka, prav une je kupila, ki mi jih drugač daje enga po enga, ker ve, da jih imam najrajš rada  Cheesy Prec mi je bilo sumljivo, in potem me je presekalo - kaj je rekla, ko je ne bo??  Shocked Shocked V luft me je pognalo od uživčnenosti, ma kaj si pa Ona misli, da je to kar tko, Ona bo šla da ji rt poti vidi, ti uboga Mila pa doma, pajke preštevaj in prah preganjaj  Angry Angry Takoj sem odkorakala proč, ponosno k Kogojev lipicanc (le da moja rit ni tko debela kt od unih njegovih konj, ker njih očitno mal več futrajo, jasno, a ne). Pa je prišla za mano in se mi dobrikala in je hotla, da bi bilo cici mici vse v redu  Roll Eyes Kaj v redu, jelenov pimplj je v redu, nč ni v redu, N-Č!!  Angry

In - pazte zdaj tole - in potem se je še upala povedat, da bom imela guvernanto, ker da Nje ne bo sam ene par dni, in da bom vsak dan imela futr in wc spucan in čohanje in oh in sploh  Roll Eyes - ma tud če mi tri glazbene želje ponudi od Coceja, se ne grem. Kaj ima okol brez mene hodit. Al pa skupaj al pa nč, naj doma ždi - če je dobro zame, bo pa tudi za Njo.  Angry

Taka nesramnost zahteva ostre kazenske ukrepe, in sem ji prec zagodla. Sem se šla kujat na uno dekco, ki prasketa, ko se po njej plaziš, pol sem Jo namamila, da je prišla bliz in hop! z repom po nosu. Kako je počilo, he, he, he, še zdaj mal smrdi po osmojenem. Res je, da se je meni dlaka na eni strani nekoliko strajnala, samo tovariš Flip je rekel, da je to moderno, on pa ve, k je tak svetovljan.  Cool

En lep vendar užaljen, razžaljen in v svetovno pravico razočaran pozdrav vam pošilja vaša najbolj uboga in kmalu trdosrčno zapuščena, v kratkem osamljena in  ves čas shirana
                                                                             Mila  Kiss Kiss

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #156 : torek, 10.03.2009 : 20:55:06 »

ajooooj, Mila, oprosti moji človeški zlobi Wink, ampak na tole pisanje tvoje pa res ne morem druzga kukr  Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #157 : torek, 10.03.2009 : 23:41:37 »

Mila, sej imaš dosti dlake, da bo shiranost pokrila  Tongue, pa še WC-ja ne bo potrebno tvoji guvernati vsak dan pucat  Roll Eyes. Čuj ti, da ni zadela tale tvoja tistega potovanja v Pariz, ki so ga kot nagrado dali v Sparu?  Roll Eyes  Pa a ona ve, da je žrebanje šele v soboto?  Huh
Nej s pakiranjem še malo počaka  Grin. Drgač pa fino se mej  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #158 : sreda, 11.03.2009 : 01:39:09 »

Mila, dej hitro v akcijo - bejž pogledat v mojo temo - tam so nazorni posnetki enga mojega dvojnika, ki ga je Tvoja zalotla pri kraji pomembnih stvari iz damskih torbic. Torej - poglej si tisto in......hop na njeno boršo, hitri scukaj ven Njen pašaport, osebno, denarnico, vozniško in VSE kreditne kartice. Pa skrij vso to šaro v eno od tvojih Lukenj al pa Skrivališč!
 Grin Grin
Pol naj se gre pa kej slikat - boš vidla - nikamor se ne bo upala, nikamor Smiley Smiley

So rekli že Zvezdici Zaspanki - Kazen mora bit, Kazen mora bit vzgojna!!!!

In še nekaj - a je slučajno omenjala kak maraton?Huh? Dej ti to malo počekiraj - ker če je kaj takega v igri - to bi bil pa že zločin!!!!
Ker veš ti, kaj pomeni "maraton"Huh? Obisk pri MENI! madonca, da bi si Ona drznila mene obiskat brez Tebe, moje Najljubše in Najkrasnejše učiteljice - to pa......nimam besed.......da bo mi le še kak dodaten zob zrasel do takrat, madonca ji bom dal vedet....
Drži se - v dobrem in slabem s tabo, Ficko.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #159 : četrtek, 19.03.2009 : 01:00:37 »

Draga moja Mila,

saj vem, da boš huda name, ker sem ti prišla pisat v tvojo!! temo, ampak mogoče mi boš vseeno odpustila - prišla sem namreč napisat, da do včerajšnje pozne večeri, ko sem prišla domov iz večdnevne poti, nisem vedela, kaj zares pomeni prava ljubezen  Smiley Ker me, namreč, nikoli v mojem še kar dolgem življenju nihče ni pričakal tako, kot si me ti, in mi dal vedeti, da se zdaj, ko sem doma, lahko cel svet ustavi in sesuje, ni pomembno  Smiley Ker me nihče in nikoli ni tako ljubeče prevohal, pretipal, premesil in prelubčkal, kot si to naredila ti, lubica moja.

Samo tole sem hotela napisat, da se ve in, da se ne pozabi.

 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #160 : četrtek, 19.03.2009 : 01:04:27 »

Draga moja Mila,

saj vem, da boš huda name, ker sem ti prišla pisat v tvojo!! temo, ampak mogoče mi boš vseeno odpustila - prišla sem namreč napisat, da do včerajšnje pozne večeri, ko sem prišla domov iz večdnevne poti, nisem vedela, kaj zares pomeni prava ljubezen  Smiley Ker me, namreč, nikoli v mojem še kar dolgem življenju nihče ni pričakal tako, kot si me ti, in mi dal vedeti, da se zdaj, ko sem doma, lahko cel svet ustavi in sesuje, ni pomembno  Smiley Ker me nihče in nikoli ni tako ljubeče prevohal, pretipal, premesil in prelubčkal, kot si to naredila ti, lubica moja.

Samo tole sem hotela napisat, da se ve in, da se ne pozabi.

 Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Ajoj, meni se je kar oko zasolzilo ob tem.

Mila, lubica  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #161 : četrtek, 19.03.2009 : 01:10:38 »

 Cry  A si vidla, Mila, pa se ji je le zganilo trdobučno mučiteljsko srce ! Še jaz sem ves ganjen... saj je mogoče res malo nerodna, ampak vidiš, brez tebe pa ne more! Zdaj je dokazala pravo ljubezen!:D
Ampak sem pa tudi praktičen - zato me zanima, a si dobila kak "spominek" s tega Njenega potovanja? Recimo telečji ali pa vsaj goveji  Tongue

LP Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #162 : četrtek, 19.03.2009 : 07:29:55 »

ajooooj, Cats - vnete učke imam, tko lepo si napisala, res, se mi je ornk milo storilo pri srcu (no ja in seveda učke so se mi prec vnele...)

Luštne sta, vidve.  Kiss
Taglavni zadetek na loteriji, ena drugi. Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #163 : četrtek, 19.03.2009 : 08:43:36 »

Vidš, Mila, tole tvojo. Zapomni si tele stavke. Jih boš lahko koristno uporabila, ko bodo v skledici suhi briketki, tale tvoja pa trda in neusmiljena Wink
A niso fajn tele naše žvauke? Zabavne, ljubeče, mečkljive Kiss no ja, včasih tudi ustvarjalne, malce nore, podivjane... ampak tist se hitro pozabi, ane Cats?
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #164 : četrtek, 19.03.2009 : 08:47:38 »

Oh Cats.... Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines