mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 18:29:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635947 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2895 : petek, 19.02.2010 : 10:21:45 »

Odpovedano.
Nan, jaz po vsej verjetnosti dobim dve majici, se danes ali jutri. Ti z velikim veseljem eno posodim za razstavo. Grin Grin
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #2896 : petek, 19.02.2010 : 10:25:21 »

Uuuuu, a prides na razstavo?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #2897 : petek, 19.02.2010 : 10:30:04 »

Revija odjavljena (tudi za nas velja, da imamo plačano do junija), poleg tega pa sem zraven napisala še pojasnilo - vzrok odjave ter jih zaprosila, naj g. Vidicu posredujejo moj kontakt, naj se oglasi pri nas, v kolikor bi ga npr. zanimalo, kako trije psi, ki po njegovem po velikosti ne sodijo v stanovanje in  urbano okolje, popolnoma normalno funkcionirajo in so obvladljivi. Lp. Maja 
Logiran
Matejcha
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #2898 : petek, 19.02.2010 : 10:31:36 »

Na spodnjem linku se nahajajo skenirani članki iz današnje mladine. Nisem še nič brala.
Mladina je dolgo čakala, pa upam da ima kaj konkretnega.

Veselo branje Wink

***  ALI  ****


LP
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2899 : petek, 19.02.2010 : 10:32:23 »

Nan, aha. Smiley
Logiran

Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #2900 : petek, 19.02.2010 : 10:36:48 »

Mene zanima, če lahko peticijo dostavim 28.2. (v nedeljo), ker imamo takrat občni zbor društva in računam, da bom lahko pobrala še nekaj podpisov. Lahko jo potem zvečer pripeljem kamor je treba, če potrebujete do ponedeljka.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2901 : petek, 19.02.2010 : 10:57:57 »

Ewa in ostali, o podpisovanju peticije najdete tekoce informacije v temi http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,35198.0.html
Logiran

Matejcha
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 99


« Odgovor #2902 : petek, 19.02.2010 : 11:15:16 »

Prosim vse, da Mladino downloadate na spodnjih linkih (NE NA ZGORNJIH)

http://www.mediafire.com/?zlyzqnnmxyl  ALI  http://www.megaupload.com/?d=43GJIOCA

Vsi, ki ste jih že DLjali, jih ne pošiljajte naprej ampak jih prej menjajte s temi iz linkov v tem postu. Sem bila površna prej ... Sad
Logiran
peroflero
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #2903 : petek, 19.02.2010 : 11:29:46 »

zelo dober članek Marcela v Mladini!!!
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #2904 : petek, 19.02.2010 : 11:33:09 »

Na spodnjem linku se nahajajo skenirani članki iz današnje mladine. Nisem še nič brala.
Mladina je dolgo čakala, pa upam da ima kaj konkretnega.

Veselo branje Wink

*****  ALI  *****

Na spodnjem linku se nahajajo skenirani članki iz današnje mladine. Nisem še nič brala.
Mladina je dolgo čakala, pa upam da ima kaj konkretnega.

Veselo branje Wink

****  ALI  *****

LP

Hvala, Matejcha, končno nekoliko treznejši članki. Potrjuje se mi, kar že od prvih dni razmišljam, da poznamo samo eno plat zgodbe, pa še to samo iz medijev in še najbolj iz medijev tipa Požar. Ne vem, ne bi se čudila, če bi se odkrilo, da je šlo pri smrti zdravnika za spretno nameščeno zadevo. Kar ne spremeni dejstva, da je zagotovo bilo marsikaj narobe tudi z njegove strani, še bolj pa s strani države, ki mu ni uspela preprečiti pridobitve psov nazaj. Ampak to, kar zdaj vre iz ljudi, je pa prav tako nagnusno; ne vem, no, vpletati v to zgodbo povojne poboje, družinski zakonik in kar je še tega ... Ena od plati, ki so morda dobre, je tale s kinologijo: če se na KZS res dela tako, kot opisujete in kot lahko tudi sami slišimo od "strokovnjakov", je pravi trenutek, da se to izve in spremeni.
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #2905 : petek, 19.02.2010 : 11:33:09 »

Korošci lahko pridete od danes podpisat peticijo tudi k Ostermanu, dr. vet med v Slovenj Gradcu in v trgovino za male živali Zoo žur na Ravnah na Koroškem  Smiley.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2906 : petek, 19.02.2010 : 11:38:42 »

Fajn... jaz sploh narocene nimam, pa ne morem odpovedat. Hm, a majcka pride do nedelje? Verjetno ne, a ne.  Undecided

Bom malo pobezala, kaj se s tvojo majčko dogaja. Kdaj si pa naročila? S katerega konca pa si? Ker bi bilo nedopustno, da je nimaš na razstavi  Tongue
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #2907 : petek, 19.02.2010 : 11:44:58 »

Neee, nisem se narocila, ker sem imela tak brilijanten nacrt it v BTC jo iskat. Potem sem pa pogruntala, da jih tam ni. Lips Sealed sram butnglavc
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #2908 : petek, 19.02.2010 : 12:04:34 »

Hvala, Matejcha, končno nekoliko treznejši članki. Potrjuje se mi, kar že od prvih dni razmišljam, da poznamo samo eno plat zgodbe, pa še to samo iz medijev in še najbolj iz medijev tipa Požar. Ne vem, ne bi se čudila, če bi se odkrilo, da je šlo pri smrti zdravnika za spretno nameščeno zadevo. Kar ne spremeni dejstva, da je zagotovo bilo marsikaj narobe tudi z njegove strani, še bolj pa s strani države, ki mu ni uspela preprečiti pridobitve psov nazaj. Ampak to, kar zdaj vre iz ljudi, je pa prav tako nagnusno; ne vem, no, vpletati v to zgodbo povojne poboje, družinski zakonik in kar je še tega ... Ena od plati, ki so morda dobre, je tale s kinologijo: če se na KZS res dela tako, kot opisujete in kot lahko tudi sami slišimo od "strokovnjakov", je pravi trenutek, da se to izve in spremeni.
Nič nimam proti Mladini, vendar ji "zamerim" par stvari:
1. v tiskani izdaji so objavili, kar nekaj člankov na to temo, na svoji spletni strani pa imajo objavljen dokument, ki naj bi dokazoval, da se je vpletanje državnih organov začelo (in končalo?) že v prejšnji vladi - nepristranskost?
2. v večini prispevkov se ukvarjajo z medijskimi odzivi in s komentarji spletnih forumov - moraliziranje?
3. že v začetku tedna sem na urednika, Grega Oražna naslovila prošnjo, da bi na njihovi spletni strani, kjer gostijo peticije, objavili tudi "našo peticijo" in na ta način omogočili elektronsko zbiranje podpisov - odgovora do danes še nisem dobila.

Dober članek je "pljuvanje v lastno skledo", ki objektivno in podrobno povzema dogajanje po izdaji prve odločbe o usmrtitvi psov. (v zvezi s tem meni ni bilo jasno, kako se lahko izogneš izvršitvi, če v odločbi piše, da pritožba ne zadrži izvršitve).

Z zanimanjem sem prebrala tudi pogovor s sestro SB, vendar njenih navanj in prepričanj ne morem jemati kot objektivne.
Logiran
katjuska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 90



« Odgovor #2909 : petek, 19.02.2010 : 12:28:34 »

Nič nimam proti Mladini, vendar ji "zamerim" par stvari:
1. v tiskani izdaji so objavili, kar nekaj člankov na to temo, na svoji spletni strani pa imajo objavljen dokument, ki naj bi dokazoval, da se je vpletanje državnih organov začelo (in končalo?) že v prejšnji vladi - nepristranskost?
2. v večini prispevkov se ukvarjajo z medijskimi odzivi in s komentarji spletnih forumov - moraliziranje?
3. že v začetku tedna sem na urednika, Grega Oražna naslovila prošnjo, da bi na njihovi spletni strani, kjer gostijo peticije, objavili tudi "našo peticijo" in na ta način omogočili elektronsko zbiranje podpisov - odgovora do danes še nisem dobila.

Dober članek je "pljuvanje v lastno skledo", ki objektivno in podrobno povzema dogajanje po izdaji prve odločbe o usmrtitvi psov. (v zvezi s tem meni ni bilo jasno, kako se lahko izogneš izvršitvi, če v odločbi piše, da pritožba ne zadrži izvršitve).

Z zanimanjem sem prebrala tudi pogovor s sestro SB, vendar njenih navanj in prepričanj ne morem jemati kot objektivne.


Ja, se delno strinjam, v isti Mladini Vogrinec tudi piše proti objavljanju dokumentov. Vendar imam počasi tudi že dovolj Požarjevih nebuloz tipa "direktorica Barsosa za tiskovko najela Equrno", pogromov, ki povezujejo spremembo spola zdravnika s homoseksualci (kaj točno pa ima to veze), vlečenja Hudih jam na dan ob tej zadevi in prižiganja sveč. Razumem, da so (smo) ljudje jezni, sploh če smo spremljali dogajanje tisti prvi teden.

Zanimivo je, kar pravi Baričevičeva sestra, da so Megliča želeli obiskati, pa je odklonil. Da ne bo zdaj izpadlo, kot da zagovarjam Baričeviče - ne, absolutno grozno je, kar se je Megliču zgodilo in zaslužil bi si odškodnino. Ampak zmotilo me je, ker je v javnih izjavah te dni večkrat poudaril, da je že od leta 2006 javno opozarjal na nevarnost teh psov. No, če je, se ga ni slišalo - večkrat smo takrat slišali, da izjav za javnost ne daje. Njegov kolega iz stranke, Ribič, je vlagal poslanska vprašanja. Lahko da na Megličevo pobudo, vendar zdaj Meglič tega ni tako povedal, rekel je, da je sam opozarjal. Lahko da je, ampak vsaj jaz tega nisem zasledila, čeprav sem kar spremljala.

Baričevičeva sestra še pravi, da so mu odškodnino ponudili, medtem ko on vseskozi trdi, da mu je niso, to je tudi javno povedal, ko ga je vprašala Makarovičeva. Pustimo ob strani višino te odškodnine; če so mu jo ponudili in se z višino ni strinjal, je to drugo, kot če mu je sploh niso ponudili. Vprašanje je, kdo govori resnico.

Tudi to, kar pravi Dea Baričevič, da je resnično čudno, da bi človek, ki je očitno živel za ta svoj center, prišel iz službe domov vmes malo natepavat pse tako za ene pol ure, potem se je pa itak moral vrniti nazaj. Pa ne mi rečt, da nihče iz raznih komisij in razstav (kolikor je znano, so se psi menda tudi razstavljali) ni nikoli opazil ran na anusih? Do zdaj, ko so kar naenkrat grozne rane na vseh treh? Za eno uro človek pride domov iz službe in tako zmasakrira tri pse, tako velike?

Ne vem, meni ta zgodba ne pride na nobenem koncu skupaj, pa fertik. In ja, ogromno čudnih reči je tudi na Baričevičevi strani, da zahtevaš nazaj pse, ki so tako hudo ranili človeka, ne glede na vse, je živ obup, da pa država pred tabo poklekne, še večji. Nočem reči, da je kdorkoli v tej zadevi brezmadežen. Hočem samo reči, da je pa napraviti nekoga za absolutno pošast lahko tudi zelo pripravno.
Logiran
Strani: 1 ... 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines