mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 13:15:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 212283 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #990 : ponedeljek, 06.11.2006 : 22:34:46 »

ja, samo ker grem jaz že v soboto nazaj, bo v nedeljo v Pijinem varstvu.
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #991 : sreda, 08.11.2006 : 09:24:24 »

Lepe slikice, Ninca10! Je pa Gany ze res en odrasel fant, vsec mi je da je tako temen s svetlo grivo.



Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #992 : nedelja, 12.11.2006 : 13:22:03 »

Uaaaauu Gany je pa cel lepotec ratal!!!!  Kiss

Discover Dogs London vceraj....... tele dve punci sta bili med najbolj zabavnimi kuzki v celi hali!!  Cheesy Dvakrat sem si jih sla pogledat, tako sta bili simpaticni:
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #993 : nedelja, 12.11.2006 : 13:25:50 »

joj, kaki lepi posteljici imata!  Cheesy
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #994 : nedelja, 12.11.2006 : 15:29:01 »

Danes smo sli na "izlet" v Kamnisko Bistrico...glede na to, da kuzman poleti ni kazal prav nobenega zanimanja za vodo, oz prej odpor, se tudi danes nisem prav sekirala, da bi mu voda "zadisala"...se veda sem se zmotila in je bucman zabredel direktno v izvir Kamniske Bistrice, do trebuscka, oblecen seveda... Lips Sealed
Ko je naslednji trenutek prisel ven, se je tresel, ko siba na vodi... poledicno smo tudi izlet skrajsali, direktno v avto in domov, da se bucman ne bi slucajno prehladil...

Nauk zgodbe: Nina, potrebno bo nositi rezervne oblekice za Ganya s seboj... Shocked


Uaaaauu Gany je pa cel lepotec ratal!!!! Kiss
Sva kar zrastla za kak centimeter ali dva... Wink
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #995 : ponedeljek, 13.11.2006 : 11:58:57 »

http://christina.moj-album.com/slike/116429/wkvGzrPRNHEk2tIb.v.jpg
Ta desna mi je ful vsec. Pa ta druga ma hudo obarvano glavo. Smiley
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #996 : ponedeljek, 13.11.2006 : 16:26:36 »

Kakšni so kaj slovenski rezultati iz Poljske? Smiley

Med zmagovalci mi je všeč samo Idealista Germanika, pa mogoče še Zholesk Raiskaya Ptichka. Mi je pa zanimivo, da je toliko powder puffkov zmagovalcev... Kdo pa je Denorvik Fantastika Dasti? Huh

Ory, najprej sem mislila, da gre za kipe, ko sem pogledala to fotko. Grin
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #997 : ponedeljek, 13.11.2006 : 16:41:37 »

Kdo pa je Denorvik Fantastika Dasti? Huh

Aha, malo detektiva se greš, pa najdeš ... Psička vsaj po fotkah sodeč ni slaba.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #998 : petek, 17.11.2006 : 22:47:27 »

Mislim da je skrajni čas da napišem kako je bilo na poljskem:) Lin yi je bila ful pridna, kljub temu da nimamo prakse v razstavljanju je lepo stala in je bla ful potrpežljiva.

Blo je ogromno kitajcev, škoda da mi jih ni ratalo vse poslikati. Na žalost so fotke ko jih imam ful slabe tako da čakamo na uradne slike, glede na to da je mrgolelo uradnih fotografov:)

ME je pa res presenetilo da je večina kitajcev kar velikih, na zgornji meji oz še večjih....

Tam kjer smo bili utaborjeni je ravno zraven nas bila tud vzrediteljica s slovaške...ne vem če lahko napišem ime... skratka mlada ženska, ima sicer ful lepe kitajce ampak njena zmagovalna psica Irina Poarott je za moje pojme pobriti puffko... verjetno kar podepilirani. Ful pregosta dlaka za golega kitajca, sicer pa ful lepa ampak tudi velika psica. Pa me zanima kako lahko ločiš do kje je še meja med puffkotom in golim mladičem. Ker ta psica ni šans da je kjerkoli naravno gola:)

Aja puffkoti ko so zmagovali so imeli valda vsi zlikano dlako Smiley neverjetno res, ne vem zakaj ne morejo pustiti da je dlaka naravna...

Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #999 : sobota, 18.11.2006 : 12:15:18 »

Zakaj se pa Bailey ni razstavljal? Huh
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #1000 : sobota, 18.11.2006 : 14:04:37 »

Citat
Tam kjer smo bili utaborjeni je ravno zraven nas bila tud vzrediteljica s slovaške...ne vem če lahko napišem ime... skratka mlada ženska, ima sicer ful lepe kitajce ampak njena zmagovalna psica Irina Poarott je za moje pojme pobriti puffko... verjetno kar podepilirani. Ful pregosta dlaka za golega kitajca, sicer pa ful lepa ampak tudi velika psica. Pa me zanima kako lahko ločiš do kje je še meja med puffkotom in golim mladičem. Ker ta psica ni šans da je kjerkoli naravno gola:)

Enostavno...puwder puffi imajo poddlanko, goli pa ne. Tudi golim lahko zraste dolga dlaka, vendar ce nimajo poddlanke veljajo za gole. Pa si poglejmo primer:


Ne. Tole ni powder puff, to je hairless kitajcek, ki ni bil postrizen 7 mesecev Wink Da je to res vidimo na naslednji sliki(nima poddlanke):



In ista psicka po strizenju in britju Wink


Drugace pa vem o kateri vzrediteljici govoris. Meni osebno tista psicka ni vsec mi je premocna in prevelika Undecided
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #1001 : sobota, 18.11.2006 : 15:21:11 »

hm, samo potem dejansko hairless ni "goli" pes, ker ima dlako? tu sem malo blond.

sem pa v enem filmu vidla golega, smao ni imel gobčka pobritega verjetno že pol leta, pa je bil hudo smešn.  Grin
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #1002 : sobota, 18.11.2006 : 15:40:45 »

hm, samo potem dejansko hairless ni "goli" pes, ker ima dlako? tu sem malo blond.

Obstaja več različic golih psov, eni so true hairless, ki imajo zelo malo dlake po telesu (razen na glavi, po nogah in repu), tem rastejo samo posamezne konice po telesu, ki se jih pobrije. Drugi so pa semi hairless, ki imajo tudi po telesu več dlake, vendar kot je Pia že razložila, nimajo podlanke in so torej "goli", zato se jim za razstave dlaka pobrije.

Edino, kar mi ni jasno je to, zakaj se tudi powder puffkom pobrije dlaka po gobcu? Huh Sicer potem ne bi imeli tiste tipične "chinese crested" face, pa vseeno ... Primer istega psa: obriti in neobriti.

Tisti film pa je How to lose a guy in 10 days. Wink

Zakaj se pa Bailey ni razstavljal? Huh
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #1003 : sobota, 18.11.2006 : 15:45:33 »

tam je bilo, ja. samo je bil predolg naslov, pa se mi ni ljubilo pisat.  Grin

hvala za razlago o dlaki.  Smiley
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1004 : sobota, 18.11.2006 : 17:23:36 »

Polona bi morala biti hkrati v dveh ringih. In ker se žal ni mogla klonirati  Grin je Belko ostal zunaj. Nič hudega, važno, da se je moj srček imel lepo in da je srečno prispel domov.
Logiran
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines