mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 18:30:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271486 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #915 : torek, 02.04.2013 : 23:01:27 »

Mačja, daj bodi raje previdna tudi pri mleku, ker občutljivci na govedino pogosto tudi mleka ne prenašajo dobro. Za sekirat se pa res nimaš kaj, za božjo voljo.
Če boš kdaj rabila kakšne nasvete glede  pasje driske, samo vprašaj, imamo mucho kilometrine s tem, šele v zdnjih 5 letih je čisto izginila. Pa za vsako drisko tudi ni treba k vetu, a veš.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #916 : torek, 02.04.2013 : 23:02:11 »

Mislim ne samo mleko, mlečne izdelke nasploh.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #917 : torek, 02.04.2013 : 23:13:23 »

Saj ne bo ničesar dobil  Angry
Vsako soboto pest briketov, pa za tavelike praznike svinjsko uho  Evil

K vetu bi šla, če bi še naprej bruhal, samo driska me ni tako prestrašila, pač večkrat na dan pomiješ, pereš. Ni panike, vse sorte izločke smo že pospravljali  Grin
Enkrat je naša sladkorčica set nerodno zapičila v mišico, prebila kapilarco in je kri špricnila po steni.... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Joj, saj zdaj je smešno  Grin

Viš, tole si bom pa zapisala za uho: je požrl brez dovoljenja Angry Angry.
Se pa rit mala tako crklja zdej, ves čas mi je za petami, najbrž dišim po piščančku  Evil Evil Evil
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #918 : torek, 02.04.2013 : 23:34:38 »

Saj ne bo ničesar dobil  Angry
Vsako soboto pest briketov, pa za tavelike praznike svinjsko uho  Evil
Isuseimarijo  Shocked tole me je tolk pretreslo, da sem trikrat kliknila na Poročaj moderatorju  Evil

Kiss Boscek mali, saj jo bomo prijavili, to Tvojo! Koktica dobi samo ob sobotah, generalstaboficirka No Jinx tudi futra na parove prebroji se vsak drugi mesec, pa Fredi in Roko in ostali revezi tudi porocajo o samem safru... Angry Zrelo za prijavo!  trmoglavka
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #919 : torek, 02.04.2013 : 23:39:51 »


Viš, tole si bom pa zapisala za uho: je požrl brez dovoljenja Angry Angry.

Točno to (No Jinx ima v pasjih primerih zmeraj prav in kocka tudi!), ti se nimaš kaj sekirat, saj mu niti ti rekla, da mora pojesti tisto govedino Angry In uboga pridna mucka je ostala brez Angry In on je dobil kazen za predrznost v obliki slabega počutja, pa še ve vse pokoro z neprestanim laufanjem ven z njim - pa si je niste zaslužile Undecided
Tule je taprava žrtev Nike - ona bi se ti morala smilit, ker je boga lačna (in bo še do sobote, revica Cry Nikica Kiss
Tadruga žrtev ste ti in Omladinki, ker vas je skrbelo in ste imele nezaželjene dodatne opravke zaradi incidenta.

Tamali se naj kar malo zamisli, s čim si bo zaslužil cartanje, zdaj se vam mora prikupit z dobrimi deli Wink

Moj pogumni predrzni Louc je tako enkrat namesto vzornega odpoklica demonstriral nekakšne akrobacije po travi daleč od mene. Potem je končno pritekel in začel še 100 na uro šibati v krogih okrog mene. Potem se je končno ustavil, prišel do mene in ko sem ga skooooooraj že pohvalila za khmmmm odpoklic, je začel kašljati in se daviti Lips Sealed Za trenutek me je prešinilo, da je lahko požrl kakšno kost, strup karkoli nevarnega in bo kažin ... no, v naslednji sekundi je začel bruhati. Prav klavrno je izgledalo, ampak rezultat je bil ogaben, izbruhal je namreč kup nekih divjačinskih iztrebkov (ki se mu jih je namesto odpoklica mudilo požreti) bruham Niti za trenutek se mi ni zasmilil, jezna sem bila nase, še bolj pa nanj, da me je že skoraj fajn prestrašil  Angry Mulc! Potem sem ga pripela na povodec in je capljal za mano kot "polit cucek". Cucek predrzni Angry

A bi nemško govoreče v tej temi lahko prosim prevedle, kako se po nemško reče :"Brez dovoljenja si to pojedel/požrl, prav ti je!" Se bi probala jaz naučit, ker se mi zdi, da je slišati dosti bolj žleht, kot v slovenščini in bi prav rada ta stavek kdaj uporabila ob naših Louskih prestopkih Evil

Maxi Kiss ne se hecat s Tvojimi!

Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #920 : sreda, 03.04.2013 : 00:25:46 »

...
A bi nemško govoreče v tej temi lahko prosim prevedle, kako se po nemško reče :"Brez dovoljenja si to pojedel/požrl, prav ti je!" Se bi probala jaz naučit, ker se mi zdi, da je slišati dosti bolj žleht, kot v slovenščini in bi prav rada ta stavek kdaj uporabila ob naših Louskih prestopkih Evil
...
Kein Problem, ti takoj prevedem.  Ti se samo deri:  predaja
"Mein ein und alles, mein süßer Roko, ohne Erlaubnis darfst du nix fressen, aber ich bleibe für immer deine Sklavin, du bist mein Hundi, ich vergöttere dich und das ist gut so!"

Kot vidis, Nemcem ni lahko, oni imajo vcasih malo dosti crk na kupu za take preproste stavke. (To ti lahko strokovno Cats razlozi, skogkatt pa ne, ker misli, dass das in Ordnung ist). Ti samo malo bolj strogo glej, pa te bodo vsi razumeli...  Tongue

Roko, ich liebe dich auch...  ljubezen
Edine, ki so tule na forumu žleht, so gazdarce! (oni smesko z Mittelfingerom mi ne dela  Angry!)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #921 : sreda, 03.04.2013 : 00:31:49 »

 Wink Ah ja, pa predno se bos, mamaF, mucila s tvojim smotanim prevajalnikom, in bo tekalna maša izpadla, eto, to je meni izpljunil:  huh
Moj vse, moj sladki Roko, brez dovoljenja lahko jeste karkoli, ampak jaz še vedno vedno tvoj suženj, ti si moj Dogi, obožujem te, in to je dobro! "  Roll Eyes

Zanimivo, da "brez dovoljenja ne smes nicesar zreti" prevede kot "brez dovoljenja lahko jeste karkoli". Blizu, ne...  wtf huh
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #922 : sreda, 03.04.2013 : 00:45:54 »


Aleksandrak, hvala Grin po mojem bi ga zadosti šokiralo že to, da mu  skozi prevajalnik spustim svoje želje Evil Grin Ti bom dala jaz Sklavin, to je samo za Mačke pri nas rezervirano, da veš Wink Hundi bo moral kaj bolj oštrega slišat Evil

Bom počakala še na prevod No Jinx, ziher je ziher Wink Pa upam, da se še Cats kaj oglasi Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #923 : sreda, 03.04.2013 : 01:16:02 »

Čimbolj trdo je treba izgovorit:"Das hast Du ohne Erlaubnis gefressen und es geschiet Dir jetzt Recht!"  Grin

Zdej nej mi pa samo se nekdo pove kaj google translate ven verže za eno neumnost, če greš to v slovenščino prevajat.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #924 : sreda, 03.04.2013 : 06:14:56 »

No vidiš Mačja, hehehe, sem ti rekla da se nehi sekirat. Telih tvojih par kilc koščic zna biti ravno tako nadležnih, kot 50 kilske zverine, če jim pustiš, res predaja

Meni je pa vedno manj panike, če pes enkrat bruhne in vem zakaj (ker je pač nekaj takega požrl), kot če 3x v enem dnevu driska Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #925 : sreda, 03.04.2013 : 07:38:11 »

Hehe.. za eno driskico se tolkle sekirat pa res ne gre. Da ne bi slučajno mislila, da ne smeš poklicat, pa tudi če je ne vem kaj. Bomo najprej reševali, pol ko bo rešeno, se bomo pa drli  . Dej nehi no  Cool.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #926 : sreda, 03.04.2013 : 07:46:18 »

Čimbolj trdo je treba izgovorit:"Das hast Du ohne Erlaubnis gefressen und es geschiet Dir jetzt Recht!"  Grin

Zdej nej mi pa samo se nekdo pove kaj google translate ven verže za eno neumnost, če greš to v slovenščino prevajat.
Sem vedela, da se lahko zanesem na trdo roko in zdrav razum sestre po dlaki Afro Čimbolj tRRRRRRRRRRRRRRRdo, praviš, OK, bom s hudo slovanskim skcentom tole trenirala Grin

"Ki ste jo zaužili brez dovoljenja in se geschiet zdaj!" pa reče prevajalnik

Oziroma predlaga: "Das hast Du ohne Erlaubnis gefressen und es geschieht Dir jetzt Recht!" - "Ki ste jo zaužili brez dovoljenja in se zgodi zdaj!" Tongue

Če prav tudi se splača malo igračkat s prevajalnikom in nazaj prevajat razne prevode, tale recimo mi je precej všeč Evil
"Ich beschuldige dich, weil du diese Scheiße essen" Evil

Ta je seveda za predrzne Louce od 15 + kil in ne za luštkane mičkene plišaske kuŠke Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #927 : sreda, 03.04.2013 : 08:30:38 »


aaa to pol za naše ne vela  Shocked

kaj naj se pa jaz derem, ko se usput athena še povalja v kakšnem fajn gnilem paradajzu ...

al naj se derem pol, ko po petih urah odstranjevana svinjarije (beri: kopanja) in feniranja dol padem???
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #928 : sreda, 03.04.2013 : 09:14:13 »

Dere se seveda med kopanjem in fenanjem, da je ubogi pudli jasno, da je to zaslužena kazen in ne tvoja kaprica.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #929 : sreda, 03.04.2013 : 09:57:00 »

Eh, ja, sem vzela to kot osebni poraz so mi zaupali psa pa ne znam poskrbet zanj, ampak ugotavljam, da še nobenmu niso kuŠka vzeli, ker je pojedel nekaj, česar ne sme  Smiley se pravi, ga tudi meni ne bojo kar tako  Cool.

Zdaj začnemo s treningom: ješ lahko, ko jaz rečem!


PS.
meni so od unih nemških ukazov bolj všeč kratki Halt!, ker "Das hast Du ohne Erlaubnis gefressen und es geschiet Dir jetzt Recht!",
saj si jezik polomim, če se hočem tole na hitro zdret!
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines