mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 21:56:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750283 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2730 : torek, 08.07.2008 : 05:29:50 »

Kaj so dobri  Kiss  Cheesy
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #2731 : torek, 08.07.2008 : 09:36:55 »

Ojoj, kakšna fenomenalna slikica Cheesy Kiss
Kateri/-a je pa tisti/-a lepotec/-ička na spodnji polici v sredini? Take zanimive barve.
Zelo so čudoviti, rabijo pa le vsak svoj dom Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2732 : sreda, 09.07.2008 : 20:01:03 »

Imam eno vprašanje. Zanima me, če bi ((hipotetično)), želela posvojit psa iz Horjula, a bi bila ovira to, da bi bil pes v enosobnem stanovanju, na 40 kvadratnih metrih? Seveda pa bi bilo za psa poskrbljeno s sprehodi in vsem kar potrebuje.
Zanima me, če se psa potem ne odda, če je malo prostora, ali je to ovira?

Hvala že vnaprej!

Lp, I
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #2733 : sreda, 09.07.2008 : 20:30:30 »

To sigurno ni ovira-tudi mi nimamo kaj dosti več kvadratov, pa imamo cel šopek horjulčkov in nehorjulčkov.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2734 : sreda, 09.07.2008 : 20:31:03 »

Kopiram Sleepy še sem:

     HELP - prevoz iz Ljubljane do Kranja?
« : Danes ob 20:23:27 »
   Odgovori s citatom
Pa smo spet pri ptičih 
Neurje ki je te dni oklestilo drevesa po naših koncih je očitno sklestilo tudi dve mladi vrani (al nekaj takega). So se stvari zgodile tako, da imam jutri popoldan opravek v Ljubljani. Ker pa sem zjutraj v službi ju ne morem zategnit do azila za divje živali. Če ju uspemo preživet do jutri in se pripeljeta z mano do Ljubljane - ima kdo slučajno voljo in čas ju prevzet in odpeljat do Kranja?
Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #2735 : sreda, 09.07.2008 : 20:43:18 »

Imam eno vprašanje. Zanima me, če bi ((hipotetično)), želela posvojit psa iz Horjula, a bi bila ovira to, da bi bil pes v enosobnem stanovanju, na 40 kvadratnih metrih? Seveda pa bi bilo za psa poskrbljeno s sprehodi in vsem kar potrebuje.
Zanima me, če se psa potem ne odda, če je malo prostora, ali je to ovira?

Hvala že vnaprej!

Lp, I

Tole pa vsekakor ni ovira, so druge stvari bolj pomembne. Mi smo našega posvojili, ko smo bili na 20 kvadratih, pa smo se imeli čisto fino Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2736 : sreda, 09.07.2008 : 21:39:16 »

Obema Hvala za odgovore!
Me pa zanima če se Smetka strinja z vami, glede na to, da so Horjulčki v njeni oskrbi?
Samo sprašujem.  Smiley Na nič ne namigujem. Bi pa rada vedela.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #2737 : sreda, 09.07.2008 : 22:31:27 »

Z mano se verjetno strinja, saj mi je zaupala kar 5 horjulcev! Wink Saj pes doma ne rabi veliko prostora, če je fino zlaufan zunaj. Saj box za psa tudi ni ne vem kako velik. Naša psa doma:

stopicljata za mano ali pa:
spita najraje pri meni na postelji, pod posteljo (če je vroče), pod mizo, če sem pri mizi ali na fotelju (najraje v naročju-izmenično)...
... če sem doma sta ob meni, če me ni, pa spita na omenjenih lokacijah in ne divjata praktično nič.

Sicer pa le pogumno se pogovori s Smetko, saj ni tako huda kot zgleda.
 Wink Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2738 : sreda, 09.07.2008 : 22:41:04 »

Itak je večina psov za noter. Če Smetka išče dom, kjer bo pes lahko na vrtu, tako piše v temi. Midve sva tud v LJ na bolj majhni kvadraturi, pa ni problemov. Še bolj luštno se je met skoz na očeh Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2739 : sreda, 09.07.2008 : 22:43:47 »

Z mano se verjetno strinja, saj mi je zaupala kar 5 horjulcev! Wink

Sicer pa le pogumno se pogovori s Smetko, saj ni tako huda kot zgleda.
 Wink Grin

5  Smiley  Po mojem si jo podkupila  Roll Eyes  


Smetka huda    Angry   Roll Eyes  


Ok, potem sem pa prepričana, da to nebi bil problem. Sprašujem pa samo informativno, trenutno  Roll Eyes   Hvala za odgovore vsem! 

 Kiss za vse Horjulčke...


Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2740 : sreda, 09.07.2008 : 22:46:42 »

to nebi

Ne bi se piše narazen Wink Ob tem bo pa res Smetka huda če vidi Wink Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2741 : sreda, 09.07.2008 : 22:54:02 »

Ne bi se piše narazen Wink Ob tem bo pa res Smetka huda če vidi Wink Tongue

Ops  Roll Eyes   A se hecaš  Huh  Pa sej sem vedela, da boste nekaj našli, samo da ne bom primerna (nekoč) za posvojitev  Roll Eyes   
Sami morski psi ste tle gor  Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2742 : sreda, 09.07.2008 : 22:56:02 »

Ne, se ne hecam Grin No, dvomim da zarad slovnice ne bi bila primerna skrbnica, kljub Smetkinim ''uiber'' strogim pogojem Tongue
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #2743 : sreda, 09.07.2008 : 23:02:09 »

Moonbeam, šla si skozi Helenine roke in ni vrag, da ne bi šla tudi skozi Smetkine Smiley No... Smetka bi svoje pse rada oddala na kavč in če se tebi zdi, da je stanovanje dovolj veliko, da pripelješ vanj še nega kosmatinca, potem se bo verjetno tudi ona strinjala. Mislim, da ne vpraša posvojiteljev kako veliko stanovanje imajo Wink 50kvadratnih metrov bo v redu, 49 je pa premalo Hehe Smiley
Govorimo namesto Smetke, bomo kregane Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2744 : sreda, 09.07.2008 : 23:17:49 »

Se pa strinjam, da so pogoji za dobrobit Horjulčkov. Smiley  Tako je prav!

Moonbeam, šla si skozi Helenine roke in ni vrag, da ne bi šla tudi skozi Smetkine Smiley No... Smetka bi svoje pse rada oddala na kavč in če se tebi zdi, da je stanovanje dovolj veliko, da pripelješ vanj še nega kosmatinca, potem se bo verjetno tudi ona strinjala. Mislim, da ne vpraša posvojiteljev kako veliko stanovanje imajo Wink 50kvadratnih metrov bo v redu, 49 je pa premalo Hehe Smiley
Govorimo namesto Smetke, bomo kregane Tongue

Heleno sem podkupila  Wink Ampak ona tega ne ve  Grin   Pri smetki bo trd oreh  Roll Eyes 
Sprašujem pa za kvadratne metre, ker mi toliko ljudi oporeka, kako moj pes trpi, ker ga imam v stanovanju, da je to mučenje in potem se znajdeš med dvema ognjema. Sem pa vesela, da vas je veliko več, ki mislite, da ni nič narobe, če je pes v stanovanju in tako si nekako olajšam vest. Ampak, ko vidim kako Roki divja po kakšni jasi in kako se mu oči iskrijo, ker je zunaj, se malce zamislim, ali mu res nisem prikrajšala življenja zunaj, pred kakšno hišo. Seveda, potem hitro priletim sem gor in berem o Vis in Nox in njeni kompaniji, pa o marsikomu drugemu in mi je lažje. Aja, Roki dobi več kot dovolj gibanja, sprehodov, izletov v naravo in sploh ne dvomim, da mu ne dam dovolj tega. Ampak pred hišo bi pa kot starček tako užival, ko bi poležaval v senčki čez dan, kar v stanovanju ne dobi...
No kakorkoli, verjetno me to zanima, da si malce olajšam vest, od vseh teh očitkov in zato sem spraševala Smetko kaj ona misli o tem, glede na to, da ima zavetišče...

Pa dovolj o tem. Ste me prepričale...če bo spet kdo pikal po moji vesti, jih kar sem gor pošljem  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines