mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 21:07:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 451 452 453 454 455 [456] 457 458 459 460 461 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750277 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6825 : nedelja, 17.01.2010 : 23:45:31 »

Če bi kdo oddal dve muci, naj pove, da vas združim  Roll Eyes Roll Eyes. Jaz jih nimam.

Spoštovani,
vnuka sem naučila tehle besed:Kaj bova kupila spomladi? in on odgovori:mumi(muci) in na vprašanje koliko, zna odgovoriti:dve.
Razmišljam, da bi dve muci posvojila. Zakaj dve? Imam izkušnje z dvema mucama, ki sem ju imela dve leti, eno mi je pokosil kmet, ena pa je potem odtavala z drugim mačkom na cesto. Rekla sem, da do upokojitve ne bom imela živali, pa ne morem brez. Do sedaj smo imeli dva psa in dve muci. Psa sta dočakala lepo starost in muci bi jo lahko tudi. Do upokojitve imam še dve leti, a brez živali dve leti ne morem. Ko sem se pripeljal z avtom domov, je vedno pritekla vsaj ena in me pozdravila. Zjutraj, pred odhodom v službo sta obe čakali na oknu, da sem ju nahranila. Brez živali je dom prazen, saj sva z možem sama, otroci imajo vsak svoje gnezdo. Muci sta imeli moža še raje kot mene.
Muci sta bili zunaj, imeli sta svojo hišico v garaži in ker živimo na koncu vasi, sta se imeli lepo. Obe sta bili sterilizirani in obe iz istega gnezda.
Ali bi pri vas lahko dobila dve  muci, ki bi znali bivati skupaj in bi jih vnuk, ki ne živi pri meni lahko tudi pobožal. Ko pride k meni, hodiva po vasi od muce do muce.
Hvala za odgovor in lep pozdrav,
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6826 : nedelja, 17.01.2010 : 23:47:17 »

Pa boš pod točko 2. omenila tudi, da nisi kriva, da se je gospe Eber tako zelo mudilo pri tej samopromociji, da ni mogla počakat kakega dneva, da javne službe splužijo tisto, kar je bilo za splužit?

Saj tole okoli snega me še najmanj boli. Čajček, ČAJČEK!!! ČAJČEK!!??!
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #6827 : nedelja, 17.01.2010 : 23:48:33 »

Najboljš, da še eno kelnarco gor aktiviraš, da bo stregla goste od spredi in zadi.  Roll Eyes
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6828 : nedelja, 17.01.2010 : 23:48:57 »

 butnglavc butnglavc butnglavc
Polona, vsa čast, da vsak dan kakšnih 12 ur ne delaš točno tega - namreč butaš z glavo v steno!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6829 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:04:46 »

Halooo, a folk sploh vidi kaj piše ?/&%$%$/  Lips Sealed 
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6830 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:15:26 »

Če bi kdo oddal dve muci, naj pove, da vas združim  Roll Eyes Roll Eyes. Jaz jih nimam.

Spoštovani,
vnuka sem naučila tehle besed:Kaj bova kupila spomladi? in on odgovori:mumi(muci) in na vprašanje koliko, zna odgovoriti:dve.
Razmišljam, da bi dve muci posvojila. Zakaj dve? Imam izkušnje z dvema mucama, ki sem ju imela dve leti, eno mi je pokosil kmet, ena pa je potem odtavala z drugim mačkom na cesto. Rekla sem, da do upokojitve ne bom imela živali, pa ne morem brez. Do sedaj smo imeli dva psa in dve muci. Psa sta dočakala lepo starost in muci bi jo lahko tudi. Do upokojitve imam še dve leti, a brez živali dve leti ne morem. Ko sem se pripeljal z avtom domov, je vedno pritekla vsaj ena in me pozdravila. Zjutraj, pred odhodom v službo sta obe čakali na oknu, da sem ju nahranila. Brez živali je dom prazen, saj sva z možem sama, otroci imajo vsak svoje gnezdo. Muci sta imeli moža še raje kot mene.
Muci sta bili zunaj, imeli sta svojo hišico v garaži in ker živimo na koncu vasi, sta se imeli lepo. Obe sta bili sterilizirani in obe iz istega gnezda.
Ali bi pri vas lahko dobila dve  muci, ki bi znali bivati skupaj in bi jih vnuk, ki ne živi pri meni lahko tudi pobožal. Ko pride k meni, hodiva po vasi od muce do muce.
Hvala za odgovor in lep pozdrav,

To te nekdo heca.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6831 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:20:19 »

Žal me ne. Pa tudi če bi tale konkretna me - takšen je povprečen posvojitelj mačke v RS. Prijazen, mačke ima rad, vendar... Potem je še mnogo njih podpovprečnih; in le malo dobrih.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6832 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:32:15 »

Naj si Eberca tista trupla s sebe dol potegne in jih da prvemu brezdomcu, ki ga RES ZEBE, bo še najboljše.

Sploh pa sta mi besedi PELCMONTL in ZAVETIŠČE HORJUL v istem stavku tako nezdružljivi kot riba in bicikl.

Matr, kam gremo....

Katarina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6833 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:39:30 »

Ma, ni bilo prej casa, da bi prisla do tele zalostne humoreske, pa se bom zdajle le toliko oglasila, da dam Poloni mal moralne podpore Grin
Napit se ga greva ob prvi priliki, tako - do nezavesti, da bodo vsaj za kaksen dan bolj hudi macki v glavi, kot "lisice" (in podobni) na vratih, na mailih, v cajtngah ... in v ril-lajfu. Ker to, kar se zadnje case dogaja, je pa res ze prevec za trezen prenasat Cool
Polona, una xy l.... na eni p.... je pa fenomenalna Afro. Gruntam, kje jo uporabit, ker v cajtngah bi res bila mal prehuda Tongue (zate, ne za druge Lips Sealed).

Helena, a imas premal takih mailov? Ti kaksnega posredujemo? Smiley
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6834 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:43:18 »

Ne bi, hvala.:)Kar same jih berte, jst sem z zdravjem v malori in moram pazit na živce in to. jezen butnglavc trmoglavka predaja
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6835 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:45:15 »

...ampak tako živo opisanega "izginotja" dveh!! mačk mi že dolgo ni noben poslal. Eno pokosil sosed, ena odtavala s sosedovim mačkom.... bruham jezen 
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #6836 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:46:44 »



6. Nasmeha sploh ni. Sem zadovoljna, da se je vsaj moje nenavdušenje opazilo. Do konca življenja si ne bom oprostila, da od silnega presenečenja sploh nisem uspela odreagirat tako, kot bi si želela. Tako kot roparji ne hodijo (upam vsaj) na policijske postaje, tako tudi krznar (z dolgim krznenim plaščem in kučmo na glavi) nima kaj delat sebi reklame z donacijo in obiskom v mojem zavetišču. Zdi se mi nehigienično (ker sem lepo vzgojena in vljudna ne bom uporabila druge besede).



Tale zmaga s policijsko postajo! Grin  Afro

Krznarjem pa očitno nekaj posel šepa, al kaj, da se grejo same "dobrodelne" akcije, sploh omenjena "gospa". Vsakič en mali bruhec naredim, ko jo vidim. Fuj in fej, da jih ni sram se iti te igrice.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #6837 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:47:09 »

....ampak ona ne more brez...revca boga. Mi že pritisk raste, bom kr nehala.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #6838 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:48:29 »

Če bi kdo oddal dve muci, naj pove, da vas združim  Roll Eyes Roll Eyes. Jaz jih nimam.

Spoštovani,
vnuka sem naučila tehle besed:Kaj bova kupila spomladi? in on odgovori:mumi(muci) in na vprašanje koliko, zna odgovoriti:dve.
Razmišljam, da bi dve muci posvojila. Zakaj dve? Imam izkušnje z dvema mucama, ki sem ju imela dve leti, eno mi je pokosil kmet, ena pa je potem odtavala z drugim mačkom na cesto. Rekla sem, da do upokojitve ne bom imela živali, pa ne morem brez. Do sedaj smo imeli dva psa in dve muci. Psa sta dočakala lepo starost in muci bi jo lahko tudi. Do upokojitve imam še dve leti, a brez živali dve leti ne morem. Ko sem se pripeljal z avtom domov, je vedno pritekla vsaj ena in me pozdravila. Zjutraj, pred odhodom v službo sta obe čakali na oknu, da sem ju nahranila. Brez živali je dom prazen, saj sva z možem sama, otroci imajo vsak svoje gnezdo. Muci sta imeli moža še raje kot mene.
Muci sta bili zunaj, imeli sta svojo hišico v garaži in ker živimo na koncu vasi, sta se imeli lepo. Obe sta bili sterilizirani in obe iz istega gnezda.
Ali bi pri vas lahko dobila dve  muci, ki bi znali bivati skupaj in bi jih vnuk, ki ne živi pri meni lahko tudi pobožal. Ko pride k meni, hodiva po vasi od muce do muce.
Hvala za odgovor in lep pozdrav,

Že začetek tegale maila je naravnost fascinanten in se v nadaljevanju samo še stopnjuje.  Roll Eyes Najbolje, da si kar "na rezervo" mačke vzamejo, ko bodo naslednje pokošene in povozene, da ne bo preveč dela z iskanjem novih.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #6839 : ponedeljek, 18.01.2010 : 00:49:06 »

....ampak ona ne more brez...revca boga. Mi že pritisk raste, bom kr nehala.

Mislim, halo, a nisi prebrala, da "sta se imeli lepo"  Roll Eyes Dokler ju niso pokosili in povozili, no,
ampak to so že malenkostni detajli  Angry
Logiran
Strani: 1 ... 451 452 453 454 455 [456] 457 458 459 460 461 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines