mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 21:12:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 683 684 685 686 687 [688] 689 690 691 692 693 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1750278 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10305 : nedelja, 10.06.2012 : 12:01:42 »

 Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10306 : nedelja, 10.06.2012 : 14:18:09 »

snupko ljubezen in aleksandra ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10307 : ponedeljek, 11.06.2012 : 08:27:02 »

Wuiiii, Snupko in aleksandark  objem ljubezen objem bravo
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #10308 : sreda, 13.06.2012 : 18:26:17 »

Snupko & Tab  Afro bravo
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #10309 : ponedeljek, 18.06.2012 : 06:21:18 »

Ja, madona, za dobro jutro mi iz Horjula pomaha četica mladine  Sad. Včasih se mi res zdi, da na enega posvojenega pride pet novih. Šc v nove domove, knedeljčki mali  Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #10310 : sobota, 30.06.2012 : 15:33:34 »


Danes je bil na RadiuHit prispevek o pri Ihanu v koruzi najdeni psički z dvema mladičema. Najditeljica trdi, da ste bili obveščeni  in ste odreagirali  s pojasnilom, da se ne splača iti pogledati, ker jih morda ob prihodu ne bo več tam.  Šlo je za psičko z mladiči!

Prosim vas za pojasnilo, hvala.
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10311 : nedelja, 01.07.2012 : 16:53:11 »

   
Re: Flik
« Odgovor #82 : Danes ob 16:39:39 »
   
Flik ne išče doma.

Zgoraj  je seveda citat. ali zgodba o tem, kako so interesi različnih  ljudi / skupin prevladali. Verjetno je ta odločitev  še  najboljša. še nisem videla pasje teme, ki bi se tako sprevrgla. ni kaj  smeškote limat.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #10312 : nedelja, 01.07.2012 : 17:06:06 »

Meni pa se zdi to vse bolj kar nekaj.

Menda ne mislite, da se za ne-oddajo varovancev v ZH odločajo na podlagi tega, ker se nesojeni posvojitelj javi z zapisi nezadovoljstva na forumu?



Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #10313 : nedelja, 01.07.2012 : 17:10:57 »

Zgoraj  je seveda citat. ali zgodba o tem, kako so interesi različnih  ljudi / skupin prevladali.
A ti to resno?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10314 : nedelja, 01.07.2012 : 17:40:35 »

Danes je bil na RadiuHit prispevek o pri Ihanu v koruzi najdeni psički z dvema mladičema. Najditeljica trdi, da ste bili obveščeni  in ste odreagirali  s pojasnilom, da se ne splača iti pogledati, ker jih morda ob prihodu ne bo več tam.  Šlo je za psičko z mladiči!

Prosim vas za pojasnilo, hvala.

Kakšno pojasnilo?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10315 : nedelja, 01.07.2012 : 18:33:39 »

Me iskreno veseli, da smo v zadnjih dneh očitno dali nekaj kosti za glodat, da ljudem ne bo dolgčas v življenju.

1. Nesojena Flikova posvojiteljica (Flik ni star tri leta in ni bil prej šolan) je meni osebno v prvih razgovorih po telefonu razlagala, da njen gordon doma trpi, tuli, ne more vstati, je gluh in slep, je shujšan, ker ne more jesti in da se zaveda, da je egoistična, ker se ne poslovi od njega. Na moje vprašanje, ali dobiva protibolečinsko terapijo (vsaj), je odgovorila, da pri veterinarju ni bila, da ve, da so vsi njegovi sorodniki že zdavnaj pokojni zaradi različnih oblik raka. Na moje osebno vprašanje v živo sem od nesojene posvojiteljice dobila odgovor, da ga je odpeljala na evtanazijo, v isti sapi od osebe, ki je bila zraven pa, da je poginil.
2. Na moja vprašanja o tem, če se zaveda, da želimo, da je pes pod nadzorom, je odgovarjala s stavki: 40 let imam pse, vsi so bili v šoli. To zame ni odgovor na moje vprašanje in nikoli ne bo.
3. Z nesojeno posvojiteljico, ki je prišla nenapovedano izven časa uradnih ur, sem govorila osebno - predvsem zato, da ji povem, da ji ga bomo vseeno pokazali po tem, ko bo do konca skadila čik, ki si ga je prižgala pred zavetiščem po tem, ko je imela izpad o uradnih urah, ki ga ne mislim obnavljat - ker Flik res ne mara, da mu kdo s čikom v roki pred nosom maha.
4. Odgovorila sem na enega od premnogih telefonskih klicev takoj, ko sem lahko - in povedala, da bom poklicala tisti hip nazaj, ko bom lahko. Vmes je z mano govorila že inšpektorica VURSa ravno zaradi prijave nesojene posvojiteljice - sem prepričana, da je tam, kjer je odgovore na svoja vprašanja iskala, le-te tudi dobila.
5. Flik ni predmet porabe proračunskih sredstev, iskanje doma zanj traja toliko časa, da bo našel primernega po moji ali presoji mojih zaposlenih.
6. Nekaj tednov je dobival zdravila, zakaj in katera, je predmet debate med mano in resnim posvojiteljem. Njegovo fizično stanje morda nikoli ne bo bp, česar tistemu, ki se resno zanima za posvojitev kogarkoli od naših, nismo nikoli skrivali.
7. Cofov in zvozlane dlake nima, ker smo ga na mestih, kjer jih je imel, pobrili - vse ostalo bi bilo cukanje po nepotrebnem, ker je bil res zanemarjen, ko je prišel k nam.
8. Temo sem umaknila zato, ker sicer kljub sreči, da smo toliko pomembni, da ne gre brez porabe enormne količine časa in energije, ne mislim sodelovati več kot s srečo ob tem dejstvu. Drugače povedano, Flik pač ne išče doma na forumu, spletni strani ali kje drugje.


Še pojasnilo o psici z dvema mladičema v Domžalah: za sprejem je potrebna vsaj LOKACIJA najdbe. Če te ni, je nemogoče sprejeti psa. Ogorčeni "najditeljici"(in vsem ostalim ogorčenim nad našim nezaslišanim ravnanjem), ki to ni bila, pač pa je pred pol ure oče videl psico z dvema mladičema (na našo prošnjo je šla pogledat čez te pol ali kolikor že pač ure tudi sama, če je psica še "tam" in nam sporočila, da je ni) sporočam, da brez lokacije ne moremo sprejeti nikogar, kot je iz priloženega razvidno. Namreč o tej psici in dveh mladičih čez pol ure ni bilo nikjer ne duha ne sluha od tedaj do danes ne; ZH pa rabi nekaj več kot pol ure do Domžal konkretno.

In če že pišem, naj povem, da pišem na to temo prvič in zadnjič, materiala za obdelovat je več kot dovolj za kakšna dva meseca.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #10316 : nedelja, 01.07.2012 : 18:53:24 »

5. Flik ni predmet porabe proračunskih sredstev, iskanje doma zanj traja toliko časa, da bo našel primernega po moji ali presoji mojih zaposlenih.

8. Temo sem umaknila zato, ker sicer kljub sreči, da smo toliko pomembni, da ne gre brez porabe enormne količine časa in energije, ne mislim sodelovati več kot s srečo ob tem dejstvu. Drugače povedano, Flik pač ne išče doma na forumu, spletni strani ali kje drugje.

A sem edina, ki ne razume, ampak - a Flik išče dom ali ne?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10317 : nedelja, 01.07.2012 : 18:56:34 »

Kakor piše, tako je za razumet.
Logiran

Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #10318 : nedelja, 01.07.2012 : 19:01:50 »

Ja, kristus, no, kakšna telenovela, ko se nekdo vpiči v to, da hoče takoj in zdaj točno določenega psa
in nobenega drugega  Lips Sealed
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #10319 : nedelja, 01.07.2012 : 19:03:58 »

A ti to resno?

ja, jest to izjemno resno - brez pik in vejic.
Logiran
Strani: 1 ... 683 684 685 686 687 [688] 689 690 691 692 693 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines