mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 14:58:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271464 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1470 : nedelja, 12.01.2014 : 00:59:20 »


Čistokrvna horjulska vzrejna linija. Pametni, umirjeni, razigrani, z lastno pametjo. Sobno čisti.

http://shrani.si/f/1f/xL/2wUEkv3G/1/20140111230233.jpg[/img]]



Tole sta dve različni vrsti, ampak kot da nista. Kar naj bi bil maček, se obnaša kot pes, in kar naj bi bil pes, se obnaša kot maček.  Kiss
Tudi če nista zraven mene, sta večkrat skupaj. Dokaz: zasačena na kavču.

http://shrani.si/f/1l/j9/zQiKJri/20140111230251.jpg[/img]]




Čistokrvna kranjska freelance linija. Se ne grupira s svojo vrsto. Sobno čist. Se enači s človekom  Shocked. Ubrisan, ampak nežen.

http://shrani.si/f/s/Os/3pIVsiI4/1/20140111230313-1-1.jpg[/img]]
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1471 : nedelja, 12.01.2014 : 08:40:55 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1472 : nedelja, 12.01.2014 : 12:52:25 »

 Grin Grin Grin Sami čistokrvni!  Kiss Kiss Kiss Zlatiiii!  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1473 : ponedeljek, 13.01.2014 : 00:02:17 »

Guspa, a vi tud kej uzrejate? Ker tole bi bli krasni čistokrvni Hurjulski mladići s pridihom freelance Kranja!  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1474 : ponedeljek, 13.01.2014 : 00:49:02 »

Grin Freelancer Afro

"čistokrvnima Horjulcema" pa itak na čelu (pardon, razvajenih ritkah) piše, od kod sta Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1475 : torek, 14.01.2014 : 09:39:58 »

 Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1476 : sreda, 15.01.2014 : 01:09:48 »

Dobro, da ne bo zdej izpadlo, da smo res čist samo kičasti.  Tongue

Moje malo belo ima svoje momente. Danes npr. mu umijem zobe, kar on pusti, ampak saj ga niti ne vprašam, a ja al ne.
In potem zvizne iz kopalnice, kar vedno naredi po umivanju zob, sicer pa ne.
Končam, kar sem še imela v kopalnici in psa nikjer.  Undecided

Ga pokličem in ugotovim, da je mali zlezel v mačji wc!!!  jezen
Nočem niti pomislit, zakaj. In rečem, pridi zdaj nazaj v kopalnico. On ne bi, ampak sem Zelo trmasta. In mu v kopalnici ŠE enkrat umijem zobe (brez da mislim, kaj je počel v mačjem wc-ju).

Potem grem na balkon in ker je on v tistem hipu prilepek tko čist po človeško užaljeno rečem: ne, ne greš z mano, ker si lump. Kje ti pride na misel, da zlezeš v mačji wc? Kaj pa imaš ti tam za delat?
Aha. In tačas, ko sem na balkonu, se on meni popiški sredi kuhinje!
Pred tem sva bila eno uro zunaj in ga ziher ni tiščalo. Angry

Sreča njegova, imam na tleh plastificirano pluto, ki je krasna za vse sorte polivanja po tleh.
Je pa lužico na ta način že večkrat naredil. Prvič sem nejeverno strmela vanjo, ker je pa ja nemogoče, da bi mački to naredili. Da mi maček to naredi, je v naslednji minuti v transporterju na poti k vetu. Moji mački užaljenost pokažejo drugače. Dokler ga nisem zalotila, čupavca.

Do zdaj sem pogruntala, da malo belo tako pokaže, da se mu je zgodila kajpavem kaka krivica (v njegovi glavi, seveda).
Ne vem pa še, a ga zdaj ne smem sploh okarat, ali ga moram hitro po karanju spet poklicat in počohat, da bo vedel, da nisem huda nanj, ampak na vedenje.
Ker on ve, da nekaj ni prav, te gleda ko kupček nesreče, prav kamen bi se ga usmilil.
Se nagibam k temu, da na šarf način s tole mojo malo kepico ne bo šlo. Ni tak karakter, da bi to delovalo.



Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1477 : sreda, 15.01.2014 : 08:23:07 »

a) In rečem, pridi zdaj nazaj v kopalnico. On ne bi, ampak sem Zelo trmasta. In mu v kopalnici ŠE enkrat umijem zobe (brez da mislim, kaj je počel v mačjem wc-ju).
b) Potem grem na balkon in ker je on v tistem hipu prilepek tko čist po človeško užaljeno rečem: ne, ne greš z mano, ker si lump.
Bo tršica povedala, ko zajadra v tole temo, kar se pa mojega pesjanarskega znanja tiče:
a) edino pravilno
b) kaj se pričakuje od njega izvedeno pod a), tako da b) mal nepravično za občutljiva omelca.
 Kiss Kiss
Drugače vama gre pa super.  Afro bravo
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1478 : sreda, 15.01.2014 : 11:38:13 »

Na ušesih si sedela v šoli Roll Eyes. Zakaj si ga kaznovala za nazaj, baje ga moraš zalotit med dejanjem in neželeno vedenje korigirat ASAP - kot je lezenje v razne sekrete, npr., ne potem še sto let kot prava užaljena fina gospodična safr furat, cccc...
Malo belo, čist upravičeno si protestiral Tongue.
Pohvala pa za dvojno umivanje zob, itak Afro
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1479 : petek, 17.01.2014 : 01:02:46 »

Vidva pa imata dogodivscine.  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1480 : petek, 17.01.2014 : 01:07:32 »

Jao, Maxi! Grin Grin
A ti ne piše v horjulski pogodbi, da si PES in ne maček Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1481 : petek, 17.01.2014 : 19:40:19 »

Se šteje za psa, ampak nikol ne veš .. Roll Eyes

Zdej sem dojela, da okregaš in ko nehaš, nehaš. Ne nabijaš dalje čez dve minuti. Shocked
Čist drugač kot pri otrocih in mačkih.  Evil
Saj bom čez ene par let tud jest pse zastopla. Upam.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1482 : sobota, 18.01.2014 : 22:48:06 »

kocka, bi ti mene malo na tečaj vzela? Ker ko se tkole pogovarjate Pasje Gospe imam občutek, k da bi vsi okrog mene govorili finsko  Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1483 : nedelja, 19.01.2014 : 03:05:43 »


 Ne nabijaš dalje čez dve minuti. Shocked
Čist drugač kot pri otrocih in mačkih.  Evil

Kar se mularije (človeške) tiče, ni N-Č drugače.
Če 2 minuti pozneje še nabijaš dalje, te itak nobeden več ne posluša, a ni tako? Cool

Cats: po Pasji teoriji bi morala Mačja kuŠka še enkrat pustit v mačji skret (ne pa zobe umivat). To pa zato, da bi ji pred očmi naredil napako in bi lahko direkt upravičeno kregala, a veš Wink Pol pa zobe umivala kao za nagrado in to Smiley

Lopova moraš tudi ulovit, takrat, ko v žep tlači čokolado, in ne takrat, ko jo je že pojedel Tongue Saj si videla, kako se je pri Lexi izteklo to - na koncu je še spanje v postelji in golaž dobila za nadrado ;B
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1484 : nedelja, 19.01.2014 : 12:04:36 »

mamaF, kako to misliš zobe umivat za nagrado  Shocked Shocked Shocked
Hudobno bitje si, da veš  Tongue Wink

Cats, pse je treba korigirat pri neželenem vedenju TAKOJ ko ga storijo ali že med dejanjem, če to počneš kasneje (čez par minut) baje ne vedo več, zakaj se jih korigira in korekcije/kazni ne znajo povezat z neželenim obnašanjem, zato bodo naslednjič isto naredili spet brez da bi vedeli, da ne smejo. Enako je s pohvalo - takoj po dobro opravljenem dejanju, ko je dejanje opravljeno do konca in zadovoljivo (ali že med dejanjem, če ga npr. učiš lulat na komando).
Mačja se je pa prav po ˝babje˝ kujala še kasneje, ko ga ni spustila na balkon že davno po tem, ko je imel žurko na sekretu. In pesu ni bilo verjetno prav jasno, zakaj je kaznovan. Tako si jaz to razlagam.
Logiran
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines