mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 11.05.2024 : 15:42:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 50030 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #120 : četrtek, 08.01.2009 : 22:51:31 »

Meni moj pes tudi diši, ampak tako, posebno, pa si to razlagam tako, da imajo za mame mali otroci tudi čisto poseben  vonj. Ma ne da bi ga glih vohala 100x na dan, ampak če je čisto blizu, me ta vonj pomirja.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #121 : četrtek, 08.01.2009 : 23:17:20 »

Cats (Mila, mogoče?), ne ne - meni Pika RES diši! Točn tko, kot je napisala. Se mi res že rola, TOLK lepo diši. RES. Nimam NČ za bregom. PRSEŽEM.
(ja, tole pišem jst, ne Pika) Smiley


Mila nima časa pisat, pravkar se je zavlekla v omaro za posteljnino in prešteva rjuhe Wink Pika, ti kar spi z enim učem odprtim, nikoli ne veš, kaj te lahko doleti - mogoče te pa uni mačji lumpi špricajo s parfumom, ko ne gledaš, a?  Huh Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #122 : petek, 09.01.2009 : 00:26:30 »

Blagor vam, ko vam vaši psi dišijo! Moj ne diši, ravno obratno Tongue Se pozna, da je zunanji. Bom pa počakala na tople dni,da ga skopam, tako, da bo še nekaj časa smrdel. Pa kaj čem, sej mam milo pa vodo pol k ga premečkam. Pol je vse o.k. Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #123 : petek, 09.01.2009 : 07:56:41 »

ma ne vem, zalarjeva, če je samo to razlika - zunanji/notranji. Prej smo tud imeli notranjega kužka, pa ful več smo ga kopali, ampak meni nikoli nikoli nikoli ni toooooooolk dišal, kot tale moja Pika.  Kiss Je imel kar tak pač pasji vonj, za katerega sem prepričana, da ga imajo pač vsi psi, še posebej, ko so mokri.
A ma ne - pri nas je zadeva baš obratna: kadar je Pika mokra (dež, sneg, navadno pranje podvozja), še bl diši Cheesy in dlakca je mehka ko puhek Cheesy....
O madona - a sm zaljubljena a kva? Shocked Huh Roll Eyes Tongue Cheesy Wink Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #124 : petek, 09.01.2009 : 09:18:07 »

Jaz tudi občasno povoham Missy in to čisto od blizu, tako da se z obrazom dotaknem dlake Kiss.
Sicer vedno nekaj jamram, da kok ta cuca smrdi, ampak kot je napisala sanco1a, to je nekakšen ritualček, ki res nekako pomirja Smiley.
V resnici Missy ne smrdi tako zelo, jaz se malo hecam na ta način, ampak ima nek značilen pasji vonj pač.
Verjetno za ljubitelje psov ta njihov vonj pomeni (če pes res ne smrdi, seveda) podobno kot za mame vonj dojenčkov ali vonj partnerja (feromoni, pa to Roll Eyes).
Smo očitno tudi ljudje vohajoča bitja.
Jaz sem enako počela že tudi pri prejšnjih psih, pa so bili zunanji, pa samci in so nekako bolj smrdeli kot Miska, ampak so bili pač moji in me to sploh ni motilo.
Mi pa na kraj pameti ne pride, da bi kaj takega počela pri psu ki ni moj. Hecno, a ne?
Pika, tvoja mami je čist kul Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #125 : petek, 09.01.2009 : 10:31:46 »

Jaz bi samo v to razpravo dodala, da sem poleg ostalih mnogoštevilnih čudaških zadev v svojem življenju včasih imela tudi mačko, ki so ji smrdele noge - pa še kako!  Shocked Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #126 : petek, 09.01.2009 : 10:41:36 »

Naši Missy ful smrdijo tačke. Prov po švicu Roll Eyes. Jih moramo pogosteje prat, če hočemo preživet Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #127 : petek, 09.01.2009 : 10:53:46 »

ajoj...moji lubici pa še nogice tkoooo lepo diškajo, res Cheesy .... prav stopalca, blazince, pa prostorčki vmes, pa vse, sploh vse (no razen, ko prde -  takrat pa vsi stran tečemo!). Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #128 : petek, 09.01.2009 : 11:47:56 »

Jaz pa povoham tudi druge pse-od prijateljev, ne kar ene Smiley in sem fouš, ker skoraj noben ne smrdi tako kot naš Grin No sej ni zdej too much hudo, da ne boste mislil, sam se pa voha. Ampak kot pravim, mam milo pa se umijem. Smiley
Logiran
urmil
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #129 : petek, 09.01.2009 : 12:00:31 »

Zdaj sem malo razmišljala in sem ugotovila, da tudi jaz voham svoje pse, oz. prejšnjo psičko sem vohala in še zdaj se spomnim kako je dišala, Bucija pa itak non-stop vohljam Huh in tudi jaz vem, kako dišijo njegove tačke. Meni lepo dišijo, celi Buci mi lepo diši. Kiss Moram pa priznat, da mi ponavadi drugi psi smrdijo oz. mi nimajo lepega vonja. Ziher je nekaj na tem, da nam naše lastne živali ne smrdijo oz.njihov vonj sprejmemo, drugih pač ne.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #130 : petek, 09.01.2009 : 12:20:55 »

Sem ravno hotela napisat, da se jaz tudi še čisto spomnim, kako je moja Jora dišala Sad Malo po zajčkih zaradi sena v njeni koči, malo pa po Jorici pač. Sem prepričana, da bi jo še danes takoj prepoznala tudi z zaprtimi očmi. Tako da, ja, itak da imajo naše živali en poseben vonj.
Me pa zanima, če jih Smetka tud vse po vonju pozna? Tongue Mislim, glede na število - bi bil tole kar velik vohalni zalogaj, hehe.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #131 : petek, 09.01.2009 : 13:00:22 »

Vonj po tackah  Smiley. Roki je cel tko lepo disal  Smiley Bi ga prepoznala kilometer stran. Vsak ima svoj vonj. Odvisno tudi s katerim mehcalcem ga mehcas  Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #132 : petek, 09.01.2009 : 14:08:04 »

He he, kera debata..... moji tut vsi dišijo, itak. Cool

Katarina
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #133 : petek, 09.01.2009 : 15:18:46 »

Mene pa mika, da bi ga peljala k pasjemu frizerju, da ga skopa. Pa sem slišala, da ni fajn pozimi ga kopat, če je pes zunanji, ker mu spereš dol tisto "maščobo" ali kaj je, ki jo koža naredi, da se zavaruje pred mrazom. Kdo kaj ve o tem?
Sorry ker smetim temo Pika-ti ne rabiš kopanja, ker tako dišiš Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #134 : petek, 09.01.2009 : 15:37:05 »

Smet diši, prav diši, tako po sladkem in nežnem ... Lana pa zaudarja u nulo. Pa jo skopamo enkrat na mesec, da lahko preživimo. Pol ma pa tamala še nagnjenja po tleh se vlačit, ehja, to je zabava.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines