mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 09.05.2024 : 03:51:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 260021 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #930 : ponedeljek, 16.12.2013 : 12:11:51 »

 bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #931 : ponedeljek, 16.12.2013 : 12:44:22 »

Od petka naprej imamo novo romsko naselje, kjer samo še ena psička ni sterilizirana, vsi ostali psi (23) so S/K. V petek je bila sterilizirana psička "angleški buldog", za katero je, kot že za veliko ostalih, kazalo, da nam ne bo nikoli uspelo... Ampak če verjameš, da bo, potem tudi enkrat uspe Smiley
Držite pesti, da bo kmalu še zadnja iz tega naselja sterilizirana.
Imamo pa tudi naselje, kjer so vsi psi čipirani in cepljeni (prej ni bil noben), kar bi sicer moralo biti že samo po sebi umevno in enkrat tudi bo.
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #932 : ponedeljek, 16.12.2013 : 13:07:47 »

Odlična novica! Hvala Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #933 : ponedeljek, 16.12.2013 : 19:07:25 »

 bravo Afro Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #934 : sobota, 04.01.2014 : 19:01:08 »

Člani DZŽ Pomurja pomagamo pri skrbi za številne prostoživeče mačke v Pomurju.
Nekaj lokacij smo opremili z mačjimi hiškami, skrbimo, da so redno čiščene in seveda, da so vse mačke sterilizirane/kastrirane (v navezi z občino in pristojnim zavetiščem), skrbimo za odpravo parazitov in urejeno hranjenje. Pozorni smo tudi na splošno zdravstveno stanje teh mačkic in ukrepamo, če je potrebno.

Hiške so opremljene z napisi, ki mimoidočim povedo, zakaj so postavljene.

Ves trud je povrne s tem, da so mačke zdrave, ni novih legel, da število mačk na neki lokaciji ostaja nespremenjeno oz. se ne viša.



Kontaktirate nas lahko preko info@dzzpomurja.si.

Hvala  Kiss

Potem, ko so poskrbeli za rezidence prostoživečih mačk, se v Pomurskem društvu soočajo s kroničnim pomanjkanjem hrane za njih.
Terenka / Trezika je sporočila, da bi bili zelo veseli kakršnekoli hrane zanje. Sploh ni treba, da je res visoko kvalitetna, lahko je tudi iz nakupovalnih centrov, samo, da imajo kaj za strest v prazne mačje sklede  sram.

Veseli bomo vsake pomoči, preko ZS lahko kontaktirate mene ali direktno  info@dzzpomurja.si (hrana za prostoživečke).

Hvala  objem
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #935 : sobota, 04.01.2014 : 21:50:57 »

Čarka, pridi k nam v Dogmanio po zlicitirano (že zdavnaj) tablo in ti damo še 20kg hrane za mucice zraven!  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #936 : nedelja, 05.01.2014 : 01:38:01 »

Hvala, Čarka.  Kiss Jaz nisem do neta prišla do zdaj.  sram

V sredo grem popoldne v Ljubljano in zvečer nazaj v Prekmurje in lahko kaj za Pomurčke peljem sabo nazaj, če se bo nabralo.  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #937 : nedelja, 05.01.2014 : 10:07:53 »

Čarka, pridi k nam v Dogmanio po zlicitirano (že zdavnaj) tablo in ti damo še 20kg hrane za mucice zraven!  Smiley


Sem vmes že bila pri vas  Wink, pa seveda pozabila na tablo  huh.
Se pa vsekakor oglasim, najverjetneje v torek, da skombiniramo s ponujenim prevozom.

Hvalaaaaa  ljubezen objem


V sredo grem popoldne v Ljubljano in zvečer nazaj v Prekmurje in lahko kaj za Pomurčke peljem sabo nazaj, če se bo nabralo.  Smiley

Te držim za besedo pa čakam s kofetom ali čem drugim, zlata si  Kiss Kiss
Upam, da razen psov ne boš imela veliko prtljage  Wink, ker je še en boks pri meni (pripeljalo ga je Sonce rumeno  Kiss), ki že tudi čaka na prevoz.

Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #938 : nedelja, 05.01.2014 : 11:22:00 »

Joj, skrajni čas, da še jaz prinesem tisto vrečo robe. sram Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #939 : nedelja, 05.01.2014 : 21:16:47 »

Te držim za besedo pa čakam s kofetom ali čem drugim, zlata si  Kiss Kiss
Upam, da razen psov ne boš imela veliko prtljage  Wink, ker je še en boks pri meni (pripeljalo ga je Sonce rumeno  Kiss), ki že tudi čaka na prevoz.
Zmenjeno, te se slišiva in zmeniva. Bom dala vso nepotrebno kramo iz avta.  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #940 : sreda, 08.01.2014 : 00:18:30 »

Danes sem v Dogmaniji dvignila veliiiiko vrečo hrane za pomurske mačke-muce-mucice  Cheesy bravo

Hvala  Kiss objem


Je pa tudi Repek sporočil, da pripravlja po-novoletno presenečenje  objem, tako bodo mačji želodčki polni tudi, ko stisne hujši mraz veselje
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #941 : petek, 10.01.2014 : 00:29:23 »

Včerajšnja pošiljka iz Prestolnice predana terenki Treziki, ki je je bila zelo vesela. Smiley

Verjetno se bom na pot v Ljubljano in nazaj v Mursko Soboto spet odpravila 15. 1., sporočite, če bo kje kaj za prevzet.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #942 : petek, 10.01.2014 : 11:42:41 »

Če bo kdo hodil kaj v MB, lahko tudi jaz prispevam nekaj hrane.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #943 : petek, 10.01.2014 : 15:54:24 »

Je pa tudi Repek sporočil, da pripravlja po-novoletno presenečenje  objem, tako bodo mačji želodčki polni tudi, ko stisne hujši mraz veselje

Tako je, na naslednjega prevoznika že čakajo trije večji žakeljčki. Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #944 : petek, 10.01.2014 : 19:30:02 »


Verjetno se bom na pot v Ljubljano in nazaj v Mursko Soboto spet odpravila 15. 1., sporočite, če bo kje kaj za prevzet.

Tako je, na naslednjega prevoznika že čakajo trije večji žakeljčki. Kiss

Žakeljčki, žaklji, žakljuriline bodo od jutri naprej v varstvu pri nas  Wink. No Jinx, če ti bo tudi tokrat zneslo, se toplo priporočam  Kiss. Le slišiva se kak dan prej, ker bom ravno 15. od trde teme do trde teme v službi  trmoglavka
Logiran
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines