mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 09.05.2024 : 07:36:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 58745 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #120 : ponedeljek, 20.10.2008 : 22:01:18 »

Glu ima lepe, čvrste klobasice (kam je ta debata šla Tongue), se mi zdi da se drsa po kakanju ne glede na to al je dalj časa čvrsto al pa je vmes včasih malce mehkejše (če kakšen nov priboljšek dobi, kaj sune Zlatkotu, ji naš oči preveč naseda...).
A pol mislite da je možno da ma kej tukej zraven opravit dejstvo, da je nezmožna higiene v tem predelu? Ženske dele si lahko umije, če proba tazadnjo se pa prekucne Grin
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #121 : ponedeljek, 20.10.2008 : 22:08:36 »

Pa saj tazadnjo si psi ne. Očistijo si genitalije, anusa pa ne, ga niti ne dosežejo. Bolj verjetno je, da jo kaj pri riti moti, srbi, in da zato rine tja z gobčkom in zato se tudi po riti drsa. Ste zajedalce res odpravili? Mogoče boste morali redno čistit analke.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #122 : ponedeljek, 20.10.2008 : 22:14:47 »

Se ful ne spoznam na te zadeve, ampak naš prejšnji kuža (angleški pointer) se je včasih umival spodaj, še prav smešno je bilo ker je z jezikom skoraj okrog repa lahko prišel Smiley Zajedalce redno odpravljamo. Se pa proba polizat dol res enkrat na nekaj mesecev (vsaj jaz tolikokrat opazim), ni neko stalno siljenje, to bi opazila in jo peljala na pregled. Podrsa se pa po vsakem kakanju.
Mislim, meni res ne zgleda nervozna/bolana/kaj v tem smislu, je veterinarka rekla da je lahko tud slabše, če se jih hodi praznit od znotraj, ker ni naravno da se jim po riti šari in se lahko kaj zanese noter in se vname (zdaj nima nič vneto).
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #123 : ponedeljek, 20.10.2008 : 22:24:05 »

Aja se po riti drsa samo, če se ji kakec prime na dlako. To jo tako moti, da moramo takoj domov. Sicer ji pa rito redno umivam, ker skoraj vedno kaj na dlaki ostane in ji umivanje zelo paše. Miško je tudi precej posran, ker ne more rite dvigniti med kakanjem, pa potem na drekcu sedi. Ko pridemo domov, takoj v banjo pa rito in noge umijemo. Ne vem pa, če to dolgoročno ne bo škodilo koži (sluznici), čeprav uporabljam otroški šampon. O analnih vrečkah pa nič ne vem, ker noben od psov, ki sem jih kdaj poznala ni imel s tem težav. So jih pa Aji prvič pri frizerju sčistili in so rekli, da ni imela polnih. Nekateri frizerji to delajo kot del celotnega tretmaja, drugi sploh ne.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #124 : torek, 21.10.2008 : 09:54:08 »

VSE NAJBOLJŠE, GLU! Cheesy Cheesy Cheesy

- Glede vrečk kar malo počakaj, da boš videla, kako hitro se bodo spet napolnile. Ena varianta je čiščenje z iztisnjenjem, lahko se pa te vrečke tudi izperejo (na veterini, jasno). Če je zelo kronično, se jih baje da tudi operirati.  Ampak če boste  praznili dvakrat na leto, je jaz ne bi matrala z narkozo. Vsakič, ko boš kaj pri veterinarju, naj pač malo pogledajo.
Domačega čiščenja pa ne priporočam preveč - vsaj jaz ne bi bila nikoli sigurna, če sem naredila prav. Pa še zato, ker je treba res na stežaj odpreti okno...  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #125 : torek, 04.11.2008 : 00:30:16 »

Pozdravljeni spet Smiley
Se vam malo javljam, vsa zmatrana, ker so me cel vikend pa še danes vlačil okrog, večinoma v klanec, ker je bil baje tooooook lep vreme. Zdej sem pa čist zmatrana in komi čakam da grem eno ta nočno odsmrčat.
Čez praznike je blo fino, spet sem skorej dost jedla (ker ponavad premal dobim in sem itak zmeri TOOOOK sestradana). Sem pa mogla bit v soboto dve uri sama doma pri starih starših od šefice ker so šli na en grob. Si morte mislt, jaz prvič sama nekje?! Ampak sem bila suuuuper pridna in sem vse pustila tako, kot je treba  Cool

Sem bila pa že prejšnji teden s šeflo na enem pikniku. So bli še eni študenti iz njenga faksa pa neki profesorjev. In sem lepo sedela z njo na klopi za mizo nasprot dveh profesorjev enga težkega zaresnega predmeta in smo prou fajn učeno debatiral Cool Samo kaj ko sta jedla samo eno pečeno zelenjavo, tko da sem pol samo sir uspela nafehtat. Je bla pa šefla ornk huda k se je en zraven nje na klop basal in sem se pognala proti njemu. Dobr da ma ona tolk velko rit da mi ni ratal okrog je rekla. Je bla huda pol sram Ampak kaj, tistga sira je blo že tko mal, kva se bo še en zraven basu  Angry

No u glavnem, mi se mamo fino in se mamo neizmerno radi, zdej grem pa res odsmrčat ene tri.
Lahko noč vam želim!
Glu
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #126 : torek, 04.11.2008 : 08:33:17 »

Glujka faconka, upam da si se dobr naspala Grin Cheesy Grin
Sirčke pa kar čuvaj, sej je treba bit pozorn da jih kdo ne ukrade... Sej si jih itak čuvala za šeflo anede??? Roll Eyes Tongue Cool
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #127 : torek, 04.11.2008 : 12:11:50 »

Če sem iskrena, za obe Tongue Ampak mi ne pusti da čuvam Undecided To je bilo prvič po dolgem času da sem probala skočit v nekoga, sem mogla probat če zdej pa že smem. Pa očitno še ne Undecided
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #128 : torek, 04.11.2008 : 20:42:45 »

Joj, Glujči, te čist razumem, mene so tud ta vikend u hrib vlekel- je blo tko lepo zuni  Tongue-...hvala bogu, da bo kmal zima, pa hitr noč, tko da je manj šans za rekreacijo zunaj... Ker od rekreacije mam najrajš streching na kavču....,sprosti me pa itak najbolj taka doooolga meditacija....sem bolj duhovne sorte    Roll Eyes  Wink ....Ti tud, nede  Grin ?

No, uživi, frendica Mara 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #129 : torek, 04.11.2008 : 20:51:29 »

O, Glu in njena rita  Grin. Smo jo pregledali takrat, pa nismo nič nenavadnega našli  Tongue. Jaz sem celo prepričana, da je to njena finta, obred... ali kako bi se temu reklo... da si pač rito obriše. Če ni težav, če je ne živcira, je ne vozi na praznjenje vrečk in ne posvečaj posebne pozornosti temu.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #130 : torek, 04.11.2008 : 21:47:13 »

Fino Smiley Ne, je sploh ne moti, če je mokro zuni pa itak čaka da prideva noter da opravi na tepihu v veži, da je mehko za njeno rito Grin Ja, je pač posebna tale naša Glujči in prav tako jo imamo radi Smiley

Mara, meditiranje pa streching sta pa itak njeni specialiteti Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #131 : torek, 18.11.2008 : 15:35:03 »

No, poglejte kako mogočen kuža sem Smiley


Manekenska postava (ni fer, ker sem ležala in se valda razleze malo. Kr poglejte slikce kjer na hrbtu ležim - je trebuh čist vdrt Wink)


Ne vem zakaj se šefla zmer smeji, ko vidi tole sliko Huh


Lp!
Vaša Glujči
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #132 : torek, 18.11.2008 : 15:36:58 »

Ohohoho Glujči, ti si pa res prava knedlica Kiss. Slikice so pa Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #133 : torek, 18.11.2008 : 16:09:29 »

Iiiii kakšen buši Glu Cheesy Tebi se pa res gode no Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #134 : torek, 18.11.2008 : 16:25:38 »

Trebušček pa ima  Cheesy Glu  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines