mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 10.05.2024 : 05:34:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Jakob, Neli in Migi
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jakob, Neli in Migi  (Prebrano 21313 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #30 : četrtek, 11.06.2009 : 21:12:49 »

Jaz bi tudi imela take okraske na sedežni Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #31 : četrtek, 18.06.2009 : 10:20:52 »

Res so čudoviti, prav vsi trije  Kiss Kiss Kiss Urša, ti pa super skrbiš za njih  Smiley
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #32 : petek, 19.06.2009 : 00:46:49 »

Branka, hvala. Tudi meni se zdijo krasni.
Nam je bilo zadnje cajte takooo vroče, da smo se razklobasili po kavču in komaj preživeli.


Migijeve učke so super v primerjavi s prejšnjim stanjem, ta kremica je res čudežna. Tako sem vesela, da mi r*t ploska.
Vsak večer imamo konjenico pri bajti, ko dirjamo sem in tja, Jakob pa ravno zdajle izkazuje ljubezen svoji lubici.  Roll Eyes Roll Eyes (Ja, prepozno smo ga objajčili.) Teh slik vam raje ne bom pokazala Wink
V glavnem, lepo nam je. Smiley
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #33 : petek, 19.06.2009 : 06:57:42 »

Res so luštni.

Jaz ti pa zavidam kako se lepo razumejo. Moji dve pa se bolj postrani gledata, čeprav ju imam zdaj skupaj že pol leta.
Brez nadzora ni variante, da sta sami.

Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #34 : petek, 19.06.2009 : 15:22:14 »

Mišelinka, ja, res imamo srečo. No, Jakob verjetno ni takega mnenja Smiley on bi po mojem raje bil še naprej edinček. Kaj pa delata tvoji, a se tepeta? Si poskusila s Feliwayjem?
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #35 : petek, 19.06.2009 : 16:40:20 »

Ja, prepozno smo ga objajčili.
Da te malo potolažim. Moj psihič je bil čisto pravočasno objajčen, pa ima kjub temu "ljubezenske" izpade Roll Eyes Lips Sealed. Nad mačkami, mački Huh, zadnjič nad mačjim ležiščem Undecided, enkrat je imel neke hude ideje celo okoli pesjanke Shocked Lips Sealed...
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #36 : petek, 19.06.2009 : 16:46:48 »

No, naš Jakob ima rad samo svojo rumeno plišasto lubico in nikogar/ničesar drugega. Najpogosteje pokaže, kako jo ima rad, kadar dobimo obiske. Prinese jo v gobčku in najprej en paritveni ples odpleše, potem jo naskoči, zraven pa predirljivo tuli. Da nam slučajno ne bi zmanjkalo teme za pogovor Wink Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #37 : petek, 19.06.2009 : 16:51:09 »

No, naš Jakob ima rad samo svojo rumeno plišasto lubico in nikogar/ničesar drugega. Najpogosteje pokaže, kako jo ima rad, kadar dobimo obiske. Prinese jo v gobčku in najprej en paritveni ples odpleše, potem jo naskoči, zraven pa predirljivo tuli. Da nam slučajno ne bi zmanjkalo teme za pogovor Wink Grin

 Grin
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #38 : petek, 19.06.2009 : 17:49:22 »

Mišelinka, ja, res imamo srečo. No, Jakob verjetno ni takega mnenja Smiley on bi po mojem raje bil še naprej edinček. Kaj pa delata tvoji, a se tepeta? Si poskusila s Feliwayjem?

Ne, s Feliwayem nisem poskusila.

Ajša je pač še mali divjak, neustrašen lev in jo takoj začne grist. Ni važno kam prileti, noga, vrat, rep...
Vivi je pa zelo plašna muca, ki se vsega boji, tudi fleša od fotoaparata. Se ji pozna, da je bila toliko časa zunanja muca (ca 7-8 let). Ko sem jo prinesla domov, je bila kakšen mesec v karanteni v drugi sobi, ker je bila precej prehlajena.
Ko se je pozdravila, sem pričela z združevanjem ampak je Ajša preživahna. Se Vivi boji tega njenega divjanja in ravsanja in se ne zna postaviti zase.

Zdaj pa malo kombiniram. Če ni nikogar doma sta vsaka v svojem prostoru, čez dan smo pa skupaj, dokler Vivi ne pokaže, da bi rada mir.
No, ponoči pa Ajša kavč greje, Vivi pa moje noge na postelji.

Saj drugače se imata zelo radi, se pogrešata in razveselita ena druge, samo naš divjaček se mora še malo umiriti.

Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #39 : petek, 19.06.2009 : 18:51:02 »

Aha, ja, verjetno gre res bolj za razliko v letih. Saj naš Jakob tudi benti nad mulcema, ko se podita in mlatita. Ko se bo Ajša malo umirila (btw, ful lepo ime!), se bosta gotovo bolje razumeli.
Ker doma delam, sem večino časa doma in zato jih nikoli ne ločujem (edino če se orng stepejo, jih dam za 10 min na timeout), ampak ko bova šla na dopust, bom Jakoba preselila k mami, tamala dva bosta pa skupaj ostala tu. Za vsak slučaj. Tale dopust me kar malo skrbi, če sem iskrena...
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #40 : petek, 19.06.2009 : 19:14:39 »

Mene tudi skrbi dopust.  Če sem čisto odkrita, bi ga najrajši kar doma preživela.

Ja, gre za razliko v letih in dejstvo, da je Vivi doživela preveč v zunanjem svetu (med drugim tudi poškodbo na čeljusti, jo je očitno nekdo brcnil).

Ime za Ajšo je pa izbrala moja sestra in se mi zdi, da ji drugo sploh ne bi pasalo.

Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #41 : petek, 19.06.2009 : 20:08:36 »

Eh, paničarit ne smemo. Nekako bodo že preživeli tisti teden. Mi pa tudi Smiley

Danes je spet vroče kot strela.
Naša klobasa št. 1:



Klobasa št. 2:

Zakaj ne vžgeš klime, porkaduš.



Jakobu se pa še pozirat ne da.
 Smiley
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #42 : petek, 19.06.2009 : 21:51:15 »

Seveda, bomo preživeli, sej mormo tut mačkonom privoščit, da se malo odpočijejo od tečnih šefic in šefov  Tongue.

Luštne klobase, moja Ajša je pa bolj hlebček, Vivi pa je zdaj po bolezni malo teže zgubila.
Kakšno slikico pa jutri.


Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #43 : petek, 19.06.2009 : 22:01:31 »

Smiley Komaj čakam. Lepo se imejte.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #44 : petek, 19.06.2009 : 22:11:51 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Jakob, Neli in Migi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines