mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 18:41:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271487 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #285 : nedelja, 09.09.2012 : 21:10:31 »

Moja mami pa vedno pravi, da je naredila napako v mojem otroštvu, ker smo živeli preblizu živalskega vrta in imeli še to srečo, da smo poznali enega od oskbnikov takrat in smo kar naprej viseli tam. Da imam zato tako rada živali. Pa to sploh ni res. Z ljubeznijo do živali se rodiš, sploh če nisi iz živalske familije, je to še veliko bolj izrazito. Ker jaz do devetega leta namreč nisem imela nobene živali, niti nisem živela prej z njo, težila sem pa kar naprej da jih hočem imet Roll Eyes.
Sam res, s tem se rodiš..jaz nisem imela nikoli živali, živeli smo v bloku, brez sorodnikov na kmetiji...in sem skoz težila, da hočem imet psa, mačko..no, dovolili so mi, na koncu, imeti hrčke Smiley Pa še ene štorije se spomnem, sva se s kolegico, še kot osnovnošolke, vozile s kolesom in ona je stala pri vsaki mamici z vožičkom in otročičkom, jaz pa pri vsakem psu  Roll Eyes

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #286 : nedelja, 09.09.2012 : 21:28:42 »

Jp, jaz sem tudi vedno padala na živali - od malega sem vse živo naokoli vlačila, moj brat pa ne - ga ni zanimalo sploh. Pa sva bila oba enako vzgajana in iz istega ¨gnezda˝. Eni imamo, eni pač ne Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #287 : nedelja, 09.09.2012 : 21:34:12 »

Jaz sem odraščala z živalmi, čeprav v bloku - imeli smo ribice, želve, kanarčke, papige, grdelina, mačke, hrčke... S bratom sva tudi vlekla domov vse živo. On je imel celo deževnike, naselil jih je v zaboj za rože od sosede, v katerem je rasla limona (imeli smo skupno teraso) in jih je vsak dan sortiral Še žabo je mama nekako pretrpela, ko sem pa prinesla belouško, je naredila kraval in vpila "Ali ona ali jaz". Pol ji ni bilo všeč, ko smo se vsi trije strinjali, da (mama) lahko komot gre, kača naj kar ostane
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #288 : nedelja, 09.09.2012 : 22:13:14 »

Jao Ja, belouška bi bolj težko kosilo skuhala pa opaičila za šolo pisala

Tudi jaz sem bila tak manijak, sem vlačila v blok male žabice pa hrošče, slepce, čričke pa svašta. Niso mi dovolili imeti psa ali mačke. Sem se pri osmih letih zacopala v prekrasnega "lesija" od malo starejše punce iz soseščine, ona pa je pred novim letom s prijateljico in psom hodila okoli prodajat Unicefove čestitke. In čeprav je moja mati enkrat kupila komplet, sem ju vabila znova in znova v  naše stanovanje (valjda samo zaradi psa), dokler ni mama totalno popenila Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #289 : nedelja, 09.09.2012 : 22:35:36 »

... je naredila kraval in vpila "Ali ona ali jaz". Pol ji ni bilo všeč, ko smo se vsi trije strinjali, da (mama) lahko komot gre, kača naj kar ostane

Ja, ja, sama sem pa bila že toliko pametne mama, da v nobeni situaciji (žvale itak niso bile nikoli problem) nisem izrekla tega nerodnega stavka  Grin  Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #290 : nedelja, 09.09.2012 : 22:38:57 »

Uf, mi smo pa vedno imeli mačke, vsaj tri naenkrat. Hrano so mati kupovali pri mesarju (svinjska ledvica in kurje eeee, neki kurjega, mogoče jetrca?).

Se spomnim je prišla domov in je postavila cekar na stol. Pa se not nekaj premika.  Roll Eyes Noter je bil čisto majhen črn mucek. Srečala ga je na poti domov, zapuščenega na cesti, in sta se zmenila in je šel z njo. Natočila je vodo (v kuhinjsko korito, prosim lepo), dala prašek (pa ne vem, če ne kar cet ali pa šampon za ljudi) in ga skopala. Bil je shiran, umazan, tako revše malo.
Ko je bil čist in nahranjen, je bil krasen črn mačkonček.
Ta je vedno prinesel na prag pokazat, kaj je ujel - češ, lej, tole je zate Smiley . Po možnosti ogromnega goloba, jao   Angry

Pa ni enkrat tega naredila, ja, je bila mal čudna, tudi ona  Grin

(I got it from my Momma!  Roll Eyes)
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #291 : ponedeljek, 10.09.2012 : 08:46:02 »

Hehe, ko ste ravno pri zabavnih zgodbicah iz otroštva, sem se tudi sama spomnila ene....ko sem bila še čisto majhna sem zbirala/nabirala polžke. In tako sem jih nekega dne nabrala za en jogurtov lonček in jih odložila v kuhinji. Sedaj si pa zamislite faco mojega očeta, kako je zjutraj debelo pogledal, ko se mu je službena (temno modra Cheesy) uniforma, ki je bila lepo povešena čez stol,  vsa lepo svetlikala... Evildobro, da me ni zadavil Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #292 : ponedeljek, 10.09.2012 : 09:00:01 »

Hehe, jst sem pa enkrat v enem petem razredu šla na en večdnevni izlet voden nagradni na Kosovo (jasno, v časih juge). Ko smo bili nastanjeni tam v enem hotelu bogu za nogu pod visokimi hribi, sem hodila na sprehode (sama! Shocked Roll Eyes) Pa sem ta pri eni kmetiji zagledala pasje mladičke - kao šarplanince. En, dva, tri sem se zmenila, da jst enega psa vzamem, pol bodo pa starši po pošti plačali, ko pridem domov. (In tudi so plačali.  Smiley) Psa smo spakirali v škatlo, dobila sem steklenico mleka in se prešvercala z njim na bus. Peljali smo se najverjetneje do Beograda, potem pa na vlak do Slovenije. Kuža je bil celo pot (ki ni bila ravno kratka) čisto priden, pretežno je spal, ne spomnim se, da bi lulal in kakal. Huh Je pa potem, ko so ostali iz skupine odkrili, kaj imam sabo, sodelovala pri transportu cela skupinica. Tako, sem prispela domov s psom enkrat dopoldan - živeli smo v bloku. Tekla sem do sosede, ki je imal telefon in poklicala mami, da imam presenečenje. Itak ji je bilo jasno, da sem privlekla psa, ki sem ga omenjala po telefonu, domov - verjetno je upala, da mi ne bo uspelo na tako pot spravit še psa. In tukaj lahko rečem, da velja tista:"...kaj pa otrok ve, naredi in gre...."  Grin Grin
Potem je ta pesjan, jasno naredil rastur stanovanja, ker ga enostavno nismo znali urihtat. Pa smo ga dali prijateljem, ki so imeli hišo in so se še ukvarjali z njim. Vendar je bil to skoraj verjetno mešanec z volkom, saj je bil res strašen čuvaj in zelo zelo hud. Na žalost ga je povozil avto... Ampak, to je bil moj prvi pes, sicer kratek čas, ampak, je bil čisto moj. Še sama sem si ga zrihtala - brez računa krčmarja seveda... Sad Lips Sealed Kaj so si mislili starši, ne bom niti pomislila...  Lips Sealed
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #293 : ponedeljek, 10.09.2012 : 09:00:58 »

Hja, jaz tud ne vem, kje so mene našli.... morda me je pa res štorklja prinesla Roll Eyes, saj so vsi moji čisto ne-živalski. Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #294 : ponedeljek, 10.09.2012 : 09:43:14 »

Meni pa kar hvaležno priznavajo, da sem jih (pre)vzgojila. Hvala, trma. ljubezen
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #295 : ponedeljek, 10.09.2012 : 09:43:51 »

Hja, jaz tud ne vem, kje so mene našli.... morda me je pa res štorklja prinesla Roll Eyes, saj so vsi moji čisto ne-živalski. Tongue

Poštar Evil

Pri nas imamo pa zelo ločeno familjo. Al so ne-živalski in jim je samoumevno, da se žival brca, al pa so precej pošlihtani lastniki živali. Vsekakor imamo na družinkih srečanjih dva tabora. Eni govorimo o živalih, drugi pa o mašinah.

Se pa iz rane mladosti spomnim, da je en maček hodil spat v mojo posteljo. Po hiši je rasla trta, tako da je lahko zlezel do moje sobe. Ker smo imeli takrat okna z 4 krili, upam, da veste kakšna so to, smo jih začeli zapirati tako, da so se krila nepravilno križala. Tako se je prostor zračil, muc pa ni mogel not. Od takrat naprej smo okna zapirali "po mačje". Ta beseda se je obdržala do lani, ko so zamenjali okna.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #296 : ponedeljek, 10.09.2012 : 09:54:20 »

he he, ob teh zgodbicah sem se spomnila še enega dogodka, ki bi ga poleg "pozdrava poletju", pa "Louskega Siminarja", pa "pozdrava jeseni in šoli" lahko imeli - "ob tabornem ognju", ko bi pekli krompir in si govorili zgodbice iz rane in malo manj rane mladosti. Grin. Nadebudna mladina bi nas pa poslušala z odprtimi usti, hi hi...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #297 : ponedeljek, 10.09.2012 : 10:00:08 »

 Afro Pri AniJ bi bil idealen plac za to Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #298 : ponedeljek, 10.09.2012 : 11:17:56 »

Ja, bi pol imeli lahko kar vikend ob tabornem ognju. Saj za par urc se ne splača tako daleč vozit Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #299 : ponedeljek, 10.09.2012 : 12:07:55 »

Super ideja! Pri Ani J. je veliko prostora v kampu, sredi kampa pa je pod okroglo streho tapravo ognjišče, okrog njega pa klopce za vsaj 80 ljudi! Smiley Pa viseče mreže so napete med trami, ki podpirajo streho.
Pa ob osmih zjutraj pripelje kombi - trgovinica frišen kruh, razne štrudeljčke in brioše, mleko in ... pivo (za after party Tongue ).
Pa krave imajo in še kup drugih živali, taman za Mačjine punce Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines