mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 06.05.2024 : 12:29:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica  (Prebrano 22943 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #45 : torek, 26.08.2008 : 10:49:42 »

Grin
No,zgodba z Gigo je pa kar zakomplicirala hehe Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #46 : torek, 26.08.2008 : 11:40:07 »

ja no.... sej drugač kr gre Roll Eyes- sem jih že vse sorte strenirala, me vozjo vn tud k je lepo, pa toplo, pa usnje na kavču mi super sede, pa spim tud ne sama  Cool
a ti reva boga pa že ob petih  Shocked Shocked Shocked?
sam ni mi jasn, kaj delajo tm za mizo, k tko diši  Sad Sad.
sm tud že gor skočila  Grin, pa sm bla zgleda že prepozna - ni blo nč gor - zdej pa stole porinejo k mizi, pa ne morem več gor po njih splezat  Angry
sej včasih mi dajo kej u mojo skledo, ampak je tolk mal, da sploh ne morm dobit čist tapravga okusa  Huh
ampak tuki se pa ne dajo - sm že velik for probala, pa noče noben stegnt roke pod mizo, pa mi česa vržt - tud na skrivaj ne  Cry Cry Cry
more še šef prnest uno zadevao za slike dol pobirat iz fotoaparata, pol se bomo pa mal igral - me prov zanima, a ji bo ratal al ne - saj prov tumpasta ni, sam mal ji cajta zmanka, da bi se s tem špilala
lepo se mejte še naprej pa en lep pozdravček - Missy  Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #47 : torek, 26.08.2008 : 11:42:16 »

Grin
No,zgodba z Gigo je pa kar zakomplicirala hehe Grin

Kdo je pa Giga?? Te pa ne poznam, al pa, pa sploh ne vem da jo  Huh
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #48 : sreda, 27.08.2008 : 12:01:31 »

Missy - naj te potolažim- meni je tudi ob pol devetih prezgodaj za vstajanje Wink
Shyko Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #49 : sreda, 27.08.2008 : 12:08:35 »

... taki lenuščki so mi najbolj všeč - so pač moj tip  Grin Grin Grin

 Kiss Kiss Kiss nazaj Shyko
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #50 : četrtek, 28.08.2008 : 09:16:19 »

Ej včeraj zvečer me je pa skoraj kap  Shocked - ob pol enajstih zvečer (tema kot v rogu), smo v zgornje stanovanje nosili ene stvari (še dobr da kakšn sosed ni poklicu policije, kao da vlamljamo) in vrata na dvorišče so bila seveda odprta, pa še tista v spodnje stanovanje tudi - in kar naenkrat meni kapne, da Missy ni nikjer  Shocked Shocked.
PANIKA!!! Že vidim Smetko, ki mi šraufa vrat  Huh, da sem zgubila malo kužico.
No, predvsem sem se seveda ustrašla za Missy, da se ji ne bi kej zgodil, ker nisem bila zihr, da bi našla pot domov v tisti temi  Sad.
Pa grem po obeh stanovanjih in jo kličem, pa nje nikjer Cry. Grem ven, pa jo kličem, pa tudi tam je ni bilo  Cry- videlo se itak ni nič, pa še Missy je majhna in črna, tko da ni šans, da jo najdeš.
Pritisk mi že nabije na 400, panike me grabi, pa grem vseeno še en giro
po obeh stanovanjih in jo kličem, nje pa še vedno nikjer Cry. Skoraj z dretjem zbudim otroke in sosede  Tongue, pol pa le zaslišim eno milo jokcanje  Cheesy.
No, med tisto selitvijo sem jo po nesreči zaprla v en kabinet in revica je bila kr not zaprta, pa sploh ni muksnila  Kiss Kiss
Nauk zgodbe - Missy ni več strah, če je sama  Kiss Kiss Kiss
No, pa tud to, da je treba pregledat sobo, preden zapreš vrata  Grin Grin Grin


Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #51 : četrtek, 28.08.2008 : 10:09:03 »

he, he, samo da se je našla.
Mi smo imeli enkrat podobno zgodbo. Zjutraj mož odpelje otroke v vrtec jaz pa sem želela še psa zrihtat in se potem odpravit na šiht. Jebela, psa pa nikjer, ne v stanovanju, ne na dvorišču. Vrata ograje lepo zaprta. Kličem moža kako so šli ven - a so brezglavo bezljali, a je kaj pazil in pravi, da pes sto posto ni šel ven in da ni šel niti na dvorišče z njimi  Shocked Shocked. kje za hudiča pa je potem?

Ga kličem, žvižgam.... ništa. Pregledam vse prostore, potem sem začela že gledati po omarah, če se je slučajno zavlekel na kakšen kup cunj... ništa. Grem še enrkrat ven, če bi mož psa slučajno spregledal, ga kličem, psa od nikoder.
Iskala sem ga več kot pol ure in klicala kot zmešana.
Nato pa po pol ure slišim en mini bevsk v stanvanju  Grin samo kaj ko nisem vedela od kod prihaja. Iskanje po stanovanju in po omarah se je začelo jovo na novo Grin
po ene parih minutah se je oglasi še enkrat in takrat sem lahko locirala, da se nahaja v otroški sobi. ok, to pa sedaj ne bo problem sem si mislila. Odprem vse omare, predale, psa nikjer.  Shocked Shocked Pa kam za vraga si se udrl, sem si mislila. Ko pa se je še tretjič končno oglasil, sem ugotovila, da so ga otroci po pomoti zaprli za predal z igračami pod posteljo.  Grin Grin Grin

Ta Lojze se med igro otrok umaknil pod posteljo. Ko pa so odhajali, so otroci predal potisnili notri, pri tem pa niso opazili, da je pes zadaj, pes se pa tudi ni nič protivil. Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #52 : četrtek, 28.08.2008 : 10:17:47 »

Sem se tolk režala, k sm brala tole, da mi kar mal solze tečejo Grin Grin Grin
Pa sej ne morš verjet, kolk so čudni  Huh- če jo bi dal zvečer samo spat u eno sobo, bi po mojem tulila kot zmešana, če jo pa po pomoti zapreš pa tud muksne ne Kiss Kiss Kiss
Sam da dogaja, pa Grin da ni dolgcajt  Cheesy
Ampak pod posteljo, pa za predalom - hudoooooooooooooo
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #53 : četrtek, 28.08.2008 : 23:48:06 »

javascript:obig()
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #54 : četrtek, 28.08.2008 : 23:57:38 »

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #55 : petek, 29.08.2008 : 00:01:10 »

Porkaflek, a bo al ne bo sram
Mislm moja pa res ne zna, ni kej.
Še kakšen poskus, pa ji bo mogoče ratal dat kakšno mojo slikco gor.
Zakaj se pa ne vid slikce?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #56 : petek, 29.08.2008 : 00:12:43 »


No pa da vidmo...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #57 : petek, 29.08.2008 : 00:14:21 »

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #58 : petek, 29.08.2008 : 00:16:30 »

JUPIIIIIIIIII - moji je končn ratal - sori za vso tisto solato prej sram
Zdej me pa vidte -  na svoji travci sm, pa fino se mam - pa tale plastična žlica je tanartabolš igrača Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #59 : petek, 29.08.2008 : 00:22:57 »


Pouštr je zakon  Cheesy


Še mal cukrčka  Smiley


 Cool

Več pa tuki http://www.moj-album.com/uredi/mi4-kocka/13162442/
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines