mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 19:16:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek  (Prebrano 84411 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #60 : četrtek, 13.12.2012 : 06:08:05 »

 Cheesy  Afro
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #61 : četrtek, 13.12.2012 : 17:18:19 »

Prava modna revija  Kiss ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #62 : sobota, 29.12.2012 : 20:20:33 »

Ko zdravje odpove, nastopi vlečna služba.  Grin



Ko se najde svinjarija, odpove tudi vlečna služba.  huh



Zelo sem vesela, ker Zarja ni panična zaradi petard.  super Sicer še nobena ni udarila blizu nas, zato pa vse ostale pri nas toliko bolj odmevajo (med bloki in grajskim gričem). Največ kar naredi je, da dvigne glavo oz. pogleda kaj je bilo in gre še isto sekundo naprej.

Pride pa še najhujše- ognjemet z gradu je pri nas kot svetovna vojna.  jezen Ampak za zdaj ne vidim razloga za skrb.  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #63 : sobota, 29.12.2012 : 20:28:57 »

Šit je v tem, da strah pred petardami prihaja z leti oz. se stopnjuje. Pri dveh mojih je bilo tako: do  razumne meje pokanja sta bila totalno brezbrižna, ko sta z leti dobila vsak preveliko dozo (pred enega je padla petarda nekaj cm od glave, pri drugem nam je množica pijanih dedcev nekega silvestra 5 ur neprekinjeno metala peterde pred okno in balkon), je bilo konec za zmeraj. Totalna histerija. Dita je še popolnoma brezbrižna, radovedna, šiba gledat, kaj je počilo. Se bojim, da bo po nekaj letih in eni sami overdose ista. Čeprav je letos v Trnovem tak blažen mir, kot ga v 30 letih še ni bilo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #64 : sobota, 29.12.2012 : 20:38:14 »

Pri nas pa je z Mico iz leta v leto bolje. Sicer ne mara v času pokanja zvečer ven (itak), ampak tiste brezglave panike in letanja po stanovanju tudi ob močno oddaljenih pokih pa letos sploh (še) ni zaznati Cheesy
Lila pa - do včeraj sem trdila, da je praktično neobčutljiva na poke, včeraj se je pa na nekaj čisto povprečnih pokov tresla kot šiba na vodi, danes pa je spet bolje - bomo videli, kaj bo prineslo Silvestrovo...

Upam, da tudi Zarji uspe brez panike preživeti kanonado Kiss Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #65 : sobota, 29.12.2012 : 20:40:09 »

Uf ja, na ta vidik nisem pomislila, razen seveda kakšne res travmatične izkušnje.

Pri nas bi se ta prevelika doza lahko dobila z novoletnim ognjemetom (smo res čisto pod njem, pa še grozno odmeva). Undecided Do sedaj je Binki imel 2 in vsakič ga je v bistvu prespal. Mogoče se je drugič samo zbudil, ker sva bila prej čisto v tišini (spat sva šla ob 22h. Tongue ).
Tudi naš prejšnji pes je 16 let enakomerno lajal na ognjemet. Grin
Mogoče pa bomo letos vseeno na bolj mirnem kraju, če bo vse po sreči. Smiley

Zanimivo kako se to lahko spreminja, pa se res trudimo, da jih obvarujemo. Undecided
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #66 : sobota, 29.12.2012 : 20:42:34 »

Če boste doma, ju za tiste pol ure umakni obvezno v kopalnico, če nima oken in zunanjih sten. Oz. v prostor najbolj v notranjosti stanovanja. Jaz to prakticiram redno, smo le slab km od Gradu.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #67 : sobota, 29.12.2012 : 22:11:45 »

Pol jih pa panika, ker se morajo s tabo na skretu stiskat, pa maš  Tongue Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #68 : nedelja, 30.12.2012 : 10:08:53 »

Pol jih pa panika, ker se morajo s tabo na skretu stiskat, pa maš  Tongue Wink

 Grin Saj to, kopalnica je mučilnica, kjer se perejo riti in tace!  Vanjo se NE vstopa prostovoljno.

Po dosedanjih izkušnjah najbolj deluje kavčanje, televizija na glas, pa da so vse ovce doma. Če pa slučajno še ne bomo zaspani, pa igračanje in tudi smrdljive uhlje imam na zalogi.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #69 : petek, 04.01.2013 : 10:01:35 »

Zarja, žlahto maš Shocked Cool Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #70 : petek, 04.01.2013 : 10:06:42 »

Jaaaa, a veš, da sem hotela že v njegovi temi komentirat, da sta brother and sister from another mother, ampak sem pozabila.  Cheesy ljubezen
Bi bilo zanimivo ta dva videti skupaj. Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #71 : torek, 08.01.2013 : 19:12:42 »

Danes je nekdo tako norel, da mu je takole postrani jeziček ven štrlel.  Tongue Grin





Bila je zlata punčka, ki je dobila pikico pri veterinarju in bila čisto pridna!  Kiss Povedala mu je še, da je lepa, zdrava in debela velika punca (9,8 kg Lips Sealed ampak z vrvico vred Tongue ). Edino nek prhljaj sva fasale, bomo zdaj dodajali zvarke + zamenjali brikete. Undecided

Po vaših priporočilih sem kupila tudi gumijasto krtačo in iz nje grejo enormne količine dlake.  Shocked Zdaj se vsak dan češeva oz. bolj masirava.  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #72 : torek, 08.01.2013 : 20:03:53 »

Ko sem kolegici pokazala Yogijevo sesrico, je takoj rekla, iiiiiiii, jazbečarka luštna  Shocked

Ampak, zdaj mi je Yogijeva doooolžiiiiiinaaaaaa  malo bolj jasna  Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #73 : petek, 18.01.2013 : 19:26:00 »

Ko sem kolegici pokazala Yogijevo sesrico, je takoj rekla, iiiiiiii, jazbečarka luštna  Shocked

 Afro Jaz sem pred kratkim odkrila njeno podvrsto (nadvrsta je seveda Ciganček  Tongue ). Sto procentno je JazbeHrt.
Za tiste nepodučene, je to včasih bila mešanica hrta in jazbečarja, sedaj pa bo kmalu priznana pasma. Cool

Zdaj se že 2 dni sprehajava samostojno, ker ima Bine bolniško. On se s tem sicer ne strinja in pravi, da je "čist uredu". Roll Eyes In potem moraš to zgroženo faco pustiti pred vrati. Sad Hvala bogu ima on nalogo - čuvanje mami.

V glavnem, Zarja me je zelo presenetila kako je skulirana tudi, če je sama. Ni je zmotil noben Neprijatelj, tudi taki drveči na sankah in raznorazni čudaki s kapucami ne. Včeraj je prvih par metrov gledala malo čudno, danes sploh ni več opazila, da sva sami.
Izumili sva nov šport - potapljanje za palčko v snegu. veselje  Igranje z žogicami in drugim je ob prisotnosti Bineta nemogoče. V bistvu nama je zelo luštno.  Smiley

Jaz sem po moje bolj neprilagojena, ker me stalno čudi zakaj je ta pes nem. Normalni psi ja skoz lajajo. Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #74 : sobota, 19.01.2013 : 18:35:26 »

Še dokazi  Cheesy

Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines