mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 19:06:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek  (Prebrano 84411 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #135 : sreda, 06.03.2013 : 22:19:37 »

Z manjšo zamudo  sram se pridružujemo čestitkam  Smiley. Vse najboljše, Slavljenca  ljubezen ljubezen

Grin Od koga ti dam najprej telefonsko, od mami ali očita? Tongue

Kaj pa, če daš obe številki, pa začnemo vsi klicat  Evil. Grem stavit, da se bosta hitro omehčala  Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #136 : sobota, 09.03.2013 : 10:50:05 »

Kaj pa, če daš obe številki, pa začnemo vsi klicat  Evil. Grem stavit, da se bosta hitro omehčala  Grin

Sem jima danes napovedala tole. Grin Samo nekam kislo sta se smejala. Tongue Foter je potem rekel, da so prostoživečke čisto zadosti (niti ena se ne pusti pobožat Roll Eyes ), mati se je celo strinjala, da nam manjka čohanja in predenja v naročju. Smiley Potem je še foter nekaj sanjal, da ne bo mogel na dopust (pa že 100 let nismo šli vsi nekam  huh ). No, še nadaljujemo s teženjem... Evil

Medtem pa sem se malo igrala in gledala, če se je moja pikica kaj spremenila oziroma odrasla. Kiss

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #137 : sobota, 09.03.2013 : 18:45:47 »

Še vedno je enako mladičkasta in pupikasta  ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #138 : sobota, 09.03.2013 : 21:49:42 »

Mičkeno bolj zaresen obrazek pa ima, ane? No, predvsem pa dolge laske na repku in na ušeskih. Cool
Po teži ima samo kašnih 600 do 800 g več od takrat. Afro Ne bi rada naredila še enega bajska. Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #139 : ponedeljek, 11.03.2013 : 17:33:45 »

Ja, dlake je malo več in obrazek je bolj resen, drugače je pa ravno tako lepa kot prvi dan!  Kiss
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #140 : ponedeljek, 11.03.2013 : 19:33:15 »

Mi smo vas pa danes videli na gradu.  Cool Lepa druščina.  Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #141 : ponedeljek, 11.03.2013 : 21:29:01 »

Zakaj nas niste ustavili. Wink Ziher sem govorila po telefonu ali pa se drla na kuŠke. Tongue
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #142 : ponedeljek, 11.03.2013 : 23:05:35 »

Tam na sredini smo stali in se igrali (no, psi so se  Tongue), vi ste šli pa mimo, čisto lepo in kulturno.  Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #143 : petek, 22.03.2013 : 21:10:35 »

Zarja je bila prvič na morju.  Smiley

Dan se je začel nekam čudno, ko se je v avtu peljala sumljivo dolgo. Huh Izstopi iz avta in vidi navdušenega Bineta.  wtf Whatever, gremo naprej, ampak tam zagleda čudne plavajoče avte. 



Malo zgroženo se podamo naprej, kjer so vseeno zelo zanimive vonjave, veliko zelene trave za pojest in še kaj. Afro In pridemo do morja, pardon, velike luže. Najprej bremza  stop...



...in potem na moje veliko začudenje začne čofotati po vodi.  Shocked Sicer nekje do sredine tačk, več je pa tudi nisem pustila, za vsak slučaj.



Ko je tako čofotala, je vmes zgleda prišla do ene poličke v vodi in čofnila noter do polovice telesa. Vsa panična je poletela ven in šele čez par minut se je opogumila, da je spet namočila tačke. Grin
Zgleda bo to moj prvi vodni pes! Cheesy No, bomo videli poleti.

Še slikica Bineta, ki ta kraj nenormalno obožuje, plažo, mestece in stanovanje ima za svoj drugi dom.  ljubezen



Na koncu pa še nekaj lepote:

Lepe pomladanske rožice

Tisto belo v daljavi so dejansko zasnežene gore! Prvič sem jih videla.  Shocked

Dobro kosilo


To je vse, kar je na hitro ratalo s telefonom.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #144 : petek, 22.03.2013 : 21:19:00 »

Ooooo, kako mamljiva reportaža  Cheesy bravo

Bravo kuŠka, sploh morska krščenka, mogoče pa si res vodni pes  Kiss Kiss

In morje v tem letnem času je celo zame izredno mamljivo  Cheesy, sploh, če pomislim na nedeljsko napoved  Undecided

Mala Malica je pa MMMMMMM  Afro
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #145 : petek, 22.03.2013 : 21:28:05 »

Nisem ravno ljubiteljica morja Tongue, ampak moram priznat, da so fotke res zelo estetske...sploh zadnja slika Wink....sm ratala kr malo lačna sram
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #146 : petek, 22.03.2013 : 21:35:43 »

Uf, Zarja,  tebi pa ful dogaja! bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #147 : sobota, 23.03.2013 : 09:24:54 »

Zelo me je presenetil vodni kuža, ker je tako neobremenjeno sprejela čisto novo okolje. bravo Še nekaj mesecev nazaj je bila v takih situacijah plašna, zgrožena, šla bi v rikverc ali pobegnila naprej. Včeraj pa vedno naprej z dvignjenim repom, kazala je samo radovednost za nove stvari in nič groze.  ljubezen Pa to kjerkoli smo izstopili iz avta, na plaži, v marini, na parkirišču, v mestu...  Afro

Malica je pa iz gostilne v Izoli mogoče se imenuje Gušt, nisem sigurna, le pejte, če bo kdaj priložnost. Mami celo pot do Lj ni mogla nehat hvalit.  butnglavc
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #148 : sobota, 23.03.2013 : 09:30:10 »

Aja, smo pa na poti nazaj padli v gužvo na cesti in posledično zamudili prvi agility. Sad
Sicer pa s(m)o bili zelo utrujeni od svežega morskega zraka, da mogoče agility-ja sploh ne bi preživeli. Tongue KuŠka sta se kratkotrajno zbudila samo še za večerjo, potem pa nič več. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #149 : sobota, 23.03.2013 : 11:18:56 »

Kakšna pogumnica tale Zarja!  Kiss Kiss In, kakšni lušti. Moramo tut mi poskusit. Morje je dobro delo vsem!  Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines