mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 19.05.2024 : 01:08:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 427 428 429 430 431 [432] 433 434 435 436 437 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 970129 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6465 : torek, 31.07.2012 : 22:38:32 »

Khm  Roll Eyes 




Imamo teh bogih, malo manj kot 40 kvadratov trave, ampak očitno bomo tle še srno enkrat ujeli al kaj  Roll Eyes

Za tole je bil sigurno kriv Muri, ker sem ga spustila v atrij ob 4 zjutraj, drekulo vreščočo. Predvidevam, da jo je potem privlekel noter in zgleda, da je bil Flip zraven pri tem umoru  Angry  Oziroma nimam pojma, kaj se je dogajalo. Vem samo, da me je skoraj kap, ko sem našla tole v kuhinji  Shocked bruham   Če bom kdaj oddajala Murija, ga oddam kot mačka, ki zna lovit miši   Lips Sealed
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #6466 : torek, 31.07.2012 : 22:56:37 »

A te dlake s prizorišča umora si že dala analizirat? :Barnaby:
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6467 : torek, 31.07.2012 : 23:07:21 »

O mater. Skor me je kap, ko sem tole vidla. Najprej sem mislila, da je igrača... Lips Sealed
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6468 : torek, 31.07.2012 : 23:12:02 »

jao, ampak tole temo se pa tudi jaz že malo bojim odpret bruham ...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6469 : torek, 31.07.2012 : 23:45:36 »

A te dlake s prizorišča umora si že dala analizirat? :Barnaby:

Dlake so definitivno Flipijeve, je analiza pokazala, da niso od miši  Roll Eyes   Nočem pa niti pomislit, kdo vse je žvalil to žvau po ustih  bruham


O mater. Skor me je kap, ko sem tole vidla. Najprej sem mislila, da je igrača... Lips Sealed

Nop, ni igrača. Nekoč živa zdaj pa ne več  Lips Sealed

jao, ampak tole temo se pa tudi jaz že malo bojim odpret bruham ...

Jst tud  Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6470 : torek, 31.07.2012 : 23:51:47 »

 
No, saj je čisto jasno, v bistvu. V kompleksu blokov, kjer živim jaz, so tudi pritlična stanovanja, s francoskimi okni in balkoni 20 cm nad tlemi. In ponoči, ko grem s cuckom(a Tongue) v park, pogosto vidim švigat podgane, nekoč sem tudi podnevi že videla miš, ki je skočila na balkon.
In jaz sanjam, kako bi imela tam stanovanje Roll Eyes, ker ne bi bilo šteng in bi lahko imela veliikega psa ...
Dej Muriju enga lubčka Kiss, ker te čuva.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6471 : sreda, 01.08.2012 : 00:04:24 »


No, saj je čisto jasno, v bistvu. V kompleksu blokov, kjer živim jaz, so tudi pritlična stanovanja, s francoskimi okni in balkoni 20 cm nad tlemi. In ponoči, ko grem s cuckom(a Tongue) v park, pogosto vidim švigat podgane, nekoč sem tudi podnevi že videla miš, ki je skočila na balkon.
In jaz sanjam, kako bi imela tam stanovanje Roll Eyes, ker ne bi bilo šteng in bi lahko imela veliikega psa ...
Dej Muriju enga lubčka Kiss, ker te čuva.

Jaz mislim, da jo je presenetil. Nikoli ga ne spuščam ven ob štirih zjutraj. Ampak tisto noč je bil pa tolk tečen, da nisem več vedela kaj in sem ga ven spustila. In očitno si je našel delo, ker je hitro utihnil  Roll Eyes

Torej tko je zdaj. Na petek 13 smo imeli podgano. Par dni kasneje, ko je bil mlaj, sem našla miš. V četrtek bo polna luna in če se ne javim, smo v atriju našli volkodlaka in tokrat je on nas pojedel  Grin


Drugače pa ima Muriotti pevske vaje vsak dan  Roll Eyes  Muri bo pač vedno ostal Muri, vreščoče bitje. Smo pa zdaj dobili sosede nasproti, ki imajo tri otroke  Roll Eyes  Cel žur jih je opazovat kako letajo po atriju in vreščijo  Grin  Flipi bi najraje preskočil ograjo, ampak ker ne more prileti meni jokcat, kako bi pa on zraven. Potem pa še naredi tako faco    Spet nas nekaj alergija matra, ampak se ne damo. Sproti pokrpamo in gremo naprej  Kiss

Naša Mišika pa tolk uživa v poletju in njenem atriju, da mi kar srce zaigra, ker je tolk presrečna  Kiss Še vedno najbolj pridna od vseh, moja princeska  ljubezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6472 : sreda, 01.08.2012 : 09:07:43 »

Pohvale obema, dobro sta jo  Cool pridne živalce imaš, ni kaj  Wink  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #6473 : sreda, 01.08.2012 : 09:20:54 »

Tudi jaz sem ena od tistih, ki sanjajo o atriju... In hvala, zdaj sem ozdravljena  Evil
Da me stisne vsakič, ko mi žvale kaj prinesejo, ne bi no  Roll Eyes

Čeprav pri nas jih ni videti, moja soseda, ki ima atrij, našteva bolj druge negativne stvari, da ji pač vse živo dol leti v atrij in zato ima nadstrešek. Da ji ne pade kaj na njenega mini kužija, ki je tak srček skuštran.

Zdaj ko imate zraven otroke, se pa Murija ne bo več slišalo, ga bodo definitivno preglasili  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6474 : sreda, 01.08.2012 : 19:12:44 »

Mačja, atrij je super zadeva. To je v bistvu nekaj najlepšega, kar lahko imamo. No, kakšna hiška bi bila tudi, ampak za to bo treba še počakat.  Smiley
Imamo pa super sosede. Nič ne pade dol, res čisto nič! Sem prijetno presenečena in vesela, da je tako  Smiley

Murija pa ni šans da kdo preglasi, ker ko se on odloči pet, po 22.uri, otroci že spijo  Roll Eyes Tongue

Naše črne barve skoraj ni več  Shocked  Zdaj ratuje lososova barva  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #6475 : sreda, 01.08.2012 : 19:22:01 »

Kaj ste si kraševca kupili, guspa?  Shocked
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #6476 : sreda, 01.08.2012 : 19:24:03 »

O-o, nočejo več črnega psa in Flipija barvajo na blond  Lips Sealed
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6477 : sreda, 01.08.2012 : 19:27:41 »



Kaj ste si kraševca kupili, guspa?  Shocked

Pri enem šleparju  Roll Eyes

O-o, nočejo več črnega psa in Flipija barvajo na blond  Lips Sealed

Zadnja menjava dlake je bila ubijalska  Lips Sealed    Drugače pa, če je šla šefica en malo na blont, mora tud pes  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6478 : sreda, 01.08.2012 : 19:32:30 »

Jao, jst si tudi ne upam več tele teme odpirat... Shocked
Ampak, domaže žvale so pa pridne, delaj kot črnci....  Grin
Flip...a to si ti?!?!  Huh (Tolk, da vem, kaj me čaka zdaj, ko imam črnega psa iz ZH....)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6479 : sreda, 01.08.2012 : 19:37:17 »

Luna, še dobro, da ima čip, če se znajdem pod kontrolo, ker dokazat po izgledu, da je to isti pes ratuje čist preveč nemogoče   Roll Eyes Grin
Logiran
Strani: 1 ... 427 428 429 430 431 [432] 433 434 435 436 437 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines