mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 20:22:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967473 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #195 : petek, 21.11.2008 : 07:37:18 »

Jao, Irina, ti sploh ne štekaš, kako pametnega psa imaš. Tvoj je samo malo preuredil interier, pa zunaj je ostal in te pridno počakal. Za razliko od mojega norca, ki je v kavč skopal rov in ostal ujet pod /v kavču (je imel vsaj 1x razlog za histerično dretje)  Huh Roll Eyes Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #196 : petek, 21.11.2008 : 09:39:40 »

U moonbeam, pri vas pa fuuuul dogaja Cheesy Grin.
Men bi kufr ven vrglo, če bi mi kdo razturil kovtre (al pa kej druzga) Shocked. Bi tako renčala Roll Eyes Angry, da bi Missy še cel teden hodila naokoli  z nazaj položenimi ušesi Roll Eyes sram
Občudujem pasje mame, ki znajo tako na smeh obrnit zadevo. Saj jaz jo znam tudi, samo šele po določenem času Roll Eyes Undecided
Ful vas je lušno brat, pa slikice so tudi super Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #197 : petek, 21.11.2008 : 09:44:06 »

O mama mia, Mel. O mama mia, res. Ne zmorem niti enega poštenega komentarja, huh.
Flip, saj ni bil kavč, a ne? Reči, da je bil pri tebi samo kovter?!
Pa upam, da ti niso pokazali tiste zgornje slikce, da ne bo kakšne inspiracije za nadaljnje delo...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #198 : petek, 21.11.2008 : 09:45:37 »

Še v novem domu ga Pepsi nadira Grin.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #199 : petek, 21.11.2008 : 10:04:01 »

Haha, kako ga je razkosal  Grin Flip, ti ti pošastek, Irini delo delaš  Tongue  Wink  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #200 : petek, 21.11.2008 : 10:24:14 »

Jao, Irina, ti sploh ne štekaš, kako pametnega psa imaš. Tvoj je samo malo preuredil interier, pa zunaj je ostal in te pridno počakal. Za razliko od mojega norca, ki je v kavč skopal rov in ostal ujet pod /v kavču (je imel vsaj 1x razlog za histerično dretje)  Huh Roll Eyes Tongue

Tale pes lahko ostane ujet samo v svojem telesu, ker vse ostalo razkosa  Grin


U moonbeam, pri vas pa fuuuul dogaja Cheesy Grin.
Men bi kufr ven vrglo, če bi mi kdo razturil kovtre (al pa kej druzga) Shocked. Bi tako renčala Roll Eyes Angry, da bi Missy še cel teden hodila naokoli  z nazaj položenimi ušesi Roll Eyes sram
Občudujem pasje mame, ki znajo tako na smeh obrnit zadevo. Saj jaz jo znam tudi, samo šele po določenem času Roll Eyes Undecided
Ful vas je lušno brat, pa slikice so tudi super Smiley

Ja no, sej veš kako je to. Če bi mi Boštjan kej takega naradu, bi poslušal še cel mesec.  Grin  Sej s Flipom sem se tudi pogovorila. Je kr vedel kaj je naredil, ker je ušesa tako čudno nazaj tišal in ponižno za mano hodil, dej me poboži, proooooosim, sam mal me dej, Irinaaaaaa   Undecided. Brez milosti  Tongue.

Flip, saj ni bil kavč, a ne? Reči, da je bil pri tebi samo kovter?!
Pa upam, da ti niso pokazali tiste zgornje slikce, da ne bo kakšne inspiracije za nadaljnje delo...

Kavč je še cel. No sej večino opreme je tko najine. Pa to je taka oprema za usput  Roll Eyes. Tista ta prava se bo še nabavljala nekega dne. Pes je tolk pameten, kolk je neumen njegov lastnik  Grin. Jezit se pa ne splača. Pa nisem tak tip, da bi renčala in grizla  Tongue.

Še v novem domu ga Pepsi nadira Grin.

Ja sem gledala tisti filmček od Smetke in se je začel kr pritoževat. In ker je zvok prihajal iz računalnika, je kr hodil nazaj za steno gledat, če je kdo zadaj  Grin.

Haha, kako ga je razkosal  Grin Flip, ti ti pošastek, Irini delo delaš  Tongue  Wink  Kiss

Ja, morem priznat, da je fajn prit zvečer domov in ko bi se rad usedel, pa najdeš najprej nekaj puhkov na hodniku in potem se sprašuješ, a je kavč al kovter al kaj drugega. No in potem stojiš na hodniku in se odločaš al bi sploh stopil v sobo, ker veš da te tam nekaj čaka. Ampak ni druge in potem najdeš sneg po sobi in pridnega psa, kako čuva ta sneg  Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #201 : petek, 21.11.2008 : 10:29:59 »

Aha. Jaz sem tako že prišla domov, sem odklenila vrata, jih odprla, obstala na pol koraka... Zaprla vrata in stopila nazaj. Potem sem ene 5 minut pred zaprtimi vrati razmišljala, če naj vstopim ali ne in vmes globoko dihala...  Huh Roll Eyes Tongue Toliko, da te vsaj malo mine prvi šok in ne začneš vreščat. Tako nekako  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #202 : petek, 21.11.2008 : 10:30:43 »

Jezit se pa ne splača. Pa nisem tak tip, da bi renčala in grizla  Tongue.
Saj jaz se trudim, da jaz tudi ne bi sram Undecided Sad Wink
Imate pa res letos zgodaj sneg pri vas. Sneg imam pa rada Tongue Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #203 : petek, 21.11.2008 : 10:37:23 »

Aha. Jaz sem tako že prišla domov, sem odklenila vrata, jih odprla, obstala na pol koraka... Zaprla vrata in stopila nazaj. Potem sem ene 5 minut pred zaprtimi vrati razmišljala, če naj vstopim ali ne in vmes globoko dihala...  Huh Roll Eyes Tongue Toliko, da te vsaj malo mine prvi šok in ne začneš vreščat. Tako nekako  Grin

 Grin Najhuje je blo to, ker se je Boštjan prvi zagnal noter in potem sem slišala na hodnik, o ne, kaj si naredu, a joj, Irinaaaaa...
No in potem sem morala prit pogledat, ker sem se ustrašla, da Flipu ni kaj. Seveda se začnem režat. Boštjan me gleda in reče, da to ne bo šlo tko naprej  Grin. Jaz se še bolj režim. Je rekel samo še tole: Sama se zmeni z njem!. Jaz še pa bolj v smeh  Grin Grin

Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #204 : petek, 21.11.2008 : 10:49:10 »

 Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin

Norc, kolk sem se pa zdej nasmejala... hehe...
Samo upam, da ne bo še mene kaj takega pričakalo en dan  Huh Ker pravijo, kdor se zanji smeje sram... sej veste ne?
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #205 : petek, 21.11.2008 : 11:36:05 »

Aha. Jaz sem tako že prišla domov, sem odklenila vrata, jih odprla, obstala na pol koraka... Zaprla vrata in stopila nazaj. Potem sem ene 5 minut pred zaprtimi vrati razmišljala, ce naj vstopim ali ne in vmes globoko dihala... Huh Roll Eyes Tongue Toliko, da te vsaj malo mine prvi šok in ne zacneš vrešcat. Tako nekako Grin

Tudi meni se je to že zgodilo... smo potem po celem stanovanju pometali raztreseno vrečo sena za glodalce in ene par škatel razsute hrane za papige...  Ornh presenečenje Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #206 : petek, 21.11.2008 : 12:43:22 »

Vprašanje za Smetko.
Koliko je pa kaj pojedel tale naš Flip pri vas? Se mi zdi, da ni najbolj ješč kuža. Hrana ga nič kaj ne zanima. Sej poje. Ampak manj kot je Roki. Pa je bil skoraj 10 kg lažji od njega. Ponavadi moram zraven vsaj kakšno minutko stat, da začne, ker drugače kr za mano zgasne. Aja, dobiva pa AG l&r. A potem naj mu dam toliko koliko poje? Nisem navajena, da pes pusti hrano. Roki je vse zmazal  Roll Eyes.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #207 : petek, 21.11.2008 : 12:52:35 »

mogoče ti pomaga moja izkušnja - Skoki je tudi na začetku puščal hrano in ga ni zanimala preveč. ko se je dokončno sprostil, je pa postal pravi požeruh Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #208 : petek, 21.11.2008 : 13:03:12 »

Skoki pozeruh Smiley  Ja upam, da bo tko. Ne bi rada, da shujsa prevec  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #209 : petek, 21.11.2008 : 14:07:00 »



Ja, morem priznat, da je fajn prit zvečer domov in ko bi se rad usedel, pa najdeš najprej nekaj puhkov na hodniku in potem se sprašuješ, a je kavč al kovter al kaj drugega. No in potem stojiš na hodniku in se odločaš al bi sploh stopil v sobo, ker veš da te tam nekaj čaka. Ampak ni druge in potem najdeš sneg po sobi in pridnega psa, kako čuva ta sneg  Grin

Ja, verjamem  Tongue Wink sem imela nekaj takšnih primerov tudi sama. Enkrat se je lotil 12 sirovih štručk, pojedel le sir iz njih.  Grin Enkrat se je lotil kabla od joystick-a, ga ščikal, da je bil prav posebne oblike  Cheesy raztrgal veliko plišastih igračk - rezultat isti, kot pri tebi, samo da je bilo vsega "sranja" malo manj, kot v tvojem stanovanju  Grin. Kar pa je najhujše, je enkrat pojedel celo "tavečo" Milko s celimi lešniki.  Roll Eyes No, takrat sem se pa ustrašila, da bo z njim kaj narobe, pa K SREČI ni bilo nič.  Cool Sem si tako oddahnila...  Roll Eyes Pikica pa je požrla moje dvojne teniske  Cheesy ene take roza barve, meni osebno najlepše, seveda  Roll Eyes in ene Nike-ice.  Angry Grin Pa nič zato. Sedaj se vsemu temu samo režim  Grin

Uživajte!!! Lubčka Flipu  Kiss, Miši  Kiss, tebi  Kiss in (khm) tvojemu fantu  Kiss Wink ker imaš tako pridnega in razumljivega fanta.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines