mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 20:29:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 967476 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #870 : nedelja, 18.01.2009 : 16:09:08 »

Irina,14 dni,pa bo vse ok.Še vedno in povsod je bilo.Lahko pa bo že v treh ali štirih dneh.
14 dni pa zaziher.

A potem bom 14 dni brez spanca  Huh Roll Eyes. A bom jaz ziher živa za 14 dni. Meta je itak čisto Mišo obnorela. Murija nič ne gane. Smo šli po novo rundo mišk. Miša noti, Muri se je tudi začel malo podit za njimi.  Roll Eyes Trenutno je tiho. Kaj bo zvečer pa ne vem.
In kaj mi svetujete, če se bo spet drl, ko gremo spat? Naj še eno noč prebedim, torej 72 ur  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #871 : nedelja, 18.01.2009 : 16:13:40 »

ej Moonbeam, nočem ti zbijat morale - ampak tud kšn dojenček recimo se dere par noči ali celo, boh ne daj, par tednov, zapored, tko da - nimaš kej, nekako preživiš, pol čez leta, ko gledaš nazaj, pa vse skup sploh ni videt več tko katastrofalno. Smiley
Ma pa sej se bo Muri unesel. Nikar ne predvidevaj že vnaprej, da bo ponoči spet en šit. Ker, sej veš - pol pa šit hepns, to je to. Pozitivno in brez strahu, pa bo prej dobro!
Te pa že vidim, ko bo tole mimo, kako se boš smejala sama sebi! Boš vidla! Cheesy Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #872 : nedelja, 18.01.2009 : 16:16:22 »

moonbeam in bostjan Smiley,

minilo je 24 ur. Tezavnih 24 ur, kjer studiras o vsem mogocem in se ti zdi, da res ne bo slo in da nikamor ne pelje...ampak - minilo je 24 ur. Kot je napisala ze Smetka - stik je najboljse zdravilo, vendar ne pricakuj cudezev v nekaj urah. Slo bo mimo...ko bo lacen, bo jedel. Noben, ki ga grabi taksna locitvena stiska, ne bo jedel brez problemov 1. dan. Verjetno se ti para srce, ko poslusas mijavkanje, ampak bo slo mimo. Lahko pa prides recimo se po Dramo in Happy, pa bo zagotovo ponehalo  Wink

Miša se kuja in je zoprna. Pises, da se fila z briketi in zivcno koplje...tudi to bo slo mimo. Lahko se bo kujala se dolgo casa - vendar bo slo mimo in bo sprejela spremembo. Tudi njej moras dati cas. (Moja Liza se je ob prihodu binsi in njenih dveh kujala vec mesecev).

Tudi tisti, ki jih locitvena stiska ne matra toliko, rabijo cas, da se privadijo. Redki so primeri, kjer je prvi ali drugi ali tretji dan vse bp. In kar se  Bostjana tice - vceraj je izgledal ves presrecen  Smiley Ko se dogajajo taksne situacije, da nekdo celo noc tuli, praska in je po vrhu se "tujec", se ljudje velikokrat obnasajo defenzivno, ker podre njihov sistem, ker vidis da "tvoje" zivali trpijo oz. vsaj mislis tako in zacnes obupovat. Vem, da je tezko, sem sla sama nekajkrat cez to in verjemi, da zdalec nisem edina. Napisala pa bom to: kar se dogaja je normalno, kolikor normalno je pac lahko. Je bila tezka noc, mogoce bo se vec taksnih, ampak potrpite skupaj, pa bo slo. Cez nekaj mesecev, ko boste vsi skupaj lezali na kavcu in gledali najljubsi film, te bo stisnilo ob misli, da si bila prvega dne na robu obupa. Ker bos/bosta ugotovila, da je bilo vsega skupaj tega vredno. Torej, dajte casu cas, ne histerirat, ne obupavat, ne stet vseh stvari, ki jih Misa zivcno zganja po stanovanju, ne jokat vsakic ko zajoka Muri. Vazno je, da si tam in nudis tolazbo in oporo. Jaz sem sem se zadnjic, ko je macka celo noc rjovela in pela arije pod posteljo, krohotala na ves glas...ker sem se vprasala, ce mi je tega res treba? Pa je bil odgovor da  Wink

Vse najboljse Irina.

Lp od Maje
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #873 : nedelja, 18.01.2009 : 16:35:29 »

 Grin  Za MIšo me sploh ne skrbi. Se bo že navadila. Bi bilo verjetno lažje zanj, če bi ga MIša sprejela. Bolj me za Murija  Roll Eyes. Bomo videli kaj bo danes. Če ne bo šlo drugače, bo šel Boštjan v Žalec spat. Se mi zdi, da mi od vseh gre on še najbolj na živce  Tongue

Aja, hvala za čestitke. Nikoli nisem še prespala rojstnega dne. Bomo poskusili kakšno uro zadremat.

Muri je drugače živahen in je ok. Razen tega da se dere. Da ne bo kdo v skrbeh.

Tele so nočne. Nastale ob 4 zjutraj.

Slika 1: Kdo se premika tam za vrati?
Slika 2: Meni se sploh ne spi, je reku Muri  Smiley


* muri1.jpg (40.5 KB, 300x300 - pogledano 335 krat.)

* muri2.jpg (40.31 KB, 300x300 - pogledano 350 krat.)
Logiran
muriceva
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #874 : nedelja, 18.01.2009 : 16:36:50 »

Vse najboljše za rojstni dan!
Za Murija pa držim pesti, da se hitro navadi.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #875 : nedelja, 18.01.2009 : 16:46:12 »

A so z Mišo torej kaki problemi? Nobenih.
A so z Moonbeam kaki problemi? Tudi ne.
Kaj pa s Flipom. Uf...
Z Murijem? Auuu...
Z Boštjanom? Jah, zgleda, da po novem tud.  Grin

In povedanega torej sledi - vsi problemi, ki jih Moonbeamka ima, so povezani s tem, da se druži s problematičnimi moškimi!  Grin Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #876 : nedelja, 18.01.2009 : 16:48:13 »

Če ne bo šlo drugače, bo šel Boštjan v Žalec spat. Se mi zdi, da mi od vseh gre on še najbolj na živce  Tongue


te popolnoma razumem  Wink Ampak prej sem ti pozabila napisati, da moraš dati tudi njemu čas  Grin Ko ljudje posvajajo, jih večina ne pomisli (ali pa, pa ne razume do katere mere) bo nova zival vplivala na njihov lajf in sisteme  Smiley Ce torej macek tuli celo noc in je naslednji dan sluzba, je to skoraj nesprejemljivo. Se huje je, ce si poleg tega defenziven do "svojih" zivali...moj oce je racimo tak lep primer. Ko je prisla Merlin se je obnasal tako, kot da je prisla z namenom, da bo iztrebila ostale tri. Tako se je pred njo obnasal do Lize in nato Bindi. Danes pa leze po vseh stirih z njimi  Wink

Pazi, da ne bo Misa nasuntala Flipa, da Murija pohodi Grin malo sale Wink

Lp, Maja
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #877 : nedelja, 18.01.2009 : 16:49:04 »

Irina,jst sem včasih par tednov brez spanca(pri bolanih in dudarjih) in ti povem,da se človek navadi.Drugi dan je potem služba in si sodelavci pač mislijo,da si ga prejšnji dan ornk zažural.In so ti fovš. Grin Grin Tongue

Sej bo,boš vidla.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #878 : nedelja, 18.01.2009 : 19:08:57 »

Spali smo 2 uri  Cheesy Cheesy Cheesy  Ko se je začelo temniti je ratal nemiren in začel jokati. In spal je na postelji, malo na meni in malo na Boštjanu. 

Smetka, a se mogoče teme boji? Kje je pa prej spal? A je imel kakšno posebno ležišče, karkoli, da mu jaz to lahko pripravim tle? 

Po novem je Flip tud nor na meto, pa miške itak, da jih moram pobirat, da jih ne fenta vseh. Divjaki, a mislijo, da za njih živim al kaj, da jim strežem od spredaj in zadaj  Grin Grin Grin


In povedanega torej sledi - vsi problemi, ki jih Moonbeamka ima, so povezani s tem, da se druži s problematičnimi moškimi!  Grin Grin


You got that right  Smiley. Mevže so, to je dejstvo. In on bi rad imel dvojčke  Grin Cheesy Grin Cheesy. Pa da se mi zrola. Bom dala na vrata napis, no kids allowed. 

In Muriju je čisto prav, da ga Flip malo več maltretira. Se mu prav nastavlja. Je pa dobil zaušnico od Murija včeraj in se potem drl in skakal vsakokrat, ko je šel Muri proti njemu. Odklop  Grin. Kot v cirkusu.

Naspali se bomo pa že. Enkrat te dni. Samo, da ne joče, ker to je tko žalostno za poslušat. Direkt za zjokat se zraven.

Muri vas pozdravlja, Flip nima časa, Miša vas pa sploh noče videt  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #879 : nedelja, 18.01.2009 : 19:12:50 »

Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #880 : nedelja, 18.01.2009 : 19:13:48 »

Kaj za hudiča je feliway?Huh 
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #881 : nedelja, 18.01.2009 : 19:18:25 »

Kaj za hudiča je feliway?Huh 

Tole: http://catfaeries.com/feliway.html
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #882 : nedelja, 18.01.2009 : 19:21:52 »

A ima kdo s temi izdelki kaj izkušnje?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #883 : nedelja, 18.01.2009 : 19:23:10 »

Skogkatt, ti sigurn več kaj o tem  Roll Eyes
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #884 : nedelja, 18.01.2009 : 19:31:36 »

Nope, sorry  Roll Eyes
Jst samo pozitivno razmišljam pa nimam težav Tongue
Logiran

Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines